جام ارژنگ

 

جام ارژنگ جام ارژنگ جام ارژنگ

8 راه فعال کردن سئو وب سایت

برای فعال کردن سئو سایت 8 راه اساسی وجود دارد که در این صفحه از سایت جام ارژنگ به این 8 راه اشاره میکنیم.سئو وب سایت مهمترین عامل بازاریابی آنلاین است.

1-برای سئو سایت کلمات کلیدی را در صفحه خود گسترش دهید.

2-سئو را در پیوندهای ثابت وب سایت خود قرار دهید.

3-محتوای موجود خود را پیوند دهید.

4-محتوای با کیفیت و بدون پرکردن کلمات کلیدی بنویسید.

5-تصاویر سایت خود را سئو کنید.

6-سرعت بارگذاری صفحه سایت خود را بهینه کنید.

7-وب سایت خود را برای موبایل سئو دوستانه کنید.

8-صفحات و محتوای خود را به روز کنید.

این 8 راه برای فعال شدن سئو یک وب سایت بسیار مهم و ضروریست که رعایت هرکدام میتواند به کسب رتبه و افزایش بازدید منجر شود.

آیا می‌دانستید که حدود ۶۴ % ترافیک ارگانیک از جستجو ناشی می‌شود ؟و فقط 10 % از رسانه‌های اجتماعی هستند . برای ایجاد موفق یک استراتژی بازاریابی دیجیتال , باید موتورهای جستجو را مدیریت کنید .
این صفحه سئو برای راهنمای مبتدیان شما را به مفهوم بهینه‌سازی موتور جستجو معرفی کرده و توضیح می‌دهد که چگونه وب سایت خود را برای افزایش ترافیک بهینه کنید .

سئو را درک کنیم

برای درک اینکه سئو چیست , لازم است بدانید موتورهای جستجو مانند گوگل , بینگ و دیگران چگونه کار می‌کنند . آن‌ها چگونه رتبه‌بندی جستجو خود را تعیین می‌کنند ؟وب سایت‌های زیادی وجود دارند که موضوعات مشابهی را پوشش می‌دهند .
یک موتور جستجو مانند گوگل , صفحات وب شاخص ( اگر مشخص نشود ) - آن را به عنوان یکی از آن کتاب‌های تلفن زرد قدیمی تصور کنید , فقط به شکل دیجیتال .
هنگامی که یک وب سایت ایجاد می‌کنید , ربات‌های موتور جستجو وب سایت خود را سینه‌خیز حرکت می‌دهند تا اطلاعات آن را درک کنند و بر این اساس آن را نمایه کنند , به طوری که در نتایج جستجوی مرتبط ظاهر شود . امروزه ربات‌های موتور جستجو قادر به درک اطلاعات طبقه بندی شده ( متن , ساختار و محتوای غیر متنی ) بر روی وب سایت و شاخص شما براساس عوامل مختلفی مانند ارتباط و قدرت هستند .
در اینجا بهینه‌سازی موتور جستجو انجام می‌شود . سئو به فرآیند بهتر کردن سایت برای موتورهای جستجو اشاره می‌کند. در مورد بهینه‌سازی وب سایت‌ها است تا موتورهای جستجو ارزش ارتباط را درک کرده و آن را براساس جستجو رتبه‌بندی کنند.

چرا سئو مهم است

بخش قبلی به ما ایده‌ای درباره اهمیت سئو می‌دهد . برای درک بیشتر , به عادات جستجو خود فکر کنید .
اجازه دهید بگوییم به گوگل می‌روید چون می‌خواهید اطلاعاتی در مورد یک موضوع خاص مثلا ً " بهترین ابزار برای بازاریابی ایمیلی " پیدا کنید . شما آن را به همین شکل تایپ می‌کنید یا شاید فقط در " ابزارهای بازاریابی ایمیلی " تایپ کنید . فورا لیستی از نتایج را دریافت می‌کنید .
کدام یک را کلیک می‌کنید؟
تا حالا به صفحه دوم یا سوم نتایج رفته اید؟ شاید نه و اگر بله , نه زیاد .
این مثال نشان می‌دهد که چرا سئو مهم است . داشتن صفحات بهینه برای موتورهای جستجو به رتبه‌بندی کلی جستجو شما کمک می‌کند .
هدف شما این است که در اولین صفحه ( حتی بهتر : در چند فهرست اول ) از جستجو مشتریان خود را جستجو کنید تا ترافیک بیشتری را به سایت خود ببینید .

