• سئو ارزان
  • تبلیغات ارزان
  • تبلیغات گوگل

واحد پشتیبانی و پاسخگویی جام ارژنگ جهت ارائه مشاوره و رسیدگی به امور مشتریان گرامی بطور شبانه روزی در خدمت شماست.

..پشتیبانی جام ارژنگ
Close and go back to page

15 راه برای کسب درآمد با سئو

15 راه برای کسب درآمد با سئو

کسب درآمد با سئو یک راه عالی برای کسب درآمد آنلاین یا تکمیل درآمد است. شما می توانید همه این کارها را از راحتی در خانه خود انجام دهید و این پتانسیل را دارید که بیشتر از آنچه اکثر مردم در شغل خود به دست می آورند، درآمد کسب کنید.

در حالی که ممکن است هنگام شروع کار آسان نباشد، زمانی که یاد بگیرید چگونه آن را به درستی انجام دهید، سود حاصل خواهد شد. اگر علاقه مند به یادگیری نحوه کسب درآمد با سئو هستید، در اینجا 15 روشی وجود دارد که می تواند به شما در شروع امروز کمک کند.

#1. بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته یکی از بهترین راه ها برای کسب درآمد با سئو و کسب درآمد غیرفعال است. اگر فردی بتواند کاری را به صورت مداوم انجام دهد، رقابت با او بسیار سخت خواهد بود، و این چیزی است که شما به عنوان یک بازاریاب وابسته دارید.

شما می توانید درآمدهای مکرر را در یک دوره طولانی کسب کنید، و این امر باعث می شود دیگران بالاتر از شما رتبه بندی کنند. برای اینکه شخص دیگری جای شما را بگیرد، به ترافیک یا رقابت زیادی از سوی دیگر شرکت های وابسته در جایگاه شما نیاز دارد.

این را در نظر داشته باشید و هنگام عقد قرارداد برای تبلیغ محصول یا خدمات دیگری از طریق خدمات سئو یا محتوای وبلاگ از آن به عنوان اهرمی استفاده کنید. با این حال، محصول اشتباهی را برای تبلیغ انتخاب نکنید.

برای اطمینان از انتخاب محصولی با تقاضای کافی برای رتبه بندی بالا در گوگل یا سایر موتورهای جستجو، زمانی را صرف تحقیق کنید.

هر چه رتبه دامنه شما بالاتر باشد، به دلیل ترافیک و فروش مکرر، احتمال اینکه بتوانید از یک تراکنش درآمد مکرر کسب کنید بیشتر است. بازاریابی وابسته همچنین درآمد شما را از طریق سرنخ ها و فروش های تکراری افزایش می دهد.

بنابراین مهم است که در بازاریابی وابسته شرکت کنید تا بیشتر از آنچه در حال حاضر با سئو کسب می کنید درآمد کسب کنید.

شما می توانید از طریق کسب درآمد با سئو از طریق بازاریابی وابسته، وبلاگ نویسی، نوشتن و فروش کتاب های الکترونیکی در مورد موضوعات مرتبط، درآمد کسب کنید. شما همچنین می توانید با انجام پروژه های یکباره، مانند نوشتن پست های وبلاگ یا مقاله هایی در مورد موضوعات مرتبط، درآمد کسب کنید.

علاوه بر این، می‌توانید با مشارکت در انجمن‌هایی که به شما امکان می‌دهد پرداخت‌هایی را از مشتریانی که برای دستیابی به رتبه‌بندی بالاتر در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) به کمک شما نیاز دارند، بپذیرید.

تبلیغات یکی دیگر از روش های کسب درآمد با هنر سئو است، به این معنی که به موقع هزینه های خود را پرداخت می کند. اگر وبلاگ یا وب سایت خود را اداره می کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که تبلیغات مرتبط و غیر مزاحم را که خاموش نمی شود قرار دهید.

#2. یک وبلاگ با ترافیک بالا ایجاد کنید

داشتن یک وبلاگ پربازدید به شما امکان می دهد که درآمد بیشتری کسب کنید زیرا بازدیدکنندگان بیشتری به وبلاگ شما می آیند. هرچه بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشید، شانس شما برای دریافت کمیسیون های وابسته، تبلیغات نمایشی و EPC از AdSense بیشتر است.

