• مجری تبلیغات

مجری تبلیغات گوگل

با مجری سئو در صفحه اول گوگل تبلیغات کنید

مجری تبلیغات در صفحه اول گوگل با طراحی سایت و سئو عالی و حرفه ای.
چگونه میتوانیم در صفحه اول گوگل  بعنوان مجری تبلیغات فعالیت کنیم.
با مجری تبلیغات گوگل در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید.

مجری تبلیغات گوگل

مجری تبلیغات گوگل با سئو

تبلیغات صفحه اول گوگل چه اهمیتی دارد(مجری گوگل)

مجری تبلیغات گوگل با سئو شویم.تبلیغات خود را با حضور در صفحه اول گوگل تقویت نماییم.

تبلیغات صفحه اول گوگل امروزه از جایگاه مهمی برخوردار است صفحه اول گوگل هدف اصلی تمام سایت هاست.

حضور در صفحه اول گوگل میتواند برای هر وب سایت و کسب و کاری بسیار ایده ال باشد.

صفحه اول گوگل قویترین و محبوبترین جایگاه برای صاحبان مشاغل گوتاگون جهت عرضه کالاها و خدمات ایشان است.

مجری تبلیغات گوگل,صفحه اول گوگل,مجری گوگل,مجری صفحه اول,تبلیغات صفحه اول گوگل,مشاوره رایگان تبلیغات,مشاور تبلیغات گوگل,مشاور سئو,مجری تبلیغات ارزان.

تبلیغات صفحه اول گوگل با سئو توسط مجری تبلیغات

روزانه میلیونها وبلاگ نویس در تلاش هستند تا با ایجاد محتواهای ناب و کاربرپسند نظر کاربران را به خود جذب نمایند.

بسیاری از کسب و کارها و سایت اغتماد عمومی و اعتبار برند خود را با حضور در قویترین موتور جستجوی جهان به دست آورده اند.

دنیای امروز محل ارائه روش های نوین تبلیغات است و به جرات میتوان گفت صفحه اول گوگل بهترین پایگاه برای کسانی است که دارای سرمایه کمتری هستند و میخواهند وارد عرصه رقابت شوند.

بدیهی است میزان این رقابت بسیار فشرده است و سایت های قویتر با داشتن کادر مجرب و آموزش دیده میتوانند قویتر و بهتر عمل کنند.

اما آیا تبلیغات کلیکی و پولی تنها راه حضور در صفحه اول گوگل است.

هزاران راهکار توسط میلیونها سایت ارائه شده و تکنیک ها و ترفندهای فراوانی نشان داده اند تا شما بتوانید در این مسیر گام بردارید.

 

تبلیغات صفحه اول گوگل با مجری سئو

صفحه اول گوگل جایگاه رشد تجارت

شاید بتوان ادعا کرد وقتی سایتی در صفحه اول گوگل باشد میتواند ره صد ساله را یکشبه طی نماید و مشتریان و مخاطبان زیادی را جذب کند.

هزاران وب سایت در باره اهمیت تبلیغات در صفحه اول گوگل مطالب متنوعی نوشته اند تا بتوانند خوانندگان و مخاطبان خود را ترغیب نمایند.

تبلیغات گوگل با سئو عالی و ارزان

با تبلیغات گوگل میتوانید کاربرانی را که ده دنبال محصولی خاص هستند هدف قرار دهید.

اجرای آسان تبلیغات در گوگل آنرا نسبت به سایر موتورهای جستجو و پلتفرم ها برتری بخشیده است.

براحتی میتوانید در گوگل کمپین تبلیغاتی راه اندازی کنید.

وقتی در صفحه اول گوگل قرار بگیرید در اندک مدتی سرمایه ای را که هزینه کرده اید به شما برمیگردد.

تبلیغات صفحه اول گوگل با سئو ارزان

در صفحه اول گوگل نتیجه گیری بسیار سریع انجام میشود ،بازدید فراوانی نصیب سایت شما میگردد و باعث افزایش فروش محصول و یا خدمات شما میگردد.

صفحه اول گوگل بزرگترین مرجع بازاریابی آنلاین است.

کاروکسب شما در تمام 24 ساعت روزهای هفته در معرض نگاه و بازدید جستجوگران است و بازارهای جدیدی بروی شما گشوده خواهد شد.

تبلیغات صفحه اول گوگل با قیمت ارزان توسط مجری گوگل

 

مجری تبلیغات را در گوگل و فضای وب بهتر بشناسیم.

مجری تبلیغات گوگل کیست و چه کاری انجام میدهد؟تبلیغات صفحه اول گوگل چه اهمیتی در کسب و کار دارد؟

تبلیغات صفحه اول گوگل امروزه حساسترین بخش برای رونق و پیشرفت یک تجارت است.

وجود میلیونها وب سایت و وبلاگ در گوگل و تلاش آنها برای رسیدن به صفحه اول نشانگر اهمیت این موضوع است.

اما چگونه باید به صفحه اول گوگل برسیم؟

بسیاری از سایت ها تلاش فراوانی کرده اند و تا حدودی به موفقیتهایی رسیده اند اما ماندگار ماندن در صفحه اول گوگل راز و رمز خود را دارد.

الگوریتم های موتورهای جستجو دائما در حال تغییر است.

تبلیغات صفحه اول گوگل با ارزانترین سئو

آنچه که مسلم است از دو راه میتوان به صفحه اول گوگل رسید که عبارتند از:

 1. تبلیغات پولی یا کلیکی که بابت هر کلیک باید مبلغی را پرداخت نمایید.
 2. سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو که عامل بسیار موثری در رسیدن وب سایت شما به صفحه اول گوگل است.

با جام ارژنگ همراه باشید.

بررسی جایگاه تبلیغات صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل مهمترین جایگاه برای تبلیغات است.خواسته و آرزوی تمام دارندگان سایت های صنعتی و تجاری و آموزشی حضور در صفحه اول گوگل است.

تبلیغات چیست مجری تبلیغات گوگل کیست

در این صفحه در باره مزایای حضور در صفحه اول گوگل از طریق سئو و مزایا و معایب تبلیغات کلیکی و پولی در گوگل مطالب مهمی را برای خوانندگان قرار داده ایم.

تبلیغات یکی از موثرترین ابزار رشد و رونق کسب و کار است.بدون تبلیغات هرگز نمیتوان به موفقیت یک شغل یا حرفه امیدوار بود.

شرکت های بزرگ جهانی امروزه بیشترین بودجه خود را برای تبلیغات اختصاص میدهند.

استفاده از چهره های معروف ورزشی،سینمایی با پرداخت هزینه های گزاف جهت تبلیغات نشانگر اهمیت این موضوع است.

صفحه اول گوگل در این بین از جایگاه بسیار حیاتی برخوردار است.میلیونها دارنده وب سایت های فروشگاهی و خدماتی در تلاش هستند تا از طریق یک سئو حرفه ای خود را به صفحه اول گوگل برسانند.

تبلیغات صفحه اول گوگل چه اهمیتی دارد

مجری تبلیغات یکی از حساسترین کلیدواژه ها در گوگل است که کاربران فراوانی به آن رجوع میکنند مجری تبلیغات کیست و وطیفه او چیست؟

تبلیغات در صفحه اول گوگل چه اهمیتی دارد؟

مزایای حضور یک وب سایت در صفحه اول گوگل چیست؟

چگونه میتوانیم با حضور در صفحه اول گوگل به کسب و کار خود رونق بدهیم؟

مجری تبلیغات در صفحه اول گوگل

مجری تبلیغات اصولا به شخص یا مجموعه ای گفته میشود که درآمدش متکی به اجرای پروژه های تبلیغاتی مربوط به افراد و شرکت ها و سازمانها باشد.

برای اینکه بتوانیم یک استراتژی موفق تنظیم نماییم لازم است ابتدا بازار را بخوبی بشناسیم.از میزان عرضه و تقاضا باخبر باشیم.چنانچه میخواهیم در فضای وب و موتورجستجوی گوگل حضور یابیم باید از یک مجری تبلیغات حرفه ای مشاوره بگیریم.

مجری تبلیغات بالغ بر 25 میلیون ایندکس در گوگل دارد و سایت های فراوانی در باره وظایف و عملکرد و همچنین مزایای حضور یک شخص یا موسسه که بر تکنیک های روز تبلیغاتی اگاه باشد مطالبی را گفته اند.

مجری تبلیغات گوگل با سئو

طبقه بندی یک مجری تبلیغات عبارت است از :

مجری تبلیغات اینترنتی.

مجری تبلیغات گوگل.

مجری تبلیغات چاپی.

مجری تبلیغات محیطی.

مجری تبلیغات در فضای مجازی.

مجری تبلیغات ارزان در صفحه اول گوگل

مجری تبلیغات چه مسئولیت هایی دارد

مجری تبلیغات برای پیشبرد یک پروژه حرفه ای چه مسئولیت هایی دارد و چه نقشی را باید ایفاکند.

انجام تحقیقات در بازار برای یافتن پاسخ به نیازهای جامعه از مهمترین وظایف یک مجری تبلیغات است.طبیعی است برای افزایش فروش و یا اصولا اینکه چه محصولاتی باید تولید کنیم و یا چه خدماتی مورد نیاز بازار است نیاز به یک تحقیق جامع بیش از هرچیزی احساس میشود.بدون اطلاع از وضعیت بازار و میزان عرضه و تقاضا هرگز نمیتوان یک استراتژی دقیق تعیین نمود.

توسعه و بهینه سازی محتوا از وظایف اصلی مجری تبلیغات است.محتوا میتواند در قالب یک ویدئو یا یک انیمیشن یا یک شعار خوب باشد.باید ذائقه اجتماعی را شناخت تا بدانیم مردم از چه نوع آگهی خوششان میآید .طبقه بندی سنی استفاده از محصولات و خدمات را باید بخوبی بدانیم.آیا محصول ما برای همه افراد جامعه در هرسنی که باشند لازم و قابل ارائه است؟

مجري تبليغات,مجري تبليغات گوگل,مجري تبليغات حرفه اي,مجري تبليغات اينستاگرام,مجري تبليغات تلگرام,مجري تبليغات فيسبوک,مجري تبليغات موثر,مجري تبليغات آنلاين,مجري تبليغات چاپي,مجري تبليغات وب

مجری تبلیغات باید رفتارهای مصرف کنندگان را بخوبی بشناسد.در جامعه و اصولا فضای وب میزان رقابت بالاست.میلیونها سایت و وبلاگ هر روز در حال ارائه محتوای جدید هستند تا مصرف کنندگان را بخود جذب نمایند.روحیه مصرف کنندگان یکی از اساسی ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد گاهی اوقات یک ویدئوی کوتاه اما شاد یا احساسی میتواند دهها هزار مشتری را به سوی ما هدایت نماید.

مجری تبلیغات برای حمایت از هدف های فروش باید سیاست ها و کمپین هایی ایجاد نماید تا مصرف کنندگان را به سوی خود بکشاند.دیوید اوگیلوی پدر تبلیغات میگوید تمام گزینه ها و برنامه ها فقط در راستای این است که میزان فروش را بالا ببریم.

مجری تبلیغات بویژه در فضای وب باید استفاده از ابزارهای رایگان را در اولیت کاری خود قرار دهد.حضور موثر در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام میتواند بعنوان مهمترین ابزار در جهت پویایی یک کسب و کار مورد استفاده قرار گیرد.

مجری تبلیغات در صفحه اول گوگل

مجری تبلیغات چه نقشی در فروش دارد

مجری تبلیغات وصل کننده حلقه مابین فروشنده و مشتری است.شاید این تعریف جامع و کامل نباشد اما خلاصه کار یک مجری تبلیغات است.وقتی تولیدکننده کالایی را تولید میکند اما همه مردم و افراد جامعه از آن اطلاع ندارند و حالا او میخواهد کالای خود را تبلیغ کند.از چه محتوایی باید استفاده نماید؟اصولا از چه راهی باید شروع کند؟طراحی سایت؟ایجاد وبلاگ؟تبلیغات در اینستاگرام؟کدامیک از این روش های موثرتر هستند؟

مثلا تصور کنید شما در کار تولید لباس ورزشی هستید.وقتی با کلیدواژه مهم تولیدکننده لباس ورزشی در صفحه اول گوگل باشید آیا بازهم نیازی به تبلیغ اضافی و هزینه کردن بیشتری نیاز دارید؟اینجا وب سایت شما در حقیقت یک مجری تبلیغات در صفحه اول گوگل است که کالاها و خدمات شما به رایگان برایتان تبلیغ مینماید.

بنابر این میبینید که حتما نیاز نیست مجری تبلیغات یک شخص یا موسسه باشد.گاهی اوقات میتوانید یک وبلاگ رایگان انتخاب کنید و مطالب خود را آن بنویسید.وبلاگتان را سئو کنید و تمام رزومه کاری خود را در آن شرح دهید.وقتی این وبلاگ در صفحه اول گوگل قرار بگیرد آنوقت هزاران نفر آنرا میبینند و شما بدون صرف هزینه میتوانید مشتریان فراوانی جذب نمایید.در اینجا وبلاگ شما نقش مجری تبلیغات را ایفا مینماید.

تبلیغات صفحه اول گوگل با مجری سئو

مجری تبلیغات در اینترنت

مجری تبلیغات در اینترنت دارای شرح کامل و گزینه های فراوانی است که میتواند شامل طراحی سایت ،سئو،تبلیغات کلیکی و پولی ،وبلاگ نویس ،رپورتاژ آگهی و سایر گزینه های دیگر باشد.

مجری تبلیغات گوگل از طریق کلیک یعنی ثبت کننده آگهی شما در صفحه اول گوگل و بدینصورت است که شما در ابتدا باید تعداد معینی کلیک خریداری نمایید بعنوان مثال 1000 کلیک خریداری مینمایید.سپس سایت شما با کلیدواژه های درخواستی شما در پایین یا بالای صفحه اول گوگل نمایش داده میشود.این نمایش تا آنجا ادامه می یابد که کلیک های شما به پایان برسد.شخص یا موسسه ای که این تبلیغ را برای شما انجام میدهد و کنترل پنل را در اختیار شما قرار میدهد یک مجری تبلیغات گوگل است.

چگونه مجری تبلیغات را سئو کنیم

واژه سئو search engine optimization به مهنای بهینه سازی موتورهای جستجو که با نام seo شناخته میشود عبارتست از فرآیندی که باعث میشود وب سایت شما مورد اعتماد موتورهای جستجو بویژه گوگل قرار گرفته و در رتبه های بالا در معرض دید میلیونها نفر کاربر باشد.

