• مجری تبلیغات

جام ارژنگ:مرکز تبلیغات،طراحی سایت و سئو

جام ارژنگ با بیش از 1000 نمونه سایت در صفحه اول گوگل

مجری گوگل

مجری گوگل

مجری گوگل در تبلیغات صفحه اول

مجری تبلیغات اصولا به کسی گفته میشود که درآمدش اختصاصا از طریق اجرای پروژه های تبلیغاتی باشد.صدها شاخه برای تبلیغات تعریف شده است که هر کدام مجری تبلیغات خاص خود را دارد.

مجری تبلیغات گوگل,صفحه اول گوگل,مجری گوگل,مجری صفحه اول,تبلیغات صفحه اول گوگل,مشاوره رایگان تبلیغات,مشاور تبلیغات گوگل,مشاور سئو,مجری تبلیغات ارزان.

اما مجری گوگل تعریفی منحصر به فرد دارد که باید تمام جزییات آنرا بدانیم.

کلیدواژه مجری گوگل بسیار پربازدید است و رقابت برای حضور در صفحه اول گوگل بسیار فشرده و تنگاتنگ است.

آنچه که در بدو امر بنظر میرسد مجری گوگل کسی است که با در اختیار داشتن مجوز استفاده از کنترل پنل گوگل اجازه دارد تا تبلیغات شما را در صفحه اول گوگل قرار دهد.

حتما با سایت هایی در صفحه اول گوگل مواجه شده اید که در کنار نام آنان علامت AD یا اگهی ثبت گردیده و این نشانگر آن است که صاحب این وب سایت با پرداخت مبلغی این جایگاه را برای مدت محدود خریداری کرده است.

اما تبلیغات در صفحه اول گوگل از طریق تبلیغات کلیکی بسیار پر هزینه خواهد بود و شما باید بابت هر کلیک مبلغی پرداخت نمایید.

اما آنچه که مهم تست این حضور کلیکی سایت شما در صفحه اول گوگل هیچ امتیازی برای ارتقای رتبه وب سایت شما ندارد.

بنابر این راه دومی نیز وجود دارد که شما بتوانید بمدت طولانیتری در صفحه اول گوگل باشید و کالا و خدمات خود را تبلیغ نمایید و هرچقدر روی سایت شما کلیک انجام شود نه تنها وجهی از شما کسر نخواهد گردید بلکه موجب ارتقای رتبه وب سایت شما نیز خواهد شد.

صفحه اول گوگل با مجری تبلیغات

صفحه اول گوگل را میتوان یک راه یک شبه برای پیمودن ره صد ساله دانست.صفحه اول گوگل جایی است که همه آرزو دارند تا در آن جایگاهی مطمئن داشته باشند.

هزاران سایت فروشگاهی با ارائه محصولات خود در صفحه اول گوگل به یک درآمد مطمئن و دائمی دست یافته اند و هزاران مشتری ثابت برای خود دست و پا کرده اند.

تبلیغات صفحه اول گوگل امروزه مهمترین سکوی رونق کسب و کار است.مجری گوگل کیست و چه کاری انجام میدهد.

بدون شک هیچ سایتی و هیچ کسب و کاری را نمیتوان بدون حضور در صفحه اول گوگل موفق دانست.هزاران وبلاگ و وب سایت در تلاشند تا بتوانند با ایجاد محتوای عالی خود را به صفحه اول گوگل برسانند.

 

مجری تبلیغات صفحه اول گوگل با سئو ارزان

تبلیغات صفحه اول گوگل امروزه آن چنان اهمیت پیداکرده که علاوه بر شرکت های بزرگ و برندهای معروف حتی کشب و کارهای کوچک نیز بدان گرایش دارند.

حضور در صفحه اول گوگل بی تردید مهمترین هدف دارنده یک وب سایت است.

وقتی وب سایت شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرد میلیونها کاربر به سایت شما مراجعه میکنند و این باعث رشد کسب و کار شما میشود.

مجری گوگل با سئو در صفحه اول گوگل

گوگل امروزه بی تردید قویترین موتور جستجوی جهان است و میلیونها روزانه به آن مراجعه کرده و مطلب مورد نظر خود را جستجو میکنند.

حضور در صفحه اول گوگل بیش از هرچیزی موجب اعتبار برند شما و افزایش اعتماد عمومی میشود.

آمار نشان میدهد که امروزه اکثر مردم و کاربران حتی صفحه دوم گوگل را نیز مورد جستجو قرار نمیدهند و این یعنی قرار گرفتن در صفحه از جایگاه بسیار حیاتی برخوردار است.

سایت شما هرچقدر زیبا باشد و دارای افکت های جذاب باشد اما بدون حضور در صفحه اول گوگل از دید همه پنهان میماند بنابر این مهمترین هدف همانست که کاربران بتوانند سایت شما را ببینند.

برای اینکه در چرخه رقابت قرار بگیرید باید بتوانید براحتی در اینترنت و جستجوها دیده شوید.

مجری گوگل با ازائه راهکارهای مناسب و بررسی وضعیت رقابت در صنف شما میتواند کلیدواژه های مناسب را به شما عرضه کند.

شاید از خود سوال کنید که بهترین راه برای حضور در صفحه اول گوگل کدامست؟

آیا تبلیغات کلیکی در گوگل تنها راه است؟

آیا میتوان با بودجه اندک و ارزانتر به صفحه اول گوگل رسید؟

نقش مجری تبلیغات در ارائه راهکارهای مناسب جهت تعیین استراتژی چیست؟

برای یافتن پاسخ تمام سوالات با جام ارژنگ همراه باشید.

 

 

با مجری گوگل در صفحه اول باشیم.

مجری گوگل یا مجری تبلیغات گوگل یکی از دسته بندی های مشاغل تبلیغاتی است که در آن به عملکرد google partner پرداخته شده است.

چنانچه مایل به درج تبلیغات خود را در این صفحه که با عنوان مجری گوگل در رده اول قرار دارد با ما تماس بگیرید.

مجری تبلیغات در صفحه اول گوگل با سئو

مجری گوگل آنطوری که در اذهان کاربران آمده به موسسه ای گفته میشود که دارای گواهینامه از طرف گوگل بوده و به جذب مخاطب و فروش تبلیغات در صفحه اول اشتغال دارد.

معمولا در صفحه اول گوگل وقتی واژه ای را جستجو میکنید به برخی از سایت برخورد میکنید که در کنار نامشان علامت AD یا آگهی قید شده که حاکی از این است که دارنده سایت مبلغی را بعنوان تبلیغات کلیکی پرداخت نموده تا سایت خود را در صفحه اول گوگل نمایش دهد.

آنچه که حائز اهمیت است این ماندگاری دوام چندانی ندارد و در صورتیکه شارژ مجدد انجام نشود و تعداد کلیک فروخته شده به اتمام برسد آن سایت از صفحه اول گوگل کنار میرود.

تبلیغات صفحه اول گوگل فقط با سئو

تبلیغات صفحه اول گوگل

تبلیغات صفحه اول گوگل امروزه مهمترین اصل در بازاریابی است و تمام افراد سعی دارند که از این طریق بازاریابی کالاها و خدمات خود را انجام دهند.

در صفحه اول گوگل  همه چیز در معرض نگاه بازدیدکنندگان قرار میگیرد ،خواه شما در کار ارائه خدمات باشید و خواه تولید کننده و یا فروشنده کالا باشید بطور قطع و یقین بازدیدکنندگان شمارا خواهند دید.

حضور در صفحه اول گوگل باعث جذب اعتماد میگردد وقتی کاربران سایت شما را در صفحه اول گوگل مشاهده کنند مطمئن میشوند که شما از تمام فیلترهای موتورهای جستجو رد شده اید و محتوای سایت شما از طرف گوگل مورد تایید قرار گرفته است.

با حضور در صفحه اول گوگل برند شما معروف میشود ،شاید حفظ کردن آدرس لاتین سایت شما سخت بوده و در ذهن کاربران باقی نماند اما وقتی با کلیدواژه قدرتمندی مانند "مجری گوگل" دیده شوید آنوقت دیگر کاربران در صدد حفظ کردن نام لاتین سایت شما برنخواهند آمد.

حضور در صفحه اول گوگل باعث افزایش نرخ کلیک میشود هرچقدر کاربران بیشتری از سایت شما بازدید نمایند اعتبار وب سایت شما نیز افزایش خواهد یافت.

صفحه اول گوگل را با مجری تبلیغات تسخیر کنیم

یکی از بزرگترین مزایای حضور در صفحه اول گوگل کاهش هزینه میباشد بعنوان مثال وقتی از طریق تبلیغات کلیکی و پولی در صفحه اول گوگل قرار بگیرید بابت هر کلیک باید مبلغی را بعنوان شارژ پرداخت نمایید،اما وقتی با بهینه سازی موتورهای جستجو یا همان سئو در صفحه اول موتورهای جستجو قرار بگیرید ،نیازی به پرداخت هزینه ندارید.

کسب درآمد از طریق تبلیغات صفحه اول گوگل نکته بسیار مهمی است که افزایش سود را به همراه خواهد داشت.

وقتی سایت شما در بالاترین رده باشد میتوانید از همکاران خود بخواهید تا در سایت شما تبلیغات کنند و از این طریق مبلغی بابت درج تبلیغات آنان دریافت نمایید.

