• مجری تبلیغات

جام ارژنگ:مرکز تبلیغات،طراحی سایت و سئو

جام ارژنگ با بیش از 1000 نمونه سایت در صفحه اول گوگل

خدمات تلگرام | خدمات تلگرام | کانال تلگرام

خدمات تلگرام

خدمات تلگرام

خدمات گروه تلگرام

استفاده از تلگرام برای کسب‌وکار به دلیل قدرت گروه‌های تلگرام به هیچ نرم‌افزار دیگری نیاز ندارد . در این مقاله به تبیین گروه‌های تلگرام و چگونگی قرارگیری آن در عصری می‌پردازیم که تحرک جهانی و تحرک پذیری جهانی در آن مهم هستند . ما همچنین به شما در تصمیم‌گیری بین گروه‌های تلگرام عمومی و خصوصی و درک تفاوت‌های بین گروه تلگرام و کانال کمک خواهیم کرد. شما یاد می‌گیرید چگونه گروه‌ها را ایجاد کنید , اعضای جدید را اضافه کنید و ویژگی‌های آن را بررسی کنید .با این حال , گپ گروه تلگرام یک مزیت خاص نسبت به گروه WhatsApp دارد - حد آن ۲۰۰,۰۰۰ نفر است . ما هرگز در این اندازه در یک گروه شرکت نکردیم , اما تصور می‌کنیم که این تجربه است .برای کمک به شما به اندازه مناسب گروه تان , تلگرام هم به گروه ‌های تلگرام عمومی و هم به گروه‌های تلگرام خصوصی خدمات ارائه می‌دهد .

خدمات تلگرام را بشناسیم

مزایای تلگرام

تلگرام یک برنامه پیام‌رسانی محبوب است که به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد , زیرا برخی ویژگی‌های رمزنگاری و حریم خصوصی افزایش‌یافته و همچنین پشتیبانی از ویژگی‌های گپ گروهی بزرگ را ارائه می‌دهد . همچنین هیچ ارتباطی با دیگر رسانه‌های اجتماعی ندارد ( برای مثال , هم پیغام دهنده فیس بوک و هم WhatsApp متعلق به فیس بوک هستند ) که باعث می‌شود این سرویس برای برخی جذاب‌تر شود .
برنامه کاربردی دارای انواع پلتفرم است , با نسخه‌های برنامه کاربردی موجود برای ios , اندروید , ویندوز , mac و لینوکس . همچنین می‌توانید از یک مرورگر وب به تلگرام دسترسی داشته باشید .
ویژگی امضای تلگرام رمزنگاری پایانی آن است , اما مهم است که بدانیم تمام ارتباطات درون تلگرام این سطح حریم خصوصی را ندارد . اغلب پیام‌ها از رمزنگاری مشتری به سرور استفاده می‌کنند , که از رمزنگاری نهایی کم‌تر ایمن است , اما به شما اجازه می‌دهد تا به چت های تلگرام خود از دیگر دستگاه‌ها , از جمله وب , دسترسی داشته باشید .
برای رمزنگاری نهایی واقعی , شما باید از ویژگی گپ مخفی تلگرام استفاده کنید . این چت های محرمانه امنیت بیشتری را ارائه می‌دهند , اما تنها از دستگاهی که شما از پیام روی آن استفاده می‌کنید قابل‌دسترسی هستند .
حریم خصوصی و امنیت تلگرام تا حدودی قابل‌اعتماد به نظر می‌رسد , زیرا api سرویس منبع باز است و برای ارزیابی و یکپارچه‌سازی توسط هر توسعه دهنده موجود است .

تفاوت گروه تلگرام عمومی و خصوصی

گروه‌های تلگرام خصوصی در مقابل گروه‌های تلگرام عمومی تفاوت‌های کلیدی اندکی وجود دارد و آن‌ها در اطراف نحوه پیدا کردن گروه و کسانی که می‌توانند افراد را به این گروه دعوت کنند , می‌چرخند .
در گروه‌های تلگرام خصوصی , تنها خالق گروه یا مدیر می‌تواند افراد را به این گروه دعوت کند. آن‌ها همچنین با invite که با t.me آغاز می‌شوند , می‌آیند . تنها خالق یا مدیر به لینک تلگرام دسترسی دارد .
گروه‌های خصوصی تلگرام با جستجو در برنامه کاربردی پیدا نمی‌شود . به هر حال این گروه خصوصی است .
گروه‌های تلگرام عمومی نقطه مقابل هستند . آن‌ها گرفتن کاربران بیشتر در گروه‌ها را تا حد امکان آسان می‌کنند تا بتوانید از حد ۲۰۰,۰۰۰ عضو به طور کامل استفاده کنید . شما می‌توانید از جستجوی تلگرام در برنامه کاربردی استفاده کنید.
بعلاوه , لینک دعوت برای همه اعضای گروه در دسترس است . به این ترتیب هر یک از اعضای این گروه می‌توانند به اشتراک گذاشته شوند .