کلیدواژه مجری تبلیغات معمولا برای چند دسته از اهمیت ویژه ای برخوردار است.که عبارتند از :

 1. افراد و شرکت هایی که مجری تبلیغات هستند.یعنی کارشان صرفا به این موضوع بستگی دارد که مشتریان جدیدی جذب کرده و کارو کسب آنان را تبلیغ نمایند.درآمد این دسته فقط از طریق تبلیغ بدست میآید و تخصصشان و دانششان در زمینه ایجاد استراتژی تبلیغات برای شرکتها و موسسات استواین گروه با سئوسازی و بهینه کردن کلیدواژه مجری تبلیغات سعی دارند در صفحه اول گوگل قرار بگیرند.
 2. مجری تبلیغات برای شرکت ها و موسساتی که بدنبال شخص یا شرکتی هستند که کار تبلیغشان را به آنها بسپارند.این گروه معمولا کلیدواژه مجری تبلیغات را جستجو کرده و طبیعی است که به سایت هایی اعتماد میکنند که در صفحه اول گوگل قرار دارند.

ممکن است سایت های بسیاری را در گوگل مشاهده کنید که با کلیدواژه مهم مجری تبلیغات در صفحه اول یا دوم و سوم گوگل هستند اما کارشان به تبلیغات ارتباطی نداشته باشد.از خود میپرسید که چگونه این دسته از سایت ها به این رتبه رسیده اند پس از بررسی متوجه میشوید که با ایجاد محتوای خوب در زمینه انواع تبلیغات که در لابلای آن از کلمه مجری استفاده کرده اند بعلت بازدید زیاد رشد کرده اند.

با مجری تبلیغات در صفحه اول گوگل باشید.

چرا باید در صفحه اول گوگل باشیم؟

صفحه اول گوگل جایگاه مهم تبلیغات کسب و کار است.

صفحه اول گوگل یکی از پربازدیدترین مکان های تبلیغات است روزانه میلیونها نفر به این موتور جستجوی بزرگ مراجعه کرده تا نیازهای علمی،فرهنگی،اقتصادی ،صنعتی و آموزشی را بیابند.

صفحه اول گوگل بمنزله یک نمایشگاه دائمی برای نمایش محصولات و خدمات صاحبان وب سایت هایی است که به کسب و کار مشغولند.

حضور در صفحه اول گوگل از دو راه مقدور و میسر است که عبارتند از :

تبلیغات کلیکی و پولی که به ازای درج تبلیغات شما بابت هر کلیک مبلغی از شارژ شما کسر میگردد.

راه دوم حضور در صفحه اول سئو یا همان بهینه سازی موتورهای جستجو میباشد.

صفحه اول گوگل باعث افزایش ترافیک به سایت شماست.

همه ما دوست داریم تا دیده شویم و مردم از محصولات یا خدمات ما بازدید کنند و فروش خوبی نصیبمان بشود تا از این راه تجارت خود را توسعه بدهیم حضور در صفحه اول گوگل باعث افزایش ترافیک و هدایت بازدید کاربران به وب سایتمان خواهد گردید و مردم براحتی میتوانند با رزومه کاری و محصولات ما اشنا شوند.

وجود میلیونها سایت فروشگاهی و خدماتی نشانگر اهمیت این موضوع است اما صفحه اول گوگل برای هر کلیدواژه فقط چند موقعیت دارد و میتواند حداکثر ده سایت را نشان بدهد پس باید تلاش کنیم تا جزو این ده سایت قرار بگیریم.

تجربه نشان داده است اکثر کاربران تمایلی به مرور صفحات بعدی گوگل ندارند و بیشتر به سایت های اعتماد و اطمینان دارند که در صفحه اول گوگل قرار داردند.

با این حساب نتیجه میگیریم که صفحه اول گوگل برای تمام سایت ها یک هدف استراتژیک و مهم است.

صفحه اول گوگل باعث افزایش اعتبار شما میشود.

تحقیقات نشان میدهد حضور یک وب سایت در صفحه اول گوگل باعث افزایش اعتبار و اعتماد میشود. کاربرانی که سایت شما را در موقعیت برتر میبینند اعتماد بیشتری پیدا خواهند کرد و جدای از افزایش ترافیک و میزان بازدید که برای یک وب سایت بسیار مهم است برند شما در اذهان عمومی جای خاصی پیدامیکند.

اصولا برخی از کاربران وقتی یک سایتی را رصد میکنند مانند سایت های دانلود نرم افزار و میبینند که تمام نرم افزارهای مورد نظرشان یکجا جمع شده و مرتب بروز رسانی میشود و سرعت خوبی نیز دارد دیگر به سایت های دیگر مراجعه نمیکنند و همان سایت را بعنوان سایت مود علاقه خود برمیگزینند و نام آن سایت در خاطرشان باقی میماند.

سایت های معروفی در ایران هستند مانند دیجی کالا که یک سایت فروشگاهی است و یا سایت soft98.ir که مرجع خوبی برای دانلود نرم افزار است از این دست سایت هایی هستند که نامشان در ذهن کاربران باقی میماند.

یا سایت هایی که سیستم وبلاگدهی رایگان دارند مانند بلاگفا و بلاگ اسکای  که بخاطر سرویس دهی خوبی که دارند نامشان در ذهن و خاطر کاربران باقی میماند.

صفحه اول گوگل باعث افزایش سرمایه میشود. 

وقتی برای تبلیغات صفحه اول گوگل و یا سئو هزینه میکنید طبیعی است که توقع دارید در ازای آن سودی عاید شما شود مشتریان جدیدی پیداکنید و کالا و خدمات خود را بفروش برسانید.

بطور قطع چنین است زیرا همواره در معرض دید کاربران هستید و آنها میتوانند در هرساعت از شبانه روز به سایت شما مراجعه کرده و خرید انجام دهند.

اما چنانچه در صفحات بعدی مانند صفحه دوم یا سوم باشید کسی شما را نمیبند و هزینه ای که کرده اید تقریبا بازدهی برای شما نخواهد داشت و مردم اعتماد کمتری به سایت شما خواهند داشت.

ابزارهای مجری تبلیغات برای تحقق استراتژی از پیش تعیین شده

مجری تبلیغات پس از دریافت سفارش یک پروژه ابتدا به تعیین استراتژی آن میپردازد راهکارهای رسیدن به هدف را بررسی میکند و میزان رقابت در بازار را باتوجه به موقعیت فروشندگان و  موقعیت سفارش دهنده در نظر میگیرد.

ابزارهایی نظیر ایجاد محتوا مانند فیلم و عکس ،انیمیشن ،ایمیل و حضور در شبکه های اجتماعی ابزارهایی هستند که مجری تبلیغات از آن بهره میجوید.

در ادامه ابزارهای تبلیغاتی مورد استفاده یک مجری تبلیغاتی را بررسی میکنیم.

مجری تبلیغات در صفحه اول گوگل با تبلیغات ارزان.

تاثیر حضور یک مجری تبلیغات در یک پروژه تجاری و اقتصادی چیست؟

مجری تبلیغاتی نقش بسیار موثر و به سزایی در یک پروژه تبلیغاتس ایفا میکند و با ارائه راهکارهای مناسب احتمال برد را در یک رقابت تجاری به بالاترین سطح میرساند.

فرض کنید دو شرکت بزرگ که از نظر مالی و سرمایه و نیروی کار هم سطح هستند شروع به تبلیغات میکنند یکی از آن دو شرکت تکیه بر دانسته های خویش دارد و دیگری یک مجری تبلیغات استخدام مینماید.

دانسته ها عبارتند ازینکه دیگران چگونه تبلیغات میکنند اما راه را چکونه باید رفت و میزان رقابت را چکونه باید شناخت این از وظایف و مهارت های یک مجری تبلیغات است.

مجری تبلیغات در فیسبوک

یکی از ابزارهایی که یک مجری تبلیغات میتواند به رایگان و با سهولت از آن استفاده کند شبکه اجتماعی فیس بوک است.

فیسبوک یک شبکه بزرگ اجتماعی است که میلیونها کاربر در سراسر جهان مطالب و عکس و فیلم و ویدئو خود را در آن اشتراک گذاری مینمایند.

مجری تبلیغات میتواند با استفاده از فیس بوک اقدام به ایجاد یک صفحه اختصاصی برای کارو کسب خود نموده و کلیه اطلاعات مربوط به کار خود را در آن به اشتراک بگذارد.

هشتگ گذاری های مناسبی که در فیس بوک وجود دارد میتواند مخاطبان خاصی را که مدنظرتان است به سوی صفحه شما سرازیر نماید.

لازم نیست در ابتدای تجارت و شروع کار خود تبلیغاتی خود هزینه چندانی نمایید اینکار به راحتی و بدون پرداخت هزینه در فیس بوک قابل اجراست.

فیس بوک یکی از قویترین شبکه های اجتماعی در حال حاضر است که میتواند بعنوان یک ابزار قوی در اختیار مجری تبلیغات قرار بگیرد.

مجری تبلیغات ارزان در گوگل و مجری تبلیغات موثر.

 

مجری تبلیغات در توئیتر

توئیتر نیز یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعیست که میلیونها کاربر فعال دارد که در آن علاقه مندیهای خود را با دیگران به اشتراک میگذارند.

توئیتر با وجود محدودیتایی که در توئیت کردن دارد میتواند با استفاده از هشتگ گذاری مناسب مکان مناسبی برای قعالیت یک مجری تبلیغاتی باشد.

اینستاگرام یک ابزار قوی برای یک مجری تبلیغات است.

اینستاگرام را پادشاه پلتفرم های بصری میدانند وجود میلیونها کاربر که روزانه محتوای مورد نظر خود را در آن اشتراک گذاری میکنند اینستاگرام را تبدیل به یک غول قوی برای بهره برداری یک مجری تبلیغاتی نموده است.

هزاران صفحه فروشگاهی در اینستاگرام جایگاه وسیع و قابل ملاحظه این پلتفرم برتر جهان را بخوبی نمایان کرده است.

مجری تبلیغات میتواند در اینستاگرام با هشتگ گذاریهای مناسب کالا و خدمات خود را به شکل ویدئو و عکس به سایرین معرفی نماید.

بدیهی است رایگان بودن تبلیغات و ایجاد اکانت های متعدد در اینستاگرام یکی از مزیت های بزرگ این پلتفرم تبلیغاتی است.

آشنایی یک مجری تبلیغات با سایر مشاغل مددرسان است.

یک مجری تبلیغات با توجه به اینکه برای تمام رده های شغلی و صنفی جامعه کار کرده و تجربه فراوانی دارد میتواند راهکارهای مناسب در ارتباط با شغل شما ارائه نماید.

مجری تبلیغات به شما کمک میکند تا یک طیف بازاریابی وسیع اجرا نمایید او میتواند به شما و کارمندانتان آموزش دهد تا چگونه با مشتریانتان ارتباط برقرار نمایید.

مجری تبلیغات با حضور در صفحه اول گوگل و تبلیغات ارزان

مجری تبلیغات عامل رشد تجارت و کسب و کار شماست.

تجارت رقابتی است و لازم است شما همواره از میزان رقابت و رقبای خود باخبر باشید از میزان عرضه و تقاضای بازار اطلاع کافی داشته باشید.

بعنوان مالک و یا صاحب یا شغل میتوانید خودتان نیز تبلیغات کنید اما راه آنرا نمیدانید و برای شما ممکن بسیار وقت گیر و پر هزینه باشد و دائما فکرشمارو بخود مشغول کند به گونه ای که از پرداختن به کسب و کار خود عقب بمانید اینجاست که حضور یک مجری تبلیغات میتواند به شما کمک نماید.

 چرا باید یک مجری تبلیغات داشته باشیم؟

گاهی اوقات افراد و شرکتها احساس میکنند خودشان میتوانند کارهای تبلیغاتی خود را انجام دهند لذا در صدد چاپ کاتالوگ و بروشور و کارت ویزیت بر می آیند اما بازخورد چندانی نمی گیرند.

دلیل اینکار عدم آشنایی با روش های کاربردی تبلیغات است برای اینکار لازمست در ابتدا روش های موثر تبلیغات را بشناسیم و میزان رقابت در بازار را بسنجیم .

یک مجری تبلیغات یک بازاریاب حرفه ای برای کار شماست.

یک مجری تبلیغات با شناخت دقیقی که از نحوه کار دارد میتواند با ارائه یک استراتژی قوی و مطمئن به تجارت شما کمک کند تا موفقیتهای بیشتری کسب کنید.

یک مجری تبلیغات با بررسی نقاط حساس شهر و استان شما و شناخت ذائقه تبلیغاتی مردم آنجا و ایجاد شعارهای جذاب راه را برای گشودن بازارهای جدید مالی بروی شما باز میکند.

یوتیوب قویترین ابزار برای یک مجری تبلیغات است.

بدون هیچ شک و شبهه ای یوتیوب قویترین و بزرگترین پلتفرم ویدئویی در جهان است که شما میتوانید حتی یک فیلم ده ساعته را در آن به اشتراک بگذارید.

حجم عظیمی از فیلم های معروف سینمایی جهان و بازیهای کامپیوتری ،آلبوم های اجرا شده توسط برترین خوانندگان ،آرشیو مسابقات فوتبال و هزاران موضوع نمایشی دیگر از یوتیوب یک غول بدون رقیب ساخته است.

چنانچه شما مجری تبلیغات یک شرکت یا موسسه بزرگ و یا چندین شرکت هستید و یا اینکه تمایل دارید فیلم ها و ویدئوهای خود را به مشتریان و کاربران فضای وب نشان دهید تردیدی نداشته باشید که یوتیوب بهترین مکان برای اینکار است.

لینکدین مکان مناسبی برای حضور یک مجری تبلیغات است.

لینکدین یک پلتفرم تقریبا تجاری است امکانات فراوان لینکدین برای تماس افراد و مجموعه ها با یکدیگر راهگشای تبلیغات رایگان برای مشاغل نوپا است.

شما در لینکدین میتوانید با ایجاد یک صفحه و تکمیل پروفایل خود کار و کسب خود را معرفی نموده و با اشتراک گذاری تصاویر محصولات خود به یافتن بازار جدید مالی بپردازید.

وبلاگ نویسی ابزاری قوی برای یک مجری تبلیغات است.

وبلاگ نویسی رایج ترین روش تبلیغات ارزان و رایگان است که میتواند مکان و محل مناسبی برای تبلیغات کسب و کار باشد.

حضور هزاران سیستم بلاگدهی رایگان در فضای وب عمق اهمیت وبلاگ نویسی را بخوبی مشخص میکند.

سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس و جوملا برای وبلاگ نویسی بسیار مناسب است لیکن نیاز به یک هاست برای آپلود فایل و بانک اطلاعاتی دارند.

در ایران سیستم های معروف وبلاگدهی مانند بلاگفا،بلاگ اسکای،میهن بلاگ و سایر سیستم های مشابه امکانات فراوانی را به رایگان و بدون هزینه در اختیار کاربران قرار میدهند.

بازاریابی محتوا یکی از ابزارهای مورد استفاده مجری تبلیغات است.

محتوا یعنی ارائه هرگونه مطلب اعم از عکس ،فیلم و صدا که بتواند در فضای وب منتشر شده و مخاطبان را بخود جذب نماید.

امروزه ایجاد محتوا نقش اساسی در تبلیغات و رواج یک تجارت و کارو کسب را دارد.

شما میتوانید با ایجاد محتوای مناسب و جذاب کاربران فراوانی را بسوی خود جذب نمایید.

مطالب غیر تکراری بنویسید یا اینکه اگر عنوان مطلب شما مشابه سایت های دیگر میباشد از تحقیق غافل نمانید و مطالب سایت خود را بصورتی گیرا که باعث افزایش تجربه کاربر شود به صفحه اول گوگل برسانید.

مجری تبلیغات امروزه برای کسب درآمد دیگر نیازی ندارد که شخصا به شرکتها و موسسات و افراد مراجعه نماید ایجاد یک محتوای ناب میتواند مشتریان را بسوی شما بکشاند.

اهمیت صفحه اول گوگل برای رونق کسب و کار

صفحه اول گوگل امروزه بمنزله یک نمایشگاه جهانی برای عرضه انواع محصولات،خدمات،تبلیغات اعم از سیاسی،اجتماعی،ورزشی و سینمایی وووووو است حضور یک وب سایت در صفحه اول گوگل میتواند باعث رونق یک کسب و کار و تجارت از راه افزایش بازدید ارگانیک شود.

وب سایت شما در صفحه اول گوگل میتواند مشتریان فراوانی را به سوی شما جذب نماید.

وب سایت شما با حضور در صفحه اول گوگل دسترسی مشتریانتان را بسیار سهل و آسان میکند.

 اهمیت فوق العاده این صفحه گوگل

صفحه اول گوگل بسیار مهم است ! قبل از این که به اهمیت رتبه‌بندی در صفحه اول گوگل برسیم ، گوگل موتور جستجوی پیشرو در ارایه اطلاعات مرتبط با کاربران نهایی است . این شامل وب سایت‌های خاص و تصاویری است که مربوط به موضوع تحقیق شما هستند . یکی از ویژگی‌های شگفت‌انگیز گوگل ، توانایی این است که به طور همزمان گام بردارد و از طریق وب گسترده جهانی سازمان دهی شود . و این کار بهترین نتیجه را در عرض چند ثانیه به ما می‌دهد . گوگل می‌تواند این کاره‌ای بزرگ را با کمک آنچه که به عنوان یک کاوشگر وب شناخته شده‌است ، انجام دهد . هدف اولیه crawlers وب محدود کردن نتایج جستجو برای ما ، کاربران نهایی است . بنابراین اگر بخواهیم به " تسهیلات ذخیره‌سازی " در نوار جستجوی گوگل وارد شویم ، کاوشگر وب Google نتایج جستجو را محدود خواهد کرد تا مرتبط‌ترین وب سایت ذخیره‌سازی را نشان دهد .اما چرا این مهم است ؟ برخی از مزیت‌های رتبه‌بندی در صفحه اول گوگل چیست ؟ چرا کسب و کارها اینقدر مهم هستند که در صفحه اول دست به دست هم بزنید و چگونه کسب‌وکار من می‌تواند به صفحه اول برسد ؟

چرا صفحه اول گوگل برای کسب و کارها مهم است؟

چرا کسب و کارها برای اولین صفحه گوگل گوگل , در بسیاری از جنبه‌ها , می‌تواند به عنوان مرکز اینترنت در نظر گرفته شود . ما فقط به نتایج جستجوی گوگل اعتماد نداریم ; ما بر آن‌ها تکیه می‌کنیم تا به ما در رساندن تصمیمات در طول روز و در زندگی مان کمک کنیم . این تقریبا ً شبیه به این است که چقدر قدرت و نفوذ گوگل را دارد , بنابراین تعجب ندارد که چرا بسیاری از شرکت‌های بزرگ و حتی تجارت‌های کوچک قصد دارند خودشان را در صفحه اول قرار دهند . اولین موتور جستجو صفحه نتیجه ( SERP ) است که در آن کسب و کارها تلاش می‌کنند که به آن دست یابند . طبق مطالعات کارشناسی , حدود ۹۰ % از مردم هرگز از صفحه اول گوگل جستجو نمی‌کنند . ۱۰ موقعیت اول در صفحه نتایج موتور جستجو تقریبا ً ۹۴ % از کل کلیک را دریافت می‌کند . این به این معنی است که حتی اگر در صفحه دوم گوگل ادعا کنید که در حال حاضر یک نبرد شکست‌خورده است . حتی اگر وب سایت شما فراتر از صفحه دوم باشد , این وب سایت اساسا ً وجود ندارد . آیا اهمیت رتبه‌بندی در صفحه اول گوگل را می‌بینید ?اولین صفحه گوگل قویترین عنصر موفقیت کسب‌وکار است .

برای حضور در صفحه اول گوگل چه کنیم؟

چگونه کسب‌وکار من در صفحه اول موتور جستجوی گوگل طی یک مدت کوتاه تبدیل به یک دوره محبوبیت فزاینده‌ در عصر دیجیتال شده‌است . همان طور که این اصطلاح اشاره می‌کند , بهینه‌سازی موتور جستجو زمانی است که وب سایت شما به سمت موتورهای جستجو حرکت می‌کند . به طور خاص , آن با وب هماهنگ است . هدف از بهینه‌سازی موتور جستجو موقعیت وب سایت شما برای رتبه‌بندی بالاتر نتایج جستجوی گوگل است . استفاده از یک نقطه در صفحه اول گوگل یک فرآیند طولانی و دشوار است . علاوه بر بهینه‌سازی سایت خود , هم چنین می‌توانید با میلیون‌ها وب سایت دیگر نیز رقابت کنید . اهمیت بهینه‌سازی موتور جستجو را یاد بگیرید و شروع به صعود به رتبه گوگل در گوگل کنید !
بهینه‌سازی موتور جستجو تنها روش صعود به رده‌های جستجو نیست . گوگل adwords یک روش جایگزین برای دستیابی به اولین صفحه تبلیغ است . گوگل adwords چیست ؟ adwords یک سرویس تبلیغاتی است که به کسب و کارها با قدرت خرید در اولین صفحه برای یک قیمت کمک می‌کند . اگرچه adwords می‌تواند به لیست کار شما در صفحه اول گوگل کمک کند ، اما می‌تواند بسیار پرهزینه باشد .

10 ابزار بازاریابی گوگل 

در این صفحه 10 ابزار بازاریابی گوگل را به شما معرفی میکنیم.این ابزار در گوگل میتواند میتواند به وب سایت شما کمک نماید تا رتبه و جایگاه بهتری پیداکنید.

اغلب شما گوگل را به عنوان یک موتور جستجوگر قدرتمند و مشهور می‌شناسید ، اما آیا می‌دانستید که گوگل همچنین ابزارهای زیادی برای صاحبین کسب‌وکار آنلاین ایجاد کرده‌است ؟
این که شما سعی دارید
اگر رتبه SEO شما میزان تبدیل شما را افزایش داده و اعتبار سایت خود را مدیریت کرده و یک تقویم محتوای قابل مدیریت را اجرا کنید … یا فرآیند ایجاد محتوا را ساده کنید . گوگل ابزار فوق‌العاده‌ای برای کمک دارد . و آن‌ها همه آزاد هستند .
بنابراین برای پست امروز ، ما به سرعت ۱۰ ابزار بازاریابی محبوب گوگل و چند روش ساده را برای بالا بردن استفاده از آن‌ها به دست خواهیم آورد . 

گوگل آنالایتیکس

گوگل آنالایتیکس از قدرتمندترین و موثرترین ابزارها برای نظارت بر ترافیک وب سایت است . با استفاده از Google Analytics ، شما می‌توانید کدام یک از پست‌های تان را پیدا کنید ، چه تعداد از بازدیدکنندگان شما به طور مرتب باز می‌گردند ، چه مدت شما در وب سایت خود خرج می‌کنید ، و خیلی بیشتر .

صفحه اول گوگل با مجری تبلیغات

معرفی کلمات کلیدی گوگل

برای جذب افراد مناسب به کسب‌وکار خود , باید بفهمید که کدام کلمات کلیدی برای کسب‌وکار , برند و وب سایت تان مناسب هستند . کلیدواژه ‌ها ابزاری عالی برای کشف این مساله هستند که کدام کلمات کلیدی در نسخه وب شما , محتوای وبلاگ و فراداده هدف قرار می‌گیرند .Google Keyword Planner یک ابزار عالی در گوگل است.

ابزار تبلیغات در صفحه اول گوگل

گوگل ترند

علاوه بر کلیدواژه پلنر , گرایش‌ها گوگل ابزار خوبی برای مقایسه و تصمیم‌گیری بین کلمات کلیدی یا عبارات مشابه هستند .بر خلاف برنامه‌ریز ، گرایش‌ها گوگل از داده‌های زمان حقیقی برای نشان دادن این که چگونه کلمات کلیدی مختلف در طول زمان ، در مناطق مختلف ، و در مقابل یکدیگر نوسان می‌کنند ، استفاده می‌کند . این ابزار حتی می‌تواند به شما کمک کند پیش‌بینی کنید و برای تغییرات در تقاضا آماده شوید .

صفحه اول گوگل با مجری تبلیغات ارزان

گوگل وبمستر

ابزار جستجوی گوگل ابزار خوبی برای موثر کردن تلاش‌های بازاریابی شما و حصول اطمینان از این است که موتورهای جستجو به راحتی می‌توانند وب سایت شما را براساس شرایط جستجوی مشهور و مرتبط پیدا کنند .
عنکبوت‌های موتور جستجو کل وب را در عرض چند ثانیه اسکن می‌کنند تا نتیجه میلیاردها نفر را در روز به دست آورند . اگر وب سایت شما به شکلی تنظیم شود که کشف کردن آن را به ویژه دشوار می‌سازد ، ابزارهای webmaster شما را به مناطق مشکل آگاه خواهند کرد تا بتوانید تغییراتی ایجاد کنید و رتبه SEO را بهبود بخشید .

ابزار تبلیغات در صفحه اول گوگل

گوگل alerts

گوگل Alerts ابزار بسیار مفیدی برای نگاه داشتن به ویژگی‌های رسانه‌های شما ، شهرت آنلاین کسب‌وکار شما ، و چیزی است که رقیب تان برای آن آماده است . اگر شما تعداد کمی از Alerts گوگل برای نام تجاری و کلمات کلیدی مربوطه را تنظیم کنید ، هر زمان که این عبارات به صورت آنلاین ذکر می‌شوند ، سیستم به شما هشدار می‌دهد .
به عنوان مثال ، اگر شما یک app را راه‌اندازی کردید و یک خبر رسمی منتشر کردید ، می‌توانید یک اعلان عمومی برای نام برنامه شما راه‌اندازی کنید ، و هشدارها هر بار یک مقاله یا یک قطعه از متن برنامه تان را به شما اطلاع می‌دهد . این یک راه عالی برای آگاه شدن و واکنش به هر گونه حرف منفی است که ممکن است در آنجا رخ دهد .

تقویم گوگل

اگر به دنبال ابزار رایگان برای ساخت یک تقویم راضی هستید ، تقویم Google شما را پوشانده است .
در این پلت فرم ، شما می‌توانید تقویم‌های جدید را به طور کامل با برنامه‌ریزی برای برنامه‌ریزی روزانه ، هفتگی ، ماهانه یا حتی سالانه و یا حتی در محتوای اجتماعی ایجاد کنید .
برای هر " رویداد " شما می‌توانید از همکاران ( همکاران , ویراستاران , مدیران , و غیره ) دعوت کنید و برای مرجع مفید و ارتباط آسان داخلی یادداشت کنید .
نکته مهم دیگر در مورد تقویم Google این است که چقدر ساده است که محتوا را بازآرایی کنید . تنها کاری که باید انجام دهید این است که رویدادها را به روزه‌ای جدید بکشید و به طور خودکار تغییرات شما را در تمام نسخه‌های مختلف تقویم ذخیره کنید . برنامه‌ریزی محتوا می‌تواند کثیف شود ، اما تقویم Google می‌تواند وبلاگ شما را ده بار آسان‌تر کند .

گوگل درایو

گوگل درایو مکان خوبی برای ذخیره تمام یادداشت‌ها و محتوای سرمقاله شماست . شما می‌توانید از platforms استفاده کنید تا فقط در مورد هر چیزی زیر نور خورشید عمل کنید . گوگل از گوگل استفاده کنید برای تهیه پیش‌نویس ، گوگل Spreadsheets برای سازماندهی ایده‌های پست وبلاگ و پی‌گیری متریک ، اشکال گوگل برای ارسال نظرسنجی و جمع‌آوری پاسخ‌ها ، و حتی تمام عکس‌های خود را برای پست‌های وبلاگ در آنجا ذخیره کنید .
گوگل درایو به هر کاربر ۱۵ گیگابایت حافظه رایگان می‌دهد و تمام فایل‌هایی که شما آپلود می‌کنید را می‌توان به راحتی با چند کلیک به اشتراک گذاشت . نه تنها یک فضای ذخیره‌سازی رایگان است ، بلکه می‌توانید از هر جایی با یک ارتباط اینترنتی به آن دسترسی داشته باشید . It's مثل داشتن یک هارد دیسک سخت خارجی در ابر .

یوتیوب ابزار گوگل است

در صورتی که نمی‌دانید , YouTube یک محصول گوگل است . و به راحتی محبوب‌ترین پلت فرم برای به اشتراک گذاری محتوای ویدئو در وب سایت است . اگر می‌خواهید بازی کردن را در ایجاد محتوای ویدئو آغاز کنید , YouTube راهی برای رفتن است .
و زمانی که شیار خود را پیدا کردید و یک بانک پر از محتوا را ایجاد کردید , می‌توانید با حاشیه‌نویسی videos و backlinking هایی که قبلا ً ایجاد کرده‌اید , شروع کنید , همان طور که با محتوای وبلاگ خواهید داشت . این راز نیست که محتوای ویدئو , آینده است , و اگر بتوانید بیننده را به گرداب of در backlinks ( backlinks ) suck , می‌دانید که کار درست را انجام می‌دهید .

