• مجری تبلیغات

جام ارژنگ:مرکز تبلیغات،طراحی سایت و سئو

جام ارژنگ با بیش از 1000 نمونه سایت در صفحه اول گوگل

7 اصل سئو

اصول سئو: 7 اصل سئو برای کمک به موفقیت کمپین شما

در این صفحه، ما هفت اصل اساسی سئو را در اختیار شما قرار می دهیم تا به شما در ایجاد یک کمپین سئو موفق کمک کند.

  1. جستجو و ادغام کلمات کلیدی
  2. روی تجربه کاربری تمرکز کنید
  3. بهینه سازی تگ های عنوان
  4. توضیحات متا را بهینه کنید
  5. مطالب ارزشمند را منتشر کنید
  6. تصاویر را تگ کنید
  7. لینک داخلی

اصول سئو,نقش سئو تصاویر,چگونه سئو کنیم,پیوندها و سئو,نقش متا در سئو,نقش عنوان در سئو,لینک های داخلی سئو,تاثیر سئو در مشاغل,سئو کسب و کار

 اولین اصل سئو :جستجو و ادغام کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی یک جزء حیاتی برای کمک به رتبه بندی شما در نتایج جستجوی مرتبط است.

می‌توانید از ابزارهای متعددی برای تحقیق کلمات کلیدی مانند BuzzSumo یا Keyword Tool استفاده کنید . این ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی شما را قادر می سازد تا مناسب ترین عبارات را برای کمپین خود بیابید. هنگامی که شما تحقیق کلمات کلیدی را انجام می دهید، باید بر روی کلمات کلیدی طولانی تمرکز کنید .

این کلمات کلیدی برای کمپین شما بهتر از کلمات کلیدی دم کوتاه هستند که فقط شامل یک یا دو کلمه هستند. برای مثال، اگر شخصی «برق» یا «لوله‌کش» را جستجو کند، تعیین هدف جستجوی او دشوارتر است.

 سئو عالی را در سایت جام ارژنگ بخوانید

آنها ممکن است به دنبال تعریفی از کلمه، نحوه تبدیل شدن به یک لوله کش یا برقکار واقعی برای استخدام در یک پروژه باشند. کلمات کلیدی کوتاه هدف جستجوی خاصی ندارند، بنابراین ایجاد ترافیک ارزشمند چالش برانگیزتر است. احتمال کمتری وجود دارد که سایت شما به درخواست جستجوی آنها مرتبط باشد زیرا بسیار گسترده است.

 

از سوی دیگر، می‌دانید که فردی که «برق در نزدیکی تهران» را جستجو می‌کند، به دنبال یک برقکار در آن منطقه است. تحقیق کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا این کلمات کلیدی طولانی را پیدا کنید و به سرنخ های بیشتری علاقه مند به کسب و کار خود برسید.

ادغام کلمات کلیدی

اگر می خواهید در نتایج جستجوی مرتبط برای کلمات کلیدی خاص رتبه بندی کنید، باید آنها را در محتوای سایت خود ادغام کنید. هنگامی که کلمات کلیدی را ادغام می کنید، آنها را به طور طبیعی در نسخه خود استفاده کنید. اگر از کلمات کلیدی در صفحه خود بیش از حد استفاده کنید، منجر به پر کردن کلمات کلیدی می شود .

گوگل پر کردن کلمات کلیدی را به عنوان یک سیگنال منفی می بیند، بنابراین اگر صفحه خود را با کلمات کلیدی بیش از حد پر کنید، خطر آسیب به رتبه سایت خود را خواهید داشت. با ادغام کلمات کلیدی، به سایت خود کمک می کنید در نتایج جستجوی مرتبط تری ظاهر شود. این یکی از بهترین شیوه های سئو برای داشتن یک کمپین موثر است که کسب و کار شما را رشد می دهد.

دومین اصل سئو:بهبود تجربه کاربری

اگر می خواهید بدانید که چگونه سئو را بهبود ببخشید، با بهبود تجربه کاربری شروع کنید . تجربه کاربری نقش اساسی در سئو دارد. هر زمان که شخصی از وب سایت شما بازدید می کند، می خواهید تجربه مثبتی داشته باشد و با محتوای سایت شما تعامل داشته باشد.

