• مجری تبلیغات

جام ارژنگ:مرکز تبلیغات،طراحی سایت و سئو

جام ارژنگ با بیش از 1000 نمونه سایت در صفحه اول گوگل

وبلاگ تبلیغات

وبلاگ تبلیغات

وبلاگ تبلیغات جهت معرفی تمام عناصر تبلیغات

وبلاگ تبلیغات عنوان صفحه معرفی عناصر و ارکان و مزایا و روش های تبلیغات در اینترنت و فضای وب و صفحه اول گوگل است.

برچسب ها:وبلاگ تبلیغات,سایت تبلیغات,مجری تبلیغات,عناصر تبلیغات,مزایای تبلیغات,متخصص تبلیغات,مشاور تبلیغات,جایگاه تبلیغات,راهکار تبلیغات,روش تبلیغات.

وبلاگ تبلیغات

تبلیغات چه جایگاهی در رشد و رونق اقتصادی دارد؟

چگونه باید تبلیغات کنیم؟

عناصر تبلیغات و روش های تبلیغات را در این صفحه از سایت جام ارژنگ مجری تبلیغات مورد بررسی قرار داده ایم.

وبلاگ نویسی یکی از روش های بسیار شناخته شده در صفحه اول گوگل و تمامی موتورهای جستجو برای تبلیغات به شمار میرود.

وبلاگ تبلیغات میتواند شما محتوای جذاب مانند فیلم،ویئو،عکس و مطالب جذاب و خواندنی برای کاربران باشد.

هدف از ایجاد وبلاگ تبلیغات اشتراک گذاری خدمات و محصولات جهت بازدید بیشتر و کسب درآمد است.

وبلاگ نویسی امروزه یکی از مشاغل مهم به شمار میرود و هزاران نفر از این طریق به کسب درآمد مشغول هستند.

وبلاگ تبلیغات

با توجه به اینکه تقریبا ً ۴ میلیارد نفر در سراسر جهان به اینترنت متصل شده‌اند , هرگز زمان بهتری برای کسب و کارها وجود نداشته است تا بلاگ نویسی در استراتژی بازاریابی خود را شامل شود.

وبلاگ نویسی نه تنها ترافیک وب سایت را هدایت می‌کند و محصولات و خدمات شما را ارتقا می‌دهد , بلکه به شما کمک می‌کند تا به مشتریان احتمالی خود اعتماد کنید .
در این پست , ما فواید بسیاری از وبلاگ نویسی تبلیغات برای کسب‌وکار را برجسته می‌کنیم و اینکه چگونه می‌توانید با ایجاد محتوای مرتبط شروع کنید که لینک‌های ورودی و ترافیک را به سایت شما هدایت می‌کند .

وبلاگ نویسی تبلیغاتی یک تاکتیک بازاریابی است که از وبلاگ نویسی برای کسب دید آنلاین بیشتر استفاده می‌کند . وبلاگ تجاری یک کانال بازاریابی است ( مانند وب سایت‌های ارتباط جمعی , ایمیل مستقیم , بازاریابی ایمیلی و غیره ) که به پشتیبانی از رشد کسب‌وکار کمک می‌کند .

به عنوان یک بازاریابان , ممکن است مطمئن باشید که می‌دانید یک وبلاگ چیست . با این حال , همانطور که توضیحات زیادی در مورد اینترنت وجود دارد , در اینجا تعریف محبوب Hubspot از اینکه یک وبلاگ چیست :
یک وبلاگ یک وب سایت است که محتوای آن به طور مکرر در مورد یک کلیدواژه خاص یا موضوع محور به روز می‌شود . "
بلاگ ها , مانند بازاریابی دیجیتال , بی‌حرکت نمی‌مانند . آن‌ها باید به طور منظم با محتوای ارزشمند به روز شوند . نوشتن وبلاگ هر چیزی که می‌توانید تصور کنید را پوشش می‌دهد . با این حال , شما تنها باید موضوعاتی را پوشش دهید که مربوط به محصولات یا خدمات ارائه‌شده از طریق وب سایت هستند . در حالی که ممکن است بخواهید در مورد فیلم جدید جیمز باند بنویسید , اما اگر می‌خواهید تبدیل مالی دارایی را تضمین کنید , این وبلاگ مرتبط نخواهد بود - اما شما همیشه می‌توانید یک مرجع موضوعی را تا زمانی که منطقی است در نظر بگیرید .

بازاریابی محتوا ترافیک را به سایت شما جذب می‌کند . وبلاگ های تبلیغاتی که برای یک کلیدواژه خاص یا رتبه موضوعی بالاتر در SERPs بهینه‌سازی شده‌اند , و باعث می‌شوند که یک مهمان روی لینک کلیک کند . از دیدگاه seo , صفحات زیادی در وب سایت شما وجود ندارد . صفحه اصلی , درباره ما , و صفحات سرویس / محصول اغلب به روز نمی‌شوند .
داشتن یک وبلاگ , یک فرصت اولیه برای وب سایت شما برای نشان دادن در موتورهای جستجو است , چون یک صفحه دیگر گوگل می‌تواند شاخص باشد . در سطح پایه , انتشار وبلاگ‌های مکرر نشان‌دهنده الگوریتم گوگل است که وب سایت شما هنوز فعال است . با این حال , مزایای وبلاگ پیشنهادی برای تلاش‌های سئو بسیار قدرتمندتر از آن است .
به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی محتوا , از وبلاگ‌ها برای رتبه‌بندی اصطلاحات جستجوی مرتبط , جذب لینک‌های ورودی و راهنمایی کاربر به سمت تبدیل استفاده کنید . در دیجیتال حلقه , ما یک آژانس بازاریابی دیجیتال هستیم که خدمات بازاریابی ورودی را ارائه می‌دهد . بنابراین , ما در وبلاگ خود درباره ورود و بازاریابی محتوا ( و خیلی بیشتر ! بنابراین , ما برای کلمات کلیدی مرتبط با این دو موضوع رتبه‌بندی می‌کنیم .
نوشتن محتوای خوب نیز بیشتر از رانندگی ترافیک است . یک وبلاگ به روز شده منظم که به شما ارزش می‌دهد شما را به عنوان یک رهبر فکری در صنعت خود تعیین می‌کند. این باعث می‌شود که اعتماد بین وب سایت و چشم‌انداز شما افزایش یابد , آگاهی از برند شما را افزایش دهد و باعث شود که آن‌ها هنگام تصمیم‌گیری برای خرید شما را انتخاب کنند .

وبلاگ تبلیغات

وبلاگ نویسی برای کسب‌وکار نیز به شما کمک می‌کند از طریق رسانه‌های اجتماعی کشف شوید . هر بار که یک مقاله جدید ایجاد می‌کنید , در حال ایجاد محتوایی هستید که مردم می‌توانند در شبکه‌های اجتماعی - تویی‌تر , linkedin , فیس بوک , Pinterest - سهیم باشند - که به شما کمک می‌کند کسب‌وکار خود را در معرض مخاطبان جدیدی قرار دهید که هنوز شما را نمی‌شناسند .
محتوای وبلاگ همچنین به ادامه حضور رسانه‌های اجتماعی شما کمک می‌کند .
بجای اینکه از مدیر رسانه‌های اجتماعی خود بخواهید که همیشه محتوای جدیدی برای رسانه‌های اجتماعی ایجاد کند ( یا آن محتوا را خودتان خلق کنید ) , وبلاگ شما می‌تواند به عنوان مخزن محتوی عمل کند .
شما دسترسی اجتماعی خود را با محتوای وبلاگ و هدایت بازدیدکنندگان وب سایت جدید به وبلاگ خود از طریق کانال‌های اجتماعی تقویت می‌کنید . باید بگویم که یک رابطه هم‌زیستی است .

بهترین وبلاگ‌های تجاری به پرسش‌های مشترک خوانندگان و مشتریان خود پاسخ می‌دهند .
اگر به طور مداوم محتوا یا مقالات ارزشمندی برای مخاطبین هدف خود ایجاد کنید , شما را به عنوان یک رهبر صنعتی یا مرجع در چشم آن‌ها ایجاد خواهد کرد .
آیا می‌توانید تصور کنید که ارسال یک پست وبلاگ آموزشی که برای روشن کردن مسائل برای یک مشتری سردرگم نوشته بودید , تاثیر دارد ? یا چند معامله دیگر که یک فروشنده می‌تواند بسته شود اگر محتوای وبلاگ کشف‌شده توسط فروشنده خود را کشف کند ?
" ایجاد قدرت " یک معیار غرور به عنوان ترافیک و راهنمایی نیست , اما بسیار قدرتمند است . می‌توانید از آن برای اندازه‌گیری فروش استفاده کنید .
چون در پایان روز , بسیاری از پست‌های وبلاگ شما همین هستند .
درباره‌اش فکر کنید :
فرض کنید چشم‌انداز به سوالات روزمره آن‌ها از طریق پست‌های وبلاگ نوشته شده توسط افراد در شرکت شما پاسخ دهد . در این صورت , آن‌ها احتمال بیشتری دارند که به قیف فروش بیایند و به آنچه که باید بگویید اعتماد کنند چون شما در گذشته به آن‌ها کمک کرده‌اید - حتی قبل از اینکه آن‌ها علاقمند به خرید هر چیزی از شما باشند .
چشم‌انداز خواندن پست‌های وبلاگ شما معمولا ً با آگاهی بیشتر از محصولات و خدمات , جایگاه شما در بازار و صنعت وارد قیف فروش می‌شود . این امر باعث می‌شود که یک مکالمه فروش بسیار موثرتر از یک مکالمه بین دو غریبه نسبی باشد .
فروشنده‌ها که با سوالات خاصی مواجه هستند که به توضیح عمیق یا پاسخ مستند نیاز دارند می‌توانند از آرشیو پست‌های وبلاگ بیرون بکشند . این مقالات نه تنها به انتقال سریع‌تر فرآیند فروش کمک می‌کنند , بلکه فروشنده را به عنوان یک منبع مفید برای چشم‌انداز خود قرار می‌دهند - در نتیجه به ایجاد اعتماد کمک می‌کنند .