کسب و کار گوگل

می‌دانید چه زمانی برای شرکت در گوگل جستجو می‌کنید ، و آن قطعه را در نوار کناری راست در صفحات نتایج جستجو می‌بینید ؟ بلوک که تمام جزئیات شرکت از جمله یک لینک وب سایت و شماره تماس را مشخص می‌کند ؟ خوب ، اگر شما با شرکت گوگل در دفتر کار من ثبت‌نام نکنید ، کسب و کارتان یکی از این بلوک‌ها را نخواهد داشت .
همانطور که شما در حال عبور و راه‌اندازی پروفایل ‌های رسانه‌های اجتماعی مختلف خود هستید ، چند دقیقه بیشتر وقت صرف کنید تا یک صفحه تجاری / برند گوگل با همان لوگو ، تصاویر و زیبایی‌شناسی را به عنوان پروفایل ‌های رسانه‌های اجتماعی خود راه‌اندازی کنید .
گوگل یک موتور جستجو است ، بنابراین یک شرط ایمن است که یکی از اولین مکان‌هایی که به دنبال شما خواهد بود در پایگاه‌داده خودش است . بنابراین هنگامی که شما صفحه خود را راه‌اندازی می‌کنید ، توجه ویژه‌ای به tagline ، عکس‌ها و معرفی تان بکنید چون اینها مکان‌های مهمی برای کاوش در موتور جستجو هستند .

گوگل سئو

در اغلب موارد , وظیفه اصلی وب سایت شما تبدیل بازدید کنندگان به اعضا یا مشتریان است . اگر شما قبلا ً یک قیف فروش را در محل خود دارید , اما متوجه نرخ‌های تبدیل که شما امیدوار بودید را نبینید , ممکن است بخواهید با برخی آزمایش شکاف بر روی کپی و گرافیک امتحان کنید .
افراد به چه چیزی واکنش نشان می‌دهند ؟ چه چیزی آن‌ها را می‌ترساند ؟ با گوگل Optimize می‌توانید تغییرات اصلی و تغییرات صفحات فرود را آپلود کنید و نشان دهید که در صورت تغییر عناوین ، تصاویر ، دکمه‌ها ، کپی ، یا چیدمان صفحه شما نرخ تبدیل شما را افزایش می‌دهد .

تبلیغات صفحه اول گوگل 

تبلیغات صفحه اول گوگل از دو راه شناخته شده امکان پذیر است که عبارتند از :

1-تبلیغات پولی یا کلیکی که با نام PPC شناخته میشوند.

این نوع از تبلیغات همانگونه که از نامش پیداست بابت هر کلیک روی لینک شما مبلغی را از شما دریافت میکند.

شما ابتدا به یکی از سایت هایی که کنترل پنل تبلیغات کلیکی دارند مراجعه کرده و بنابه نیاز خود یک بسته یا پکیج خریداری مینمایید که شامل 100 یا هزار کلیک است سپس کلیدواژه درخواستی خود را معرفی میکنید و با علامت AD در صفحه اول گوگل ظاهر میشوید هرچند کلیکی که دریافت کنید مبلغ شارژتان کسر میگردد تا به صفر برسد آنگاه تبلیغ شما از صفحه اول گوگل حذف میگردد.

تبلیغات کلیکی گوگل بخاطر هزینه بالایی که دارد نمیتواند بطور دائمی انجام گردد.

2-حضور در صفحه اول گوگل از طریق سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو.

سئو مخفف عبارت serach engine optimization به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو که با نام SEO شناخته میشود بزرگترین و قویترین ابزار حضور در صفحه اول گوگل است.

چنانچه وب سایت شما با سئو در صفحه اول گوگل قرار بگیرد ماندگاری آن دائمی و با کمترین هزینه خواهد بود.

هرچقدر روی سایت شما کلیک وارد شود نه تنها از شما مبلغی دریافت نمیشود بلکه بر اعتبار و دوام و ماندگاری آن نیز افزوده میشود.

تبلیغات صفحه اول گوگل با مجری تبلیغات گوگل

برای رسیدن به صفحه اول گوگل از کجا شروع کنیم

بسیاری از سئوکاران در ابتدای کار سراغ کلمات کلیدی سخت و مشکل و تک سیلابی میروند که اینکار بسیار زمانبر است و ممکن است در برخی از مواقع باعث یاس و ناامیدی دارنده وب سایت شود.

برای اینکار و در ابتدا بهتر است از کلمات کلیدی بلند و یا اصلاحا از سئو دم دراز استفاده کنیم.

مثلا چنانچه بخواهید کلمه سئو را ابتدا هدف قرار دهید میتوانید از عباراتی مشابه زیر استفاده کنید.

 • چگونه با سئو کارخود را رونق دهیم.
 • تبلیغات در صفحه اول گوگل از طریق سئو
 • تاثیر سئو در کسب و کار چیست
 • چگونه با سئو به صفحه اول گوگل برسیم
 • اهمیت سئو در نزد موتورهای جستجو

این ها عباراتی هستند که از رقابت کمتری برخوردار هستند و احتمال اینکه در زمان کمتری در صفحه اول گوگل قرار بگیرید بیشتر است.

حالا فرض کنیم شما یک سایت فروشگاهی دارید که شغل شما فروش کفش چرمی است.

اگر بخواهید در ابتدای کار کلیدواژه کفش چرمی را هدف قرار دهید با توجه به میزان رقابتی که در گوگل وجود دارد زمان بسیاری باید انتظار بکشید.

بنابر این میتوانید از عباراتی نظیر جملات زیر استفاده کنید:

 • فروشنده کفش چرمی در تهران
 • فروشنده کفش چرمی در خیابان فردوسی(بعنوان مثال)
 • فروشنده کفش چرمی مردانه
 • فروشنده کفش چرمی با قیمت ارزان

این عملکرد را در اصلاح سئو دم دراز گویند و یکی از بهترین راههای توصیه شده برای حضور در تبلیغات صفحه اول گوگل است.

تبلیغات در صفحه اول گوگل با سئو

برای رسیدن به صفحه اول گوگل پست وبلاگ خود را افزایش دهید.

این عمل افزایش پست وبلاگ بسیار مهم است.

اگر محتوای بیشتری بنویسید یقینا موقعیت بهتری در نزد موتورهای جستجو بویژه گوگل پیدا خواهید کرد.

هرچه بیشتر بنویسید صفحات بیشتری از سایت شما ایندکس میشود و ترافیک بیشتری دریافت میکنید.

کارشناسان معتقدند حداقل در ماه باید 16 پست در وب سایت خود قرار دهید البته این رقم حداقل است و شما میتوانید بنابه وقتی که میگذارید پست های بیشتری در سایت خود بارگذاری نمایید.

موتورهای جستجو و معمولا گوگل حداقل کلمات را 500 اعلام کرده اند اما نیل پاتل کارشناس و متخصص معروف سئو میگوید حداقل 2000 کلمه بنویسید.

محتوای خوب بنویسید و عناوین خود را جذاب نمایید تا مورد توجه موتورهای جستجو قرار بگیرید. 

صفحه اول گوگل را خانه خود کنیم

زمینه بزرگ‌تر رتبه‌بندی بسیار بالا این است که هدف گوگل به کاربران این امکان را می‌دهد که بیشترین پاسخ‌های ممکن را به جستجوهای جستجوی خود برآورده کنند . وقتی این کار را انجام می‌دهد , مردم زمان بیشتری را در گوگل صرف می‌کنند و به طور موثر آن را به منفعت تبدیل می‌کنند - نه این که متفاوت از گاز یا شرکت الکتریکی شما باشد در این صورت که شما به طور ناخودآگاه به آن‌ها تکیه می‌کنید . اعتماد شما به گوگل به اندازه بیلیون ‌ها درآمد تبلیغاتی شرکت ارزش دارد .
بنابراین ، با دانستن اینکه انگیزه واقعی گوگل چیست ، شما به راحتی می‌توانید درک کنید که برای رتبه‌بندی به شدت ، مقالات شما باید برای افرادی که به دنبال اطلاعات درباره هر موضوعی که در مورد آن می‌نویسید ، ظاهر شوند . این جایی است که قصد جستجو وارد می‌شود : شما نمی‌توانید یک فرد را راضی کنید اگر شما نمی‌فهمید که آن‌ها چه می‌خواهند . بسیاری از سازندگان محتوا و سازمان‌های سئو بر این حقیقت اساسی تاکید می‌کنند و مقالاتی را می‌نویسند که ارتباط سست با کلیدواژه ‌هایی دارند که آن‌ها را هدف قرار می‌دهند و نه تلاش برای ضربه زدن به حس کنجکاوی جستجوگران وقتی که آن‌ها در جستجوی جستجوی خود تایپ می‌کنند .

هدف خود را در گوگل مشخص کنید

هدف قطعه را مشخص کنید . ایجاد یک قطعه از محتوا یک سرمایه‌گذاری است . شما در حال صرف زمان , پول و هزینه فرصت برای نوشتن یک قطعه متفاوت هستید . قبل از این که این کار را انجام دهید , مهم است بدانید که چرا در وهله اول سرمایه‌گذاری می‌کنید . آیا این صرفا ً حرکت به سمت رهبری است ? برای استفاده در وب سایت‌های ارتباط جمعی و بازاریابی ایمیلی ? تقسیم کردن به تیم فروش برای کمک به معاملات نزدیک ? برای کمک به آموزش درونی ? برای حمایت از فرهنگ شرکت تان ? استفاده از این اهداف , به ترتیب اهمیت , در بالای مستندات قبل از نوشتن این قطعه , منطقی به نظر می‌رسد .

مخاطبان گوگل را بشناسید

درک کنید که جستجو به چه معنی است . برای درک این که یک جستجوی جستجو به چه معنی است, با درک کلمات یا عبارات فردی درون آن شروع کنید . سپس شروع به فرض کنید که تمام جستجوی جستجو برای فردی که آن را تایپ کرده , چه معنایی دارد . به عنوان مثال , اگر پرس و جوی جستجوی شما به نسل منجر شود , اولین قدم شما این است که به این فکر کنید که آیا شما به طور کامل درک می‌کنید که یک موسسه سئو چیست و تولید منجر به یک فرد جستجوگر است . در حالی که ممکن است واضح به نظر برسد , آیا تا به حال تفاوت بین یک موسسه سئو و یک شرکت سئو در ذهن مردم را در نظر گرفته‌اید ؟

مهندسی حضور در صفحه اول گوگل

ببینید چه کسی در حال جستجو است . اگر می‌خواهید سرمایه‌گذاری شما برای ایجاد یک قطعه از محتوا از طریق یک رتبه‌بندی بالا در گوگل انجام شود , شما باید قادر به مهندسی معکوس باشید که جستجوگر براساس شناخت شما از جستجوی جستجوگر آن‌ها است . انجام این کار به شما این امکان را می‌دهد که دقیقا ً آنچه را که به دنبال آن هستید را تحویل دهید . این مهارتی نیست که همه داشته باشند, اما احتمالا ً فردی در شرکت شما , یا در بنگاه تبلیغاتی محتوای شما , صاحب توانایی است .

 پس از تکمیل سه مرحله اول , شما به طور موثر خودتان را در جای فرد جستجوگر قرار داده‌اید . حالا وقت آن است که آن‌ها را تحت‌تاثیر قرار دهیم . هدف شما ایجاد بیش‌ترین تاثیر ممکن در پاسخ به این است که آن‌ها چه کسی هستند و چه چیزی را جستجو می‌کنند . این به این معنی است که نه تنها به طور مستقیم به سوالی که از آن‌ها پرسیده می‌شود پاسخ می‌دهند بلکه پاسخ سوالاتی را که از آن‌ها پرسیده می‌شود , پاسخ می‌دهند .

قصد جستجو در گوگل چیست

هنگامی که شما درک می‌کنید که چرا قصد جستجو کلید رتبه‌بندی گوگل است , گام بعدی قرار دادن گردش کار در مکان است به طوری که سازمان شما بتواند یک کمپین موثر سئو را اجرا کند .
استراتژیست بسیاری از تفکر مقدماتی را انجام می‌دهد که منجر به یک قطعه موفق می‌شود . به عنوان مثال ، آن‌ها اهداف قطعه را تعیین می‌کنند و اطمینان حاصل می‌کنند که معنای کلمه کلیدی و مشخصه ضمنی جستجو با آن اهداف همخوانی دارد .
با این حال ، زمانی که نویسنده این قطعه را تعیین می‌کند ، آن‌ها باید اطمینان حاصل کنند که آن‌ها با تفکر استراتژیست موافق هستند . آن‌ها آخرین خط دفاعی قبل از ایجاد سرمایه‌گذاری هستند ، پس برای صحبت کردن، و تنها قادر به نوشتن یک قطعه موثر خواهد بود اگر آن‌ها درکی روشن از هویت جستجوگر داشته باشند ، که جستجوگر به دنبال آن است ، و اهداف تجاری این صفحه از محتوا .

جستجوی ارگانیک و ترافیک لازم است در خط مقدم استراتژی سئو باشد . این به آن معنی است که هر کاری که شما انجام می‌دهید - از توسعه استراتژی‌های محتوای استراتژی برای اجرای کمپین ‌های رسانه‌ای اجتماعی - باید منجر به افزایش ترافیک وب سایت ارگانیک شود .
برای انجام این کار ، باید محتوای کیفیت بالا منتشر کنید که با جستجوهای جستجوی خاص مطابقت داشته باشد. اما اجازه دهید برای ثانیه‌ای عقب باشیم - دقیقا ً این پرس و جوی جستجو است که ما از آن صحبت می‌کنیم ؟ در حالی که یک کلید واژه به گروهی از کلمات مربوط به یک موضوع خاص اشاره دارد .

بنابراین ، تا زمانی که شما مطالب را با کلمات کلیدی زیادی بنویسید ، سایت شما در صفحه اول گوگل ، درست است ؟ ای کاش به همین سادگی بود . در واقع بسیاری از عوامل به رتبه‌بندی شما کمک می‌کنند و گوگل از تعدادی از الگوریتم ‌های شناخته‌شده به عنوان الگوریتم جستجوی - برای تعیین ترتیبی که در آن صفحات در یک صفحه نمایش ظاهر می‌شوند ، استفاده می‌کند . 