گوگل هنگام رتبه بندی سایت شما، تجربه کاربری را در نظر می گیرد. اگر مردم از وب‌سایت شما لذت می‌برند، احتمالاً برای مدت طولانی‌تری در آن باقی می‌مانند - این به عنوان زمان ماندگاری شناخته می‌شود. زمانی که زمان اقامت شما زیاد است، گوگل این را به عنوان یک سیگنال مثبت می بیند که صفحه شما با درخواست جستجوی کاربر مرتبط است.

سرعت لود صفحه نقش اساسی در سئو دارد

رعت صفحه نقش اساسی در تجربه مخاطبان شما در سایت شما دارد. مخاطبان شما نمی خواهند برای دریافت اطلاعات منتظر بمانند تا صفحه شما بارگذاری شود. اگر بارگذاری بیش از حد طول بکشد، مخاطبان شما سایت شما را ترک می کنند و به جای آن از سایت رقیب بازدید می کنند .

هشتاد و سه درصد از مردم انتظار دارند وب سایت شما در سه ثانیه یا کمتر بارگذاری شود. اگر سایت شما به اندازه کافی سریع بارگیری نشود، در خطر از دست دادن ترافیک ارزشمند برای کسب و کار خود هستید. بنابراین، چگونه زمان بارگذاری سایت خود را بهبود می دهید؟

ناوبری یا نقش منوها

ناوبری شما جزء ضروری وب سایت شما است. وقتی کاربران وارد سایت شما می شوند، می خواهند اطلاعات مرتبط را به سرعت پیدا کنند. اگر ناوبری شما به هم ریخته باشد، می تواند به تجربه کاربری بدی منجر شود.

هنگامی که پیمایش خود را تنظیم می کنید، باید از عناوین دسته بندی گسترده به جای عناوین فوق العاده دقیق استفاده کنید. این عناوین گسترده به شما کمک می‌کنند تا با ارائه برگه‌های کمتر، محتوای خود را مرتب‌تر نگه دارید.

نقش سئو تصاویر

تصاویر بخش مهمی از سایت شما هستند. اگر مخاطبان شما از وب سایت شما بازدید کنند و دیواری از متن ببینند، علاقه خود را از دست خواهند داد.

دیدن صفحه ای که دارای گرافیک و تصاویر سفارشی است بسیار جذاب تر است. شما می توانید انواع مختلفی از تصاویر را در سایت خود قرار دهید. این تصاویر شامل عکس، فیلم و اینفوگرافیک است.

این تصاویر، نقطه‌ای جالب برای مخاطبان شما ایجاد می‌کند که باعث می‌شود آنها در وب‌سایت شما مشارکت کنند. ویژوال‌ها همچنین می‌توانند به مخاطبان شما کمک کنند تا اطلاعات حیاتی را که ممکن است هنگام پیمایش در صفحات شما از دست بدهند، ارائه دهند. به همین دلیل، جلوه‌های بصری، مرور محتوای شما را برای کاربران بسیار آسان می‌کند، که یک مزیت بزرگ برای قابلیت استفاده است.

سئو عنوان اصل بسیار مهمی است

برچسب‌های عنوان یکی از اجزای مهم سئو هستند. وقتی کاربران از طریق گوگل جستجو می کنند، برچسب عنوان شما را در نتایج جستجو می بینند، و در واقع، این اولین چیزی است که مخاطبان شما هنگام یافتن لیست شما می بینند. یکی از مهم‌ترین اصول سئو، بهینه‌سازی تگ‌های عنوان است.

از آنجایی که این اولین چیزی است که مخاطبان شما می بینند، شما می خواهید تاثیر خوبی داشته باشید و به آنها نشان دهید که صفحه شما با جستجوی آنها مرتبط است.

برای بهینه‌سازی برچسب‌های عنوان، ابتدا مهم‌ترین کلمه کلیدی خود را در عنوان خود ادغام می‌کنید. شما می خواهید که در جلوی عنوان شما ظاهر شود تا مطمئن شوید که مخاطبان شما آن را می بینند و می دانند صفحه شما با نتایج جستجو مرتبط است. فرض کنید شما یک گل فروشی هستید و صفحه ای برای کلمه کلیدی «بهترین چیدمان های گل» ایجاد می کنید.