اولین چیزی که باید یک وبلاگ ایجاد کنید یک ایده است . باید به موضوعی فکر کنید که به مخاطب هدف شما مربوط می‌شود و آن‌ها را با ارزش ارائه خواهد کرد . در این صورت نیاز به یک copywriter برای گرفتن این ایده دارید - این می‌تواند یک عنوان , کلمه کلیدی هدف , و توصیف کوتاه از آنچه که نوشتن - و ایجاد آن باشد. متاسفانه , به احتمال زیاد یک لحظه eureka وجود ندارد که ایده کامل به شما می‌رسد - تحقیق خواهد شد .
لازم است تحقیقات کلمه کلیدی را برای یافتن یک اصطلاح و واژه جستجوی هدف انجام دهید . از آنجا , شما باید رقبا را تحلیل کنید تا ببینید که کاربران محتوا چه چیزی را درگیر می‌کنند . اینها دو راه برای فکر کردن به ایده‌هایی هستند که به بازاریابی داخلی و استراتژی‌های محتوایی شما کمک می‌کنند . با این حال , یک وبلاگ موثر نیاز به ایده‌های زیادی دارد و یک برنامه روشن برای ایجاد و نشر محتوی است , که تخصص زمان و تخصص را برای اجرا نیاز دارد .

وبلاگ تبلیغات

تعریف تبلیغات برای درک تبلیغات

تعریف تبلیغات برای درک اینکه تبلیغات چیست , باید ابتدا بدانیم تبلیغات چیست . تعریف تبلیغات صنعتی است که برای جلب توجه عموم مردم به چیزی , به طور معمول یک محصول یا سرویس استفاده می‌شود .
تعریف تبلیغات ابزار ارتباطی است که در آن یک محصول , برند یا سرویس برای جذب علاقه , تعامل و فروش به تماشاگران ارتقا می‌یابد . تبلیغات ( اغلب کوتاه شده تا تبلیغات یا تبلیغات ) به اشکال زیادی از کپی گرفته تا ویدئوی تعاملی می‌آیند و تبدیل به یک ویژگی مهم بازار برنامه کاربردی شده‌اند .

مشاهده آنلاین می‌تواند یک چالش باشد . فضای دیجیتالی در روز , هم در موتورهای جستجو و هم در رسانه‌های اجتماعی رقابتی‌تر شده‌است . بنابراین , برای جذب بازدیدکنندگان به وب سایت شما , شما باید راهی برای برجسته کردن و ارائه ارزش پیدا کنید . و این بخش بزرگی از چرا وبلاگ نویسی مهم است .
البته , این یک مفهوم جدید نیست ( نه با یک عکس طولانی ) . احتمال آن وجود دارد که شما چندین بار شروع به تولید وبلاگ‌ها کنید . اما اگر هنوز این کار را انجام نداده اید , در یک فرصت بزرگ برای آوردن مشتریان بیشتر و افزایش تبدیل , از دست داده‌اید .

بلاگ ها مقالاتی در یک موضوع هستند و یک تاکتیک بازاریابی بسیار موثر هستند . ایجاد محتوای جدید و با کیفیت بالا برای وب سایت شما ترافیک را هدایت می‌کند , رهبری فکری در صنعت شما ایجاد می‌کند , و به شما منابع ارزشمندی برای اشتراک گذاری در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی و خبرنامه‌های ایمیل می‌دهد . بلاگ ها نوعی بازاریابی محتوایی هستند که یک عنصر حیاتی در یک استراتژی بازاریابی ورودی است .
بیشتر کارشناسان اینترنت می‌گویند که اولین وبلاگ در سال ۱۹۹۴ توسط دانشجویی به نام جاستین هال منتشر شد . از آن زمان , وبلاگ نویسی به عنصری قدرتمند برای بازاریابان تبدیل شده‌است که به دنبال دستیابی به نتایج ثابت هستند . در سال ۲۰۲۱ , 82 درصد بازاریابان می‌گویند که فعالانه در بازاریابی محتوا سرمایه‌گذاری می‌کنند , که نشان می‌دهد بازاریابان بیشتر و بیشتر از وبلاگ‌ها برای رسیدن به اهدافشان استفاده می‌کنند . اگر برای راه‌اندازی استراتژی بازاریابی ورودی خود آماده می‌شوید , به یک استراتژی نوشتن وبلاگ جامع برای ارائه نتایج نیاز دارید .

وبلاگ تبلیغات

چرا تبلیغات مهم است؟

چرا تبلیغات مهم هستند ؟
تبلیغات روشی تضمین‌شده برای رسیدن به مخاطب هستند . با ایجاد یک تبلیغ جذاب , و هزینه کافی برای رسیدن به کاربران هدف , تبلیغات می‌توانند تاثیر فوری بر کسب‌وکار داشته باشند . این اثر را می ‌توان در بهبود تجارت و یا افزایش شناسایی برند در میان معیارهای مختلف مشاهده کرد. یک استراتژی تبلیغاتی معمولا ً شامل یک هدف برای اندازه‌گیری این تاثیر است.

جایی که بسیاری از وب سایت‌ها با وبلاگ‌ها اشتباه می‌کنند تنها بر بهینه‌سازی محتوای موتورهای جستجو تمرکز دارند . عجیب به نظر می‌رسد , اما بسیاری از بازاریابان فراموش می‌کنند که یک انسان واقعی در حال خواندن blogs است . به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی ورودی , شما باید وبلاگ را بهینه‌سازی کنید تا با هدف کاربر برای ارائه ارزش برای بازدیدکنندگان سایت هماهنگ شوید .
بازاریابی ورودی با جذب مشتریان از طریق محتوا و تجربیات ارزشمند کار می‌کند . به جای رسیدن به بیرون به افرادی که ممکن است به وب سایت شما علاقه‌مند نباشند , به افرادی که به طور ارگانیک شما را پیدا می‌کنند اجازه می‌دهید . برای انجام این کار , محتوای شما باید به نقاط درد مخاطبین هدف شما رسیدگی کند , به سوالات آن‌ها پاسخ دهد و اطلاعاتی را که نیاز دارند به آن‌ها اطلاع دهد .
انجام این کار برند شما را به عنوان مشاور مورد اعتماد خواننده قرار می‌دهد . این باعث می‌شود که آن‌ها وقتی به مرحله سفر خریدار می‌رسند , از شما خرید کنند . سه مرحله برای ورود وجود دارد : جذب , درگیری و لذت . نوشتن وبلاگ به شما کمک می‌کند هر سه وبلاگ را به عنوان وبلاگ‌ها انجام دهید , ترافیک را جذب کنید , کاربران را با بینش‌های ارزشمند درگیر کنید , و از مشتریان موجود نیز پشتیبانی کنید .

وبلاگ تبلیغات

تبلیغات در برنامه کاربردی شبیه چیست

تبلیغات در برنامه کاربردی می‌تواند اشکال مختلفی از جمله متن , بنر , اخطارها یا ads های ویدیویی پیش از پخش را به خود اختصاص دهد . این تبلیغات تصویری معمولا ً حدود ۱۰ تا ۱۵ ثانیه طول می‌کشند ( اگرچه آن‌ها می‌توانند تغییر کنند ) و معمولا ً در آن زمان محصول را نشان می‌دهند . تبلیغات به طور فزاینده تعاملی شده و تعامل بیشتری را برای کاربران در عصر لغزش فراهم می‌کند . یکی از این مثال‌ها استفاده از ارتباط عمیق است , خصوصیتی که به تبلیغ کنندگان اجازه می‌دهد تا به طور مستقیم کاربران را به صفحه نصب بفرستند . همانطور که CTV به کسب شهرت در فضای تبلیغاتی ادامه می‌دهد , روش‌های تعاملی و تعاملی ایجاد می‌شوند که شامل استفاده از کده‌ای qr برای کاربران مستقیم از تلویزیون به منبع تبلیغ روی موبایل است .