نه تنها مجموعه‌ای از الگوریتم ‌های دخیل در تعیین رتبه‌بندی SERP وجود دارند , بلکه این الگوریتم‌ها نیز در طول سال به روز می‌شوند . برخی از تغییرات کوچک هستند , اما برخی دیگر به اندازه کافی مهم هستند تا بر استراتژی‌های seo تاثیر بگذارند .
چرا گوگل الگوریتم خود را به روز رسانی می‌کند ? موتور جستجو می‌خواهد بهترین تجربه ممکن را برای کاربران خود فراهم کند . از این طریق , این شرکت می‌تواند % بازار جهانی موتور جستجو را به خود اختصاص دهد .

11 استراتژی تبلیغات موثر 

استراتژی تبلیغات گوگل برای رسیدن به کلیه اهداف را در این پست از سایت جام ارژنگ با شما در میان گذارده ایم.

استراتژی تبلیغات گوگل از طرف سایت رسمی موتور جستجوی گوگل به سادگی و شفافیت بیان شده است.

راه اندازی یک کسب و کار در صفحه اول گوگل بسیار هیجان انگیز است زیرا شما بخوبی میدانید که این میتواند منبع درآمد بسیار خوبی برای شما بشود.

شاید بتوان گفت استراتژی تبلیغات گوگل فقط یک هدف اساسی را برای شما در بر  دارد و آن کسب درآمد و جلب و جذب مشتری است.

استراتژی تبلیغات گوگل توسط مجری تبلیغات و سئو

تبلیغات موثر به مشتریان بالقوه میرسد و آنان را از محصولات و خدمات شما با خبر میسازد.

در حالت ایده ال،تبلیغات موثر راهی برای پیداکردن مشتریان جدید و تشویق و تزغیب آنان برای استفاده از محصولات و خدمات شماست.

استراتژی یعنی سیاست گذاری مهمترین بخش تبلیغات است.

استراتژی تبلیغات هدف شما را برای مخاطبانتان نیز آشکار میکند و همچنین راه شما را مشخص مینماید.

استراتژی تبلیغات باعث میشود تا مخاطبانتان بیشتر جذب شما شده و در نتیجه زودتر به اهداف خود برسید.

کسب و کارها از تبلیغات برای تاثیرگذاری بر روی مصرف کنندگان و نهایتا ایجاد درآمد بیشتر استفاده میکنند.

در اینجا استراتژی های تبلیغات موثر را ارائه داده ایم این تبلیغات هم میتواند در گوگل و هم در فضای مجازی و اصولا در داخل شرکت و کارخانه و مجموعه مدیریتی شما انجام گیرد.

استراتژی تبلیغات در صفحه اول گوگل توسط مجری تبلیغات

استراتژی چیست

استراتژی از کلمه یونانی stratçgos گرفته شده که به معنای هدایت است.

استرتژی تبلیغات به معنای اقداماتی است که مدیران برای هدایت عوامل برای رسیده به یک هدف انجام میدهند.

استراتژی را همچنین میتوان اقدامات یک شرکت و مجموعه های آن برای دستیابی به یک هدف کلی دانست.

اهمیت استراتژی از آنجا بیشتر مهم بنظر میرسد که شرکت ها و افراد نمیتوانند آینده تجاری خود را پیش بینی کنند لذا برنامه کاری را به گونه ای تنظیم میکنند که بتوانند با مشکلات احتمالی برخورد مناسب داشته باشند.

استراتژی تبلیغات با پروژه های بلند مدت سروکار دارد.یعنی با احتمال نوآوریها و پیدا شدن بازارهای جدید نوع برخورد یک مجموعه را تعیین میکند.

مجری تبلیغات گوگل و استراتژی تبلیغات ارزان

شروع استراتژی تبلیغات گوگل

برای اینکه کار خود را برای رسیده به صفحه اول گوگل شروع کنیم لازم است ابتدا در باره کلیدواژه های مورد نظر خد تحقیق کنیم.

Google Keyword Planner بهترین ایزار برای یک تحقیق کامل و جامع در باره محبوبیت انواع کلیدواژه است.

در Google Keyword Planner بخوبی میتوانید کلیدواژه های برتر و محبوب جهان را در هر سال ببینید و آنگاه تصمیم گیری نمایید که چگونه کار خود را شروع کنید.

 تبلیغات ارزان توسط مجری تبلیغات در صفحه اول گوگل

تبلیغات موثر را بهتر بشناسیم

اصولا تبلیغات باید روشن،واضح و شفاف و بدور از پیچیدگی و قابل فهم برای همه مخاطبان باشد اینگونه تبلیغات میتواند بعنوان یک تبلیغات موثر باعث جذب مشتریان شود.

فرض کنید شما محصول جدیدی تولید کرده اید و اینک بدنبال راهی برای پیداکردن مشتریان جدید هستید.

چگونه باید کالای خود را معرفی نمایید؟

صحیح ترین روش این است که ابتدا کالا و نوع استفاده از آن،و مشخصات فنی و مزایای استفاده از آن را مخاطبان خود معرفی نمایید.

تبلیغات موثر ارتباطی است که برای اطلاع رسانی و آموزش و همچنین متقاعد کردن افراد برای استفاده از یک محصول و یا خدمات بوجود می آید.

شاخصه های یک تبلیغات موثر عبارتند از:

 1. تبلیغات موثر باید در اذهان عمومی باقی ماندنی باشد.
 2. تبلیغات موثر باید بر اساس یک استراتژی محکم اجرا شود.
 3. تبلیغات موثر باید مشتری را متقاعد به خرید کند.
 4. تبلیغات موثر باید شفاف و قابل درک و بدور از پیچیدگی های فنی باشد.
 5. تبلیغات موثر یعنی استفاده و درک صحیح صحیح از زمان و مکان مناسب.

چه چیزی میتواند تبلیغات شما را به یاد ماندنی کند؟هیچ عنصر جادویی در اینجا بغیر از خلاقیت وجود ندارد.

یکی از نکات خلاقانه این است که با زبان مشتریان و مخاطبانتان با آنان صحبت کنید.

اگر مثلا فروشنده لوازم و اسباب بازی برای کودکان هستید بطور یقین باید از نوعی از نمایش استفاده کنید تا کودکان را به وجد آورد و یا خانواده ها را تشویق نمایند محصول شما را برای فرزند خود خریداری کنند.

مجری تبلیغات ارزان در صفحه اول گوگل

اولین استراتژی تبلیغات شناسایی مخاطب هدف است

شناسایی مخاطب هدف اولین بخش و مهمترین فصل از استراتژی تبلیغات است.

فرض کنید شما تولیدکننده کفش چرمی مردانه هستید،خب مخاطبان شما طبیعتا آقایان هستند در اینجا لازم است طبقه بندی مردان جامعه خود را انجام دهید مدل های کفش خود را برای تمام سنین مردانه اعم از جوان و میانسال و مسن در نظر بگیرید.

با توجه به قیمت تولیدات خود بازهم میتوانید مخاطبان خود را شناسایی کنید.

آیا قیمت کفش تولید شده شما فقط در توان خرید قشر مرفه جامعه است؟یا همگان قدرت خرید را دارند.

این عمل استراتژی تبلیغات برای شناسایی مخاطبان هدف است.

مجری گوگل در صفحه اول با سئو ارزان

دومین استراتژی تبلیغات شناساندن برند است

شناسایی برند یکی از بخش های مهم و در عین حال سخت استراتژی تبلیغات است.

در مثال بالا که مربوط به فروشنده کفش مردانه بود طبیعی است برندهای بزرگی در سرسار جهان تولید کننده کفش مردانه هستند.

آیا کفش شما دارای برند و نام خاصی است؟

آیا همه فروشگاهها میتوانند کفش شما را با نام خودشان بفروشند؟

پس اینجا خلاء برند را مشاهده میکنید که مردم باید نام کفش تولید شما را در ذهن خود داشته باشند.

شما شاید تولیداتی دارید که بمراتب بهتر و با کیفیت تر از برندهای مشابه است اما بعلت عدم معروفیت برندتان کسی از شما خریداری نمیکند.

پس نمایش برند بخش مهم از استراتژی تبلیغات است.

تبلیغات صفحه اول گوگل با مجری تبلیغات گوگل

سومین استراتژی تبلیغات مکان هدف است

در ابتدای تعیین استراتژی تبلیغات باید در محدوده شهر خود عمل کنید یک تبلیغات فراگیر بدون توانایی انجام عمل حاصلی جز شکست ندارد.

بعنوان مثال شما در تهران فروشنده کفش چرمی هستید بنابر این استراتژی تبلیغات شما باید محدود به تهران باشد مگر اینکه بتوانید از قابلیت های ارسال برای مشتریان پشتیبانی نمایید.

استراتژی تبلیغات در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی امروزه بخش انکارناپذیر و قدرتمند تبلیغات است.

اینستاگرام،فیسبوک،یوتیوب و لینکدین مکن مناسبی برای تبلیغات شماست.

وجود دهها هزار صفحه تبلیغات کالا در اینستاگرام نشانگر این موضوع است که باید یکی از استراتژی های مهم تبلیغات شما استفاده از پلتفرم اینستاگرام باشد.

در شبکه های اجتماعی شما میتوانید بصورت رایگان کالا و محصولات خود را تبلیغ نمایید.

از محصولات خود ویدئو تهیه کرده و در شبکه های اجتماعی بصورت رایگان اشتراک گذاری نمایید.

استراتژی تبلیغات گوگل 

قبل از اینکه به استراتژی تبلیغات گوگل بپردازیم باید ببینیم حضور در صفحه اول گوگل چه مزایایی دارد.

با توجه به گسترش اینترنت و بویژه پس از شیوع بیماری کرونا و حضور کمتر مردم در خیابانها و اماکن شلوغ و پررفت و آمد ،سیل مراجعه به گوگل بسیار زیاد شده است.

مردم بسیار علاقه دارند تا خریدهای خود را درب منزل تحویل بگیرند.

در این بین شاید مواد غذایی پر جستجوترین بخش بوده که مردم سفارش غذا میدهند و انواع فست فود و غذاهای سنتی را درب منزل تحویل میگیرند.

بنابر این تلاش مضاعفی شروع شد تا دارندگان مشاغل متعدد که دارای وب سایت هستند خود را به صفحه اول گوگل برسانند.

دیده شدن بهتر در تبلیغات صفحه اول گوگل

حضور در صفحه اول گوگل یعنی بهتر و بیشتر دیده شدن توسط کاربران و جستجوگرانی که بدنبال نیازهای خود به موتورهای جستجو مراجعه میکنند.

تجربه و آمار نشان داده است که اغلب مردم به صفحات دوم مراجعه نمیکنند و بیشتر مایلند تا با همان 8 وب سایتی که در صفحه اول هستند تماس برقرار نمایند.

بنابر این این اولین استراتژی تبلیغات گوگل این است که بهتر دیده شویم.

کسب نتایج سریع با حضور در صفحه اول گوگل

یکی از مهمترین مزایای حضور در صفحه اول گوگل کسب نتایج سریع است.

شاید باور کردنی نباشد اما شما کالایی دارید که برای آن خریداری پیدا نمیکنید و مدتها سرمایه شما بصورت بلوکه شده در انبار مانده است و راه حلی برای آن ندارید.

چگونه باید آنرا معرفی نمایید؟

آیا توسط بنگاههای حق العملگاری که هزینه گزافی از شما میگیرد؟

بهترین جایگاه برای اینکار صفحه اول گوگل است و میتوانید براحتی کالای خود را تبلیغ کرده و بفروش برسانید.

پس باید استراتژی تبلیغات گوگل را برای کسب نتایج سریع را بخوبی بشناسیم.

صفحه اول گوگل باعث جلوزدن از رقبا میشود

یکی از مهمترین مزایای حضور در صفحه اول گوگل پیشی گرفتن و جلو زدن از زقبا میباشد.

فرض کنید در قسمتی از بازار 50 فروشگاه مواد غذایی یا مواد پاکیزگی وجود دارد ،و همانگونه که میدانید مشتریان ابتدا به مغازه های جلوتر سر میزنند و ممکن است خرید خود را همانجا انجام دهند و تا انتهای بازار نیایند.

اینجا تبلیغات صفحه اول گوگل میتواند کارساز باشد.

براحتی با ایجاد یک وب سایت فروشگاهی کلیه کالاهای خود را با درج قیمت به نمایش میگذارید و براحتی جلب مشتری مینمایید.

تبلیغات کسب و کار در گوگل 

تبلیغات گوگل گزینه های فراوانی دارد که یکی از آنها کسب و کار گوگل یا Google business است.

برای آنکه بتوانید از تبلیغات رایگان گوگل بهره ببرید لازم است ابتدا در Google My Business یک اکانت ایجاد کنید.

گوگل مای بیزنس پلتفرمی است که توسط آن کاربران میتوانند در اطراف محل کار یا زندگی خود بدنبال خدمات و یا فروشندگان بگردند.

برای ین کار ابتدا در گوگل مای بیزنس یک اکانت ایجاد میکنید که نقشه محل کارتان در آن ایجاد شده باشد سپس نامگذاری فروشگاه یا موسسه خود را انجام میدهید.

پس از ایجاد اکانت در گوگل مای بیزنس چناچه نقشه را برای هرکس به اشتراک بگذارید میتواند براحتی با شما ارتباط بگیرد.

مثلا شما در نقشه گوگل نام جام ارژنگ را جستجو کنید بلافاصله محل کار مارا به شما نشان خواهد داد.

کسب و کار گوگل چیست؟

Google My Business یا کسب و کار گوگل یک ابزار رایگان به منظور حضور کسب و کار و فعالیت تبلیغاتی است.

عبارت Google My Business با نام اختصار GMB شناخته میشود.

اطلاعاتی که در این ایزار نشان داده میشود عبارتند از :

نام فروشگاه یا موسسه شما

نقشه محل کار شما

اطلاعات تماس مانند تلفن،موبایل،ایمیل و هر آنچه که نیاز دارید تا کاربران بدانند.

معرفی شغل شما با شرحی از رزومه و سابقه کارتان.

تصاویر تولیدات و محصولات شما.

مطمئن شود اطلاعات شما در Google My Business صحیح باشد

قبل از هرچیز بسیار اهمیت دارد تا اصلاعات خود را به درستی وارد کنید.

ساعت کار شما مرتب اعلام میشود بنابر این بسیار مهم است تا ساعت کار خود را به درستی اعلام کنید.

تعطیلات خود را اعلام کنید تا مردم بدانند مثلا جمعه ها باز هستید یانه.

دسته بندی مناسب در Google My Business

یکی از ویژگی های مناسب در Google My Business دسته بندی های شغلی است.

مثلا شما شغل خدماتی دارید میتوانید دسته مورد نظر خود را پیدا کنید و نام خود را وارد کنید.