با مجری تبلیغات در صفحه اول گوگل باشیم

 

چگونه در صفحه اول گوگل ماندگار شویم؟

خواسته تمام صاحبان مشاغل که دارای وب سایت هستند بدون شک این است که در صفحه اول گوگل قرار بگیرند و در آن ماندگار شوند.

اما پرسش اساسی این است که چگونه میتوان به ماندگاری در صفحه اول گوگل دست یافت؟

پاسخ به این سوال بسیار واضح و روشن است : فقط سئو قادر است سایت شمارا در صفحه اول گوگل ماندگار نماید.

جمله Search Engine Optimization که به اختصار Seo نمایده میشود به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو میباشد.

سئو به کلیه اقداماتی که برای بهبود ظاهر و موقعیت صفحات وب در نتایج جستجوی ارگانیک است گفته میشود.

جستجوی ارگانیک برجسته ترین راه برای بهبود کیفیت و کمیت ترافیک وب سایت است که از طریق سئو انجام میشود و آن هم یک هدف را دنبال میکند که رسیدن به صفحه اول گوگل است.

با این توصیف شاید بتوان یک سئوکار را نیز مجری تبلیغات در صفحه اول گوگل دانست.

تبلیغات صفحه اول گوگل با مجری سئو

موتورهای جستجو مانند گوگل از خزنده هایی که گاهی اوقات ربات یا عنکبوت خوانده میشود استفاده میکند تا وب سایت های منتشر شده را بررسی کرده پیوندهای داخلی و خارجی را شناخته و اطلاعات لازم در باره هر وب سایت را گردآوری نماید.

محتوای درون صفحات یک وب سایت به خزنده ها کمک میکند تا بدانند محتوای درون صفحات چیستند و وقتی کاربران واژه ای را جستجو میکنند موتورهای جستجو آن کاربر را به سایت مورد نظر هدایت میکنند که این عمل را جستجوی ارگانیک میگویند. 

با مجری تبلیغات در صفحه اول گوگل باشید.

مجری تبلیغات یک کلیدواژه حساس در گوگل است.

مجری گوگل یک کلید واژه فراگیر در عرصه تبلیغات است مجری گوگل میتواند تبلیغات شمارا به بهترین نحو هدایت و مدیریت کند در این صفحه به این مطلب مهم پرداخته ایم.

در این صفحه نقش مجری گوگل در باره ارائه راهکاری مناسب تبلیغاتی را بطور کامل شرح داده ایم.

این مقاله بطور انحصاری در باره نقش و جایگاه یک مجری متخصص در تبلیغات صفحه اول گوگل پرداخته و هیچگونه ادعایی مبنی بر نمایندگی رسمی گوگل در آن وجود نداشته و صرفا به منظور بالابردن آگاهی کاربران ایجاد شده است.

مجری گوگل,برترین مجری گوگل,مجری گوگل کیست,تبلیغات مجری گوگل,مهارت مجری گوگل,مشاوره مجری گوگل,تخصص مجری گوگل,نقش مجری گوگل,تاثیر مجری گوگل,شناخت مجری گوگل

با مجری گوگل در صفحه اول باشیم

چرا باید در صفحه اول گوگل باشیم؟

اهمیت تبلیغات در اولین صفحه گوگل

موتور جستجوی گوگل امروزه قویترین موتور جستجوی جهان است میلیونها کاربر روزانه زمان بسیاری را در آن سپری میکنند.

زنان خانه دار،دانشجویان،ورزشکاران،هنرمندان سینما ،رشته های محتلف ورزش و تمام افراد در تمام رده سنی مرجع اطلاعات خود را گوگل میدانند.

وجود میلیونها فروشگاه آنلاین که قابلیت فروش انواع کالاها را دارند اعم از فروشندگان لوازم خانگی،رستورانها،فست فود،لوازم ورزشی،فیلم و سریال و دهها رشته و حرفه نشانگر قدرت بالای گوگل است.

شما در هر لحظه و هرجایی که باشید گوگل میتواند شمارا در هر زمینه ای راهنمایی کند و به نیاز شما پاسخ دهد.

مجری گوگل نقش حساسی در تبلیغات دارد.

آمارهایی که گوگل از بازدید و جستجوی روزانه خود ارائه میدهد باعث میشود تا اهمیت حضور یک وب سایت را در صفحه اول گوگل بدانیم.

اگر شما در صفحه اول گوگل دارای یک وب سایت یا یک فروشگاه آنلاین باشید تعطیلی برایتان معنایی ندارد همواره در دسترش مشتریان خود هستید و همواره در حال فروش هستید بدون اینکه نیازی به حضور فیزیکی داشته باشید.

داشتن یک وب سایت برای شما الزامیست اما سایتیکه در نتایج جستجوی گوگل نباشد و یا به عبارتی مردم آنرا نبینند هرگز برای شما سودآور و درآمد زا نخواهد بود.

بنابر اهمیت صفحه اول گوگل اینجا مشخص میشود که میتواند براحتی تبلیغات شما را به نمایش گذاره و تجارت شما را رونق ببخشد.

مجری تبلیغات در صفحه اول گوگل با قیمت ارزان.

مجری قابل اعتماد گوگل چه شرایطی دارد؟

مجری گوگل کسی است که ارائه دهنده خدمات آنلاین تبلیغاتی است و تمام استانداردهای گوگل را برای جذب مشتری و حفظ مشتری و کسب اعتماد عمومی و همچنین تخصص و کارایی لازم را برای ارائه تبلیغات آنلاین و توسعه و طراحی وب را داشته باشد.

مجری گوگل بعنوان یک شریک قابل اعتماد باید توانایی ارائه مشاوره و بازاریابی جهت دریافت تبلیغات از مشتریان را دارا باشد.

یک مجری گوگل باید مجوز adwords داشته باشد در دنیای بهینه سازی وب و بازاریابی دیجیتال ،داشتن گواهینامه ادوردز یک معیار است.

ادوردز سکوی تبلیغات گوگل برای پرداخت های کلیکی و بازاریابی موتورهای جستجو است و به اکثریت صنعت در این بخش دستورات لازم را صادر میکند.

چرا باید با مجری گوگل همکاری کنیم؟سوالی است که ذهن اکثریت تبلیغ کنندگان را بخود مشغول کرده است با ذکر مثالی این سوال را بررسی میکنیم.

مجری تبلیغات گوگل با قیمت ارزان و سئو.

فرض کنید میخواهید یک دفتر کار برای خود ایجاد کنید چیدمان آن چگونه باشد کمدها و میزها چگونه جاگذاری شوند مکان آرشیو کجا باشد نورپردازی و رنگ آمیزی چگونه صورت گیرد تمام اینها نیاز به یک متخصص دارد .

مجری گوگل با بررسی کلیدواژه های درخواستی شما و بررسی میزان رقابت با توجه به هزینه ای که میخواهید صرف کنید بهترین راهکار را به شما ارائه مینماید. 

مجری تبلیغات گوگل با طراحی سایت و سئو.

 نقش کلیدواژه در تبلیغات صفحه اول گوگل.

هدف از تحقیق در باره کلیدواژه چیست؟

اصولا کلیدواژه یک راهنماست یعنی کاربران را به سوی هدف و خواسته و جستجویی خاص هدایت میکند در واقع یک بنر بر بالای یک مکان مانند فروشگاه،باشگاه ،رستوران و نظایر اینهاست که بیننده با دیدن آن به ماهیت مکان پی میبرد.

کاربران وقتی در گوگل جستجو میکنند کلیدواژه های فراوانی برای آنان ظاهر میشود فرض کنید بدنبال کفش چرمی مردانه هستند دهها سایت در گوگل برای آنان نمایش داده میشود که فقط صفحه اهمیت بسزایی دارد.

کاربر با دیدن جملاتی مانند کفش چرمی مردانه ارزان ،یا کفش چرمی در تهران و یا کفش چرمی خارجی بنابه سلیقه خود روی نام یکی از وب سایت ها کلیک کرده و وارد آن سایت میشود.

وقتی کاربر از طریق جستجوی گوگل وارد سایت شما میشود اینرا بازدید یا ترافیک ارگانیک میگویند و هرچقدر این ترافیک افزایش یابد رتبه وب سایت شما ترقی پیدا میکند.

تحقیق در باره کلیدواژه بسیار مهم است باید میزان رقابت در باره آن کلیدواژه را بدانید و از اهمیت آن برخوردار شوید.

محتوایی که در صفحه مربوط به آن کلیدواژه است حتما باید مطابق با عنوان صفحه باشد شما برخی از سایت ها مشاهده میکنید که مصثلا کلیدواژه راجع به درآمد آنلاین است اما وقتی وارد صفحه میشوید با دهها تبلیغ بی ربط روبرو میشوید. 

مجری تبلیغات گوگل با طراحی سایت ارزان.

چرا در صفحه اول گوگل تبلیغات کنیم؟

میلیونها وبلاگ نویس ،هنرمند،و صاحبان فروشگاه های اینترنتی تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا در صفحه اول گوگل ظاهر شوند.

میزان رقابت برای رسیدن به این هدف بسیار سخت است و بدون یک استراتژی مشخص نمیتوان به آن دست یافت.

برخی از صاحبان صنایع و شرکت ها چاره اینکار را استفاده از گوگل ادز میدانند که میلغی را پرداخت نمایند تا سایتشان در صفحه اول گوگل قرار بگیرد.

تبلیغات صفحه اول گوگل از طریق پرداخت کلیکی برای کارهای مقطعی خوب است اما در دراز مدت جوابگوی نیازهای یک کسب و کار نیست.