مشتریان وبلاگ‌های جالب را می‌خوانند . در مورد هر چیزی که در هنگام تحقیق درباره یک محصول به صورت آنلاین می‌خوانید فکر کنید , احتمالا ً آن را همانطور که علاقه‌مند بودید می‌خوانید . در حالی که ممکن است این کار لزوما ً یک حرکت هیجان‌انگیز ۵۰۰ کلمه‌ای هیجان‌انگیز نبوده باشد , محتوای اطلاعاتی که شما می‌خواستید یا لازم داشتید را در اختیار دارید .
بر خلاف صفحات محصول یا سرویس , وبلاگ‌ها مستقیما ً چیزی را نمیفروشند . اگر کاربر هنوز علاقه‌ای به خرید نداشته باشد , آن‌ها با محتوای این صفحات درگیر نخواهند شد . با این حال , آن‌ها یک وبلاگ می‌خوانند اگر برای آن‌ها مرتبط و ارزشمند باشد . بسیاری از مردم به صورت آنلاین صبر نمی‌کنند , توجه خود را به سرعت جلب می‌کنند - این یکی از بزرگ‌ترین نکات نوشتن وبلاگ است که باید به یاد داشته باشید .
همچنین یک وبلاگ می‌تواند یک صفحه فرود برای یک مصرف‌کننده باشد که برای اولین بار از سایت شما بازدید می‌کند. اگر شما برای بسیاری از اصطلاحات جستجوی مرتبط رتبه‌بندی کنید , کاربرانی که به دنبال اطلاعات در مورد موضوعات شما هستند , وبلاگ‌های شما را خواهند دید . این به این معنی است که آن‌ها احتمالا ً روی آن کلیک می‌کنند و محتوای آن را می‌خوانند . با این حال , چه چیزی باعث توقف چشم‌انداز از بالا رفتن مستقیم صفحه می‌شود ?
دلیل اینکه بسیاری از افراد با وبلاگ‌ها درگیر می‌شوند پاسخ محتوای آن‌ها است . در طول مرحله تحقیق سفر خریدار , مردم به دنبال حل هر گونه درد و رنجی هستند که دارند . بلاگ ها راهی عالی برای پرداختن به مشکلی هستند که مخاطب هدف شما دارد و خود را به عنوان راه‌حل ایده‌آل قرار می‌دهد . این کار در عین حال به نفع کاربر و کسب‌وکار است .

وبلاگ تبلیغات

هدف تبلیغات بنری

با تبلیغات بنر , هدف نمایش یک تصویر است و منتظر دید کاربران , کلیک و تبدیل گرافیکی کیفیت و درخواست اجباری برای عمل ( cta ) است .

تبلیغات درون بافتی

تبلیغات درون بافتی , تجربه‌ای کاملا ً آشکار را ارائه می‌دهند . این ها می‌توانند برای اجتناب از " نابینایی بنر " مورد استفاده قرار گیرند , زمانی که کاربران به دیدن تبلیغات بنر عادت دارند که دیگر متوجه نمی‌شوند . تبلیغات بینابینی همچنین می‌توانند قابل ارتقا باشند ( به عنوان تبلیغات قابل ارتقا شناخته شود ) , که قبل از اینکه کل صفحه را برداشت کنند, تبلیغات بنر منظم شروع می‌شوند .

وبلاگ تبلیغات

تبلیغات بومی

تبلیغات بومی زمانی است که تبلیغات برای مطابقت با محیطی طراحی می‌شوند که در آن قرار می‌گیرند . به عنوان مثال , زمانی که یک برچسب " حامی مالی " متصل به یک ویدئوی یوتیوب را می‌بینید , این تبلیغات بومی روی آن پلتفرم خاص است .

تبلیغات ویدئویی

همانطور که نام آن‌ها نشان می‌دهد , تبلیغات ویدیویی تبلیغات در فرمت ویدئو هستند . با ماهیت آن‌ها , تبلیغات ویدئویی یک روش تبلیغاتی محبوب هستند , زیرا می‌توانند بسیار جذاب باشند و CTR عالی ارائه دهند ( از طریق نرخ کلیک کنید ) .

وبلاگ تبلیغات

تبلیغات تستی

با دادن دسترسی کاربران به gameplay تعاملی , تبلیغات playable اجازه دهید قبل از خرید امتحان کنید . این امر به کاربران نگاهی محدود به یک برنامه کاربردی می‌دهد , و هایلایت هایی را ارائه می‌دهد که باید کاربران را به نصب هل دهند . از آنجا که کاربران می‌توانند علاقه خود را قبل از خرید برنامه ارزیابی کنند , از تبلیغات playable می‌توان برای کاهش نرخ عزل برنامه استفاده کرد .

خلاصه وبلاگ تبلیغات

روش دیگر که در آن وبلاگ‌ها می‌توانند به ایجاد ارزش ویژه با موتورهای جستجو کمک کنند , محتوای پویا و تازه ارائه می‌دهد . در واقع موتورهای جستجو معمولا ً صفحات را براساس backlinks ( تعدادی از لینک‌ها که به آن صفحه اشاره می‌کنند ) رتبه‌بندی می‌کنند , شیوه‌ای که کلمات کلیدی روی صفحه بهینه می‌شوند و اغلب اوقات به روز می‌شوند . posts های بلاگ همه این جعبه‌ها را تیک بزنید و آن‌ها را به عنوان ابزار ایده‌آل برای ساخت وب سایت خود ( و کسب‌وکار ) بیشتر محبوب کنید . نظرات بلاگ ها همچنین به عنوان به روز رسانی صفحه شمارش می‌شوند , بنابراین وبلاگ‌های قدیمی می‌توانند به پرداخت آن ادامه دهند . حتی اگر فکر می‌کنید که هیچ‌کس وب سایت شما را نخواهد خواند , گوگل خواهد بود.
گوگل چگونه می‌بیند ؟ برای یک , همه چیز در مورد کلمات کلیدی زمینه‌ای , کلمات کلیدی مختلف , واژه‌های کلیدی , و synonyms است که یک موضوع یا مفهوم خاص را توصیف می‌کنند . اگر گیتار می‌فروشید , می‌توانید در مورد گیتار و گیتار الکتریک , رشته‌ها , fretboards , capos , picks , یا انواع مختلف گیتار بنویسید . هر چه بیشتر بنویسید , گوگل وب سایت شما را درک می‌کند که در یک موقعیت خاص یا صنعت تخصص دارد و به تعیین رتبه شما کمک می‌کند .

تولید مکرر پست‌های وبلاگ با کیفیت بالا , مقالات , تحقیقات , و منابع باعث جلب توجه مخاطب می‌شود . و وقتی شما یک استراتژی کلیدی قوی را در محتوای خود بگنجانید , می‌توانید خود را به عنوان رهبر صنعت در نظر موتورهای جستجو قرار دهید . اگر هیچ‌کس دیگری در جایگاه شما بلاگ ها را در حوزه شما ارسال نکند , شما می‌توانید به آگاهی محلی و درگیری حضار کمک چشمگیری کنید .

اول از همه , زمانی را در برنامه خود برای کار در وبلاگ خود کنار بگذارید . شما به طور منظم مطالب را ارسال خواهید کرد , بنابراین بهتر است که وبلاگ نویسی را بخشی از برنامه هفتگی خود قرار دهید . میزان نوشتن , ویرایش , نشر , و تبلیغ که یک پست وبلاگ انجام می‌شود می‌تواند زمان و تجربه زیادی داشته باشد , بنابراین استخدام یک آژانس را در بازاریابی محتوا برای صرفه‌جویی در زمان و آرامش ذهن خود در نظر بگیرید . اگر نه , توجه کنید چه کسی خواهد نوشت , چه کسی ویرایش خواهد کرد , و چه کسی تبلیغ خواهد کرد . اگر همه این افراد یک‌سان هستند , ساعت‌ها و deadlines را برای هر وظیفه تخصیص دهید تا خروجی ثابتی از محتوا تضمین شود .
قبل از نوشتن پست وبلاگ خود , کمی تحقیق آنلاین انجام دهید . تیم شما ممکن است کارشناسان یا سربازان قدیمی کاری باشد که شما انجام می‌دهید , اما این می‌تواند برای بقیه صنعت مفید باشد . ببینید کدام شرکت در فضای شما وبلاگ دارد و ببینید که آن‌ها چقدر موفق هستند . این تحقیق همچنین برای یافتن منابعی مفید است که می‌توانید به بدن پست خود متصل شوید .

شروع به نوشتن مکرر کنید. اگر می‌توانید حداقل هفته‌ای بنویسید . این مکان شروع خوبی برای تنظیم برنامه و انتظارات شما است. همانطور که می‌نویسید , به لحن برند خود فکر کنید و ببینید که چگونه می‌خواهید زمانی که می‌خوانید از آن بیرون بیایید . آیا حرفه‌ای است یا اتفاقی ?
سعی کنید حداقل یک نفر دیگر پست‌های وبلاگ خود را قبل از انتشار آن‌ها مرور کنید . مهم نیست که چقدر با استعداد نویسنده هستید , می‌تواند برای دریافت ورودی از دیگران مفید باشد . این می‌تواند زمان زیادی برای شما صرفه‌جویی کند و در نهایت به افزایش فرکانس پست‌های وبلاگ تان کمک کند .
گرافیک را فراموش نکنید تا وبلاگ خود را تکمیل کنید . عکس‌های سهام قابل‌قبول هستند اگر شما بتوانید مجوز بگیرید و خلاقانه از آن‌ها استفاده کنید .
از نظر ترکیب‌بندی وبلاگ , به یاد داشته باشید که واضح و مختصر باقی بمانید . در نوشتن خود از عبارات بسیار پیچیده استفاده نکنید . شما می‌خواهید آن را برای مشتریان احتمالی خود به اندازه کافی ساده کنید , و می‌توانید بااعتماد به نفس صحبت کنید و تجربه برند خود را نشان دهید . شما همچنین می‌خواهید که پست به راحتی هدایت شود تا خوانندگان بتوانند به سرعت پاسخ سوالات جستجو خود را پیدا کنند .
محتوا را بهینه کنید . یک چیز برای ایجاد یک وبلاگ مرتبط با صنعت شما است , اما این یک چیز دیگر برای گنجاندن کلمات کلیدی درست در مکان‌های مناسب در سراسر پست شما است . دقت کنید که کلمات کلیدی شما در سرتاسر پست مرتبط و به طور ارگانیک ایجاد شود . اطمینان حاصل کنید که headers را به درستی قالب‌بندی کنید .