یک راه برای افزایش ترافیک از طریق سئو است. مهم است که کلمات کلیدی را در محتوای خود بگنجانید که با عنوان مناسبی با شما مطابقت داشته باشد تا زمانی که افراد آن عبارات را جستجو می کنند، رتبه خوبی را در گوگل کسب کنید.

در حالی که رتبه بندی توسط گوگل کار آسانی نیست، سئو کردن آن بسیار آسان است. شما می توانید با متعهد ماندن، پشتکار داشتن و یک نویسنده باتجربه رتبه کسب کنید. وقت بگذارید و از بهترین ها درس بگیرید. در نهایت، شما می توانید رتبه های بالاتری کسب کنید و درآمد کسب کنید.

ایجاد یک وبلاگ پربازدید نیز مهم است، زیرا نه تنها درآمد سئوی شما را افزایش می دهد، بلکه به افزایش کیفیت لینک های شما نیز کمک می کند که ترافیک شما را نیز افزایش می دهد.

#3. پست های وبلاگ را با کلمه کلیدی خود در عنوان، برچسب ها و محتوا بنویسید

یک وبلاگ در سایت های وبلاگ نویسی محبوب مانند وردپرس یا بلاگر راه اندازی کنید. پست های وبلاگی بنویسید که کلمه کلیدی شما در عنوان، برچسب ها و قسمت اصلی مقاله باشد. هدف شما باید تمرکز روی یک موضوع باشد.

اطمینان حاصل کنید که از هر مترادفی برای کلمات کلیدی خود در سراسر مقاله استفاده می کنید و پیوندهای متنی را به مقالات دیگری که در مورد موضوعات مرتبط یا نامرتبط در همان جایگاه نوشته اید، متصل کنید. همچنین می‌خواهید مطمئن شوید که مکان‌هایی وجود دارد که کلمات کلیدی مورد نظر خود را در تمام محتوای خود درج می‌کنید.

هر پست را حدود 450-800 کلمه نگه دارید و هر روز حداقل 1-2 کلمه بنویسید تا مقدار زیادی محتوا ایجاد کنید.

با یافتن کلمات کلیدی در جایگاه خود که هر ماه صدها جستجو دریافت می کنند، و شما مقالاتی پیرامون آن عبارات می نویسید، مردم به محض خواندن مقاله شما به طور طبیعی به شما لینک می دهند. یک راه خوب برای یافتن این عبارات کلیدی با ترافیک بالا و رقابت کم، استفاده از ابزار کلمات کلیدی Google Adwords است.

از عناوین برای همه کانال های رسانه های اجتماعی خود، به ویژه پست های توییتر و فیس بوک، استفاده کنید تا کلمات کلیدی مرتبط با موضوع پست را درج کنید.

#4. برای دیگران وبلاگ بنویسید

اگر نویسنده با استعدادی هستید، نیازی نیست منتظر بمانید تا گوگل ترافیک را برای شما ارسال کند. بسیاری از افراد آنلاین اگر آثار شما را در وبلاگشان پست می کردند، دوست دارند آن را بخوانند.

نویسندگی آزاد برای سال‌ها وجود داشته است و امروزه یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد است. تنها چیزی که از شما می خواهد استعداد، فداکاری و خلاقیت است.

هنگامی که این سرمایه گذاری را شروع کردید، آسمان محدودیت است، پس ادامه دهید. این می تواند یک تجارت عالی باشد. وقتی شروع می کنید، به دلیل رد شدنی که ممکن است از بسیاری از سایت ها دریافت کنید، دلسرد نشوید.

این یک کسب و کار بسیار رقابتی است و پس از تکمیل موفقیت آمیز پروژه، ردهای زیادی وجود خواهد داشت، اما همچنین محقق می شود.

من چندین مقاله برای دیگران نوشته‌ام و نمی‌توانم حتی ذره‌ای از این تجارت شکایت کنم، زیرا به من کمک کرده در حرفه بازاریابی آنلاین خود سرپا بمانم. نوشتن برای وبلاگ های دیگر مهم است زیرا به شما اعتبار و دانش می دهد.

حتماً چند وبلاگ عالی بنویسید تا توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کنید. قبل از اینکه اولین پروژه خود را دریافت کنید، باید حداقل برای 3 یا 4 وب سایت بنویسید، اما هنگامی که یک پروژه دارید، درست مانند شروع یک کمپین بازاریابی است که بهتر و بهتر می شود.

در نوشتن خود ثابت قدم باشید تا بتوانید یک کپی رایتر موفق سئو شوید.