مزایای استفاده از گروه تلگرام برای کسب و کار

مزایای استفاده از یک گروه تلگرام برای کسب‌وکار شما با گزینه‌ها و پیکربندی‌های مختلف , کسب و کارها می‌توانند از گروه‌های تلگرام داخلی در یک سازمان یا خارج از آن با مشتریان یا مشتریان استفاده کنند.
در داخل می‌توانید از گروه‌های تلگرام برای پروژه‌های گروهی , بحث‌ها بیشتر استفاده کنید. یا می‌توانید یک گپ گروهی خصوصی یا عمومی برای یک کمپین ایجاد کنید که بر روی مشتریان خود کار می‌کنید .
برای مثال , شما یک موسسه آموزشی هستید و کارگاه‌های آموزشی را در مورد نحوه نوشتن مقاله خوب اجرا می‌کنید . چت های گروه برای به اشتراک گذاری اطلاعات , برگزاری مباحثات و سازماندهی جلسات عالی هستند .
گروه‌های تلگرام مورد استفاده برای برقراری ارتباط و ثبت توجه مشتریان با پیام‌های فوری در مقایسه با ایمیل آسان‌تر است . میزان باز بودن پیام‌ها ۶۱۳ درصد بیشتر از ایمیل است . ارسال پیام‌های فوری نیز تمایل به casual از ایمیل دارد و ایجاد اعتماد و روابط با چشم اندازه‌ای را برای فروشندگان آسان‌تر می‌کند .
ایجاد گروه‌های تلگرام آسان است و می‌توانند هم روی موبایل و هم روی رومیزی قابل‌دسترسی باشند . علاوه بر متن , شما می‌توانید تصاویر , پرونده‌ها , مکان , تماس‌ها , پیام‌های صوتی , و پیام‌های ویدئویی را ارسال کرده و برای تعامل با مشتریان خود رای‌گیری کنید . پیام‌ها نیز قابل جستجو هستند , از جمله توانایی جستجو برای فایل‌ها , تصاویر و پیوندها .

گروه تلگرام در مقابل کانال تلگرام

گروه تلگرام در مقابل کانال تلگرام.
اگرچه گروه‌های تلگرام و کانال‌های تلگرام ویژگی‌های بسیار مشابهی دارند , اما با اهداف مختلفی طراحی شده‌اند .
کانال‌های تلگرام به شما اجازه می‌دهند اطلاعات را برای مخاطبان گسترده منتشر کنید. اما اگر به دنبال تعامل با مخاطبین خود هستید , باید برای گروه تلگرام بروید .
این تصویری است که تفاوت بین گروه تلگرام و کانال را نشان می‌دهد . کانال‌های تلگرام به شما اجازه می‌دهند اطلاعات را برای مخاطبان گسترده منتشر کنید. اما اگر به دنبال تعامل با مخاطبین خود هستید , باید برای گروه تلگرام بروید .
گروه تلگرام در مقابل کانال به شما اجازه می‌دهند که رای‌گیری را اجرا کنید و مستقیما ً از حضار بپرسید که چه فکر می‌کنند . مخاطبین شما به شما بازخورد می‌دهند و ممکن است حتی این ایده را به چیزی تبدیل کنند که هرگز به آن فکر نمی‌کنید !
از برخی جهات , سوال گروه‌های تلگرام یا کانال‌های تلگرام یک سوال غلط است زیرا اگر به درستی از تلگرام استفاده می‌کنید , باید از هر دو استفاده کنید . و بهترین راه برای استفاده از هر دو , پیوند دادن گروه‌های تلگرام به کانال‌های تلگرام است .

لینک گروه تلگرام به کانال تلگرام

مهم نیست مخاطبین شما چه کسانی هستند , شما افرادی خواهید داشت که فقط به دنبال دریافت اطلاعات و کسانی هستند که واقعا ً می‌خواهند در یک بحث شرکت کنند . تلگرام به شما این امکان را می‌دهد که هر دوی این نیازها را تسهیل کنید.
زمانی که یک گروه تلگرام را به کانال تلگرام خود متصل می‌کنید , تمام پیغام‌هایی که در کانال خود پست می‌کنید , در گروه به صورت خودکار ارسال خواهد شد . این به این معنی است که با یک کانال تلگرام عمومی می‌توانید به روز رسانی ‌ها را برای هر کسی که می‌خواهد آن‌ها را بشنود ارسال کنید .
چگونه در گروه عمومی تلگرام , گروه خصوصی تلگرام و یا هر گروه تلگرام بحث ایجاد کنید که چگونه در یک کانال تلگرام بحث ایجاد کنید , می‌توانید یک گپ گروهی خصوصی را به هم متصل کنید که می‌توانید از کاربرانی که می‌خواهند بازخورد واقعی دریافت کنند دعوت کنید . به این ترتیب , شما گروه‌های تلگرام و کانال‌های تلگرام را با همخواهید داشت .


خدمات تلگرام جام ارژنگ

خدمات تلگرام

خدمات تلگرام جام ارژنگ

خدمات تلگرام

مجری تبلیغات

جام ارژنگ : طراحی سایت ، سئو