برچسب ها::: وبلاگ تبلیغات چیست ، نقش وبلاگ تبلیغات چیست ،وبلاگ تبلیغات طراحی کنیم ،وبلاگ تبلیغات در گوگل،مجری وبلاگ تبلیغات

تبلیغات صفحه اول گوگل ،چگونه وبلاگ تبلیغات بنویسیم ،سئو در وبلاگ تبلیغات ،وبلاگ تبلیغات جام ارژنگ،وبلاگ تبلیغات را سئو کنیم

تکنیک های تبلیغات 

تبلیغات , تکنیک‌ها و روش‌های مورد استفاده برای آوردن محصولات , خدمات , عقاید یا دلایل توجه عمومی به هدف متقاعد کردن مردم برای پاسخ به یک روش خاص به سمت آنچه تبلیغ می‌شود , استفاده می‌شود . بیشتر تبلیغات شامل ترویج یک کالای خوب است که برای فروش است , اما روش‌های مشابه برای تشویق مردم به رانندگی ایمن , حمایت از خیریه‌های مختلف , یا رای دادن به نامزدهای سیاسی از جمله مثال‌های دیگر استفاده می‌شود . تبلیغات در بسیاری از کشورها مهم‌ترین منبع درآمد برای رسانه‌ها ( مانند روزنامه‌ها , مجلات یا ایستگاه‌های تلویزیونی ) است که از طریق آن انجام می‌شود . در دنیای امروز تبلیغات جهانی به یک صنعت خدماتی مهم و مهم تبدیل شده‌است .
در دنیای قدیم و قرون‌وسطی , تبلیغات به صورت شفاهی به صورت شفاهی انجام می‌شد . اولین قدم به سمت تبلیغات مدرن , گسترش چاپ در قرن‌های ۱۵ و ۱۶ میلادی بود . در قرن ۱۷ روزنامه‌های هفتگی در لندن تبلیغات خود را شروع کردند و تا قرن ۱۸ چنین تبلیغاتی رونق یافت .

وبلاگ تبلیغات

رشد صنعت تبلیغات

گسترش عظیم تجارت در قرن نوزدهم با رشد صنعت تبلیغات همراه بود ; آن قرن بود که در درجه اول در ایالات‌متحده بود که تاسیس آژانس‌های تبلیغاتی را شاهد بود . در اصل , نهاده‌ای نخستین , کارگزاران فضای روزنامه‌ها بودند . اما در اوایل قرن بیستم , آژانس‌های تبلیغاتی در تولید پیام تبلیغاتی , از جمله کپی و آثار هنری , درگیر شدند و در دهه ۱۹۲۰ موسسات تبلیغاتی به این نتیجه رسیدند که ممکن است برنامه‌های تبلیغاتی کاملی را طرح‌ریزی کرده و اجرا کنند .

توسعه تبلیغات رسانه ای

تبلیغات در انواع رسانه ایجاد شده‌است . شاید مهم‌ترین این روزنامه , ارائه گردش‌های بزرگ توسط تبلیغ کنندگان بود که در نزدیکی محل advertiser of قرار داشت و این فرصت را برای تغییر تبلیغات خود به صورت مکرر و منظم فراهم می‌کرد . مجلات , دیگر رسانه چاپی , ممکن است مورد توجه عموم قرار گیرند و یا ممکن است به مخاطبان خاصی ( مانند افراد علاقه‌مند به ورزش‌های باز یا کامپیوتر و یا ادبیات ) و ارایه کنندگان محصولات مورد علاقه خاص به چنین افرادی که احتمال تماس با مشتریان احتمالی خود را دارند , باشد . بسیاری از مجلات ملی نسخه‌های منطقه‌ای را منتشر می‌کنند, که اجازه هدفگیری انتخابی تری از تبلیغات را می‌دهند . در تلویزیون و رادیو کشورهای صنعتی غربی , رادیو و تلویزیون تبدیل به گسترده‌ترین رسانه شدند . اگرچه در برخی کشورها رادیو و تلویزیون دولتی هستند و هیچ تبلیغاتی را قبول نمی‌کنند , در برخی دیگر تبلیغ کنندگان قادر به خرید " نقاط " کوتاه از زمان هستند, معمولا ً یک دقیقه یا کم‌تر در طول مدت . نقاط تبلیغاتی بین یا در طول برنامه‌های منظم پخش می‌شوند , در لحظاتی که  مشخص می‌شوند و گاهی اوقات به گوینده مراجعه می‌کنند . برای تبلیغ کنندگان مهم‌ترین حقایق مربوط به یک برنامه تلویزیونی یا رادیو , اندازه و ترکیب مخاطبان آن است . اندازه مخاطب تعیین‌کننده میزان پول گوینده است که می‌تواند یک مجری تبلیغات را مطالبه کند, و ترکیب مخاطب انتخاب مجری تبلیغات را به گونه‌ای تعیین می‌کند که یک پیام مشخص , در بخش خاصی از عموم , اجرا شود . دیگر رسانه‌های تبلیغاتی شامل ایمیل مستقیم هستند که می‌توانند یک درخواست بسیار مفصل و شخصی داشته باشند ; تبلیغات همگانی که می‌تواند به میلیون ‌ها کاربر سیستم‌های حمل و نقل انبوه برسد .

وبلاگ تبلیغات

شرایط موثر بودن تبلیغات

برای اینکه یک آگهی موثر واقع شود , باید تولید و جایگذاری آن براساس دانش عمومی و استفاده ماهرانه از رسانه‌ها باشد . آژانس‌های تبلیغاتی به منظور هماهنگی فعالیت‌های پیچیده که استراتژی‌های استفاده از رسانه‌ها بر مبنای تحقیقات در رفتار مصرف‌کننده و آنالیز جمعیتی منطقه هستند , خدمت می‌کنند . یک استراتژی خلاقیت را در تولید پیام‌های تبلیغاتی با زمان‌بندی و قرار دادن نمایش ترکیب خواهد کرد , به طوری که پیغام‌ها به صورت زیر دیده می‌شوند و بر روی کسانی که مخاطی بیشتر می‌خواهد به آن‌ها بپردازد , تاثیر خواهد داشت . تبلیغ کنندگان با توجه به یک بودجه ثابت , با یک انتخاب اساسی مواجه هستند : آن‌ها می‌توانند پیام خود را در زمان‌های کم‌تر یا توسط افراد کمتری , یا توسط افراد کم‌تر , ببینند . این و سایر تصمیمات استراتژیک در پرتو آزمون‌های اثربخشی فعالیت‌های تبلیغاتی اتخاذ می‌شوند .

تبلیغات برای بقای یک مجموعه موثر است

هیچ اختلاف بر سر قدرت تبلیغات برای اطلاع‌رسانی به مصرف کنندگان محصولات وجود ندارد . در یک اقتصاد بازار آزاد , تبلیغات موثر برای بقای یک شرکت ضروری است , زیرا اگر مصرف کنندگان در مورد محصولی که آن را خریداری می‌کنند , آگاهی ندارند . در نقد تبلیغات اینگونه استدلال شده‌است که مصرف‌کننده باید بهای تبلیغات را به شکل قیمت‌های بالاتر برای کالا بپردازد ; در مقابل این نکته , استدلال می‌شود که تبلیغات کالاها را به بازار عرضه می‌کند و در نتیجه قیمت‌ها را پایین می‌آورد . استدلال شده‌است که هزینه فعالیت‌های عمده تبلیغاتی طوری است که شرکت‌های کمی می‌توانند از عهده آن‌ها برآیند, در نتیجه به این شرکت‌ها برای تسلط بر بازار کمک می‌کنند ; از طرف دیگر , در حالی که شرکت‌های کوچک‌تر ممکن است قادر به رقابت با شرکت‌های بزرگ‌تر در سطح ملی نباشند , تبلیغات در سطح محلی و یا بصورت آنلاین , آن‌ها را قادر می‌سازد تا خود را نگه دارند . در نهایت , استدلال شده‌است که تبلیغ کنندگان تاثیر ناروا بر محتوای منظم رسانه‌ای که آن‌ها استخدام می‌کنند - موضع سرمقاله یک روزنامه یا موضوع یک برنامه تلویزیونی را به کار می‌گیرند . در پاسخ به این نکته اشاره شده‌است که این تاثیر حداقل در مورد شرکت‌های رسانه‌ای قوی مالی , با تکیه‌بر اعتماد آگهی دهنده به رسانه برای انتقال پیام , در تضاد است ; هرگونه مصالحه در یکپارچگی یک شرکت رسانه‌ای ممکن است منجر به مخاطبان کوچک‌تری برای تبلیغات شود .