کسب درآمد با سئو از طریق نوشتن برای دیگران یکی از بهترین راه هایی است که یک تازه کار در این تجارت می تواند بلافاصله شروع به کسب درآمد کند.

با این حال، برای به دست آوردن کار از مشتریان نیاز به تمرین و تجربه دارد، زیرا بازار از قبل از افرادی که سعی در نوشتن در وبلاگ خود دارند اشباع شده است.

اما اجازه دهید به شما بگویم که نوشتن برای دیگران پای شما را باز می کند و به شما این امکان را می دهد که بعد از آن که در طول سال های کارآموزی خود تحقیقات زیادی انجام دادید، در زندگی بدرخشید.

این باید ناگفته نماند، اما به هر حال می‌خواهم آن را بگویم – مطمئن باشید زمانی که به‌عنوان یک کپی‌رایتر سئو شروع به کار می‌کنید، به مسیر حرفه‌ای خود متعهد می‌مانید.

در حالی که انجام کارها صرفاً برای لذت و لذت آن کاملاً خوب است، همچنین باید آنقدر باهوش باشید که در مواقعی که فرصتی برایتان پیش آمد، تجارت کنید.

من مشتریانی داشته ام که برای مقالات سئو با کیفیت به من پول زیادی پرداخت می کنند زیرا می دانستند که من به عنوان یک نویسنده مورد تقاضا هستم. من دقیقاً همان چیزی را که به دنبال آن بودند برای آنها فراهم کردم و به سمت پروژه های دیگری رفتم که درآمد بیشتری برای من به همراه داشت.

این یکی از بهترین راه‌ها برای کسب درآمد آنلاین به‌عنوان یک نویسنده مستقل یا نویسنده سئو، نوشتن محتوای درجه یک و فروش مستقیم آن به مشتریانی است که به شخصی مانند شما نیاز دارند. اکثر فریلنسرها با تمرکز بر نوشتن محتوای باکیفیت از این طریق زندگی خود را به دست می آورند.

#5. وب سایت ها و وبلاگ ها را ترجمه کنید

امروزه وب سایت ها با در دسترس شدن به چندین زبان محبوبیت بیشتری پیدا می کنند.

اگر وب سایت زبان شما متخصص SEO ندارد، باید آن را با استفاده از Google Translate یا هر مترجم دیگری که به صورت آنلاین موجود است، ترجمه کنید.

به این ترتیب، اگر بدانید چگونه انگلیسی را روان بخوانید، هیچ چیز نمی تواند شما را از کسب درآمد با سئو از طریق خدمات ترجمه در وب سایت ها باز دارد. شهامت شروع و تقویت مهارت های سئوی خود را داشته باشید تا با بهترین ها همتراز باشید.

اگر وب‌سایت یا وبلاگی را پیدا کردید که به اندازه کافی مورد توجه خوانندگان قرار نگرفت، آن سایت را قضاوت نکنید و بدون فکر کردن به کسب درآمد با سئو از طریق خدمات ترجمه آن وب‌سایت، از آن عبور کنید.

بله، این امکان پذیر است و سایت های زیادی مانند این ها به صورت آنلاین وجود دارند که پتانسیل فوق العاده ای برای کسب درآمد با سئو از طریق خدمات ترجمه دارند.

شما باید شروع به اسکن کردن این وب سایت ها کنید زیرا آنها برای ترجمه به چندین زبان غیر از انگلیسی در دسترس هستند تا بتوانید از طریق حرفه بازاریابی خود سود بیشتری کسب کنید.

#6. ایجاد و تعدیل انجمن ها

انجمن ها روشی عالی برای یادگیری چیزهای جدید در مورد سئو و دریافت مشاوره تخصصی در مورد سوالات خود هستند. اطمینان حاصل کنید که محتوای واقعی را ارسال می کنید که توجه بازدیدکنندگان شما را به خود جلب کند.

این انجمن ها به شما کمک می کند تا با افراد همفکر خود برای بحث در مورد هر موضوع مورد علاقه خود ارتباط برقرار کنید. فقط مطمئن شوید که این انجمن ها را تعدیل کرده و از هرزنامه ها دور نگه دارید، زیرا می توانند بحث های شما را خراب کنند.

تالار گفتمان زمان زیادی را می‌طلبد، اما با داشتن سئو، که متخصصان بازاریابی برای آن تلاش می‌کنند، همه چیز را به طور کامل به شما پس می‌دهد.