سئو تنها راه مطمئن برای حضور در صفحه اول گوگل است.

مجری تبلیغات در صفحه اول گوگل

باورهای غلط در باره رتبه بندی گوگل

در مورد رتبه بندی در صفحه اول گوگل مطالب زیادی گفته شده است با این همه تصورات غلط رایج بسیار فراوان است برخی از سئوکاران هدف گذاری کلمات کلیدی را مبنای کار خود قرار میدهند.

برخی مشارکت در شبکه های اجتماعی و تبلیغات رایگان را راه رسیدن وب سایت خود به صفحه اول گوگل میدانند.

اما واقعیت این است که رتبه بندی گوگل بسیار پیچیده است هیچ شخص یا شرکتی نمیتواند رتبه بندی در گوگل را تضمین نماید زیرا هیچ کس از نحوه عملکرد الگوریتم آگاه نیست.

برای ورود به صفحه اول گوگل باید ترکیبی از تکنیک های مختلف شامل تحقیق در باره کلمات کلیدی،مشارکت در شبکه های اجتماعی،ایجاد لینک و اشتراک گذاری محتوا را بکار برد.

گوگل سالانه بیش از 700 بار الگوریتم خود را تغییر میدهد و این بدان معناست که پی بردن به الگوریتم رتبه بندی غیر ممکن است و هرگز کسی نمیتواند مدعی باشد که مثلا فلان رتبه را برای شما کسب میکند.

چگونه مجری گوگل در تبلیغات صفحه اول شویم

 چرا باید در صفحه اول گوگل حاضر باشیم؟

امروزه دیگر مثل قدیم نیست که مردم تبلیغات را از طریق روزنامه و مجلات و رادیو و تلویزیون در اختیار داشته باشند تمام آنچه را که در جستجوی آن هستید براحتی از طریق موتورهای جستجو در اختیار شماست.

استفاده از گوشی تلفن همراه و رشد اینترنت و سرعت فزاینده گوگل در جوابگویی به کاربران باعث شده تا این غول جستجو مورد استقبال همگان قرار بگیرد.

شما بدنبال هر چیزی که باشید و هر سوالی که داشته باشید در گوگل میتوانید پاسخ آنرا بیابید.

میلیونها سایت پزشکی،آموزشی،خدماتی،فروشگاهی و سایت های پخش فیلم نشانگر اهمیت این موضوع است که همه دوست دارند تا بیشتر دیده شوند .

تجربه نشان داده است که اکثریت جستجوگران فقط صفحه اول را ملاک کار خود قرار میدهند و ممکن است اصلا صفحه دوم و سوم را بازدید نکنند مثلا وقتی شما بدنبال کفش چرمی مردانه هستید معمولا 8 الی 10 سایت اول نظر شما را تامین خواهند کرد با این حساب اهمیت صفحه اول براحتی قابل تشخیص است.

 مجری گوگل جهت تبلیغات در صفحه اول .

 

مجری تبلیغات

مجری تبلیغات اصولا به کسی گفته میشود که اجرای یک پروژه تبلیغاتی را بر عهده دارد این مجری تبلیغات میتواند یک فرد یا موسسه باشد.

مجری تبلیغات میتواند برای پیشبرد تبلیغات از ابزاری نظیر مجله تبلیغات چاپی ،مجله دیجیتال ،فیلم و ویدئو ،عکس و انیمیشن ،بیلبوردهای خیابانی و تراکت و بروشور و نظایر اینها استفاده نماید.

صفحه اول گوگل را با مجری تبلیغات تسخیر کنید

مجری تبلیغات در فضای مجازی

مجری تبلیغات در فضای مجازی اصطلاحا به کسی گفته میشود که در شبکه ها و رسانه های اجتماعی که در وب فعالیت دارند تبلیغات را انجام میدهد .

مجری تبلیغات در فیسبوک

مجری تبلیغات در اینستاگرام

مجری تبلیغات در تلگرام

مجری تبلیغات در یوتیوب

و مجری تبلیغات در شبکه های اجتماعی دیگری که در اینترنت یافت میشوند.

مجری تبلیغات میتواند با طراحی وب سایت و بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو که به آن seo سئو میگویند تبلیغات نماید.

ایجاد وبلاگ اختصاصی و انتشار مطالب برای یک برند خاص با یک هدف تعیین شده از کارهایی است که یک مجری تبلیغات به آن مبادرت میورزد.

مشاور گوگل,مشاور تبليغات گوگل,مجري تبليغات,مشاور و مجري,مشاور تبليغات,مشاور تبليغات ارزان,مشاور سئو,مشاور سئو سايت

مجری تبلیغات چه وظایفی دارد؟

مجری تبلیغات اصولا به شخص یا شرکت و موسسه ای گفته میشود که درآمدش متکی به اجرای پروژه های تبلیغاتی مربوط به شرکتها و موسسات و کارخانجات باشد.

مجری تبلیغات میتواند از طریق رسانه های جمعی مانند رادیو و تلویزیون و روزنامه ها و سایر ابزار تبلیغات مانند بیلبوردها،کتاب و کاتالوگ و بروشور جهت پیشرفت کار خود بهره ببرد.

مجری تبلیغات در فضای مجازی مانند اینستاگرام و تلگرام نیز روش های افزایش فالوور و ازیاد کاربر و ایجاد کامنت و ویو دارد.

در فیس بوک و توئیتر . لینکدین و یوتیوب نیز انجام تبلیغات میتواند شخصا و یا از طریق مجری تبلیغات انجام گردد.

تبلیغات صفحه اول گوگل با مجری تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل را بیشتر بشناسیم.

گوگل ادز google ads که قبل با نام google adwords شناخته میشد یک پلتفرم تبلیغاتی است که توسط گوگل توسعه پیدا کرده است.

با راه اندازی تبلیغات گوگل نوع جدیدی از کمپین های تبلیغاتی بوجود می آید که باعث رشد و پویایی و معروف شدن یک برند میگردد.

 تحقیقات نشان میدهد که حدود 90دصد از مردم با انجام تبلیغات در صفحه اول گوگل تمایل دارند تا مشتریان بیشتری با آنان تماس بگیرند.

برخی از مشاغل به تناسب فصل و موقعیتی که در آن هستند مبادرت به تبلیغات در صفحه اول گوگل مینمایند.

مصلا در هنگام برگزاری نمایشگاه بین المللی اکثر غرفه داران که در نمایشگاه شرکت کرده اند غرفه خود را با ذکر مشخصات در صفحه اول گوگل تبلیغ میکنند.

مجری تبلیغات در صفحه اول گوگل

لوازم کلیدی تبلیغات در صفحه اول گوگل 

تبلیغات در صفحه اول گوگل توسط پلتفرم google ads این امکان را به شما میدهد تا سایت خود را بالاترین سطح لیست گوگل مشاهده کنید و ازین طریق ترافیک بیشتری به سایت خود سرازیر نمایید.

افزایش نرخ کلیک توسط google ads

وقتی در صفحه اول گوگل قرار بگیرید با توجه به هجوم دائمی کاربران برای رفع نیازهای خود و دریافت پاسخ خای مناسب بدیهی است سایت شما با کلیک بیشتری مواجه میشود.

هرچقدر بازید کننده از سایت شما بیشتر شود اعتبار سایت شما نیز در نزد موتورهای جستجو بالاتر میرود و در نتیجه برند شما بیشتر در معرض نگاه مخاطبان قرارخواهد گرفت.

البته تنها راه حضور در صفحه اول گوگل مسلما google ads نیست و سئو جایگاه بسیار مهمی در رقابت و حضور در لیست بالای موتورهای جستجو دارد.

تبليغات گوگل,مجري تبليغات گوگل,مشاور تبليغات گوگل,متخصص تبليغات گوگل,اهميت تبليغات گوگل,تعرفه تبليغات گوگل,مجري گوگل

تبلیغات پولی چیست؟

هنگامیکه در جستجوی یک کلیدواژه در صفحه اول گوگل هستید مسلما با سایت هایی روبرو میشوید که در کنار آنانان عباراتی مانند آگهی یا تبلیغ و یا AD قید شده است این عبارات نشانگر آن است که مالک سایت برای معرفی خود پول پرداخته نموده و از طریق پنل تبلیغات گوگل سایت خود را معرفی نموده است.

تبلیغات رایگان در صفحه اول گوگل

چگونه در گوگل تبلیغات رایگان کنیم؟

چگونه بدون پرداخت هیچگونه پولی و بدون هیچ هزینه ای در صفحه اول گوگل باشیم؟

آیا روشی وجود دارد که بتوانیم کار و کسب خود را بصورت رایگان در صفحه اول گوگل قرار دهیم؟

پاسخ به این سوال مثبت است.

بلی شما میتوانید بدون پرداخت پول و بدون انجام کمترین هزینه در صفحه اول گوگل بوده و شغل خود را تبلیغ کنید.

برای اینکار باید وبلاگ نویسی کنید.ابتدا یک سرویس بلاگدهی رایگان مانند بلاگفا یا بلاگ اسکای را انتخاب کنید.سپس ثبت نام کرده و نامی برای وبلاگ خود انتخاب نمایید.

اینجا یک وبسایت که بدان وبلاگ میگویند با تمام امکانات بصورت رایگان به شما تخصیص داده میشود.

سپس شروع کنید را جع به کسب و کار خود مطلب بنویسید.

هرچه مطلب راجع به شغل خود دارید اعم از عکس و فیلم و رزومه کاری دارید در این وبلاگ وارد کنید.