یکی دیگر از ویژگی های کسب و کار خود گوگل کنترل بازدید ها و مشتریان است که میتوانند برای شما پیام گذارده و یا نقطه نظرات و سوالات خود را وارد کنند و شما نیز متقابلا میتوانید راهنماییهای لازم را به آنها انجام دهید.

تبلیغات رایگان ۱۰۰ % در گوگل 

آیا می‌دانستید که می‌توانید رتبه شماره ۱ را روی گوگل برای استفاده رایگان از شرکت گوگل ( مرکز تجارت محلی گوگل ) و گوگل کسب کنید ?

شرکت گوگل به تبلیغات شما در جستجوهای google کمک می‌کند تا در نزدیکی کسب‌وکار شما ظاهر ‌شوند که به شما کمک می‌کند ترافیک بیشتری پیدا کنید, منجر به فروش و سود بیشتر شود.

اجازه دهید فقط خلاقانه را به عنوان یک مثال استفاده کنیم ; اگر کسی که در اطراف شهر تهران زندگی می‌کند  برای " سئو عالی " در تهران جستجو کند  کسب‌وکار گوگل من ابتدا در تصویر بالا کسب می‌شود و این موقعیت ۱۰۰ درصد رایگان از طریق استفاده از کار گوگل است .

راهکارهای بازاریابی در طول دو دهه اخیر به طور چشمگیری تغییر کرده‌است .

رشد اینترنت , موتورهای جستجو , رسانه‌های اجتماعی , و دستگاه‌های دیجیتال طیف گسترده‌ای از کانال‌ها را برای ارتباط با مشتریان خود باز کرده‌اند .

بطور متوسط حدود ۳.۵ میلیارد جستجو در گوگل در یک روز وجود دارد .

بنابراین هیچ سوالی در مورد اینکه چرا میلیون ‌ها کسب و کارها از پلتفرم بازاریابی گوگل استفاده می‌کنند وجود ندارد .

بنابراین , چگونه تبلیغات گوگل کار می‌کنند و چرا سرمایه‌گذاری در آن‌ها مفید است ?
بیایید شروع کنیم که تبلیغات گوگل دقیقا ً چیست .

تبلیغات گوگل ( که قبلا ً به نام گوگل ادوردز شناخته می‌شد ) یک پلتفرم بازاریابی برای هر کلیک است که به کسب و کارها اجازه می‌دهد تا محصولات یا خدمات خود را از طریق تبلیغات کوتاه , ویدئوها , کمپین خرید و بیشتر در موتور جستجو ارتقا دهند .

پیشنهادهای پولی توسط هر کسب‌وکار برای رقابت برای کلمات کلیدی یا عبارات جستجو مرتبط با آن‌ها , در اختیار گوگل قرار می‌گیرند .

کسب و کارها بالاترین قیمت - کلیک ( cpc ) را ارائه می‌کنند , یعنی , حداکثر مقدار پولی که آن‌ها حاضرند برای یک کاربر برای کلیک روی یک آگهی پرداخت کنند .

پیشنهادهای قیمت با گوگل توسط هر کسب‌وکار برای رقابت برای کلمات کلیدی یا شرایط جستجوی مرتبط با آن‌ها قرار داده می‌شوند .

کسب و کارها بالاترین قیمت CPC خود را تحویل می‌دهند ( CPC ) , یعنی حداکثر مقدار پولی که آن‌ها مایل به پرداخت برای یک کاربر هستند تا روی آگهی کلیک کنند .

فاکتورهای تبلیغات در گوگل

امتیاز کیفی در تبلیغات گوگل

امتیاز کیفی : گوگل براساس چیزی به نام " امتیاز کیفیت " برنده مناقصه تعیین می‌کند ، که مقیاسی از این است که تبلیغ تا چه حد خوب اجرا خواهد شد. هر چه نمره کیفی بالاتر باشد ، شانس بهتری برای ظاهر شدن بیشتر در جستجوها دارد - حتی اگر یک رقیب برای تبلیغ بیشتر در نظر گرفته شود . نمره کیفی گوگل هر پیشنهادی را بین ۱ تا ۱۰ براساس عملکرد کلی برآورد شده یک آگهی از چندین عامل نشان می‌دهد .

تبلیغات مناسب در گوگل

 وب سایت و صفحه ورود کسب‌وکار مربوط به شرایط جستجو و تبلیغ است . عبارات جستجو باید به دقت آنچه  تبلیغ می‌کند را نشان دهد . آگهی‌های مربوطه می‌توانند به بهبود نمره کیفی کلی کمک کنند چون گوگل دوست دارد کاربران خود را با تبلیغات مناسب برای جستجوی خود فراهم کند .

تجربه صفحه فرود در تبلیغات گوگل

تجربه صفحه ورود : گوگل به طور کلی دوست دارد از هدایت کاربران خود به سایت‌هایی که کاربر پسند و کند نیستند اجتناب کند و ارتباط با شرایط جستجوی فرد را نداشته باشد .

نمره کیفیت گوگل یک عامل مهم در موفقیت تبلیغات خوب است و حتی می‌تواند به مشتریان کلیدی کلمه کلیدی پرداخت کند .
حالا که به نحوه کار تبلیغات گوگل نگاه کرده‌ایم , اجازه دهید در مورد اینکه چگونه تبلیغات گوگل می‌تواند نتایج بزرگی برای کسب و کارها در سراسر جهان تولید کند , کاوش کنیم .

90درصد تبلیغات مال گوگل است

" گوگل " - پاسخی که همه ما احتمالا ً در پاسخ به سوالی شنیده‌ایم که ممکن است پرسیده شود , و بیشتر ما می‌توانیم بپذیریم که ما باید به گوگل برویم تا به دنبال چیزی باشیم .
گوگل تا ۹۰ % کل جستجوهای سراسری را به حساب می‌آورد , به این معنی که پتانسیل دسترسی برای تبلیغات بسیار زیاد است .

گوگل اکثریت بازار جستجو را به مدت چند سال در اختیار دارد و شهرت خود را برای رفتن به پلت فرم برای جستجوی پرداختی فراهم کرده‌است .
اگر یک مشتری احتمالی به دنبال کسب و کاری مانند شما باشد , چه در داخل و چه در سطح جهانی , تقریبا ً مطمئن است که آن‌ها از طریق گوگل جستجو خواهند کرد و تبلیغات می‌تواند به شما در رسیدن به این مشتریان قبل از انجام رقابت ها کمک کند .

چیزی که در مورد تبلیغات گوگل بسیار مهم است این است که هر آگهی برای رسیدن به افرادی که به طور فعال در جستجوی اصطلاح مربوط به کسب‌وکار شما هستند هدف قرار می‌گیرد .
تفاوت اصلی بین بازاریابی داخلی مانند تبلیغات گوگل در مقایسه با بازاریابی داخلی مانند تبلیغات تلویزیونی هدف است .
جستجوگران که در وب سایت شما روی وب سایت شما هستند به طور فعال به دنبال محصولات یا خدمات مرتبط با کسب‌وکار شما هستند , برخلاف بازاریابی داخلی که تبلیغات به طور خاص هدف قرار می‌گیرند .
این به این معنی است که آن‌هایی که روی آگهی شما کلیک می‌کنند به احتمال زیاد به دنبال محصولی هستند که شما ارائه می‌کنید .

تولید فروش جدید و ایجاد یک مکان در بازار است .
بیایید به آگاهی از برند مانند این نگاه کنیم : شما در یک شهر کوچک با یک مغازه خواربار فروشی جدید زندگی می‌کنید .
در راه کار ، هر روز از فروشگاه رد می‌شوید و مردم شهر شما شروع به صحبت درباره آن می‌کنند و می‌پرسند که آیا بازدید کرده‌اید یا خیر.
به تدریج افراد بیشتری از کسب‌وکار جدید آگاه می‌شوند . اما چگونه این امر برای کسب و کارها آنلاین به دست می‌آید ؟
خوب ، ساختن آگاهی از برند شما با تبلیغ گوگل می‌تواند به سادگی داشتن ویژگی برند شما در بالای یک نتیجه جستجو باشد .
چه بر روی آگهی تان کلیک کنید و چه نکنید ، هنوز به وضوح قابل‌مشاهده است ، بنابراین آگاهی از برند می‌تواند به طور منظم در جستجوهای مخاطبان شما به دست آید .
حتی گزینه‌های هدف گذاری مجدد نیز وجود دارند که به شما کمک می‌کنند برای کسانی تبلیغ کنید که در گذشته با کسب‌وکار شما تعامل داشته‌اند یا آن‌هایی را که پیش از این به وب سایت شما مراجعه کرده‌اند تا خرید خود را تکمیل کنند .

به خصوص برای کسب و کاره‌ای کوچک یا جدید , آگاهی از برند جنبه مهمی از از آنجا که تبلیغات گوگل قابل‌اندازه‌گیری هستند ، می ‌توان آن‌ها را به طور منظم تحت نظارت قرار داد و براساس نتایج بهینه شد .
این به این معنی است که آن‌ها می‌توانند به طور فزاینده‌ای برای افزایش کلیک هدف قرار بگیرند .
تست کردن و استفاده از کلمات کلیدی و عبارات یک راه عالی برای دانستن این است که چه چیزی خوب عمل می‌کند و چه چیزی اتفاق نمی‌افتد .
به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید کلید واژگان بلند مدت را با کلمات کلیدی صنعتی مقایسه کنید تا ترافیک بهتری را از مشتریان در محل خود به دست آورید .

مجری تبلیغات وب در گوگل

به طور کلی , تبلیغات اینترنتی نوعی از بازاریابی اینترنتی است . زمانی که هر شکلی را می‌گوییم , زمانی که شرکت شما در وب شرکت می‌کند , منظورمان این است که شرکت شما در وب شرکت کند . به خاطر داشته باشید, بازاریابی تنها زمانی اتفاق نمی‌افتد که شما به دنبال آن هستید و یا به طور فعال آن را دنبال می‌کنید . این به این معنی است که تبلیغات وب شامل : کمپین ‌های ایمیل , فعالیت رسانه‌های اجتماعی , وب سایت شما و وبلاگ شما .
اما به طور معمول ، هنگامی که تبلیغات وب مورد بحث قرار می‌گیرد ، مردم به روش‌هایی مانند پرداخت کلیکی و نمایش تبلیغات اشاره می‌کنند . هر دوی این فعالیت‌ها به طور معمول در ارتباط با موتورهای جستجوی اجتماعی یا موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ مایکروسافت مورد استفاده قرار می‌گیرند .

تبلیغات آنلاین نیز به عنوان تبلیغات اینترنتی یا تبلیغات اینترنتی شناخته می‌شود , یک استراتژی بازاریابی است که از اینترنت به عنوان کانال برای ارسال پیام‌های تبلیغاتی به مصرف کنندگان استفاده می‌کند . 8 نوع اصلی تبلیغات آنلاین شامل تبلیغات فهرست محصول , تبلیغات نمایشی , تبلیغات پلت فرم درخواست , آگهی‌های وابسته , تبلیغات رسانه‌ای , تبلیغات رسانه‌ای , تبلیغات ویدیویی و آگهی‌های ایمیل می‌شود .
در حالی که تبلیغات آنلاین یک روش بسیار مقرون‌به‌صرفه برای جذب مشتری به سایت شما است , اگر شما تازه شروع به کار کنید , می‌توانید از بار سنگین گزینه‌ها غرق شوید .

تبلیغات آنلاین چیست

تبلیغات آنلاین نیز به تبلیغات اینترنتی , تبلیغات وب و یا تبلیغات دیجیتال نیز گفته می‌شود , به تبلیغات اشاره دارد که در وب سایت‌ها و یا در ایمیل‌ها ظاهر می‌شوند .
بر خلاف تبلیغات آنالوگ , آگهی‌های آنلاین به شما اجازه می‌دهند تا یک جمعیت شناختی خاص مانند یک نسل مشخص , جنسیت , منطقه جغرافیایی یا هدف قرار دادن پایگاه روی داده‌های تاریخی مانند فعالیت گذشته را هدف قرار دهید . تبلیغات آنلاین هم تعاملی هستند , به این معنی که کاربر می‌تواند از طریق اقداماتی مانند کلیک و بازدید از محل خود به یک آگهی پاسخ دهد .
ویژگی دیگر تبلیغات آنلاین این است که شما می‌توانید به راحتی معیارها را ردیابی کرده و اثربخشی هر کمپین تبلیغاتی را تعیین کنید . با این ثروت داده , می‌توانید نتیجه را در هر زمان تجزیه و تحلیل کنید و نواحی بالقوه برای بهبود را شناسایی کنید تا به طور مداوم تبلیغات خود را بهینه کنید . و با این که این یک توسعه اخیر است , بهینه‌سازی از طریق یادگیری ماشین هوش مصنوعی نیز این روزها امکان پذیر است و شما می‌توانید تبلیغی را برنامه‌ریزی کنید تا به طور خودکار تصاویر را انتخاب کرده و کپی را با دقت بسیار بالا تهیه کنید .

تبلیغات بنری چیست

تبلیغات بنر که به عنوان تبلیغات نمایش نیز شناخته می‌شود مدت زیادی است که دور هم جمع شده‌اند . این نوعی تبلیغ است که در آن یک فضای از پیش تعیین‌شده در یک وب سایت خریداری می‌شود , به عنوان " املاک و مستغلات " برای قرار دادن یک تبلیغ . هدف از نمایش تبلیغات به دست آوردن بیش از حد نوردهی بیشتر است و برای جذب مشتریان جدیدی که هنوز از محصول شنیده نشده , ایده‌آل است .
تبلیغات بنر می‌تواند برای کمپین ‌های تبلیغاتی استفاده شود ، که در آن شما تبلیغ خود را برای نشان دادن روی صفحات کاربرانی که قبلا ً از سایت شما بازدید کرده‌اند ، به منظور بازگرداندن آن‌ها و ترغیب بیشتر به خرید استفاده کنید . همچنین می‌توانید آگهی‌های تبلیغاتی را برای نشان دادن جمعیت خاص ، بخش‌بندی توسط جنسیت ، سن ، یا منطقه مشخص کنید و زمان روز برای این تبلیغات را انتخاب کنید .

بازاریابی وب چیست

بازاریابی وب فرآیندی است که کسب‌وکار خود را به صورت آنلاین بازاریابی می‌کند و این یک روش مقرون‌به‌صرفه برای رسیدن به افرادی است که به کسب‌وکار شما علاقمند هستند .
استراتژی‌های متعددی وجود دارند که بخشی از بازاریابی وب هستند , که ما " بعدا ً با جزئیات به آن خواهیم پرداخت . این استراتژی‌ها از بازاریابی موتور جستجو برای بازاریابی محتوایی به شما کمک می‌کنند کسب‌وکار خود را ارتقا دهید .
بازاریابی وب این فرصت را برای کسب‌وکار شما ایجاد می‌کند تا پیام شما را به همه در وب , شامل مشتریان احتمالی , تقسیم کند . شما در مقابل افرادی که به دنبال محصول یا سرویس شما هستند , کار خود را انجام می‌دهید . این یک راه موثر برای افزایش حضور آنلاین شما است , به علاوه بازار کسب‌وکار خود را به افراد مناسب نیز اضافه کنید .