برای سئو کلمات کلیدی را گسترش دهید

کلمات کلیدی نقش مهمی در سئو ایفا می‌کنند . یک کلید واژه موضوع اصلی مقاله شما را نشان می‌دهد و این چیزی است که مردم را برای پیدا کردن مقاله شما به هنگام جستجوی آنلاین برای یک موضوع مورد نظر ممکن می‌سازد .
کلید واژه اساسا ً چیزی است که مردم در جستجوی چیزی تایپ می‌کنند . به همین دلیل است که باید مطمئن شوید کلید واژه شما با هدف جستجو مخاطبین هدف شما همسو است. این می‌تواند یک کلیدواژه کوتاه مانند " بازاریابی دیجیتال " یا یک کلید واژه بلند دم مانند نحوه ایجاد یک کمپین تبلیغاتی دیجیتال خوب " باشد .
کلمات کلیدی کوتاه‌تر معمولا ً حجم جستجوی بالاتری دارند . این به این معنی است که رتبه‌بندی آن‌ها برای آن‌ها دشوارتر است . کلمات کلیدی بلند دم دارای حجم جستجوی کمتری هستند , اما در مقایسه با آن‌ها بسیار خاص هستند . مزیت این است که شما می‌توانید مخاطبان دقیق علاقه‌مند به آن را هدف قرار دهید . بهتر است برای ترکیبی از هر دو دنباله بلند و کلمات کوتاه برویم .
علاوه بر این , در نظر گرفتن حجم جستجو و دشواری رتبه‌بندی کلید واژه مورد نظر برای استفاده ایده‌آل است . حجم جستجو نشان می‌دهد که افراد اغلب به دنبال این کلید واژه خاص می‌گردند . حجم جستجوی بالاتر به این معنی است که افراد بیشتر به این موضوع علاقمند هستند . از سوی دیگر , دشواری رتبه نشان می‌دهد که رتبه‌بندی نتایج موتور جستجو چقدر دشوار خواهد بود .
کلمات کلیدی حیاتی هستند , اما تنها جز بهینه‌سازی یک وب سایت نیستند . برای افزایش ترافیک باید روی جنبه‌های مهم دیگر تمرکز کنید .

سئو را در پیوندهای ثابت قرار دهید

سایت یک نشانی اینترنتی است که وقتی به صفحه وب دسترسی دارید می‌بینید . لینک های ثابت مطالب زیادی در مورد ساختار کلی وب سایت شما می‌گوید , آن‌ها نباید خیلی طولانی باشند و در عین حال , به وضوح شرح دهید که صفحه وب درباره چیست . برای خواننده و همچنین برای ربات در حال خزیدن وب سایت تان .
همانطور که قبلا ً ذکر شد , ربات‌های موتور جستجو همه صفحات سایت شما را سینه‌خیز حرکت می‌دهند تا موضوع سایت شما را به طور کامل درک کرده و آن‌ها را به درستی فهرست کنید . از کلمات روشن و معنادار در نشانی اینترنتی خود استفاده کنید . برای مثال , اگر شما یک فروشگاه کتاب آنلاین دارید , صفحات خود را با لینک های ثابت بسازید تا به مردم نشان دهید که به چه چیزی دسترسی دارند و به دسترسی اطلاعات کلی کمک می‌کنند . این سلسله‌مراتب را برای جستجوی موتورها روشن می‌کند و به سئو کمک می‌کند .