در حالی که راه اندازی و تعدیل انجمن ها ممکن است مشکل باشد، زمانی که چند تالار گفتگو ایجاد کردید و بدانید چگونه با آنها مقابله کنید، در این زمینه متخصص خواهید شد. به همین دلیل است که شما باید تلاش خود را در ایجاد تالارهای گفتگوی جدید امتحان کنید، اما اعتدال را در اولویت قرار دهید.

قبل از شروع هر کاری سئو، همیشه عاقلانه است که ببینیم آیا دایرکتوری‌های موجودی وجود دارد که سایت‌های مربوط به آن جایگاه خاص را نشان می‌دهد یا شاید حتی چیزی مانند فهرستی از وب‌سایت‌های بررسی محصول که می‌توان با استفاده از تکنیک‌های SEO بهینه‌سازی شود.

هنگامی که آن را پیدا کردید، وقت آن است که جلو بروید و یک نمایه در این فهرست ها و وبلاگ ها ایجاد کنید. اطمینان حاصل کنید که اطلاعات ارائه شده در سایت شما دقیق و به روز است تا حداکثر ترافیک را از این دایرکتوری های معتبر تضمین کنید.

اگر موفق به ایجاد یک انجمن خوب برای تعدیل شوید، در راه شروعی عالی برای سئو هستید. انجام چنین کارهایی تضمین می کند که ترافیک حاصل از این وبلاگ ها و دایرکتوری های معتبر در دراز مدت به پول تبدیل می شود.

شماره 7. تضمین حضور آنلاین

ناگفته نماند که اگر هیچ کس از سایت شما اطلاعی نداشته باشد، کسب درآمد مناسب با سئو برای شما تقریبا غیرممکن خواهد بود.

بنابراین، داشتن یک وب سایت خوش ساخت با یک وبلاگ پیوست و سایر ابزارهای حضور اجتماعی مانند صفحه فیس بوک یا حساب توییتر برای موفقیت در این زمینه حیاتی است.

همیشه به خاطر داشته باشید که موتورهای جستجو به میزان اطلاعات و محتوایی که در سایت خود دارید اهمیت نمی دهند، مگر اینکه صد در صد مطمئن باشند که مردم به دلیل حضور استثنایی شما در اینترنت از خدمات شما استفاده می کنند.

برای تضمین این موضوع، مطمئن شوید که سایت شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) برای مرتبط ترین جستجوهای مرتبط با محتوا و خدمات شما نمایش داده می شود.

#8. مراقب تمام شبکه های اجتماعی و انجمن های اصلی باشید

اگر قبلاً نمی‌دانستید، موتورهای جستجو به طور منظم تمام شبکه‌های اجتماعی، انجمن‌ها و دیگر انواع پلت‌فرم‌های اینترنتی را بررسی می‌کنند تا ببینند مردم درباره وب‌سایت‌های خاص چه می‌گویند و چقدر محبوب هستند.

بنابراین، حتی اگر سطح حضور آنلاین شما به خوبی ساخته شده باشد، باز هم شانس از دست دادن فرصت‌های اصلی برای دیده شدن توسط Google وجود دارد، زیرا هنوز کسی نمی‌داند شما چه کسی هستید.

داشتن یک رویکرد بازاریابی رسانه های اجتماعی قوی می تواند مفید باشد زیرا به شما امکان می دهد قبل از شروع کار سئوی خود، در معرض دید اولیه قرار بگیرید.

مراقبت از شبکه های اجتماعی مهم است زیرا به شما کمک می کند در نبرد سئو گوگل پیروز شوید.

Google+ یک شبکه اجتماعی نسبتاً جدید است و در عین حال، اگر به دنبال کسب رتبه بالای وب سایت خود هستید، یکی از مهم ترین شبکه هایی است که از نظر سئو برنده می شود. پس چرا باید به Google+‎ اهمیت دهید؟

علاوه بر داشتن تعداد زیادی عضو فعال که به طور منظم جریان را بررسی می کنند، گوگل به پیوندهایی که از این شبکه می آیند ترجیح می دهد. آنها همچنین از آن به عنوان راه دیگری برای ایجاد ارتباط بین پست ها و صفحات وب خارجی استفاده می کنند.