بازاریابی سئو در وب

بهینه‌سازی موتور جستجو ( سئو ) فرآیند افزایش رتبه‌بندی وب سایت شما در نتایج جستجو است . از آنجا که گوگل ۳.۵ میلیارد نفر را در روز جستجو می‌کند , استفاده از سئو یک روش عالی برای شما جهت رسیدن به اهداف ارزشمند برای کسب‌وکار شما است , زیرا بسیاری از افراد در جستجوی اطلاعات از طریق این موتور جستجو هستند .
برای شروع بهینه‌سازی رتبه‌بندی خود ، کلمات کلیدی مناسب برای کمپین خود پیدا کنید . سئو بر روی کلمات کلیدی عمل می‌کند زیرا کاربرها با استفاده از عبارت‌های خاص برای تولید نتایج ، جستجو می‌کنند . شما باید از موارد مناسب برای رسیدن به رهبری که به کسب‌وکار شما علاقه دارند ، استفاده کنید .

برای مثال , اگر صاحب یک مغازه گل هستید , ممکن است کسی به دنبال موضوعاتی مانند " چگونگی هرس کردن گل‌ها " یا " بهترین راه برای کمک به رشد گلها " باشد ."
این ها همه کلمات کلیدی هستند که یک فروشگاه گل می‌تواند برای جذب مشتریان با ارزش رتبه دهی کند .
این کار به شما نیاز دارد تا تحقیقات کلیدی را انجام دهید . همان طور که به دنبال کلمات کلیدی با ارزش هستید , بر روی کلمات کلیدی دم دراز متمرکز شوید . این ها حاوی سه یا چند کلمه هستند و به سمت سایت شما هدایت می‌شوند .
واژه‌های کلیدی : رتبه‌بندی در موتورهای جستجو نیز آسان‌تر است زیرا رقابت کمتری دارند , اما هنوز به مشتریان بالقوه دسترسی دارند .
زمانی که کلمات کلیدی خود را پیدا کردید , آن‌ها را در سایت خود ادغام خواهید کرد . گوگل از طریق صفحات خود برای درک بهتر محتوای صفحه خود از صفحات خود بیرون می‌آید . کلمات کلیدی شما به فهرست شما در صفحه خود برای نتایج جستجوی صحیح کمک خواهند کرد .
جدای از تحقیقات کلید واژه و یکپارچه‌سازی واژه کلیدی , بهینه‌سازی متعدد دیگری بر عملکرد وب سایت شما تاثیر می‌گذارد . یک عامل مهم سرعت صفحه است . از آنجا که کاربران از انتظار صفحات بارگیری آهسته متنفرند , باید در بهینه‌سازی سرعت صفحه سایت خود برای حفظ بازدیدکنندگان سایت سرمایه‌گذاری کنید .
همچنین چیزهایی مانند خطای خزیدن و ایجاد محتوا وجود دارند که بر عملکرد سایت شما تاثیر می‌گذارند . خطاهای خزنده می‌تواند توانایی گوگل برای خواندن سایت شما را تحت‌تاثیر قرار دهد, بنابراین برای کسب‌وکار شما مهم است که به سرعت روی سایت خود نظارت کنید . در مورد ایجاد محتوا , محتوا دارای قدرت برای رانندگی بیشتر به سایت شما و افزایش عملکرد وب سایت شما است .
سئو به دنبال افزایش ترافیک ارگانیک و دستیابی به مشتریان با ارزش است . این کار به شما کمک می‌کند وب سایت خود را در مقابل افرادی که به دنبال کسب و کارتان هستند بگیرید .
 

تبلیغات ارزان در صفحه اول گوگل 

تبلیغات صفحه اول گوگل یکی از پر مخاطب ترین کلیدواژه ها در موتورهای جستجو است.

گوگل امروزه قویترین موتور جستجوی جهان است که اکثر کاربران جستجوی موارد مورد نظر خود را از این طریق انجام میدهند.

اما این تبلیغات روش های گوناگونی دارد که داننستن این روشها میتواند نتایج بسیار خوبی در پی داشته باشد.

برای اینکه بدانیم از چه راههایی به صفحه اول گوگل برسیم ذکر این نکته لازم است که حتما نیاز به پرداخت پول نداریم و میتوانیم با استفاده از ابزارهای تبلیغات رایگان به این مهم دست بیابیم.

در این بخش روش های متنوعی را مورد اشاره قرار داده ایم که میتواند راهگشای حضور موثر و مفید و پربازده در تبلیغات صفحه اول گوگل باشد.

تبلیغات صفحه اول گوگل از طریق اینستاگرام

شاید شماهم در صفحه اول گوگل به تبلیغاتی برخورد کرده اید که از طریق اینستاگرام وارد صفحه اول گوگل شده اند.

هنگامیکه در اینستاگرام یک هشتگ بسازید بعد از مدتی میبینید که با آن هشتگ به صفحه اول گوگل رسیده اید.

این هشتگ حتی میتواند نام فروشگاه شما باشد.

به تصویر زیر توجه کنید.

تبلیغات صفحه اول با مجری گوگل

همانگونه که در تصویر بالا میبینید جام ارژنگ از طریق صفحه اینستاگرام خود نیز به صفحه اول گوگل رسیده است.

این روش بسیار مفید و موثر است بسیاری از افراد از طریق صفحهات اینستاگرام خود به صفحه اول گوگل رسیده اند.

تبلیغات صفحه اول گوگل:از طریق یوتیوب

یوتیوب بزرگترین سکوی فیلم و ویدئوی جهان است امکانات فراوانی در یوتیوب وجود دارد که میتواند مورد استفاده قرار گیرد.

بسیاری از صفحات گوگل را که مشاهده میکنید متوجه میشوید افراد از طریق ایجاد و بارگذاری ویدئو به صفحه اول گوگل رسیده اند.

شما در یوتیوب میتوانید فیلم بلند و کتاه را با هشتگ های دلخواهتان آپلود کنید و متن های مورد نظرتان را نیز وارد کنید.

دو نمونه ای که در بالا ذکر شد که اینستاگرام و یوتیوب بود موارد مشابه فراوانی مانند فیسبوک ،لینکدین و تلگرام دارد.

در ایران نیز سایت هایی مانند آپارات و نماشا این قابلیت را دارا میباشند و ممکن است مثلا گاهی اوقات یک ویئو یا فیلم را جستجو کنید،مشاهده میکنید که در صفحه اول گوگل با آپارات ظاهر شده است.

تبلیغات صفحه اول گوگل:از طریق محتوانویسی

محتوا نویسی واقعا بسیار مهم است و میتواند یکی از ارکان مهم حضور و تبلیغات در صفحه اول گوگل باشد.

عبارت معروف بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت نشاندهنده اهمیت محتوا نویسی است آنجا که اشاره کرده:

محتوا پادشاه است.

اما هر محتوایی میتواند در صفحه اول گوگل پادشاهی کند.

محتوایی که مد نظر موتورهای جستجو باشد و اهمیت پیداکند باید چه شرایطی داشته باشد.

یکی از اولیه ترین اصولی که در باره محتوانویسی باید بدانیم این است که از سایر سایت ها کپی نشده باشد.

امروزه موتورهای جستجو با مسئله کپی کردن مطالب به شدت برخورد کرده و آن صفحه یا سایت را از صفحه اول حذف میکنند.

ارزش تبلیغات گوگل 

میلیونها وبلاگ نویس،هنرمند،سئوکار و صاحبان وب سایت به شدت در حال تلاش و رقابت برای حضور در صفحه اول گوگل هستند.

ارزش تبلیغات گوگل به حدی بالاست که میتواند یک کسب و کار را در مدت کوتاهی به یک پیشرفت عالی برساند.

شاید نتوانید تصور کنید وقتی سایت شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرد چه مزیت هایی نصیبتان میشود و چقدر میتوانید بصورت رایگان انواع محصولات و کالاها را تبلیغ نمایید.

امروزه شاید بتوان گفت که مرجع بزرگ تمام جستجوها در اینترنت به گوگل ختم میشود.

سایت های بزرگ فروشگاهی روزانه میلیونها محصول خود را از طریق گوگل بفروش میرسانند.

رقابت در صفحه اول گوگل بشدت سنگین است و هر لحظه شاهد تغییرات و بالا و پایین شدن سایت ها در آن هستیم.

آنچه که باعث حضوری ماندگار و قدرتمند در صفحه اول گوگل میشود کسب ترافیک ارگانیک است یعنی کاربران از طریق جستجوی کلیدواژه هایشان سایت شما را ببینند.

کسب ترافیک ارگانیک در صفحه اول گوگل باعث ارتقای رتبه وب سایت شما میشود اما این ترافیک ارگانیک را چگونه باید کسب کنیم؟

با مجری گوگل در صفحه اول باشیم

 اگر میخواهیم سایت خود را سئو کنیم و در ابتدای این کار هستید در وهله اول باید از کلمات کلیدی طولانیتری استفاده نمایید.

بهترین مثال همین سایت جام ارژنگ است که با عبارت "با مجری گوگل در صفحه اول باشیم"کار خود را شروع کرده است.

ما ابتدا این عبارت طولانی را بعنوان هدف در نظر گرفتیم و بتدریج با درج مطالب جالب توجه و آموزش های مفید توانستیم با کلیدواژه مهم "مجری گوگل"رده اول را به دست آوریم.

اکنون شما نیز به این نکته پی برده اید که اگر چنانچه در ابتدای کار بخواهید یک کلیدواژه سخت و پر از رقابت را مد نظر قرار دهید هم هزینه بسیار زیادی را باید متقبل شوید و هم اینکه زمان زیادی باید انتظار بکشید.

ما اینک از طریق کسب ترافیک ارگانیک به این جایگاه رسیده ایم یعنی کاربران وقتی عبارت مجری گوگل را جستجو میکنند سایت جام ارژنگ را می یابند و هر چقدر روی لینک سایت ما کلیک نمایند ماندگاری سایت ما بیشتر میشود.

کسب درآمد از تبلیغات گوگل

یکی از مهمترین مزایای حضور در صفحه اول گوگل کسب درآمد است.

کسب درآمد از طریق صفحه اول گوگل به چندین طریق میسر و مقدور  است که عبارتند از:

 1. فروش محصولات از طریق طراحی سایت فروشگاهی.
 2. فروش فایل و کتاب و محصولات فرهنگی.
 3. فروش خدمات مانند تایپ و محتوانویسی و سئوکاری
 4. دریافت تبلیغات از سایر سایت های معتبر.

بسیاری از سایت ها را در صفحه اول گوگل میبینید که تبلیغات سایت ها و افراد دیگر را در سایت خود قرار میدهند و ازین طریق وجهی را دریافت میکنند.

واقعا گوگل یک بازار بزرگ برای ارائه محصولات و خدمات بصورت رایگان است.

شما هر آنچه را که مایل هستید میتوانید در وب سایت شما قرار دهید و کسی هم متعرض شما نخواهد بود.

اما برای اینکه حضور شما تداوم داشته باشد باید کاربران را در وب سایت خود نگه دارید.

مدت اقامت کاربران در وب سایت شما بسیار مهم است و موتورهای جستجو دوست ندارند کاربران به سرعت از شما بگریزند.

چگونه در گوگل تبلیغات کنیم 

تبلیغات در گوگل یکی از بهترین تصمیماتی است که می‌توانید برای گسترش دسترسی خود ، پیدا کردن مشتریان جدید و رشد کسب‌وکار خود انجام دهید . گوگل آگهی‌ها ( که قبلا ً به نام گوگل ادوردز شناخته می‌شود ) بزرگ‌ترین و گسترده‌ترین سکوی تبلیغات آنلاین است و با تبلیغات در گوگل ، کسب‌وکار شما می‌تواند به مخاطبان بالقوه میلیون ‌ها برسد .

چگونگی تبلیغات در گوگل

گوگل آگهی‌ها بعنوان یک حراج عمل می‌کند , اما برخلاف یک حراج معمولی , تنها پیشنهاد شما نیست که اهمیت دارد - این مزایده کیفیت و ارتباط فعالیت‌های تبلیغاتی شما را در نظر می‌گیرد . این به این معنی است که زمین بازی برای همه است , نه فقط آن advertisers که با عمیق‌ترین pockets تبلیغ می‌کنند .
تبلیغات گوگل تبلیغات در اطراف مفهوم کلمات کلیدی متمرکز شده‌است . تبلیغ کنندگان ، کلمات کلیدی را شناسایی می‌کنند که مربوط به کسب‌وکار آن‌ها هستند - و اینکه searchers احتمالا ً زمانی که تلاش می‌کنند چیزی پیدا کنند - و در مورد آن‌ها تلاش می‌کنند ، بیان می‌کنند که چقدر مایل هستند که هر بار یک کاربر گوگل بر روی آگهی خود کلیک کنند . این جایی است که عبارت " پرداخت به ازای هر کلیک " از آن حاصل می‌شود .

این مزایده هر بار یک فرد جستجوگر وارد یک کلید واژه در گوگل می‌شود , به این معنی که هر جستجوی منحصر به فرد برای کلیدواژه‌های شما نشان‌دهنده یک فرصت برای تبلیغ شما به مشتریان جدید آینده است . و از آنجا که این چشم‌اندازها به طور فعال به دنبال چیزی هستند که شما می‌فروشید , دقیقا ً در لحظه مناسب نمایش داده خواهید شد . این چیزی است که باعث می‌شود تبلیغ در گوگل به قدری قدرتمند و یکی از بهترین راه‌ها برای رشد کسب‌وکار شما باشد .

چگونه در گوگل تبلیغات کنیم

تبلیغات در گوگل به یک حساب تبلیغاتی گوگل که برای ایجاد آن آزاد است نیاز دارد . هنگامی که حساب کاربری خود را باز کردید , زمان آن رسیده که بفهمید که چگونه از گوگل تبلیغ برای رشد کسب‌وکار خود استفاده کنید !