اهمیت وبلاگ تبلیغات

چرا وبلاگ‌ها اهمیت دارند ؟ در مورد بهترین تجارب در مورد بهترین شیوه‌های مورد استفاده متخصصان سئو بخوانید تا استراتژی‌های وبلاگ موثر ایجاد کنید که مخاطب هدف را درگیر و رشد کند .

آیا وبلاگ نویسی هنوز هم مرتبط است ؟ این اعداد واقعا ً می‌گویند .
در هر ماه ۷۰ میلیون پست جدید وجود دارد و ۴۲ % از وب تنها بر روی wordpress بنا شده‌است . در نتیجه , وبلاگ نویسی همچنان بخش مهمی از استراتژی بازاریابی آنلاین است .
در واقع , در یک بررسی اخیر , از میان همه مده‌ای بازاریابی محتوایی , مانند ویدئو , کتاب‌های چاپی , کتاب‌های الکترونیکی و رویداده‌ای آنلاین , ۹۰ % از کسب و کارها از وبلاگ‌ها برای کمک به بازاریابی برند خود طی ۱۲ ماه گذشته استفاده کردند .
اما , آن‌ها چگونه این کار را با بار اضافی محتوای اینترنت انجام می‌دهند ؟
خوب , آن‌ها می‌توانند این کار را با استراتژی درست و با تمرکز بر روی اولویت‌های مانند سئو و زمان بردن برای درک مشتریان شان انجام دهند که ما می‌توانیم در یک لحظه به آن بپردازیم .
اما اگر شما به سئو و یا یک بازاریاب محتوایی هستید , ممکن است تعجب کنید که آیا این کار ارزش دارد تا استراتژی‌های وبلاگ نویسی را در وبلاگ ایجاد کنید و یا حتی از طریق وبلاگ‌ها زمان صرف کنید . بسیار خوب .
حتی با وجود اینکه وب سایت‌های ارتباط جمعی به بخش مهمی از استراتژی محتوا تبدیل شده‌اند , این به معنی نیست که وبلاگ‌ها در گرد و خاک باقی مانده‌اند .

وبلاگ نویسی ترافیک بیشتری به همراه دارد و می‌تواند به ایجاد آگاهی و اقتدار برند کمک کند . و این راهنمایی و ترافیک به مشتریان تبدیل می‌شود و به ایجاد مخاطب کمک می‌کند .
اما ایجاد وبلاگ‌های تاثیرگذار که اهداف شرکت شما را برآورده می‌کنند موضوع دیگری است .
بنابراین , در حالی که آن‌ها مهم هستند , مهم است که برای ایجاد یک استراتژی موثر که مخاطبین شما را درگیر کرده و رشد دهد و مردم را به وب سایت برند تان بازگرداند , وقت بگذارید .

وبلاگ تبلیغات

وبلاگ تبلیغات باعث ایجاد اعتبار است

همانطور که ذکر شد , وبلاگ‌ها به ایجاد وفاداری و اعتماد کمک می‌کنند . اما چطور؟
ارائه مشاوره و اطلاعات قابل‌اعتماد که مصرف کنندگان می‌توانند از آن استفاده کنند , اختیار موضوعات مورد بحث شما را ایجاد خواهد کرد .
بلاگ ها راه خوبی برای پرورش آرام مخاطبین خود و اثبات تخصص شما در زمان رسیدن به خط صنعت و محصول شما هستند .
یک بخش اساسی از بهبود محتوا مفهوم e - a - t است که نماد تخصص , حجیت و قابلیت اعتماد است .

در حالی که این یک فاکتور رتبه‌بندی نیست , سهام گوگل که e - a - t برای الگوریتم خود ضروری است و چگونه محتوا را تحلیل و شناسایی می‌کند.
این به این معنی است که محتوای شما به اطلاعات دقیق , آموزنده و مفید در سراسر محتوا و سایت نیاز دارد .

وبلاگ برای سئو مفید است

بخش بعدی ساخت محتوای بزرگ اطمینان از بهینه‌سازی موتور جستجو است . وبلاگ هایی که به سوالات مشتریان پاسخ می‌دهند در صنعت شما سوال می‌کنند برای سئو مفید هستند .
علاوه بر این , گنجاندن کلمات کلیدی در تمام عناوین جذاب و منحصر به فرد شما و همچنین محتوای منحصر به فرد مورد تحقیق شما , یک روش مطمئن برای کمک به افزایش دید است .
اتصال داخلی راه دیگری برای افزایش دید است . ساخت لینک در سراسر صفحات , وبلاگ‌ها , و صفحات محصول در سایت شما می‌تواند به ایجاد دید , آگاهی و اقتدار برند کمک کند .
همچنین مهم است که به طول وبلاگ‌ها نگاه کنید که با موضوعی که برای اطمینان از پوشش کامل موضوع و ملاقات با طول که به شما در رتبه‌بندی صفحات نتایج موتور جستجو کمک می‌کند , قابل‌مقایسه است .

وبلاگ تبلیغات باعث برتری برند میشود

محتوای جدید و اصلی می‌تواند برند شما را در میان بقیه رقبای خود برجسته‌تر کند .
زمانی که آن‌ها به دنبال پاسخ به سوالات خود هستند یا می‌خواهند چیز بیشتری یاد بگیرند , برند شما در صدر گوگل قرار دارد و اطلاعاتی را که نیاز دارند به آن‌ها می‌دهد .
هرچه بیشتر در استراتژی وبلاگ سرمایه‌گذاری کنید , پتانسیل بیشتری برای افزایش آگاهی از برند نه تنها برای SERPs بلکه از طریق سهام در رسانه‌های اجتماعی خواهید داشت.

وبلاگ تبلیغات

وبلاگ تبلیغاتی چه مزایایی دارد

اگر مصرف کنندگان محتوای شما را دوست داشته باشند , احتمالا ً بیشتر می‌خواهند .
این یک راه عالی برای گرفتن راهنمایی جدید از طریق ثبت‌نام آن‌ها در لیست ایمیل شماست .
به این ترتیب , کم‌تر از این است که آن‌ها مانند یک آگهی باشند که آن‌ها را وادار به امضای لیست ایمیل برای گرفتن کوپن می‌کند .
در حالی که این می‌تواند تاکتیک خوبی برای رهبری باشد , بلاگ ها قبل از درخواست اطلاعات خود به ایجاد ارتباط کمک می‌کنند .

اگر آن‌ها از طریق محتوای خود در سایت خود مطالعه کنند , از قبل محتوای شما را دوست دارند و می‌خواهند بیشتر یاد بگیرند . ارتباط بیشتری با برند شما از طریق محتوای منحصر به فرد و مفید وجود دارد .
سپس می‌توانید اشتراک را در انتهای وبلاگ یا وقتی که scroll را در نظر بگیرید , بنابراین می‌توانند به سرعت اطلاعات خود را وارد کنند و خواندن را ادامه دهند .

یکی از اهداف اکثر بازاریاب‌های ورزشی ادامه دادن روابط با مشتریان جدید و موجود است .
بلاگ ها محتوای اشتراک گذاری بیشتری نسبت به محصولات و یا پست‌های خدمت برای مصرف کنندگان فراهم می‌کنند تا با دیگران در رسانه‌های اجتماعی سهیم باشند .
این راهی خوب برای آموزش دادن به مشتریان , ارائه توصیه‌ها و یا چگونگی برقراری ارتباط با برند شماست .
در طول زمان , به آرامی به مصرف کنندگان برند شما از طریق محتوای خود یادآوری می‌کند که می‌تواند به تبدیل خوانندگان به مشتریان بلند مدت کمک کند .
علاوه بر این , وبلاگ‌ها می‌توانند نکات جالبی را به سفر مشتری اضافه کنند و فرصت‌های مختلفی را برای اشتراک محتوای خود ارائه دهند .

به طور کلی , مصرف کنندگان زمان کافی برای خواندن وبلاگ‌ها ندارند , بنابراین مهم است که بدانیم چه چیزی برای نگه داشتن آن‌ها در صفحه با آن‌ها طنین‌انداز خواهد شد .
تلاش برای قرار دادن خود در کفش‌های مشتری و پاسخ دادن به سوالات آن‌ها چیزی است که وبلاگ‌ها برای آن ساخته شده‌اند و می‌توانند هم به نفع شما و هم به نفع مشتری باشند .
به این ترتیب , شما زمان را صرف تحقیقات بیشتر و درک بازار هدف خود کرده‌اید و آن‌ها اطلاعاتی را که نیاز دارند دریافت می‌کنند .
بلاگ ها همچنین فضایی دعوت کننده برای رها کردن بررسی‌ها و بازخورد ارائه می‌دهند . شما می‌توانید حوزه‌های بزرگی برای بهبود و ایده‌های جدید برای تعامل وبلاگ پیدا کنید.
برای مثال , شاید کسی سوالی را رها کرده باشد , و این سوال یک موضوع عالی برای پست وبلاگ دیگر ایجاد می‌کند .
برای الهام آینده , ارتباط با مشتریان و درک نیازهای آن‌ها عالی است .