در قسمت درج کلمات کلیدی میتوانید واژه های مورد نظرتان را ثبت کنید.

اینکار را روزانه ادامه دهید .مقالات فراوانی بنویسید.

لازم نیست فقط در باره شغل خود بنویسید میتوانید مطالب علمی،فنی،هنری و ورزشی نیز بنویسید.

با ادامه اینکار بتدریج وبلاگ شما در گوگل ظاهر شده و با پشتکار و نوشتن محتوای ناب میتوانید به صفحه اول گوگل برسید.

امروزه وبلاگ های بزرگ و فراوانی را میبینید که بدون کمترین هزینه در صفحه اول گوگل هستند.

از نوشتن مطالب دست برندارید کلیدواژه های حساس را هدف قرار دهید.

محتوانویسی امروزه یکی از روشهای بزرگ تبلیغات رایگان است.

مجري تبليغات,تبليغات موثرtتبليغات مجازي,تبليغات گوگل,تبليغات تلگرام,تبليغات اينستاگرام,تبليغات ديجيتال,مجري تبليغات در گوگل,مجري تبليغات تلگرام,تبليغات رايگان

 پنل تبلیغات گوگل

پس از انجام قرارداد با یک شرکت که مجری تبلیغات گوگل یا به عبارتی پارتنر google است پنلی در اختیار شما قرارداده میشود.

در این پنل شما میتوانید کلیدواژه های دلخواه و مرتبط با شغل خود را وارد کنید و بابت هر کلیکی که روی سایت شما انجام گیرد وجهی از مبلغ پرداختی شما کسر میگردد.

برای اینکه بتوانید مدت زمان بیشتری از این پنل استفاده نمایید لازم است در ابتدا سطح رقابت کلیدواژه های خود را بررسی نمایید از کلمات عام مانند کتاب یا فروش و یا خرید اگر استفاده کنید بازخورد چندانی برایتان نخواهد داشت.

چنانچه شغل شما مثلا فروش ماشین آلات صنعتی میباشد توصیه میشود از کلیدواژه طولانیتری مانند فروش ماشین آلات در تهران یا شهر محل اقامت خود بهره ببرید.

مجری گوگل به چه کسی گفته میشود؟

 مجری گوگل به شرکت هایی اطلاق میشود که دارای مجوز و یا پنل تبلیغات گوگل هستند و وظیفه آنان در اختیار قراردادن این پنل ها در اختیار مشتریان و صاحبان وب سایت هایی میباشد که قصد دارند برند خود را معرفی نمایند.

کسانی که در زمینه تبلیغات فعالیت دارند علاوه بر بازاریابی وظیفه هدایت و راهنمایی مشتریان و ارباب رجوع را نیز بر عهده دارند.

معرفی کلیدواژه مناسب به مشتریان مهمترین وظیفه یک مجری گوگل است.

بررسی میزان رقابت و ارائه راهکارهای مناسب جهت بازخورد بیشتر و بهتر یکی دیگر از وظایف مجری گوگل است.

 

با مجری گوگل تبلیغات کنیم

چرا باید سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهیم؟

گوگل قویترین و برترین موتور جستجوی جهان در حال حاضر است که روزانه میلیونها نفر بدان مراجعه مینمایند.

حضور یک سایت با محتوای جذاب و کاربر پسند میتواند باعث رشد و ترقی کسب و کار و تجارت ماشود.

صفحه اول گوگل را میتوان یک نمایشگاه دائمی دانست که مشتریان شما همواره به آن دسترسی دارند.

با حضور در صفحه اول گوگل میتوانید برند خود را به همگان معرفی نمایید و باعث جلب و جذب اعتماد مشتریان خود شوید.

نقش محتوا در رسیدن به صفحه اول گوگل

برای رسیدن به صفحه اول گوگل ایجاد محتوا نقشی بسیار اساسی و انکار ناپذیر دارد این محتوا میتواند شامل متن،عکس،فیلم و ویدئو،انیمیشن باشد که برای کاربران و موتورهای جستجو جذاب خواهد بود.

باید بسیار بنویسیم زمان بگذاریم و مطالب و و افکار و دانسته های خود را با کاربران به اشتراک بگذاریم.

برخی از سایت ها را مشاهده میکنید که مثلا با یک کلیدواژه بسیار سخت و تک سیلابی در صفحه اول گوگل هستند و وقتی به سایت آنها مراجعه میکنید با انبوهی از مقالات متعدد روبرو میشوید که نشانگر زحمتی است که برای آن سایت متقبل گردیده اند.

همین صفحه ما را ببینید با عنوان مجری گوگل نفر اول هستیم مطالبی که در آن قرار دارد از جایی گرفته نشده کپی نیست دانسته های خودمان و برداشت های خودمان را نوشتیم اما به قوانین گوگل وفادار بوده و سئو قوی و پخته ای را به اجرا گذارده ایم.

 

 

با مجری گوگل در صفحه اول باشیم

تبلیغات رایگان در گوگل

تبلیغات رایگان در صفحه اول گوگل روشهای زیادی دارد در این صفحه در باره روش های تبلیغات ارزان در گوگل مطالبی را ارائه میدهیم.

شاید با شنیدن واژه تبلیغات رایگان در وهله اول اینگونه بیندیشیم که اینگونه تبلیغات دارای اثر بخشی نیست و وقت گذاردن برای آن بیهوده است.

در اینجا ضمن معرفی روشهای تبلیغات رایگان در گوگل به شرح تک تک این موارد پرداخته ها و مزایای آنرا توضیح میدهیم.

محتوانویسی بهترین روش تبلیغات رایگان

امروزه وبلاگ های بزرگ و معروفی را در اینترنت میبینید که در صفحه اول گوگل هستند بدون اینکه هزینه ای پرداخت نموده باشند.

هزاران وبلاگ نویس در سرسار جهان مشغول تولید محتوا هستند و با ارائه فیلم و عکس و مطالب ناب توانسته اند در صفحه اول گوگل جایگاه مستحکمی داشته باشند.

سرویس های بلاگدهی رایگان در اینترنت فراوان هستند میتوانید با ثبت نام در یکی ازین سرویس ها کار خود را شروع کنید.

در باره هرچه دلتان میخواهد بنویسید نیازی نیست حتما در باره شغل خود بنویسید .

مقالات علمی،فنی،هنری،ورزشی،اقتصادی و اجتماعی را هدف قرار داده و در باره آنان مطلب مورد نظرتان را وارد کنید.

انشا بنویسید راجع به چهار فصل بهار،تابستان،پاییر و زمستان نظرات و ایده های خود را با مخاطبانتان به اشتراک بگذارید.

محتوانویسی امروزه یک شغل پردرآمد است و میلیونها نفر به اینکار اشتغال دارند.

محتوا نویسی در فیس بوک و توئیتر و همچنین سایت ها و شبکه های اجتماعی بزرگ امروزه بسیار رایج است.

سعی کنید هدفتان جذب موتورهای جستجو نباشد برای انسانها بنویسید خوانندگان شما انسانهایی هستند که اگر محتوای شما را بپسندند مرتب به سایت شما سر میزنند.

زیبا نویسی را سرلوحه کارتان قرار دهید بسیاری از سایت های بزرگ را میبینید که دارای محتواهای ارزشمندی هستند که مخاطبان را بخوبی جذب کرده است.

سئو چه منفعتی دارد

اگر شما صاحب سایت هستید لازم است ابتدا بدانید سئو چه منفعتی دارد؟

امروزه داشتن سایت برای هر کسب و کاری ضرورتی انکار ناپذیر است.اما داشتن سایت بدون اینکه در صفحه اول گوگل حضور داشته باشد تقریبا کاری عبث و بیهوده میباشد.

در این قسمت در باره مزایای سئو صحبت خواهیم کرد.

سئو چیست و چه نقشی در بازاریابی دارد؟

با 5 منفعت بزرگ سئو آشنا شویم.

نقش سئو در بازاریابی چیست

مردم چگونه باید شمارا پیداکنند.یا اینکه شما چگونه کالا و خدمات مورد نیازتان را جستجو میکنید.

فرض کنید میخواهید تلویزیون بخرید و دوستانتان به شما پیشنهاد میکنند مثلا سامسونگ یا ال جی بخرید و شما نمیدانید کدامیک را انتخاب کنید.در این وقت در گوگل برند این تلویزیونها را سرچ کرده و از کیفیت و کارآیی و قیمت آن باخبر میشوید.

خب این سایت های ارائه دهنده تلویزیون چگونه در صفحه اول گوگل قرار گرفته اند.

بله درست است.آنها سایت خود را سئو کرده اند.

این عمل نقش مهم سئو را در بازاریابی نشان میدهد شما خریدار هستید و فروشنده به توسط سئو خود را به شما نمایانده است.

حالا برعکس فکر کنید.

شما سایت دارید و فروشنده تلویزیون هستید آیا دلتان نمیخواهد مردم شما را ببینند؟

پس لازم است سایت خود را سئو کنید.

این عمل تاثیر بسزای سئو را در بازاریابی نشان میدهد.

سئو نیازی به پرداخت هزینه تبلیغات ندارد.

شما از دوراه میتوانید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید.

راه اول تبلیغات پولی و کلیکی است.یعنی ابتدا به یک شرکت ارائه دهنده پنل تبلیغات مراجعه کرده و تبلیغ مورد نظر خود را درخواست میکنید.پکیج هایی را در اختیار شما قرار میدهند مثلا 100 کلیک را به شما میدهند یعنی هرگاه صد کلیک روی سایت شما نجام شد تبلیغ شما از صفحه اول گوگل حذف میشود.