محتوای موجود خود را پیوند دهید

اگر پست فعلی تان به پست دیگری مربوط می‌شود که قبلا ً نوشته بودید , آن را لینک کنید ! خوب است که مطالب خود را به دیگر پست‌ها و صفحات وب سایت خود اختصاص دهید . این کار با کمک به خواننده در کشف مطالب مرتبط و هدایت صفحات دیگر سایت و همچنین کمک به ربات‌ها در نمایه‌سازی و دسترسی صفحات وب سایت شما , به تجربه بهتر کاربر کمک می‌کند .

برای سئو مطالب با کیفیت بنویسید

برای سئو , باید مطالبی بنویسید که خوانندگان را درگیر می‌کند . مطمئن شوید که موضوع خود را به طور کامل پوشش دهید و اطلاعاتی که ممکن است مهم باشند را رها نکنید . ضروری است که به مخاطبین خود نگاهی اجمالی به موضوع مورد نظر بدهید و به نیازهای آن‌ها پاسخ دهید .
کلمات بیشتر لزوما ً با کیفیت بالاتر برابری نمی‌کنند , اما همانطور که نشان می‌دهد این موضوع در عمق پوشش داده شده‌است , می‌تواند کمک کند . با توجه به نتایج به‌دست‌آمده , بین تعداد کلمات و رتبه‌بندی و عمق مقاله و رتبه‌بندی رابطه وجود دارد .
علاوه بر پوشش کامل موضوع , نوشتن به شیوه‌ای روشن , با این حال زیبا و محاوره‌ای شگفت‌انگیز است . کلمات کلیدی خود را در تمام مقاله خود قرار ندهید تا چگالی کلیدواژه بالایی داشته باشید . تلاش برای فریب دادن سیستم با قرار دادن کلمات کلیدی در همه جا , کار نخواهد کرد و بسیاری از آن‌ها واقعا ً برای آن جریمه خواهند شد .
موتورهای جستجو بسیار هوشمند هستند و می‌توانند مواد کلیدی را تشخیص دهند .

تصاویر را سئو کنید

از دیدگاه خوانایی , تصاویر بسیار مهم هستند . آن‌ها به تجسم محتوای شما کمک می‌کنند و به خوانندگان کمک می‌کنند تا آن را قابل‌درک کنند . اما آن‌ها همچنین برای سئو مهم هستند چون به وب سایت شما کمک می‌کنند که سینه‌خیز برود . یک تصویر نمی‌تواند سینه‌خیز برود , اما چیزی که می‌تواند سینه‌خیز برود و نمایه شود تصویر alt - متن است , به عبارت دیگر توصیف تصویر .
استفاده از کلید واژه شما به عنوان تصویر alt - متن اطمینان حاصل خواهد کرد که گوگل آن را برای آن کلیدواژه خاص شاخص خواهد کرد .
آیا تا به حال متوجه تصاویری شده‌اید که در بالای نتایج جستجو ظاهر می‌شوند ؟ آن‌ها همچنین راه خوبی برای هدایت افراد به وب سایت شما هستند و در نتیجه نشان می‌دهند که وب سایت و تصاویر شما به موضوع جستجو مربوط هستند . فشرده کردن تصاویر نیز عامل مهمی است . سرعت وب سایت برای سئو حیاتی است و اندازه و فرمت تصویر می‌تواند نقش بزرگی در آن بازی کند . پس دقت کنید که تصاویر خود را به درستی بهینه‌سازی کنید . شما به راحتی می‌توانید این کار را با استفاده از ابزارهای فشرده‌سازی تصویر انجام دهید .

جام ارژنگ

سلام شما از طریق واتساپ با جام ارژنگ تماس گرفته اید.لطفا پیامتان را بگذارید.

... تماس با واحد پشتیبانی
Close and go back to page

مجری تبلیغات