وبلاگ تبلیغات(آرتیکل اول)

وبلاگ‌ها مقالات غیر رسمی هستند که برای نشان دادن رهبری اندیشه و تخصص در یک موضوع نوشته شده‌اند. آن‌ها راه خوبی برای تولید محتوای تازه در یک وب سایت هستند و یک کاتالیزور برای بازاریابی ایمیلی , ترفیع رسانه‌های اجتماعی برای هدایت ترافیک جستجو به وب سایت شما فراهم می‌کنند.

وبلاگ تبلیغات و ایجاد ترافیک

هدف نهایی در ایجاد وبلاگ‌ها این است که هر چه بیشتر ترافیک را به وب سایت خود منتقل کنید . زمانی که یک پست بلاگ ایجاد می‌کنید , یک صفحه نمایه شده دیگر در وب سایت شما ایجاد می‌کند , به این معنی که این یک فرصت دیگر برای شما است که در موتورهای جستجو ظاهر شوید و ترافیک را به وب سایت خود هدایت کنید . ایجاد محتوا به طور منظم به موتورهای جستجو مانند گوگل اطلاع می‌دهد که وب سایت شما به طور فعال به روز شده و بنابراین باید به طور مکرر بررسی شود تا ببیند محتوای جدید چگونه ظاهر شده‌است .
وقتی یک وبلاگ در وب سایت خود پست کردید , آنجا توقف نکنید ! دقت کنید که وبلاگ خود را با به اشتراک گذاشتن آن در رسانه‌های اجتماعی تبلیغ کنید . این کار دسترسی رسانه‌های اجتماعی شما را تقویت می‌کند , به محتوای شما کمک می‌کند تا پیدا شوید و بازدیدکنندگان وب سایت جدید را از طریق حساب‌های رسانه‌های اجتماعی به وبلاگ شما هدایت کنید . هم چنین این امر باعث می‌شود که محتوای مشترک در رسانه‌های اجتماعی برای هر کسی که آن را جالب می‌داند , به اشتراک گذاشته شود .

استفاده از آن ترافیک برای تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان احتمالی هنگامی که بازدیدکنندگان جدید را به وب سایت خود جذب می‌کنید , این امر فرصت جدیدی را برای ایجاد مشتری‌های احتمالی ایجاد می‌کند . این همان جایی است که دکمه‌های Call به کار می‌روند . شرکت cta راهی برای هدایت بازدید کنندگان وب سایت خود از طریق وب سایت خود است تا آن‌ها را در سایت خود نگه دارد , آن‌ها را از طریق سفر خود از آگاهی به خرید هدایت کند . شرکت cta خوب شامل " یافتن " بیشتر " , " دانلود " , تخفیف , پیشنهادهای رایگان , گزینه‌ها برای مشترک شدن در لیست پستی خود , و غیره می‌باشد. همچنین می‌توانید از دکمه cta در یک پست وبلاگ برای انتقال این بازدید به همراه یک موضوع وبلاگ مرتبط دیگر در وب سایت خود استفاده کنید یا حتی آن‌ها را به یک صفحه مرتبط در وب سایت خود تبدیل کنید که خدمات شما را توضیح می‌دهد .

زمانی که یک وبلاگ در موتورهای جستجو نمایه می‌شود , در آنجا می‌ماند , به این معنی که وبلاگ شما هنوز می‌تواند ترافیک را به دست آورد و هفته‌ها , ماه‌ها و حتی سال‌ها بعد را تولید کند . به دنبال راهنمایی فوری و صدها دیدگاه نباشید , به وبلاگ خود فرصت دهید تا علاقه ایجاد کند . موضوعات بلاگ که همیشه زمان دارند , ماه بعد از ماه به طور مداوم نظرات بیشتری تولید می‌کنند , بنابراین مطمئن شوید که درباره موضوعاتی که می‌دانید برای مخاطبین هدف شما جالب خواهد بود , بنویسید .

وبلاگ نویسی به شما این امکان را می‌دهد که اطلاعات مربوط به کسب‌وکار و خدمات خود را به اشتراک بگذارید , اما این به شما این امکان را می‌دهد که نظرات و افکار خود را در موضوعات خاص به اشتراک بگذارید . وبلاگ نویسی یک راه عالی برای ایجاد شخصیت برای شرکت شماست و کسب‌وکار شما را بسیار نزدیک‌تر می‌کند . بنابراین نگران نباشید که علایق خود را در وبلاگ خود به اشتراک بگذارید , در مورد موضوعات خبری به موقع و یا رونده‌ای بازار و یا آموزش خوانندگان تان در یک موضوع خاص اظهار نظر کنید . همیشه مطمین باشید که در ذهن مخاطبین خود blogs می‌نویسید .

وبلاگ تبلیغات و اهمیت آن 

بازاریابی محتوای " ( که واقعا ً تنها توزیع محتوای بازاریابی است ) یک بازاریابی داغ برای بازاریابان مدرن است . اما در حال حاضر محتوای زیادی وجود دارد , و بازاریابی محتوا به اندازه " بازاریابی جالب " خوب نیست . " بدون محتوای جالب , همه این کانال‌های رسانه‌ای بی‌دندان هستند . و ( می‌دانید که این موضوع ) محتوای جالب یکی از دلایل اصلی پیروی مردم از برنده‌ای رسانه‌های اجتماعی و جاه‌ای دیگر است .
بهترین وسیله نقلیه برای جالب بودن چیست ? این یک اشاره است . در حال حاضر ۲۴۰ میلیون خواننده وجود دارد . وبلاگ‌ها . 500,000 وبلاگ جدید هر روز پست می‌شود . میلیون ها شرکت متوجه شده‌اند که چرا مطالب وبلاگ نویسی اکنون بیش از همیشه است .

وبلاگ تبلیغات و بازاریابی

مشکل بازاریاب مدرن در طول سال گذشته , چشم‌انداز بازاریابی به طور چشمگیری تغییر کرده‌است . همان طور که گوگل الگوریتم خود را تغییر می‌دهد , پس از آن فیس بوک , و در نهایت تویی‌تر , گرفتن آن برای متخصصان بسیار دشوار است . برای مدتی , رسانه‌های اجتماعی غاز طلایی بودند . و صفحه فیس بوک , تخم‌مرغ طلایی بود . جمع " لایک " ( طرفداران سابق ) را جمع کنید , ببینید که چقدر سریع تغییر می‌کنند ? ) و استراتژی رسانه‌های اجتماعی شما انجام شد .
این دیگر کار نمی‌کند . غاز طلایی مرده یا دست‌کم در قسمت‌هایی از آن بیمار است . مقاله اخیر در زمان‌های تجارت بین‌المللی بر روی نتایج مصیبت‌بار الگوریتم ‌های جدیدی متمرکز است که بر آنچه که کاربران در تغذیه خبری خود می‌بینند , نظارت می‌کند . طی دو سال گذشته , دسترسی ارگانیک فیسبوک از ۱۶ به دو درصد کاهش‌یافته است .

وبلاگ تبلیغات و فیسبوک

فیسبوک و کاهش دسترسی آلی به رسانه‌های اجتماعی وب سایت‌های اینترنتی گزارش دادند که بیش از ۷۰ درصد از شرکت‌ها در سراسر ۱۰۴ صنعت در سال گذشته شاهد افزایش بیش از ۳۰ درصد در فیسبوک بوده‌اند . چطور ممکن است ? به طور خلاصه , این یک surfeit از موفقیت است . اخبار فیس بوک با اطلاعات زیادی مسدود شده‌است . به روز رسانی الگوریتم فیسبوک , به دنبال unclog کردن مطالب خبری شلوغ است که با نشان دادن تنها محتوای مربوط به کاربر و فیلتر کردن هر چیزی که بسیار تبلیغاتی به نظر می‌رسد ( مگر اینکه پروموتر بخواهد آن را بپردازد ) .
( برای یک مطالعه موردی دیگر در مورد تاثیر فیس بوک بر دسترسی ارگانیک یک شرکت , پست خود را در مورد " نحوه خوردن غذاهای ارگانیک و محلی برای شام " مطالعه کنید.
حتی اگر کاربران می‌خواهند همه چیز را از یک صفحه مشخص ببینند , هیچ راهی برای انتخاب آن‌ها وجود ندارد . شرکت‌هایی که از رسانه‌های اجتماعی برای ساخت برند خود استفاده می‌کنند , به جامعه می‌رسند , یا اخبار مهم را به مقوله " تبلیغاتی " تقسیم می‌کنند و به همین ترتیب , آن‌ها بخش بزرگی از مخاطبان خود را از دست می‌دهند . سث Ginsberg , رئیس بنیاد زنده سلامت جهانی , به نام " پرداخت " مدل " مدل بازی " را به عنوان طعمه نهایی و کلید " مدل " نام گذاری کرد . اکنون , این سرمایه‌گذاری بی‌فایده است , زیرا آن‌ها باید برای افزایش مواجهه برای هر پست بیشتر بپردازند .