اما سئو چنین نیست.

وقتی با سئو در صفحه اول گوگل قرار بگیرید نیازی به پرداخت هزینه کلیک ندارید.

هرچقدر کلیک روی سایت شما بیشتر شود اعتبار شما بالاتر میرود  و ماندگاری شما بیشتر میشود.

4 روش رسیدن به صفحه اول گوگل 

4 روش برای رسیدن به صفحه اول گوگل در این پست از صفحه مجری گوگل قرار داده شده تا کاربران عزیز بتوانند استراتژی سئو خود را تعیین کنند.

در گوگل سایت های فراوانی راههای بسیاری را جهت رسیدن به صفحه اول گوگل پیشنهاد داده اند.

صفحه اول گوگل برای هر کسب و کاری بسیار مهم بوده و سئوکاران تمام تلاش خود را بر حضور در صفحه اول گوگل نهاده اند.

در اینفوگرافیک زیر خلاصه آنچه که بعنوان 4 راه رسیدن به صفحه اول گوگل پیشنهاد شده را بطور خلاصه نمایش میدهد.

صفحه اول گوگل راه رونق تجارت با مجری تبلیغات

 

 اولین راه رسیدن به صفحه اول گوگل

اولین راه رسیدن به صفحه اول گوگل ایجاد محتواست .

بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت معتقد است که پادشاه سئو محتواست.

اهمیت محتوانویسی امروزه در دنیا آنقدر زیاد شده که شرکت ها و صاحبان وب سایت های بزرگ محتوا نویسان متبحر و خلاق را استخدام میکنند تا برای آنان ایجاد محتوا نمایند.

نگاهی به سایت های قدرتمندی که در صفحه اول گوگل هستند نشان میدهد که هرکدام چه محتوای برجسته ای ایجاد کرده اند.

محتوا نویسی چندان سخت نیست باید هرآنچه که در ذهنمان میگذرد را با خواننده درمیان بگذاریم.

در همین صفحه مجری گوگل که جام ارژنگ نفر اول صفحه اول گوگل است محتوای ناب و کاربرپسند و بکر بکار رفته است.

در زمانهای قبل تر صاحبان وب سایت صفحات خود را با کلیدواژه انباشته میکردند اما امروزه اینکار از طرف گوگل باعث جریمه و پنالتی میشود.

موتورهای جستجو اهمیت فراوانی برای محتوا قائل هستند.

برخی معتقدند باید بیش از 5000 کلمه یا 10000 کلمه بنویسند تا محتوای آنان مورد تایید قرار بگیرد اما این تصور اشتباه است.

سایت های فراوانی را میبینید با یک مقاله و مطلب مختصر در صفحه اول گوگل هستند.

آنچه که برای گوگل مهم است محتوای غنی و بر اساس تحقیق است که باعث افزایش تجربه کاربری شود.

راه دوم رسیدن به صفحه اول گوگل

راه دوم رسیدن به صفحه اول گوگل بسیار آسان است :محتوا سایت های دیگر را کپی نکنید.

امروزه کپی کردن مطالب از سایت های دیگر از نظر موتورهای جستجو عملی ناشایست محسوب گردیده و موجب جریمه میگردد.

برای اینکار میتوانید مقالات و مطالب سایت های دیگر را خوانده و برداشت های ذهنی خود را بنویسید.

حتی تصاویر را نیز از گوگل کپی نکنید میتوانید با گوشی تلفن همراه خود عکس بگیرید و همان تصاویر را در سایت خود وارد کنید.

آنچه که بسیار مهم است اصلی بودن و اورجینال بودن محتوای شماست.

به تصویر زیر توجه کنید که از طریق موبایل گرفته شده تا نتیجه جستجوی واژه"مجری گوگل" را نمایش دهد.

تبليغات گوگل,تبليغات صفحه اول گوگل,مجري تبليغات گوگل,ابزار تبليغات گوگل,تبليغات ارزان گوگل,روش تبليغات گوگل,مشاور تبليغات گوگل,تبليغات گوگل چيست,صفحه اول گوگل,اهميت تبليغات گوگل

راه سوم رسیدن به صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل مکانی برای اطلاع رسانی و اخبار و فعالیت های اقتصادی است.

بروزرسانی محتوا از اهم موضوعاتیست که میتواند به حضور یک وب سایت برای رسیدن به صفحه اول گوگل کمک کند.

شاید برخی از سایت ها را دیده باشید که تاریخ ایجاد محتوای آنان به بیش از یکسال میرسد مثلا میخواهید نرم افزاری را دانلود کنید مشاهده میکنید آخرین نسخه داخل سایت بسیار قدیمی شده است.

عدم بروزرسانی مطالب میتواند باعث عقب ماندگی وب سایت شما شود.

باید هراز چندگاهی مطالب را آپدیت کرد .

راه چهارم رسیدن به صفحه اول گوگل

دریافت بک لینک از مهمترین عناصر پیشرفت یک وب سایت و افزایش ترافیک و بازدید است.

خوشبختانه شبکه های اجتماعی اینکار را آسان کرده اند.

بک لینک یعنی اینکه از وب سایت های دیگر و یا شبکه های اجتماعی به سایت شما مراجعه شود.

برای اینکار نیاز جدی به حضور در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و یوتیوب و اینستاگرام دارید.

با این چهار روش که در این پست برایتان گذارده ایم میتوانید به وب سایت خود برای رسیده به صفحه اول گوگل کمک کنید.

گوگل مپ عامل مهم تبلیغات 

گوگل مپ یکی از اجزای انکارناپذیر تبلیغات صفحه اول گوگل است.

بسیاری از کسب و کارها از طریق گوگل مپ در صفحه اول گوگل به معرفی خود پرداخته اند.

ادعا کردن کسب و کار بصورت آنلاین میتواند باعث موفقیت و شهرت یک برند شود و گوگل مپ میتواند اینکار را به سهولت و رایگان برای شما انجام دهد.

در اینجا در باره فواید و مزایای استفاده از گوگل مپ برای حضور در صفحه اول گوگل مطالبی را ارائه داده ایم.

گوگل مپ معرفی اعتبار مکان شما در صفحه اول گوگل است

وقتی در گوگل مپ ثبت نام میکنید ابتدا اعتبار مکان شما سنجیده میشود و شما دقیقا باید همانجایی باشید که میخواهید معرفی کنید.

شما هرگز نمیتوانید در یک شهر یا کشور دیگری باشید اما گوگل مپ خود را برای نقطه دیگر تنظیم کنید.

بنابر این اولین قدم اعتبار سنجی است وقتی نام شما از طریق گوگل مپ در معرض دید کاربران قرار میگیرد آنها مطمئن میشوند که محل کار شما دقیقا همانجایی است که نقشه گوگل اعلام نمونه است.

گوگل مپ برای سئو عالی است

شما هنگام ثبت نام در گوگل مپ میتوانید شغل خود را معرفی کنید بعنوان مثال میشود بجای نام ارژنگ از واژه طراحی سایت استفاده کرد.

وقتی بجای نامتان نوع کارتان را معرفی کنید هنگامیکه کاربران بدنبال طراحی سایت میگردند میتوانند ما و شما را پیدا کنند.

گوگل مپ برای تبلیغات محلی عالی است

یکی از مهمترین کاربردهای گوگل مپ تبلیغات محلی است بعنوان مثال شخصی بدنبال فروشنده کفش چرمی میگردد وقتی این عبارت را سرچ کند و شما را در گوگل مپ ببیند طبیعی است تمایل بیشتری پیدا میکند تا به نزدیکترین مکان مراجعه نماید.

فرض کنید محل کار شما در خیابان لاله زار تهران است اگر در گوگل مپ خود را بعنوان فروشنده لوازم الکتریکی در لاله زار معرفی کنید بسیار سریع شما را پیدا خواهند کرد.

گوگل مپ عامل هدایت آسان مشتریان

یک از مهمترین مزایای استفاده از گوگل مپ هدایت راحت و بدون دردسر مشتریان است.

مشتریانتان از طریق نقشه گوگل میتوانند براحتی شما را پیدا کنند.

اصولا پیداکردن آدرس یک محل کار همیشه یکی از معضلات خریداران است کوچه و پلاک یادشان نمیماند و اگر بخواهند به یکی از فامیل و یا دوستان نشانی محل کار شما را بدهند قطعا با نواقصی اینکار را انجام میدهند لیکن پیداکردن از طریق گوگل مپ اینکار را بسیار آسان و دقیق کرده است.

شما میتوانید نقشه گوگل مپ خود را به اشتراک بگذارید.

برای اینکه در صفحه اول گوگل ظاهر شدید از مزایای گوگل مپ استفاده کنید.

صفحه اول گوگل 

صفحه اول گوگل بی تردید برترین و قویترین جایگاه تبلیغات در حال حاضر است و گوگل بی شک قویترین موتور جستجو در جهان کنونی است.

میلیونها وب سایت آموزشی،صنعتی،تجاری،فروشگاهی،فیلم و سرگرمی وجود دارند که همه آنان در تلاش هستند تا به نحوی خود را به صفحه اول گوگل برسانند.

اما باید بدقت بررسی کنیم ببینیم از چه راههایی میتوانیم سایت خود را به صفحه اول گوگل هدایت کنیم.