به عبارت دیگر، پیوند پروفایل G+ شما با صفحه اصلی وب سایت و همچنین هر صفحه اضافی که ممکن است داشته باشید ضروری است.

#9. یک انجمن آنلاین از بلاگرها ایجاد کنید

وبلاگ نویسی برای اکثر مردم، چه وبلاگ نویسی شخصی و چه حرفه ای، تبدیل به یک روش زندگی شده است.

این یک راه عالی برای جلب توجه فوری از سوی کسانی است که علاقه مند به خواندن مقالات شما منتشر شده در یک مکان خاص از طریق وبلاگ مربوطه خود هستند.

موتورهای جستجو، وبلاگ ها را به عنوان سایت هایی با کیفیت و مناسب برای رتبه بندی بالا در SERP می بینند، زیرا پست های وبلاگ اغلب به طور منظم به روز می شوند.

شماره 10. کیفیت تضمینی

با نوشتن محتوای با کیفیت برای خوانندگان خود، به طور غیر مستقیم سایت خود را نیز تبلیغ می کنید.

این یکی از بهترین روش‌هایی است که کارشناسان سئو پیشنهاد می‌کنند، و برای اطمینان از عملکرد کامل آن، باید مقالات خود را با جستجوی کلمات کلیدی مناسب، لینک‌های مرتبط و موارد دیگر بهینه کنید.

اطمینان حاصل کنید که کارهای دیگران را کپی پیست نکنید، بدون اینکه به آنها اعتبار کار سختشان بدهید. همچنین، گوگل این عمل را دوست ندارد، بنابراین مطمئن شوید که پیوندی به نویسنده اصلی دریافت کرده اید یا منبع را در یک مقاله SEO ذکر کنید.

شماره 11. خدمات سئو را امتحان کنید و بفروشید

فروش خدمات سئو نیز یک راه عالی برای کسب درآمد ماهانه از سئو است.

مردم همیشه به دنبال راه هایی برای رتبه بندی سایت های خود در صفحه اول گوگل هستند و شما می توانید خدمات خود را به عنوان یک متخصص در بهینه سازی موتورهای جستجو ارائه دهید تا به آنها در رسیدن به این هدف کمک کنید.

شما می توانید خدمات خود را با راه اندازی یک وب سایت ساده با جزئیات در مورد آنچه انجام می دهید و هزینه آن تبلیغ کنید. شما حتی می توانید با استفاده از سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر خود را بازاریابی کنید.

هنگامی که مردم بیشتر با خدمات شما آشنا می شوند، مطمئناً با شما تماس خواهند گرفت تا به آنها در رتبه بندی سایت های خود کمک کنید.

شماره 12. فروش دسترسی به رابط برنامه نویسی برنامه

اگر یک متخصص سئو پیشرفته هستید و منابع زیادی در اختیار دارید، می توانید با کلمات یا عبارات خاص وارد فروش دسترسی API شوید.

اگر برای کلمات کلیدی رقابتی خاصی رتبه بندی می کنید که ترافیک جستجوی بالایی در هر روز از آن ها عبور می کند، این امر قابل اجرا خواهد بود.

افزونه‌های ابزار مناسب برای وردپرس، eBay و سایر بسته‌های نرم‌افزاری دارای API هستند که به کاربران این امکان را می‌دهند که به راحتی این ابزارها را بدون یادگیری هیچ زبان برنامه‌نویسی یا اسکریپت به وب‌سایت خود اضافه کنند.

می توانید شرکت هایی را که از چنین برنامه هایی استفاده می کنند پیدا کنید و دسترسی به این برنامه ها را به آنها بفروشید تا بتوانند از آنها در وب سایت خود استفاده کنند.

هنگامی که این کار را انجام می دهید، می توانید از راه های مختلفی مانند کمیسیون درآمد فروش، کارمزد ماهانه و تمدید درآمد کسب کنید. اگر شرکتی از نرم افزار سئوی شرکت شما استفاده کند، برای به روز رسانی یا ارتقاء به شما مراجعه می کند.

این می تواند هر چیزی باشد، از قالب های وب سایت گرفته تا برنامه های نوشتن کتاب الکترونیکی که به صورت آنلاین از طریق شبکه های بازاریابی وابسته مانند Clickbank فروخته می شوند.

