• مجری تبلیغات

جام ارژنگ:مرکز تبلیغات،طراحی سایت و سئو

جام ارژنگ با بیش از 1000 نمونه سایت در صفحه اول گوگل

۱۰ توصیه سئو برای تجارت‌

۱۰ توصیه سئو برای تجارت‌های کوچک

توصیه سئو برای جذب مشتری.توصیه سئو برای کسب رتبه در صفحه اول گوگل و رونق کسب و کار و تجارت.

چرا سایت خود را سئو کنیم

اگر مشتریان شما نتوانند آن را پیدا کنند , هیچ فایده‌ای در زمان و پول سرمایه‌گذاری برای ساخت یک وب سایت زیبا وجود ندارد . اما چگونه می‌توانید سایت خود را در اقیانوس محتوی اینترنت قرار دهید ?
بهینه‌سازی موتور جستجو ( سئو ) این است که چگونه به مشتریان در پیدا کردن سایت خود در جستجوی گوگل , بینگ و یاهو کمک می‌کنید . با ایجاد محل مناسب و بهینه کردن کلمات کلیدی , ترافیک بیشتری به صفحه خود وارد می‌کنید و فروش بیشتری تولید می‌کنید .
در اینجا ۱۰ نکته برای کمک به رتبه‌بندی بیشتر در جستجوهای آنلاین آورده شده‌است.

توصیه اول سئو:پیداکردن کلمات کلیدی مناسب

کلمات کلیدی مناسب را پیدا کنید که در مورد کلماتی که مشتریان شما احتمالا ً هنگام جستجوی محصولات یا سرویس‌های شما در وب استفاده می‌کنند , فکر کنید . برای مثال , اگر می‌خواهید لوازم خود را بفروشید , آیا مشتریان شما بیشتر از یک کلمه رسمی مانند یخچال یا یک کلمه عامیانه مانند یخچال استفاده می‌کنند ؟
لیستی از ۲۰ تا ۵۰ کلمات کلیدی تهیه کنید , سپس به آگهی گوگل بروید . زمانی که یک حساب ایجاد کردید اگر قبلا ً این کار را نکرده اید , می‌توانید تایید کنید که کلمات کلیدی که انتخاب کرده‌اید اغلب در جستجوهای آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرند .
همچنین می‌توانید از یک محصول آگهی گوگل به نام ابزار کلیدی برای پیدا کردن کلمات کلیدی بیشتر برای ساخت لیست خود استفاده کنید .
از کلمات کلیدی خود در هر یک از صفحات وب سایت خود برای کمک به رتبه‌بندی آن‌ها در هنگام جستجوی مشتریان احتمالی با استفاده از این کلمات کلیدی استفاده کنید .
با استفاده از کلمات کلیدی در نشانی اینترنتی شروع کنید - نشانی ظاهر شده در مرورگر اینترنت برای هر یک از صفحات وب سایت شما . همچنین آن‌ها را در عناوین خود و همچنین در توصیفات فراداده خود بگنجانید ( متن کوتاهی که به موتورهای جستجو می‌گوید محتوای شما چیست ) .

توصبه دوم سئو

روی پیشنهادهای منحصر به فرد خود تمرکز کنید به یاد داشته باشید که برای توجه آنلاین مشتریان احتمالی با شرکت‌های دیگر رقابت می‌کنید . برای بالا رفتن از گروه در جستجوی وب برای صنعت خود , به دنبال کلماتی باشید که با بازار شما متفاوت باشند مانند پیشنهادهای منحصر به فرد یا موقعیت جغرافیایی شما .
همچنین رقابت برای کلمات کلیدی که شما به عنوان بخشی از یک کمپین پرداخت در هر کلیک خریداری می‌کنید سخت است , جایی که آگهی برای شرکت شما در بالا یا کنار نتایج جستجوی رایگان ظاهر می‌شود . شما هر بار که لینک تان کلیک می‌شود به شرکت موتور جستجو پول می‌دهید . باز هم , اگر بودجه زیادی ندارید باید روی کلمات کلیدی آشیان تمرکز کنید .

توصیه سوم سئو

سایت خود را با کلمات کلیدی که راهنمای webmaster گوگل بیان می‌کند , overstuff نکنید : " در درجه اول برای کاربران صفحات بسازید , نه برای موتورهای جستجو . "
اگر شما فقط کلمات کلیدی را در تمام محتوای خود پخش می‌کنید , خطر تحریف معنی و تحریک خوانندگان را دارید , بنابراین زیاده‌روی نکنید .