رسیدن به صفحه اول گوگل نیاز به ممارست و حوصله فراوان و پشتکار دارد نباید توقع داشته باشید که بتوانید یک شبه با نوشتن چند مطلب خود را به صفحه اول گوگل برسانید.

تبليغات گوگل,مجري تبليغات گوگل,مشاور تبليغات گوگل,متخصص تبليغات گوگل,اهميت تبليغات گوگل,تعرفه تبليغات گوگل,مجري گوگل

صفحه اول گوگل یعنی نرخ بالای کلیک

اصولا رسیدن به صفحه اول گوگل از دو راه شناخته شده میسر است که اولی عبارتست از خرید تبلیغات و دومی سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو.

تجربه نشان داده است که کاربران بیشتر علاقه دارند بر روی لینک هایی در صفحه اول گوگل کلیک نمایند که بطور طبیعی رشد یافته اند و کمتر تمایل دارند روی سایت هایی که با خرید آگهی در صفحه اول گوگل قرار میگیرند کلیک نمایند.

این مطلب یعنی افزایش نرخ کلیک و هرچقدر بازدید از وب سایت شما بیشتر شود رتبه سایت شما نیز ارتقا می یابد.

بعنوان مثال همین صفحه از سایت جام ارژنگ را مشاهده کنید که با عنوان مجری گوگل در رده اول قرار دارد اما ممکن است سایت های دیگری با خرید کلیک نیز در همین صفحه قرار بگیرند اما آنها باید بابت هر کلیک مبلغی را پرداخت نمایند و پس از پایان خرید کلیک سایت آنان از صفحه اول گوگل حذف میشود.

خب سایت جام ارژنگ که با کلید واژه مهم مجری گوگل در صفحه اول گوگل قرار دارد چگونه توانسته به این رده دست پیدا کند؟

بدیهی است تنها عامل مهم سئو سایت است و ایجاد محتوای کاربر پسند که توانسته سایت مارا به این جایگاه برساند.

هرچقدر بازدید از سایت ما و صفحه مجری گوگل بیشتر باشد طبیعی است نرخ کلیک ما نیز افزایش یافته و عمر ماندگاری ما در صفحه اول گوگل نیز بیشتر خواهد شد.

اهمیت محتوا نویسی در صفحه اول گوگل

محتوا نویسی نیز از آن مقوله هایی است که بسیار بدان پرداخته اند و سایت های زیادی در باره محتوانویسی و روش های محتوا نویسی ایده های خوبی ارائه داده اند.

اصولا محتوا میتواند مجموعه ای از متن و فیلم و عکس و موسیقی و انیمیشن باشد هرچیزی که قابلیت ارائه دادن به کاربران باشد و برای آنان جذاب و گیرا باشد در دایره محتوا نویسی میگنجد.

اما هر محتوایی نمیتواند مورد تایید موتورهای جستجو باشد بلکه محتوا در وهله اول باید مورد استقبال کاربران قرار گیرد.

امروزه سایت های فراوانی را میبینید که محتوای فراوانی در خود جای داده اند اما جایگاه چندان معتبری در گوگل ندارند و برعکس سایت هایی هستند که صفحاتشان با 500 کلمه در صفحه اول گوگل است.

راز و رمز این فراز و نشیب چیست؟

چگونه یک صفحه با داشتن بیش از 20 هزار کلمه در صفحات عقبار است اما یک صفحه با 500 کلمه در صفحه اول گوگل است؟

راز این موضوع در جذابیت و گیرابودن آن مطلب است.

عنوان صفحه شما باید به گونه ای باشد که کاربران را جذب خود نموده و ازین طریق ترافیک ارگانیک سایت شما افزایش یابد.

کمپین تبلیغات گوگل 

کمپین تبلیغات در صفحه اول گوگل

کمپین تبلیغات گوگل را چگونه ایجاد نماییم؟هدف از ایجاد کمپین تبلیغات در صفحه اول گوگل چیست؟

کمیپن عبارتست از یک نیاز و تلاشی برای رسیدن به یک هدف که آن نیاز را پوشش میدهد.

به عبارت ساده تر کمپین عبارتست از استراتژی برای رسیدن به یک هدف برای استفاده در جهت مقصدی که داریم.

کمپین تبلیغاتی برای رسیدن به صفحه اول گوگل میتواند استفاده از تمام ابزارهایی باشد که در اینترنت فراهم است.

مثلا سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو،اشتراک گذاری مطالب وب سایت در شبکه های اجتماعی،تبلیغات در رسانه های عمومی مانند رادیو و تلویزیون،تبلیغات محیطی مانند معابر و بیلبوردها و نظایر این میتواند یک کمپین تبلیغاتی را شکل دهد.

کمپین تبلیغات صفحه اول گوگل

در اینجا خود موتور جستجو روش ایجاد کمپین تبلیغات در صفحه اول گوگل را شرح داده است.

یک کمپین تبلیغاتی به شما این امکان را می‌دهد که محصولات یا خدمات خود را در شبکه گسترده گوگل از نتایج جستجو , وب سایت , ویدیو , اپلیکیشن موبایل , نقشه‌ها , فهرست خرید و غیره تبلیغ کنید .
شما یک نوع فعالیت تبلیغاتی براساس هدف تبلیغاتی , استراتژی برند , و اینکه چقدر می‌توانید سرمایه‌گذاری کنید را انتخاب می‌کنید .

تعریف گوگل از کمپین تبلیغاتی

در اینجا برای کمپین تبلیغاتی گوگل یک نقل قول آورده ایم که معنا و مفهوم کمپین را بخوبی بیان کرده است.

هر نوع فعالیت تبلیغاتی مجموعه‌ای از اهداف خود را دارد . به عنوان مثال , یک کمپین جستجو به شما اجازه می‌دهد تا تبلیغات متنی را روی نتایج جستجو قرار دهید, در حالی که یک کمپین ویدیویی به شما اجازه می‌دهد تبلیغات تصویری را در یوتیوب تبلیغ کنید .

در اینجا بوضوح آمده است که شما برای رسیدن به صفحه اول گوگل ابزارهای فراوانی دارید که میتوانید از تمام آنها بهره ببرید.

 • سئو یا همان search engine optimization که اختصارا seo خوانده میشود.
 • اشتراک گذاری مطالب در فیس بوک
 • اشتراک گذاری مطالب در لینکدین
 • ایجاد ویدئو و فیلم و اشتراک گذاری آن در یوتیوب
 • وبلاگ نویسی
 • ایجاد پست بعنوان مهمان در وبلاگ های بزرگ
 • اشتراک گذاری مطالب در اینستاگرام 

همه اینها میتوانند مجموعه ابزاری باشند که کمک نمایند تا وب سایت شما در صفحه اول گوگل قرار گیرد.

ابزار تبلیغاتی خود را برای رسیدن به هدف انتخاب کنید

اولین قدم انتخاب هدف تبلیغاتی است بدون هدف نمیتوانید ابزار مورد نیاز را تهیه کنید.

فرض کنیم هدف شما این است که با کلیدواژه مجری تبلیغات در صفحه اول گوگل قرار بگیرید خب اینجا باید بدانید چه کارهایی را باید انجام بدهید.

ایجاد محتوای ناب در جهت تشریح اهمیت تبلیغات برای کاربران نخستین گام است.

ترغیب کاربران برای مراجعه به سایت شما از طریق ایجاد آگهی در وب سایت ها و وبلاگهای بزرگ و شبکه های اجتماعی.

تمام اینها در کل یک کمپین تبلیغات گوگل را در بر میگیرد.

کمپین تبلیغات توسط مجری گوگل در صفحه اول

6 مزیت تبلیغات گوگل 

تبلیغات گوگل آن دسته از تبلیغات متنی هستند که در صفحه نتایج جستجو مشاهده میکنید که معمولا 4 ردیف در بالای صفحه و 4 ردیف نیز در پاینن صفحه گوگل نشان داده میشود.

هنگامیکه یک کاربر یک کلمه یا عبارت را در گوگل جستجو میکند موتور جستجو یک الگوریتم را اجرا میکند تا بداند که چه صفحاتی را باید به کاربر نشان دهد.

در اینجا 6 مزیت برای تبلیغات پولی و کلیکی در صفحه اول گوگل را بیان میکنیم تا بتوانید براحتی تصمیم گیری نمایید.

تبلیغات گوگل قابل اندازه گیری است

وقتی کلیدواژه ای را در تبلیغات گوگل وارد میکنید میتوانید از طریق کلیک هایی که انجام شده میزان محبوبیت آن کلیدواژه را بررسی نمایید.

در کنترل پنلی که برای تبلیغات گوگل در اختیار شما قرار داده میشود میتوانید حجم بازدید را مشاهده نمایید.

البته چنانچه سایت شما از طریق سئو هم به صفحه اول گوگل آمده باشد میتوانید با استفاده از کنسول گوگل وبمستر و یا گوگل آنالایتیکس به کلیه اطلاعات پیرامون وب سایت خود دسترسی داشته باشید.

تبلیغات گوگل سریعتر از سئو است

یکی از مزیت های تبلیغات کلیکی و پولی این است که بسیار سریعتر از سئو میباشد.

مثلا شما میخواهید عبارت:تبلیغات صفحه اول گوگل " را برای خودتان داشته باشید اگر از طریق کلیکی و پولی بخواهید اینکار را انجام دهید شاید در مدت چند ساعت این عمل امکان پذیر باشد.