محتوای ویدئو در وبلاگ تبلیغات

براساس گزارش موسسه بازاریابی محتوا , ویدئو یکی از محبوب‌ترین تاکتیک‌های بازاریابی در سال ۲۰۱۴ بود . هشتاد و پنج درصد از مخاطبان اینترنت آمریکا ویدیو را آنلاین تماشا می‌کنند و از این طریق از ۱۸۶ ویدیو در ماه استفاده می‌کنند . با این حال , ویدئو بدون توزیع و آگاهی بی‌فایده است . از وبلاگ خود برای تبلیغ چگونگی ویدئوها , نکات سریع , شهادت مشتریان و یا تظاهرات استفاده کنید . از وب سایت‌های ارتباط جمعی برای تبلیغ video استفاده کنید که به وبلاگ شما باز می‌گردد . یکی از مولفه‌های کلیدی برای افزایش seo در وبلاگ وجود دارد : پست‌های بلاگ که سه برابر بیشتر لینک‌های ورودی را جذب می‌کنند .

تحقیق نشان می‌دهد که دلیل اصلی اتوماسیون بازاریابی , کمبود محتوای نیست . بازاریابی محتوایی موفق منجر به پنج برابر بیشتر می‌شود . اما تلاش برای اجرای یک استراتژی موثر بدون محتوای کیفی را می‌توان به رانندگی یک ماشین بدون چرخ تشبیه کرد . نمی‌شود . وبلاگ شما مجموعه کاملی از چرخ‌ها را برای رسیدن به استراتژی اتوماسیون بازاریابی شما فراهم می‌کند .

هنوز وبلاگ نویسی متقاعد نشده ارزش این تلاش را دارد ? اینو در نظر بگیر . شرکت‌هایی که ۱۵ پست وبلاگ در ماه تولید می‌کنند به طور متوسط ۱,۲۰۰ پست جدید در ماه دارند. و وبلاگ‌های شرکت بازدیدکنندگان را تا ۵۵ درصد افزایش می‌دهند . بهبود seo احتمالا ً رایج‌ترین دلیل آغاز یک وبلاگ است . تحقیقات نشان می‌دهد که وبلاگ نویسی , لینک‌های ورودی را تا ۹۷ درصد افزایش می‌دهد که مهم‌ترین عامل در الگوریتم رتبه‌بندی گوگل است . توجه داشته باشید که گوگل اولویت بالاتری به سایت‌هایی می‌دهد که محتوای کیفیت بالایی را ایجاد می‌کنند که به مخاطبان آن‌ها مربوط است . یک وبلاگ بهترین وسیله برای به اشتراک گذاشتن بهترین چیزی است که باید ارائه دهید , و شرکت شما را جالب‌تر کرده و حضور آنلاین خود را حفظ کنید .

یک رهبر فکر باشید . به مشتریان خود نشان دهید که به صنعت , نیازهای آن‌ها و کیفیت محصولات و خدماتی که نیازهای آن‌ها را برآورده می‌کنند اهمیت می‌دهید . تخصص خود را به اشتراک بگذارید . خود را به عنوان یک منبع مورد اعتماد قرار دهید . وبلاگ‌ها محیط کاملی برای این رابطه تعاملی ایجاد می‌کنند. نظرات را تشویق کنید . با استفاده از hashtags , پاسخ به بازخورد و پاسخ به سوالات , مکالمه را در رسانه‌های اجتماعی آغاز کنید. به آن به عنوان انجمن روابط‌عمومی خود فکر کنید . مزیت دیگر این است که ممکن است مشتری واقعی تولید کند . وبلاگ نویسان تجاری اغلب درخواست مصاحبه یا نقل‌قول از روزنامه نگارانی را دریافت می‌کنند که آن‌ها را کارشناسان صنعت می‌دانند .

وبلاگ تبلیغات چیست 

وبلاگ تبلیغاتی چیست و چه نقشی در بازاریابی دارد؟شما به عنوان یک بازاریاب باید همیشه در صدر روند باشید و با چشم‌انداز بازاریابی همیشه در حال تغییر سازگار شوید . یک بخش از بازاریابی که در طول چند سال گذشته ثابت شده‌است , اما در استراتژی تغییر کرده‌است , وبلاگ نویسی است . وبلاگ نویسی یک عنصر حیاتی برای هر کسب‌وکار است . اما سوالی که ما همیشه دریافت می‌کنیم این است : " چرا کسب‌وکار من به یک بلاگ نیاز دارد ؟ " مهم است که چه نوع شرکتی را راه‌اندازی می‌کنید ; شما باید هنوز یک وبلاگ داشته باشید . در اینجا شش دلیل وجود دارد که چرا کسب‌وکار شما به یک وبلاگ نیاز دارد :

دلیل اول وبلاگ تبلیغاتی

۱. توجه به مخاطبین خود و سهیم کردن محتوای مرتبط و مفید ارتقای خدمات و کالاهای خود , به ویژه در فضای کسب‌وکار بسیار رقابتی , آسان نیست . این زمانی است که وبلاگ در دسترس است . این کار به شما کمک می‌کند که نماینده چند رسانه‌ای شرکت خود را نشان دهید , مخاطبین را علاقه‌مند نگه دارید و شرکت خود را ارتقا دهید . به تبلیغ ویدئوها , podcasts , مصاحبه و مطالب بیشتر در وبلاگ خود فکر کنید . محتوای مانند این برای مخاطبین و محتوای عالی وب سایت شما مفید است . مهم‌ترین بخش کیفیت کلی پست‌های شما است .

دلیل دوم وبلاگ تبلیغاتی

۲. جذب چشم اندازه‌ای جدید و وبلاگ نویسی مشتریان و ارسال مطالب مرتبط یکی از مهم‌ترین جنبه‌های استراتژی بازاریابی شما برای افزایش ترافیک به وب سایت تان است . با کمک استراتژی‌های seo مانند کلمات کلیدی , عناوین , متا توصیف , و بیشتر , پست‌های وبلاگ به ابزاری قدرتمند برای کسب دید برای برند شما تبدیل می‌شوند . به علاوه , هر وبلاگ جدیدی که پست می‌کنید یک صفحه جدید به وب سایت شما اضافه می‌کند. این کار به seo بسیار کمک می‌کند زیرا به گوگل و دیگر موتورهای جستجو دلیلی می‌دهد تا وب سایت شما را دوباره سینه‌خیز بروند تا محتوای جدید شاخص پیدا کنند.

دلیل سوم وبلاگ تبلیغات

۳. ترویج ایده یک جامعه متمرکز در اطراف استفاده از وبلاگ سازمان شما یک راه عالی برای حفظ و گسترش کلمه درباره خدمات شما و ایجاد پیوندهای طولانی‌مدت با چشم‌انداز است . وبلاگ‌های خود را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا به مخاطبان بیشتری دسترسی داشته باشید و جامعه‌ای حول پست‌های خود , بینش از شرکت و چشم‌انداز خود ایجاد کنید . شما خواهید دید که یک وبلاگ چقدر می‌تواند آن را در جامعه به اشتراک بگذارد و بازدیدکنندگان جدید را به وب سایت تان بیاورد .

دلیل چهارم وبلاگ تبلیغات

۴. ایجاد برند و افزایش رهبری فکری هیچ چیز نمی‌تواند شهرت محکم خوبی را شکست دهد , و وبلاگ نویسی یک سرمایه‌گذاری ضروری در این فرآیند ایجاد می‌کند , زیرا به شما این امکان را می‌دهد که چشم‌انداز خود را به شیوه‌ای جدید با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید . وبلاگ شما راهی است که ایده‌ها و افکار خود را در یک موضوع خاص به اشتراک بگذارید . از آنجا می‌توانید این وبلاگ را در ایمیل , رسانه‌های اجتماعی , و با منابع طرف سوم به اشتراک بگذارید . سپس شما به یک رهبر فکر واقعی در فضای خود تبدیل می‌شوید , و مردم به وب سایت شما باز می‌گردند تا اطلاعات پیشرو این صنعت را دریافت کنند .

دلیل پنجم وبلاگ تبلیغات

۵. تبلیغ در حالی که تحقیق محتوای معنادار را به اشتراک می‌گذارد , نشان می‌دهد که حدود ۸۰ % شرکت‌ها ترجیح می‌دهند به جای خرید سنتی " اکنون " یک آگهی داشته باشند . و مشتریان نیز از روش‌های متداول تبلیغات و تبلیغات خسته شده‌اند , بنابراین روش‌های خلاقانه ارائه خدمات شما برای محیط کسب‌وکار مدرن بسیار مهم هستند .

دلیل ششم وبلاگ تبلیغات

۶. اعتماد به مخاطبین خود اعتماد کنید , به کلمه مکتوب اعتماد کنید , و وبلاگ‌ها سطح اعتماد به سازمان یا مخاطره را بهبود می‌بخشند . دقت کنید که محتوای مفید و مفید ارائه کنید , بحث‌ها و به اشتراک گذاری دانش را تشویق کنید و اعتماد به برند خود را افزایش دهید !
اهمیت وبلاگ نویسی برای یک کسب‌وکار را نمی‌توان دست‌کم گرفت . حتی با ظهور سایر ابزارهای خلاقانه برای پشتیبانی از دید شما و پیشبرد خدمات شما , ارزش آنچه که یک وبلاگ می‌تواند برای برند شما انجام دهد را کاهش نمی‌دهد . هر چیزی که شما نیاز دارید , یک پست وبلاگ یک ابزار ضروری برای ایجاد جریان ثابت ترافیک وب سایت , رشد مخاطب و چشم‌اندازهای جدید است .