مزیت این مدل این است که می تواند یک جریان درآمد غیرفعال برای شما از طریق ترافیک مداوم وب سایت ایجاد کند که به نوبه خود باعث خریدهای دیگر از همان شخص یا شرکت می شود زیرا آنها می خواستند به مجموعه خاصی از کلمات کلیدی یا عبارات دسترسی داشته باشند.

شماره 13. فروش کلمات کلیدی

راه دیگر برای کسب درآمد با سئو این است که به سادگی از افراد بخواهید که به طور خاص به مجموعه خاصی از کلمات کلیدی مربوط به هر کاری که این افراد انجام می دهند نگاه کنند.

هنگام استفاده از موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ، باید کلمات کلیدی خاصی ایجاد کنید که توسط مخاطبان هدف شما استفاده شود.

سپس هنگامی که افرادی را پیدا کردید که عمداً آن کلمات کلیدی را جستجو می کنند، با پیشنهاداتی برای خرید حقوق مربوط به مجموعه کلمات کلیدی خاص به آنها مراجعه کنید تا از آن در وب سایت آنها استفاده کنید.

این یک استراتژی فروش کلمه کلیدی بسیار مهم است زیرا مزایای زیادی از انجام این کار وجود دارد. اولا، شما به تازگی از هوای نازک درآمد کسب کرده اید.

ثانیاً، اکنون می‌توانید در هر موتور جستجویی برای عبارات مرتبط با جایگاه خود رتبه‌بندی کنید، بدون اینکه سطح رقابتی مشابه سایر افراد برای فروش محصولات مشابه به صورت آنلاین داشته باشید.

اگر استراتژی های مناسب را در آن بگنجانید، فروش کلمات کلیدی به شما درآمد قابل توجهی خواهد داد. مطمئن شوید که ابزارهای مناسبی را پیدا کنید که به شما در انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای رقبایتان کمک کند، زیرا این کار در درازمدت باعث صرفه جویی در زمان و تلاش شما می شود.

پس از انجام این کار، همان حقوق را به شخص دیگری بفروشید که به دنبال رتبه بندی وب سایت خود بر اساس شرایط دقیق مربوط به جایگاه خود است.

این افراد ممکن است صفحات وب خود را با استفاده از این کلمات کلیدی در محتوای یک پست وبلاگ تبلیغ کنند، اما ممکن است حق استفاده از آنها را پرداخت نکرده باشند.

اما اگر ابتدا این حقوق را از Google Adwords خریداری کرده باشید، می توانید با فروش همین حقوق، درآمد کسب کنید.

این یک استراتژی عالی است زیرا کار را از تحقیق برای کلمات کلیدی کم رقابت می گیرد، که بسته به حجم ترافیک موجود در موتورهای جستجو ممکن است ساعت ها یا روزها طول بکشد. در حالی که ممکن است در ابتدا چالش برانگیز باشد، اما در نهایت یک راهپیمایی خواهد بود.

بهترین بخش در مورد این استراتژی این است که به کلمات کلیدی مرتبط با جایگاه شما محدود نمی شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اطلاعاتی در مورد چند کلمه کلیدی کسب کنید و سپس با استفاده از یک ابزار کارآمد بررسی کنید تا ببینید کدام یک از آنها حجم جستجوی بالایی دارند.

با صرف بیش از 100 میلیارد دلار در هر سال برای تبلیغات پولی، مطمئناً می توان با ارائه خدمات فروش مجدد کلمات کلیدی یا حتی فروش چند اشتراک ماهانه برای ایده های کلمه کلیدی، پول زیادی به دست آورد.

شماره 14. نامزدی

این روش بسیار ساده است اما تاثیر زیادی دارد. شما باید صفحاتی را با میزان تعامل وب سایت بالا برای رقبای خود بیابید و سپس صفحات مشابه با تعامل بالاتر ایجاد کنید یا نظرات مثبت را به صفحات موجود اضافه کنید.

همچنین در اینجاست که می‌توانید تصاویری را برای افراد ایجاد کنید تا در پینترست پین کنند، و همچنین حساب‌های مربوطه را در توییتر دنبال می‌کنید که علاقه‌مند به خواندن مطالبی هستند که در مورد آن می‌نویسید.

این کار با افزایش ترافیک صفحه شما درآمد شما را افزایش می دهد. تعامل با وب سایت امروزه یکی از بهترین راه های کسب درآمد با سئو است.
این یک راه عالی برای کسب درآمد است و اگر نمی خواهید مردم تصاویر شما را کپی کنند، باید از واترمارک استفاده کنید.