اما چنانچه همین عبارت را بخواهید از طریق سئو و بهینه سازی داشته باشید شاید ماهها نیاز به ممارست و پشتکار و تولید محتوا داشته باشد.

پس آنچه که تبلیغات کلیکی در صفحه اول گوگل و سئو را از یکدیگر متمایز میسازد سرعت در اجرای آن است.

اختیار در تعیین کلیدواژه در تبلیغات گوگل

یکی از مهمترین مزیت های تبلیغات کلیکی در صفحه اول گوگل این است که شما میتوانید کلیدواژه دلخواه و اختصاصی خود را وارد کنید مثلا مایلید "سئو"را تبلیغ نمایید دقیقا میتوانید آنرا برگزینید.

در هنگام سئو شما باید به نوع رقابت توجه کنید و اینکه آیا میتوانید با تک کلمه خود را به صفحه اول گوگل برسانید یانه.

تعیین جایگاه در تبلیغات گوگل

دیگر مزیت تبلیغات کلیکی گوگل تعیین جایگاه است یعنی شما میتوانید تعیین کنید که در بالای صفحه اول باشید و هزینه بیشتری بپردازید و یا اینکه با هزینه کمتر در پایین صفحه نمایش داده شوید.

اما در سئو اختیار از شما سلب میشود و شما هیچگتاه قادر به حدس زدن جایگاه خود نیستید البته اینکار شاید در طولانی مدت و انجام دقیق تکنیک های سئو امکان پذیر بوده و شما در رده اول قرار بگیرید.

تفاوت هزینه تبلیغات گوگل با سئو

هزینه تبلیغات گوگل مسلما فراتر از سئو است و شما باید مرتب پول پرداخت کنید تا در صفحه اول بمانید .

اما در سئو ای چنین نیست هنگامیکه با یک کلیدواژه در صفحه اول گوگل قرار بگیرید هرچقدر کلیک بیشتری روی سایت شما انجام شود رتبه شما بالاتر رفته و ماندگاری بیشتری نصیبتان میشود.

با این توضیحات بنظر میرسد آنچه که اهمیت فراوانی دارد حضور در صفحه اول گوگل است.

تا هنگامیکه سایت شما دیده نشود برای کسب و کارتان نتیجه ای نخواهید گرفت.

مجری گوگل کسی است که میتواند بهترین راهکارها را برای رسیدن به صفحه اول گوگل در اختیار شما بگذارد.

با جام ارژنگ همراه باشید.

کمپین تبلیغات گوگل 

تبلیغات صفحه اول گوگل با یا کمپین و هدف خاص شروع میشود.

شما در تبلیغات گوگل یک نوع کمپین را بر اساس اهداف و استراتژی بازاریابی خود میتوانید انتخاب کنید.

کمپین گوگل با مجری تبلیغات در صفحه اول

کمپین جستجو در گوگل

کمپین جستجو در گوگل تبلیغات متنی هستند که افراد با جستجو در گوگل کلیدواژه شمارا پیدا کرده و از نوع محصولات و خدمات شما بازدید مینمایند.

این کمپین میتواند در سریعترین زمان شما را در معرض دید کاربران قرار دهد.

گوگل ادز یک پلتفرم است که تبلیغات در گوگل از طریق آن هدایت میشود.

انتخاب کلیدواژه در این سرویس بدلخواه مشتری و در ازای پرداخت وجه بابت هر کلیک است.

گوگل ادز در ابتدا با نام Google Adwords راه اندازی شد سپس تغییر نام داده و اینک با نام Google Ads شناخته میشود.

سرعت در گوگل ادز از بارزترین مشخصه های این پلتفرم است یعنی شما پس از پرداخت وجه میتوانید کلیدواژه های دلخواهتان را در مدت دوساعت در صفحه اول گوگل ببینید.

گوگل ادز یک پلتفرم تبلیغاتی برای هدایت ترافیک و یا مشتریان مرتبط با شغل و حرفه شماست.

چرا در گوگل تبلیغات کنیم

اما سوال مهم برای همه افراد این است که چرا در گوگل تبلیغات کنیم و چرا در جهت کسب رتبه برتر در آن تلاش کنیم.

طبق گفته گوگل تمام تبلیغات کنندگان در ازای پرداخت یک دلار معادل 8 دلار کسب سود داشته اند.

گوگل پر استفاده ترین موتور جستجوی جهان است که روزانه 5 میلیارد جستجو در آن انجام میشود.

گوگل بزرگترین منبعی است که توسط مردم در سراسر جهان برای پرسیدن سوالاتی که ترکیبی از تبلیغات پولی و ارگانیک بوده مورد استفاده قرار میگیرد.

کمپین تبلیغات چیست

کمپین تبلیغات چیست؟کمپین تبلیغاتی یک استراتژی خاص طراحی شده است که در رسانه های مختلف به منظور دستیابی به یک هدف خاص اجرا میشود.

بسیاری از بازاریابان و کارآفرینان فکر میکنند که کمپین یک تبلیغات ساده است در حالیکه این طرز افکر اشتباه است.

تبلیغات پیام های نوشتاری یا تصویری هستند که یک هدف خاص را دنبال میکنند.

هدف خاص شما از تبلیغات چیست؟

مسلما کسب درآمد و افزایش فروش اولیه ترین هدف یک تبلیغات تجاری است.

البته انواع مختلفی از تبلیغات وجود دارد که در این بخش منظور ما دقیقا تبلیغات در صفحه اول گوگل است.

مجری تبلیغات 

مجری تبلیغات در واقع برقرار کننده ار تباط میان آنچه که تولید میشود و آنکه میخواد آنرا مصرف نماید بصورت اصولی و حرفه ای است.

تبليغات گوگل,مجري تبليغات گوگل,مشاور تبليغات گوگل,متخصص تبليغات گوگل,اهميت تبليغات گوگل,تعرفه تبليغات گوگل,مجري گوگل

مجری تبلیغات با ایجاد استراتژی و برقراری کمپین و با توجه به مهارتهای ارتباطی میتواند باعث افزایش فروش گردد.

وجود یک مجری تبلیغات مزایای بسیاری دارد که میتواند برای هر مجموعه ای مفید و موثر باشد.

در این پست در باره مجری تبلیغات گفتگو خواهیم کرد.

وجود یک مجری تبلیغات در کنار شما باعث اثر بخشی تاکتیک های تبلیغاتی شماست.

یک مجری تبلیغات میتواند به کارآفرینانی که کسب و کار خود را به تازگی شروع نموده اند کمک بسیاری بکند.

شاید بعنوان دارنده یک کسب و کار فکر میکنید که نیازی نیست تا هزینه ای انجام داده و یک مجری تبلیغات استخدام نمایید،اما اگر به مزیت های اینکار آشنایی داشته باشید میتوانید به راحتی به اهمیت آن پی ببرید.

مشاور گوگل,مشاور تبليغات گوگل,مجري تبليغات,مشاور و مجري,مشاور تبليغات,مشاور تبليغات ارزان,مشاور سئو,مشاور سئو سايت

6 دلیل برای استفاده از یک مجری تبلیغات

 1. یک مجری تبلیغات میتواند به شما کمک کند تا برنامه بازاریابی ایجاد کنید که اهداف تجاری شما را برآورده سازد.
 2. مجری تبلیغات میتواند به برندسازی و برنامه ریزی استراتژیک برای افزایش فروش و حفظ مشتری کمک نماید.
 3. مجری تبلیغات با برگزاری کمیپن های تبلیغاتی و اجرای دقیق برنامه های بازاریابی باعث موفقیت کسب و کار شما گردد.
 4. مجری تبلیغات با بررسی داده ها و تجزیه و تحلیل آمار میتواند باعث سبقت گرفتن شما از رقبا گردد.
 5. مجری تبلیغات میتواند باعث بالابردن شانس شما در بازار برای جذب مشتریان بیشتر گردد.
 6. مجری تبلیغات میتواند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما گردد.

مجری تبلیغات چه کاری میکند

راه اندازی یک کسب و کار نوپا استرس زاست.شما باید بر بازار و سلیقه مصرف کممدگان اشراف کامل داشته باشید.

شاید بتوانید در محدوده محل کار خود مشتریانی جذب نمایید اما اگر ایده شما بزرگ و محدود به یک شهر یا استان نباشد طبیعی است که نیاز به تبلیغات دارید.

خب در این راه اگر بخواهید خودتان دست به تبلیغ بزنید مسلم است وقت بسیاری را هدر میدهید که آن را میتوانید صرف تولید بیشتر نمایید.

دانستن این مطلب که چه کسانی به خرید محصولات شما تمایل دارند یکی از نکات بسیار مهم است.

تبلیغات روش های مختلف و متنوعی دارد که اطلاع از آن روش ها بسیار برای یک کسب و کار سودمند است.

بازاریابی اغلب نیاز به آزمون و خطا دارد.

شما گاهی اوقات محصولات خود را ممکن است در جاهایی تبلیغ کنید که اصولا مورد استقبال قرار نمیگیرد.

شناختن مکانهای تبلیغات یکی از اساسی ترین عناصر موفقیت است.

استفاده از ابزارهای تبلیغات اینترنتی بویژه حضور در صفحه اول گوگل قویترین راهکار است.

جام ارژنگ با طراحی سایت و یک سئو قوی میتواند جایگاه خوبی برای شما در صفحه اول گوگل ایجاد نماید. 

مجری تبلیغات در گوگل 

وقتی نام تبلیغات را میشنوید بی شک هرگز نمیتوانید از گوگل غافل بمانید.

