• سئو ارزان
  • سئو ارزان
  • تبلیغات ارزان

واحد پشتیبانی و پاسخگویی جام ارژنگ جهت ارائه مشاوره و رسیدگی به امور مشتریان گرامی بطور شبانه روزی در خدمت شماست.

..پشتیبانی جام ارژنگ
Close and go back to page

مزایای آشکار بودن در صفحه اول گوگل 

قرار گرفتن کسب و کار شما در صفحه اول گوگل به چه معناست؟ آیا کسب و کار شما می تواند به این هدف دست یابد؟ دریابید.

بنابراین بسیاری از صاحبان وب سایت رتبه بندی گوگل را بیش از هر استراتژی بازاریابی آنلاین دیگری در اولویت قرار می دهند.

صفحه اول گوگل برترین جایگاه برای تبلیغات است.صفحه اول گوگل را میتوان سکوی پرتاب همه کسب و کارها دانست.

به طور معمول، آنچه در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل می بینیم، مشاغلی هستند که قبلاً به وضوح به موفقیت دست یافته اند. اینها معمولاً برندهای بزرگ هستند.

وجود دارد، اما رسیدن به آن آسان نیست.

به هر حال، مزایای خاصی وجود دارد که از عضویت در گروه نخبگان در صفحه اول گوگل به دست خواهید آورد، و در اینجا به برخی از مهم ترین آنها برای کسب و کار شما می پردازیم. بنابراین، بیایید شروع کنیم.

صفحه اول گوگل باعث آگاهی از برند برتر است

هنگامی که کسب و کار شما در صفحه اول گوگل رتبه بندی می شود، به طور خودکار برای مشتریان بالقوه بسیار قابل مشاهده تر می شود، که بلافاصله آگاهی از برند را افزایش می دهد. به عنوان مثال، اگر هر توضیحی را در مورد چیزی تایپ کنید، موتور جستجو اطلاعاتی را از بهترین مارک‌ها ارائه می‌کند، آنهایی که محبوب هستند اما معتبرترین.

به همین دلیل است که سئوی عالی و نوشتن محتوا ضروری است زیرا سایت شما را به بهترین شکل ممکن بهبود می بخشد، که سپس منجر به رتبه بندی بالا در گوگل می شود و این هدف نهایی است.

علاوه بر این، گوگل رقبای را که در همان بازار بهترین هستند، رتبه بالایی می‌دهد، بنابراین آگاهی از برند با توجه به رتبه‌بندی کسب‌وکار شما در بین سایر شرکت‌ها متفاوت خواهد بود. به همین دلیل است که قرار گرفتن در بین 10 تیم برتر فوق‌العاده است، اما چیزی که از آن مهم‌تر است این است که برای مدت طولانی در آنجا بمانید و مدام در حال بهبود باشید.

بنابراین، با یک رتبه بالا در گوگل، آگاهی از برند بسیار بیشتری به دست می آورید ، و در دنیای مدرن امروزی که همه چیز آنلاین است و بازار جهانی است، آگاهی از برند عالی بیش از حد ضروری است. 

صفحه اول گوگل نرخ کلیک بسیار بیشتر

دیده شدن بیشتر در گوگل به طور پیش‌فرض به معنای نرخ کلیک بیشتر است، زیرا هر کاربری در صورتی که به صورت ارگانیک در گوگل رتبه بالایی داشته باشد، احتمالا روی لینکی کلیک می‌کند.

 

بنابراین بازدید سایت شما افزایش می یابد که به معنای مشتریان بیشتر و فروش خدمات و محصولات بیشتر است. همچنین، با رتبه بندی ارگانیک بالا، مشتریان جدید بسیار بیشتری به دست خواهید آورد. در اصل، همه ما می دانیم که مردم دوست دارند هنگام جستجوی آنلاین سریع به نتیجه دلخواه برسند و رتبه بالا شما را بسیار به آنها نزدیک می کند.