توضیحات متا اصل مهم سئو است

یکی از اصول اولیه سئو، در کنار بهینه سازی تگ عنوان، بهینه سازی توضیحات متا است . توضیحات متا شما یکی دیگر از اجزای مهم لیست سئوی شما است که مخاطبان شما قبل از کلیک بر روی وب سایت شما به آن نگاه می کنند. توضیحات متا شما یک تار کوچک است که در زیر تگ عنوان شما ظاهر می شود.

این بخش کوچک از متن به شما این امکان را می دهد که به مخاطبان خود یک پیش نمایش سریع از صفحه خود ارائه دهید تا به آنها کمک کند تعیین کنند که آیا صفحه شما مرتبط است یا خیر.

محتوا پادشاه سئو است

اگر می خواهید بدانید که چگونه سئو را بهبود ببخشید، با ایجاد یک برنامه بازاریابی محتوا برای کسب و کار خود شروع کنید. بازاریابی محتوا یکی از اجزای مهم کمپین سئوی شما است. وقتی محتوا ایجاد می کنید، ترافیک ارزشمندی را به صفحه خود هدایت می کنید.

11 نکته سئو گوگل مپ را در سایت جام ارژنگ بخوانید

این استراتژی همچنین به شما کمک می‌کند تا سرنخ‌ها را برای مدت طولانی‌تری در صفحه خود نگه دارید، که زمان ماندگاری را افزایش می‌دهد و سیگنال مثبتی به Google ارسال می‌کند. برای شروع تولید محتوا، باید قالب خود را انتخاب کنید. محتوا به اشکال مختلفی ارائه می شود.

بازاریابی محتوا یک فرصت عالی برای کسب و کار شما است تا دانش خود را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. هنگامی که تجربه خود را به اشتراک می گذارید، کسب و کار خود را به عنوان یک مرجع در حوزه خود معرفی می کنید.

 

این یک راه عالی برای ایجاد اعتماد بین مخاطبان است. اگر به دنبال بهبود سئو هستید، بازاریابی محتوا راه حل است. بازاریابی محتوا یک راه عالی برای شما برای هدایت ترافیک به سایت شما و نگه داشتن سرنخ ها در صفحه خود برای مدت طولانی است.

سئو تصاویر از طریق برچسب گذاری

هنگامی که صفحات خود را تنظیم می کنید، می خواهید مطمئن شوید که تصاویر شما همیشه قابل خواندن هستند. تگ های Alt جزئیات ارزشمندی را برای مخاطبان شما فراهم می کنند.تگ های Alt برای سئو اساسی هستند.

گوگل نمی تواند تصاویر را صرفاً به عنوان فایل های تصویری درک کند. تگ‌های Alt زمینه را به تصاویر شما اضافه می‌کنند و به Google کمک می‌کنند تا ارتباط تصاویر شما را با صفحه شما درک کند. ممکن است مواردی وجود داشته باشد که تصاویر شما در صفحه بارگیری نشود.

مهم است که برچسب‌های alt روی تصاویر خود داشته باشید، بنابراین کاربران و گوگل بدانند عکس چه چیزی را به تصویر می‌کشد. تگ کردن تصاویر یکی از بهترین اصول سئو برای کمک به گوگل برای خواندن سایت شما و ایندکس کردن آن است.

سئو و پیوندها

پیوند داخلی یکی از اصول سئو است که بر زمان اقامت مخاطبان شما در صفحه شما تأثیر می گذارد. هنگامی که به صورت داخلی لینک می دهید، مخاطبان خود را به صفحات اضافی در موضوعات مرتبط با صفحه خود راهنمایی می کنید. پیوندهای داخلی مخاطبان شما را در صفحه شما درگیر می کند.

آنها به هدایت مخاطبان شما به صفحات آموزنده ای کمک می کنند که دانش آنها را در مورد موضوعی که قبلاً علاقه مند به یادگیری آن هستند گسترش می دهد. پیوند داخلی حتی می تواند آنها را به یادگیری چیزهای جدید سوق دهد! آنها می توانند به یادگیری در مورد موضوعات مختلف و مرتبط ادامه دهند و در عین حال با برند شما بیشتر آشنا شوند.

مجری تبلیغات

جام ارژنگ : طراحی سایت ، سئو