در زیر یک فرآیند ده مرحله‌ای برای تبلیغ در گوگل وجود دارد :

 1. اهداف حساب خود را مشخص کنید
 2. مخاطبین خود را مشخص کنید
 3. انجام تحقیق کلید واژه‌های کلیدی
 4. تنظیم بودجه‌ها و مناقصات
 5. ساختار حساب بهینه خود را ایجاد کنید
 6. آگهی‌های تبلیغاتی را بنویسید .
 7. ایجاد صفحات فرود موثر
 8. اجرای ردیابی تبدیل
 9. لیست remarketing را بزرگ کنید
 10. تبدیل به یک عادت

ساختار حساب کاربری بهینه گوگل

اولین قدم این است که ساختار حساب خود را در نظر بگیرید . اگرچه روش‌های زیادی برای ایجاد یک حساب ادوردز وجود دارد ، مانند معکوس کردن ساختار وب سایت تان و یا توسط طبقه‌بندی محصول ، موثرترین و موفق‌ترین حساب در زمانی که به سلسله‌مراتب سازمانی می‌رسد ، به اشتراک می‌گذارند . شکل زیر ساختار حساب کاربری گوگل تبلیغات را نشان می‌دهد :

خود حساب در بالاترین سطح قرار دارد . در هر حساب ، فعالیت‌های تبلیغاتی وجود دارد . برخی تبلیغ کنندگان تنها در هر زمان یک فعالیت واحد را اجرا می‌کنند، در حالی که برخی دیگر کمپین ‌های متعددی را به طور همزمان اجرا می‌کنند . هر کمپین گروه‌های تبلیغاتی مختلفی را در بر می‌گیرد که هر کدام از آن‌ها به نوبه خود حاوی کلمات کلیدی منحصر به فرد ، متن آگهی و صفحات فرود همراه هستند .
مبارزات اغلب توسط تم سازماندهی می‌شوند ، مانند افزایش تعطیلی یا بازگشت به مدرسه . در هر کمپین ، گروه‌های تبلیغاتی اغلب با محصولات یا خدمات مانند as کالا یا لوازم‌التحریر مدرسه سازماندهی می‌شوند . در نهایت ، محصولات فردی ، مانند menorahs یا notebooks ، کلید واژه خاص خود را دارند ، نسخه آگهی منحصر به فرد ، و صفحات فرود مرتبط .
ساختار گوگل آگهی شما ممکن است این سلسله‌مراتب را دقیقا ً منعکس نکند ، اما سازمان دهی حساب شما به این روش به شما این امکان را می‌دهد که کارها را مرتب و با موضوع از ابتدا مرتب نگاه دارید ، عواملی که می‌توانند تاثیر قابل‌توجهی بر معیارهای PPC مانند امتیاز کیفی داشته باشند .
 

مشاور تبلیغات گوگل 

مشاور تبلیغات گوگل کیست؟در این صفحه از سات جام ارژنگ نقل قول های سایت های بزرگ در باره مشاور تبلیغات را آورده ایم.

مشاوران تبلیغاتی به مشتریان در توسعه و اجرای استراتژی های بازاریابی کمک می کنند. آنها ممکن است با مشتریان مختلفی کار کنند، از مشاغل کوچک گرفته تا شرکت های بزرگ. کار آنها تجزیه و تحلیل اهداف و مقاصد تجاری مشتری، تعیین بهترین راه رسیدن به آن اهداف از طریق تبلیغات و سپس ایجاد یک برنامه موثر برای اجرای آن استراتژی است.

شرح وظایف مشاور بازاریابی

مشاوران بازاریابی حرفه ای هستند که به شرکت ها کمک می کنند تا مشتریان خود را درک کنند. آنها کمپین های بازاریابی موثری را شناسایی می کنند که به طور موثر و کارآمد به مخاطبان هدف دست پیدا می کند. علاوه بر این، آنها راهنمایی هایی را در مورد بهترین نحوه برقراری ارتباط با این مشتریان بالقوه ارائه می دهند که می تواند هم آنلاین و هم آفلاین باشد.

وظایف مشاور تبلیغاتی

وظایف شغلی مشاور تبلیغاتی

مشاوران تبلیغات معمولاً دارای طیف گسترده ای از مسئولیت ها هستند که می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • ملاقات با مشتریان برای تعیین نیازها و اهداف آنها برای کمپین های تبلیغاتی
 • توسعه استراتژی‌های بازاریابی که با اهداف و بودجه مشتری هماهنگ باشد، از جمله ایجاد یک برنامه برای دستیابی به اهداف
 • انجام تحقیقات بازار برای شناسایی مصرف کنندگان بالقوه، رقبا و موقعیت های برند
 • تهیه پیشنهادهایی که استراتژی های تبلیغاتی و هزینه های تخمینی را مشخص می کند
 • توسعه مفاهیم برای تبلیغات چاپی، تبلیغات رادیویی، اسپات های تلویزیونی یا سایر اشکال ارتباطات بازاریابی
 • ایجاد مواد تبلیغاتی مانند بروشورها، بروشورها، بیلبوردها، پوسترها یا سایر مواد تبلیغاتی
 • ارزیابی اثربخشی کمپین های تبلیغاتی موجود برای بهبود تلاش های آینده
 • کمک به شرکت ها در توسعه محصولات و خدمات جدید با ایجاد استراتژی های بازاریابی که به طور موثر به مخاطبان هدف می رسد
 • شناسایی مشتریان بالقوه، توسعه پیشنهادات برای تبلیغات و نظارت بر فرآیند طراحی و تولید تبلیغات

 

 شرایط شغلی مشاور تبلیغاتی

شرایط شغلی مشاور تبلیغاتی

برای تبدیل شدن به یک مشاور تبلیغاتی، ممکن است به موارد زیر نیاز داشته باشید:

تحصیلات: اکثر کارفرمایان به مشاوران تبلیغاتی نیاز دارند که حداقل مدرک لیسانس داشته باشند. برخی از رایج ترین گرایش های مشاوران تبلیغات، تبلیغات، بازاریابی و ارتباطات است. این برنامه ها به مشاوران تبلیغاتی مهارت هایی را آموزش می دهند که برای موفقیت در حرفه خود نیاز دارند، از جمله نحوه ایجاد کمپین های تبلیغاتی موثر، نحوه استفاده از تحقیقات تبلیغاتی و نحوه ایجاد استراتژی بازاریابی.

آموزش و تجربه: مشاوران تبلیغات معمولاً آموزش های حین کار را از کارفرمایان خود دریافت می کنند. این آموزش ممکن است شامل یادگیری خط مشی ها و رویه های شرکت و همچنین نرم افزار و فناوری مورد استفاده آنها باشد.

گواهینامه ها و مجوزها: گواهینامه های حرفه ای می توانند صلاحیت های حرفه ای را برای کارفرمایان فعلی و آینده تأیید کنند. مشاوران تبلیغاتی می توانند برای کسب دانش عملی بیشتر در مورد مسئولیت های روزانه خود، آزمایش مهارت های حرفه ای و پیشرفت بیشتر در حرفه خود، گواهینامه هایی را کسب کنند.

مشاور تبلیغات گوگل(1)

مهارت های مشاور تبلیغاتی

مشاوران تبلیغاتی برای موفقیت به مهارت های زیر نیاز دارند:

خلاقیت: خلاقیت توانایی خلق ایده ها و راه حل های جدید است. به عنوان یک مشاور تبلیغاتی، ممکن است شما مسئول توسعه کل استراتژی بازاریابی برای یک مشتری باشید. این ممکن است شامل ایجاد یک کمپین تبلیغاتی جدید، توسعه یک لوگوی جدید یا ایجاد یک وب سایت جدید باشد.

ارتباط: ارتباط عبارت است از انتقال اطلاعات به شخص دیگر. به عنوان یک مشاور تبلیغاتی، ممکن است لازم باشد با مشتریان، سایر متخصصان تبلیغات و عموم مردم ارتباط برقرار کنید. ارتباط موثر می تواند به شما کمک کند تا ایده های خود را منتقل کنید و دیگران را متقاعد کنید که اقدام کنند.

 

مشاور تبلیغات گوگل(1)

تحقیق: مشاوران تبلیغات اغلب در مورد مخاطبان هدف مشتریان خود تحقیق می کنند تا نیازها و خواسته های آنها را بهتر درک کنند. این می تواند به آنها کمک کند تا تبلیغات موثرتری ایجاد کنند. به عنوان مثال، یک مشاور تبلیغاتی که با یک شرکت عرضه کننده حیوانات خانگی کار می کند ممکن است درباره جمعیت شناسی، عادات خرید و فعالیت آنلاین صاحبان حیوانات خانگی تحقیق کند تا به آنها کمک کند تبلیغات موثرتری ایجاد کنند.

حل مسئله: حل مسئله توانایی شناسایی و حل مسائل است. به عنوان یک مشاور تبلیغاتی، ممکن است از شما خواسته شود تا به مشتریان کمک کنید تا راه حل هایی برای چالش هایی که تجربه می کنند پیدا کنند. به عنوان مثال، یک مشتری ممکن است در یافتن مدل مناسب برای یک کمپین مشکل داشته باشد، و شما ممکن است بتوانید به او کمک کنید تا یک مدل پیدا کند یا رویکرد متفاوتی را پیشنهاد دهید.

هوش تجاری: مشاوران تبلیغاتی برای توسعه کمپین های بازاریابی موثر با مشاغل همکاری می کنند. این بدان معناست که آنها باید درک کاملی از شیوه های تجاری و اینکه چگونه تبلیغات می تواند به رشد کسب و کار کمک کند داشته باشند. به عنوان مثال، آنها ممکن است بدانند که کسب و کارها اغلب برای جذب مشتریان جدید و افزایش فروش نیاز به سرمایه گذاری در تبلیغات دارند.

مشاور تبلیغات گوگل(1)

محیط کاری مشاور تبلیغاتی

مشاوران تبلیغاتی در تنظیمات مختلفی از جمله آژانس های تبلیغاتی، شرکت های روابط عمومی، بخش های بازاریابی و شرکت های بزرگ کار می کنند. آنها همچنین ممکن است در خانه کار کنند یا مشاغل مشاوره ای خود را داشته باشند. بسیاری از مشاوران تبلیغات ساعات طولانی کار می کنند، از جمله عصرها و آخر هفته ها، تا ضرب الاجل را رعایت کنند. برخی از مشاوران اغلب برای ملاقات با مشتریان یا شرکت در کنفرانس ها سفر می کنند. کار می تواند استرس زا باشد و مشاوران باید بتوانند طرد و انتقاد را مدیریت کنند.

گرایش های مشاور تبلیغاتی

در اینجا سه ​​روند موثر بر نحوه کار مشاوران تبلیغاتی آورده شده است. مشاوران تبلیغات باید در مورد این پیشرفت ها به روز بمانند تا مهارت های خود را مرتبط نگه دارند و مزیت رقابتی را در محل کار حفظ کنند.

مشاور تبلیغات گوگل(1)

ظهور تبلیغات دیجیتال روندی است که به سرعت در حال تغییر صنعت تبلیغات است. از آنجایی که افراد بیشتری از تلفن های هوشمند و تبلت ها برای مرور وب استفاده می کنند، مشاغل شروع به تغییر دلارهای تبلیغاتی خود به سمت کانال های دیجیتال می کنند.

این بدان معناست که مشاوران تبلیغاتی باید با پلتفرم های تبلیغات دیجیتال مانند فیس بوک، گوگل و توییتر آشنا باشند. آنها همچنین باید بتوانند تبلیغات موثری ایجاد کنند که روی این پلتفرم ها کار می کنند.

تمرکز بیشتر بر برندسازی

با توجه به تمرکز بیشتر کسب و کارها بر روی برندسازی، مشاوران تبلیغاتی باید روی این حوزه نیز تمرکز کنند.

با ایجاد هویت برند قوی، کسب و کارها می توانند تاثیر ماندگاری در ذهن مشتریان ایجاد کنند. این می تواند به آنها کمک کند تا از رقبا متمایز شوند و احتمال خرید محصولات یا خدمات را افزایش دهند.

مشاوران تبلیغاتی باید خلاقیت بیشتری داشته باشند

با افزایش خلاقیت تبلیغات، مشاوران تبلیغاتی نیز باید خلاقیت بیشتری داشته باشند.

این بدان معنی است که آنها باید بتوانند ایده های نوآورانه ای برای کمپین هایی ارائه دهند که توجه مشتریان بالقوه را به خود جلب کند. علاوه بر این، آنها باید بتوانند تیم هایی از خلاقان را که مسئول ایجاد تبلیغات واقعی هستند، مدیریت کنند.

تاکید بیشتر بر تصمیم گیری مبتنی بر داده

با محبوبیت بیشتر تصمیم گیری مبتنی بر داده، مشاوران تبلیغاتی باید یاد بگیرند که چگونه از داده ها برای تصمیم گیری در مورد کمپین های خود استفاده کنند.

این امر مستلزم درک عمیقی از نحوه جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده‌ها به منظور تصمیم‌گیری آگاهانه در مورد محل خرج کردن دلارهای تبلیغاتی است.

مشاور تبلیغات گوگل(1)

چگونه یک مشاور تبلیغاتی شویم

تبلیغات یک انتخاب شغلی عالی برای افرادی است که خلاق هستند، به جزئیات توجه دارند و می توانند خارج از چارچوب فکر کنند. همچنین زمینه ای است که فرصت های زیادی برای رشد ارائه می دهد. شما می توانید به عنوان یک مدیر حسابداری شروع کنید و به یک مدیر خلاق یا حتی مدیر عامل یک شرکت تبدیل شوید.

برای موفقیت در این زمینه، داشتن یک مجموعه کاری قوی برای نشان دادن کارفرمایان بالقوه مهم است. این بدان معناست که شما باید بتوانید ایده های خلاقانه داشته باشید و آنها را به طور موثر اجرا کنید. شما همچنین باید بتوانید به خوبی با دیگران کار کنید و در پروژه ها همکاری کنید.

مشاور تبلیغات گوگل(1)

چشم انداز پیشرفت

مشاوران تبلیغات معمولاً با بر عهده گرفتن مسئولیت و مشتریان بیشتر در حرفه خود پیشرفت می کنند. همانطور که آنها توانایی های خود را ثابت می کنند و نتایج را ارائه می دهند، ممکن است بتوانند هزینه های بالاتری را برای خدمات خود دریافت کنند. علاوه بر این، مشاوران تبلیغاتی که شهرت بالایی دارند ممکن است بتوانند شرکت خود را راه اندازی کنند. همانطور که شرکت هایشان رشد می کنند، ممکن است بتوانند مشاوران دیگری را استخدام کنند تا برای آنها کار کنند و به آنها فرصت مدیریت و راهنمایی سایر متخصصان را می دهند.

 

 

مجری تبلیغات

جام ارژنگ : طراحی سایت ، سئو