 

علاوه بر این، منصفانه است که بگوییم با توجه به تعداد رقبای خارج از کشور؛ داشتن نرخ کلیک بالاتر بسیار مهم است زیرا تبدیل شدن به یکی از سایت های پربازدید، ثبات شما را به عنوان یک تجارت در هر سطح افزایش می دهد. و رتبه بندی در صفحه اول گوگل دقیقا همین را به شما می دهد، نرخ کلیک بسیار بالاتری.

در صفحه اول گوگل شما معتبرتر خواهید بود

شما از نظر مشتری یا بازدیدکننده جدید معتبرتر خواهید بود. البته، با رتبه‌بندی بالا، قبلاً ثابت کرده‌اید که کسب‌وکارتان قابل اعتماد است، زیرا در غیر این صورت گوگل اجازه نمی‌دهد شرکت شما در بین بهترین‌های کسب‌وکار قرار بگیرد.

 

با این وجود، این مزیت های بیشتری دارد زیرا نوعی بازی روانی با کاربران است. وقتی رتبه بالایی کسب کردید، به طور پیش فرض به خدمات شما علاقه مند می شوند.

 

به همین دلیل سئو بهترین گزینه است زیرا مردم می دانند که اگر از نظر ارگانیک رتبه بالایی داشته باشید، معامله واقعی شماست. علاوه بر این، بر خلاف سایر موتورهای جستجو، گوگل تمایز واضحی بین آنچه برای آن پول پرداخت می شود و آنچه ارگانیک است ایجاد می کند، بنابراین نمی توان اشتباه کرد.

 

در واقع، وقتی صحبت از معتبر و قابل اعتماد بودن به میان می آید، همه چیز بسیار ساده است. هنگامی که بخشی از صفحه اول گوگل شوید، از نظر مشتری بسیار معتبرتر خواهید بود.

رتبه بالاتر به معنای کاهش هزینه های بازاریابی است

بله، در واقع، رتبه بالا در گوگل چیزی نیست که به راحتی به دست آید، اما پس از انجام آن، همه مشکلات بازاریابی دیگر کنار گذاشته می شوند.

 

چرا؟

 

از آنجا که زمانی که شما جزو بهترین ها باشید، مردم اغلب سایت شما را می بینند، به سرعت به آن دسترسی پیدا می کنند، به خدمات و محصولات شما بسیار علاقه مند می شوند و کسب و کار شما به طور مداوم فروش را افزایش می دهد. بنابراین، رتبه بالاتر به معنای هزینه های بازاریابی کمتر برای کل شرکت است.

 

البته می‌توانید از ابزارهای بازاریابی دیگر نیز برای تبلیغ پیشنهادات خود استفاده کنید، اما مجبور نخواهید بود آنقدر این کار را انجام دهید یا پس از کسب رتبه بالا در صفحه اول گوگل، مجبور نخواهید بود آنقدر پول خرج کنید. بنابراین، جای تعجب نیست که چرا هر صاحب کسب و کاری می خواهد بخشی از این موتور جستجو باشد، و همچنین، گوگل پر استفاده ترین موتور جستجو در کل جهان است.

 

این مزایا اهداف هر کسب و کاری است. واضح است که همه ما نمی توانیم صفحه اول گوگل را به اشتراک بگذاریم، بنابراین برای رسیدن به هدف عالی یعنی قرار گرفتن در صفحه اول گوگل چه کاری می توانید انجام دهید؟

ابتدا، می توانید یاد بگیرید که چگونه یک سیلو پیوند داخلی برای وب سایت خود راه اندازی کنید .

دوم، به علم صفحات مکان مسلط شوید .

سوم، نحوه استفاده از Adwords را بیاموزید .

در نهایت، نحوه اندازه گیری افزایش برند خود را درک کنید .

 

مزایای حضور در صفحه اول گوگل کاملا واضح است، اما مسیر رسیدن به آن آسان نیست.

بنابراین، لطفاً دیگر وقت خود را تلف نکنید و از همین الان شروع به سرمایه گذاری در انتخاب درست کنید، زیرا زمان در بازار جهانی امروز بسیار باارزش است و هنگامی که مشتریان شما را در صفحه اول گوگل ببینند، باز هم باز خواهند گشت.