گوگل این بزرگترین موتور جستجوی حال حاضر جهان که روزانه میلیونها نفر بدان مراجعه میکنند مکان بسیار خوبی برای ارائه تبلیغات است.

مجری تبلیغات در گوگل با ارائه راهکارها و پیشنهادات و اجرای کمپین های موفق میتواند کمک رسان بسیار خوبی برای شما باشد.

در این صفحه از سایت جام ارژنگ در باره مزایای تبلیغات از دیدگاه یک مجری تبلیغات با شما گفتگو خواهیم کرد.

وقتی به یاد تبلیغات می افتید احتمالا بنری در یک وب سایت یا در تلویزیون بیادتان می آید اما تبلیغات بسیار مهمتر و پیچیده تر از آن است که بتوان براحتی به اهداف آن دست یافت.

تبلیغات جزء ضروری برای موفقیت هر کسب و کار است و هرگز نمیتوان در دنیای امروز از اهمیت تبلیغات غافل ماند.

تبلیغات از کلمه Advertisen از زبان فرانسوی به معنای "توجه توجه" گرفته شده که در نگاه اول هدف آن جلب توجه عموم است.

هدف تبلیغات تغییر در رفتار مصرف کننده به گونه ای که او را متقاعد به خرید نماید.

تبلیغات معمولا در رادیو،تلویزیون،اماکن عمومی و روزنامه ها و مجلات صورت میگرفت اما امروزه با رشد و گسترش اینترنت و استفاده مردم از تلفن همراه اشکال گوناگونی بخود گرفته است.

مشاور گوگل,مشاور تبليغات گوگل,مجري تبليغات,مشاور و مجري,مشاور تبليغات,مشاور تبليغات ارزان,مشاور سئو,مشاور سئو سايت

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل اما داستان بسیار ساده و در عین حال مهمی دارد جاییکه میلیونها نفر انسان بیشتر وقت خود را در آن صرف جستجوی موارد مورد علاقه خود مینمایند.

میلیونها وب سایت با موضوعات علمی،ادبی،فرهنگی،سیاسی،اجتماعی در آن فعالیت دارند.

بدون هیچ شک و تردید میتوان ادعا کرد که غیر ممکن است سوالی در ذهن شما پدید آید و جواب آن در گوگل وجود نداشته باشد.

میلیونها سایت فروشگاهی که با قابلیت پرداخت آنلاین در حال خرید و فروش هستند.

شما نیز روزانه به گوگل سر میزنید و نیازهای خود را اعم از خرید مواد غذایی مانند فست فود و یا خرید و دانلود فیلم و نرم افزار برآورده کرده اید.

مجری تبلیغات:وبلاگ نویسی در گوگل

وبلاگ نویسی از شایع ترین روشهای تبلیغاتی است که شاید بتوان گفت میلیونها نفر به آن مشغول هستند.

سرویس های وبلاگدهی فراوانی در گوگل یافت میشود که با ارائه فضای مناسب و کنترل پنل رایگان امکان ایجاد محتوا را برای کاربران خود فراهم کرده اند.

معروفترین سرویس وبلاگ نویسی بی شک وردپرس Wordpress است که میلیونها سایت و وبلاگ با آن طراحی شده اند.

وبلاگ نویسی محدودیتی ندارد و شما میتوانید هر آنچه که مورد علاقه شماست در وبلاگتان وارد کرده و به مخاطبنتان عرضه نمایید.

وبلاگ در ابتدا بعنوان دفترچه خاطرات آنلاین معروف شده بود که توسط یک وبلاگ نویس آمریکایی بنام Jam Barger ابداع شده است.

از آنجا که وبلاگ یک نشریه آنلاین اینترنتی شخصی است میتواند کاربردهای متنوع و مفیدی داشته باشد.

هر وبلاگ در واقع نماینده یک انسان است.انسانی که در یک جامعه با یک فرهنگ خاص رشد کرده و افکار خود را با مخاطبان در میان میگذارد.

وبلاگ نویسی شغل شایعی بوده که نویسنده وبلاگ را Blogger نامند.

مجری تبلیغات:معرفی محصول

معرفی محصول شاید از سخت ترین مراحل باشد که تولید کننده بسیار تلاش دارد تا آن را به همگان معرفی نماید.

شاید میتوان به یقین گفت که بسیاری از افراد به محصول شما نیاز دارند اما از آن بیخبر هستند.

تبلیغات در اینجا نقش مهم و اساسی دارد و میتواند مصرف کننده را راهنمایی کند تا به محصول شما دست پیدا کنند.

اما گوگل اینکار را به بهترین نحو انجام میدهد ،سول شما این است که گوگل چه نقشی میتواند در این بین ایفا نماید.

بعنوان مثال شما تولید کننده کفش راحتی هستید ،چقدر میتوانید در تلویزیون یا مجلات و روزنامه ها آگهی ارائه کنید.

آیا توان پرداخت اینهمه هزینه را دارید؟

حال اگر یک وب سایت یا وبلاگ داشته باشید و با کلیدواژه تولید کننده کفش های راحتی در صفحه اول گوگل باشید میلیونها نفر شما را میبینند و شما بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای روزانه صدها مشتری خواهید داشت.

جهت مشاوره رایگان با جام ارژنگ مجری تبلیغات گوگل تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند گردید.

مجری تبلیغات و اثربخشی تبلیغات 

مجری تبلیغات گوگل میتواند اثر بخشی تبلیغات را دو چندان نماید تا بتوانید از طریق یک استراتژی قوی تبلیغات تجارت خود را رونق دهید.

اثربخشی تبلیغات به برندها کمک میکند تا تشخیص دهند که آیا تبلیغات آنان بر روی مخاطبانش موثر بوده باشد تا بتوانند بهترین بازدهی را کسب نمایند.

مخاطبان تبلیغات به راحتی میتوانند تبلیغاتی را که مایل نیستند مسدود کنند و یا کنترل نمایند بنابر این یک مجری تبلیغات باید به گونه ای عمل نماید تا بیننده ترغیب به دیدن گردد.

اندازه گیری اثر بخشی تبلیغات

اثر بخشی تبلیغات یک راه حل تمار عیار برای تمام برندهایی است که مایلند تاثیر تبلیغات خود را بدانند.

برای این اندازه گیری ابزارهایی وجود دارد که صاحبان و مجری های تبلیغات براحتی بتوانند مایزان تاثیر تبلیغات را مورد سنجش قرار دهند.

بعنوان مثال یک برنامه موفق تلویزیونی مانند برنامه نود که توسط عادل فردوسی پور اجرا میشد از میزان شرکت کنندگان در سوال پیامکی براحتی مورد ارزیابی قرار میگرفت.

مجری تبلیغات:گوگل وبمسنر

گوگل وبمستر یکی از ابزار بسیار مفید و موثر برای ارزیابی وب سایت شماست و براحتی میتوانید از نقاط ضعف و قوت وب سایت خود باخبر شوید.

براستی هدف از داشتن یک وب سایت چیست؟

آیا صرف داشتن یک وب سایت زیبا کفایت میکند؟

پاسخ این سوال بسیار راحت است.نه.

عمده هدف یک وب سایت حضور در صفحه اول گوگل و ایجاد یک تبلیغات موثر جهت فروش کالا و عرضه خدمات است.

وقتی سایت شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرد میتوانید صدها نوع تبلیغات در آن انجام دهید و تبلیغات موثر و جذابی را در اختیار مخاطبان خود بگذارید.

گوگل وبمستر یکی از ابزاری است که میتواند اثر بخشی تبلیغات شما را از طریق وب ستیتتان اندازه گیری نماید.

اثربخشی تبلیغات در صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل میتواند اثربخشی فوق العاده ای بر روی تبلیغات شما داشته باشد و چه بسا بسیاری از سایت ها یک شبه ره صد ساله را پیموده اند.

برای اینکه بتوانیم در صفحه اول قرار بگیریم و تبلیغات موفقی داشته باشیم راههای گوناگونی توسط کارشناسان و متخصصان خبره مورد توجه قرار گرفته است.

سئو کردن محتوا برای صفحه اول گوگل

یکی از مهمترین روشهای حضور در صفحه اول گوگل بهینه سازی و سئو کردن محتوای وب سایت است.

ابتدا باید توجه داشته باشید که کدام عامل میتواند مخاطبان را جذب وب سایت شما نماید.

بدیهی است محتوا قویترین عامل جذب مخاطب است.

بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت جمله معروفی دارد که "محتوا پادشاه است"یعنی محتوا میتواند براحتی مخاطبان را جذب وب سایت شما نماید.

اما محتوا تنها نوشتن مطلب نیست زیرا مطلب بیش از حد باعث خستگی کاربران میگردد.

یک محتوای خوب شاید فیلم،ویدئو،عکس،انیمیشن و بسیاری موارد دیگر است که مخاطبان را میتواند شیفته دیدار وب سایت شما کند.

همیشه برای اینکه بتوانید مخاطبان را جذب وب سایت خود نمایید باید سلیقه اجتماعی را در نظر بگیرید.

شاید دیدن یک فیلم در باره اثر بخشی تبلیغات در صفحه اول گوگل بسیار گیراتر از نوشتن همان مطلب باشد.

تبلیغات موقعی میتواند تاثیرگذار باشد که برای عموم قابل درک و فهم باشد. 

مجری تبلیغات

جام ارژنگ : طراحی سایت ، سئو