شما همچنین باید به جوامعی بپیوندید که به همان چیزهایی که شما علاقه دارند بپیوندید و از منظر متخصص در مورد آنها وبلاگ نویسی کنید. این کار با داشتن محتوای اصلی آنلاین، ترافیک صفحه شما را افزایش می دهد.

همانطور که قبلا ذکر شد، گوگل همیشه در حال تحول است، و همچنین استراتژی های سئوی ما نیز همینطور است.

با توجه به اینکه گوگل پلاس در حال حاضر محبوب‌ترین پلتفرم رسانه‌های اجتماعی است، برای کارشناسان سئو منطقی است که کاری مشابه انجام دهند، تلاش‌های خود را با دیگران ترکیب کنند و گروه‌هایی را در این شبکه ایجاد کنند تا بتوانند خود را همراه با محصولات یا خدمات مختلفی که ارائه می‌دهند تبلیغ کنند و افزایش دهند. ترافیک به وب سایت آنها

به عنوان یک متخصص سئو، باید از مزایای Google Authorship نیز استفاده کنید تا افراد بیشتری بتوانند پست های وبلاگ شما را ببینند و به نوبه خود، ترافیک آن را افزایش دهند.

افزودن کلمات کلیدی مرتبط یکی از مهمترین جنبه های هر وب سایتی است زیرا اگر بازدیدکنندگان بالقوه بتوانند آن را از طریق موتورهای جستجو پیدا کنند، ترافیک بیشتری در سایت خود خواهید داشت.

بنابراین به جای نوشتن در مورد چیز مبهمی مانند "نکات برتر SEO" چیزی مانند "10 راه آسان برای کسب درآمد با سئو" بنویسید. از جعبه نویسنده شخصی که در مقاله به آن اشاره کرده اید استفاده کنید.

این خود توضیحی است. فقط یک پیوند به آنها در پایین صفحه اضافه کنید. همه این استراتژی ها به شما کمک می کند تا تعامل وب سایت خود را افزایش دهید.

شماره 15. طراحی وب سایت

این کاری است که فقط در صورتی باید انجام دهید که دانش و منابع موجود برای راه اندازی یک وب سایت یا یک محصول دیجیتال را داشته باشید. این به شما این امکان را می دهد که از بازاریابی وابسته، مربیگری یا ایجاد محصولات در اطراف این منطقه درآمد کسب کنید.

توصیه می‌کنم از انجمن‌های طراحی وب بازدید کنید تا دانشی در مورد چگونگی کامل کردن طراحی وب برای افزایش جستجوی بیشتر وب سایت خود کسب کنید. مطمئن شوید که یک ارائه دهنده هاست خوب دارید.

علاوه بر این، وقتی طراحی وب را کامل کردید، می توانید میزبانی وب نیز انجام دهید. اگر دانش و منابع لازم برای شروع کار با آن را دارید، می توانید با فروش خدمات میزبانی وب به صورت آنلاین درآمد مناسبی داشته باشید.

شما باید چند پیشنهاد فروش ارائه دهید تا مردم بتوانند از شما خرید کنند. باز هم، فقط در صورتی این کار را انجام دهید که از قبل بدانید چه کاری انجام می دهید. اگر نه، به جای آن به نوشتن محتوا و کمک به دیگران در انجمن ها بپردازید.

برای اینکه بتوانید با میزبانی وب درآمد بیشتری کسب کنید، باید قیمت خوبی نیز ارائه دهید. شما باید با سایر ارائه دهندگان هاستینگ موجود رقابت کنید.

محصول خود را داشته باشید اگر قصد دارید از این تجارت درآمد کسب کنید، تحقیقات زیادی انجام دهید. این امر مستلزم این است که بدانید سئو چگونه کار می کند و این روزها مردم می خواهند چه محصولاتی را به صورت آنلاین بخرند.

یک مکان خوب برای شروع به جستجوی ایده یا جایگاهی که می تواند سئو را برای شما مفید کند، خواندن پست هایی در مورد استراتژی های تحقیق کلیدواژه های اساسی است.

 
 

 

Making money with SEO is a great way to earn a living online or supplement your income. You can do it all from the comfort of your own home, and you have the potential to make more money than what most people earn in their jobs.

While it may not be easy when you start, once you learn how to do it right, the profits will come. If you are interested in learning how to make money with SEO, here are 15 ways that can help you get started today.