توصیه چهارم سئو:ایجاد لینک

لینک‌های سایت خود را با سایت‌های بیشتری که لینک به سایت شما حمل می‌کنند , بسازید , هر چه در جستجو رتبه بیشتری بگیرید . از صاحبان سایت‌های مرتبط بخواهید که لینک خود را به سایت خود حمل کنند . به آن‌ها پیشنهاد کنید که در ازای ارتباط با شما ارتباط برقرار کنند .
روی کیفیت پیوندها تمرکز کنید . یک لینک که به وب سایت شما از اتاق بازرگانی یا یک وب سایت دانشگاه هدایت می‌شود , به شما کمک خواهد کرد که بیش از دوازده لینک از وبلاگ‌های گمنام داشته باشید .

توصیه پنجم سئو:ایجاد محتوای با کیفیت

انتشار محتوای با کیفیت بالا و تعداد زیادی از آن‌ها رسالت اصلی موتورهای جستجو کمک به افراد برای یافتن پاسخ به سوالات آن‌ها است . بنابراین بهترین استراتژی شما برای گرفتن ترافیک زیاد , ایجاد محتوای مسحور کننده - مقالات , ویدیوها و عکس‌ها - است که اطلاعات کیفی را برای خوانندگان شما فراهم می‌کند . اطمینان حاصل کنید که محتوای خود را به طور مرتب به روز رسانی کنید تا مرتبط بماند .

توصیه ششم سئو:حضور در شبکه های اجتماعی

رسانه‌های اجتماعی متحد بزرگی در استراتژی سئو هستند زیرا مردم همچنین از سکوهای رسانه‌های اجتماعی به عنوان موتورهای جستجو استفاده می‌کنند. آن‌ها اغلب با استفاده از تابع جستجوی فیس بوک به دنبال شرکت‌ها یا محصولات می‌گردند . پروفایل رسانه‌های اجتماعی شرکت شما نیز در نتایج جستجو در زمانی که افراد به دنبال شرکت شما یا برای اصطلاحات مرتبط هستند , رتبه‌بندی خواهد شد.

توصیه هفتم سئو:سایت شما موبایلی باشد

دقت کنید که وب سایت شما کاربر پسند باشد یک وب سایت تمیز و آسان داشته باشید . مطمئن شوید که فورا ً برای کسانی که هستید و آنچه را که ارائه می‌کنید روشن است .
از عناوین زیادی برای بهبود خوانایی استفاده کنید , و کلمات کلیدی خود را در عناوین قرار دهید . عناوین برای موتورهای جستجو برجسته هستند و به شما در رتبه‌بندی بالاتر کمک می‌کنند .
سرعت سایت برای seo نیز مهم است . آخرین کاری که می‌خواهید انجام دهید این است که بازدید کنندگان خود را با یک سایت تنبل اذیت کنید .
در نهایت , شما می‌خواهید مطمئن شوید که وب سایت شما برای سکوهای موبایل بهینه شده‌است . موتورهای جستجو اکنون وب سایت‌هایی را جریمه می‌کنند که به راحتی در گوشی هوشمند نمایش داده نمی‌شوند .

توصیه هشتم سئو:صبور بودن است

نظارت بر نتایج از روز یک , اما انتظار نتایج سریع را نداشته باشید . معمولا چند ماه طول می‌کشد تا در رتبه‌بندی موتورهای جستجو به طور قابل‌توجهی بالاتر برود .
همچنین به یاد داشته باشید که seo دائما ً در حال تغییر است . چیزی که امروز کار می‌کند ممکن است در دو یا سه سال کار نکند . به کار کردن در آن ادامه دهید و تا به امروز در آخرین تغییراتی که بر رتبه‌بندی تاثیر می‌گذارند , قرار بگذارید .

توصیه نهم سئو:هدف گذاری

بیشتر کاربران شما نمی‌توانند از صفحه اول نتایج جستجو عبور کنند . موقعیت خوب به معنای ظاهر شدن در دو صفحه اول نتایج جستجو است . از صفحه سوم , تقریبا ً هیچ‌کس صفحه شما را نمی‌بیند . پس هدف بالا.

توصیه دهم سئو:تجربه کاربری

سئو باعث رشد مشاغل و کسب و کارهای کوچک است.با سئو میتوانید خود را به صفحه اول گوگل برسانید.
مطالب سایت خود را به گونه ای ایجاد کنید تا بر دانش و آگاهی کاربران شما افزوده شود.
 

مجری تبلیغات

جام ارژنگ : طراحی سایت ، سئو