اهمیت وبلاگ تبلیغات 

بسیاری از مشتریان ما درباره اهمیت وبلاگ تبلیغاتی با ما صحبت می‌کنند و می‌پرسند که آیا باید شروع یک وبلاگ را مد نظر قرار دهند یا خیر . جواب ما همیشه بله , بله و بله !
بلاگ ها ابزار بازاریابی خوبی تبلیغات هستند . ما دلیل عمده برای شروع یک وبلاگ را مطرح کرده‌ایم :

وبلاگ تبلیغات راه عالی ایجاد محتواست

۱. وبلاگ‌ها محتوای ایجاد می‌کنند
شروع یک وبلاگ یک راه عالی برای ایجاد محتوا است . با معرفی یک وبلاگ , شما ظرفیت اضافه کردن صفحات جدیدی به وب سایت خود را به طور منظم دارید . هر مقاله جدید وبلاگ یک صفحه شاخص کاملا ً جدید برای موتور جستجو برای پیدا کردن و امتیاز است .
از نظر طول of , تفکر فعلی این است که هرچه بیشتر بهتر باشد و حداقل مطلق ۳۰۰ تا ۴۰۰ کلمه را پیشنهاد می‌کنیم و به طور ایده‌آل بیش از ۱۰۰۰ کلمه را توصیه می‌کنیم . وبلاگ‌ها طولانی‌تر کلمات جدیدی برای موتورهای جستجو ایجاد می‌کنند و همچنین به شما کمک می‌کنند که موتورهای جستجو دقیقا ً بدانند که صفحه چگونه است .
مهم است که مطمین شوید که مقاله شما بر روی یک موضوع واحد متمرکز شده‌است , بنابراین شما در آن حوزه خاص به خوبی رتبه می‌دهید , به جای اینکه به یک دامنه از موضوعات یا کلمات کلیدی بد برسید . هنگام نوشتن یک وبلاگ دیگر , اطمینان حاصل کنید که وبلاگ شما به خوبی سازماندهی شده‌است , خواندن و تقسیم کردن به بخش‌ها آسان است .

معرفی کلیدواژه توسط وبلاگ تبلیغات

۲. وبلاگ‌ها به شما اجازه می‌دهند کلمات کلیدی را معرفی کنید , برای بهینه‌سازی موتور جستجو عالی است ( seo )
زمانی که وبلاگ خود را ایجاد می‌کنید , می‌توانید کلمات کلیدی را معرفی کنید که مخاطبان مناسب را جذب کرده و به بهینه‌سازی موتور جستجو شما کمک می‌کند . برنامه‌ریز کلید واژه گوگل یک ابزار عالی برای بررسی اینکه کلمات کلیدی محبوب چقدر هستند و هر ماه چقدر جستجو می‌شوند . همچنین به شما می‌گوید که کلمه کلیدی چقدر رقابتی است . توصیه ما این است که همیشه روی " کلمات کلیدی با دنباله بلندتر " تمرکز کنیم که رقابت کمتری دارند اما ترافیک با کیفیت بهتری دارند .
کلمات کلیدی را که می‌خواهید قبل از شروع نوشتن در وبلاگ خود قرار دهید یادداشت کنید اما مطمئن شوید که به طور طبیعی ظاهر می‌شوند و آن‌ها را در وبلاگ خود قرار ندهید . از استفاده از کلمات کلیدی مشابه در صفحات چندگانه اجتناب کنید زیرا این می‌تواند منجر به " کلیدواژه cannibalisation " شود . موتور جستجو با تعدادی از صفحات که همان موضوع را پوشش می‌دهند و در نتیجه هیچ کدام از صفحات به خوبی نمره نمی‌گیرند , گیج می‌شود . بهتر است صفحات جداگانه و یا وبلاگ‌های جداگانه داشته باشیم که روی موضوعات جداگانه‌ای تمرکز داشته باشند که همه آن‌ها به خوبی امتیاز می‌گیرند .
همچنین داشتن پست عجیب که اصلا ً کلید واژه متمرکز نیست و کاملا ً آموزنده است , کاملا ً قابل‌قبول است .

وبلاگ تبلیغاتی عامل بازاریابی است

۳. وبلاگ‌ها به شما اجازه می‌دهند که به طور منظم محتوای خود را به روز رسانی کنید
یک وب سایت خدمات اقامتی یا تعطیلات را می‌توان به اندازه اطلاعات مربوط به آپارتمان شما و خدمات شما به طور کلی ایستا کرد . این کار برای خدمات آپارتمان و ارائه دهندگان مسکن برای افزودن محتوای جدید دشوار است , مگر اینکه شما صاحب یک ویژگی جدید باشید که به آن فخر می‌کنید .
گوگل و دیگر موتورهای جستجو مانند تازگی و امتیازات محتوای جدید بسیار زیاد هستند. با نوشتن یک بلاگ می‌توانید به طور مرتب محتوای جدیدی به سایت خود اضافه کنید , چیزی که موتورهای جستجو را خوشحال نگه می‌دارد و به رتبه‌بندی‌های شما کمک می‌کند !

وبلاگ تبلیغاتی و معرفی برند

۴. وبلاگ‌ها به شما اجازه می‌دهند شخصیت خود را برای برند و وب سایت خود توسعه دهید
شروع یک وبلاگ راه خوبی برای دادن شخصیت برند شماست . برای مثال اگر در یک مرکز شهر خنک آپارتمان‌های شیک سرویس دهنده ارائه می‌کنید , آن را در وبلاگ خود منعکس کنید . درباره محله محلی , میله‌های مد روز , رستوران‌ها و هنر خیابانی که همگی در آستانه در شما هستند بنویسید . تصاویر بزرگی را در نظر بگیرید که نشان‌دهنده برند و موقعیت برند شما هستند.

وبلاگ تبلیغاتی باعث رساندن صدای شما به مشتریان میشود

۵. وبلاگ‌ها به شما صدایی می‌دهند تا به مشتریان و همتایان خود اطلاع دهید
همانطور که وبلاگ خود را ایجاد می‌کنید , با مقالات بیشتر و بیشتری در مورد محله و کاره‌ای بزرگی که باید در حوزه خود انجام دهید , می‌توانید به مشتریان و همسالان خود اطلاع دهید . شما همچنین منبع ارزشمندی از اطلاعات محلی می‌شوید . به همه بیشتر در مورد شما بگویید , کسب‌وکار و حوزه کاری شما آن را انجام می‌دهد . آیا شما برنده یک جایزه شده‌اید , یک بار مد روز جدید در خیابان تان باز شده‌است یا سالن عمومی بستنی در آن سوی جاده وجود دارد . تمام این چیزها باعث می‌شود برند شما جذاب‌تر شود و مهم‌تر از همه مشتریان قادر خواهند بود تصور کنند که چگونه می‌توانند از زمان اضافی خود در هنگام بازدید استفاده کنند .

وبلاگ تبلیغات و شناخت بازارها

۶. وبلاگ‌ها باعث می‌شوند که شما بیرون جعبه فکر کنید و محله محلی خود را بررسی کنید .
بلاگ ها راهی عالی برای برگرداندن شما به عقب و دیدن تصویر بزرگ‌تر هستند . برو بیرون و با شرکت‌های همسایه صحبت کن. در رستوران‌های محلی غذا بخورید و در رستوران‌های محلی نوشیدنی بنوشید , اگر قبلا ً این کار را نکنید ! ببینید مشتریان آن‌ها چه کسانی هستند و با جمعیت شناختی صحبت کنید تا بفهمید چه چیزی آن‌ها را به حضور در آنجا تشویق می‌کند . شاید محله شما برای هنرمندان بزرگ و آینده عالی باشد . چرا از این هنرمندان با راه‌اندازی برخی هنر برای نمایش در محل خود , یا ارائه فضای گالری - و سپس وبلاگ در مورد آن پشتیبانی نکنید !

وبلاگ تبلیغاتی و شبکه های اجتماعی

۷. وبلاگ‌ها چیزی را به شما می‌دهند تا درباره کانال‌های رسانه‌های اجتماعی خود صحبت و گفتگو کنند .
دلیل دیگر برای شروع یک بلاگ کمک به رسانه‌های اجتماعی است . مقاله وبلاگ به شما چیزی می‌دهد که در مورد و اشتراک صحبت کنید . موضوعاتی را انتخاب کنید که افراد احتمالا ً در تویی‌تر , فیسبوک , گوگل پلاس و linkedin به اشتراک گذاشته و پست می‌کنند . blog خود را به امضای ایمیل خود اضافه کنید .
برای بررسی یک جاذبه محلی یا یک رستوران جدید در منطقه وقت بگذارید . از کلمات کلیدی استفاده کنید و روش‌های معروف برای پخش کلمه پیدا کنید . شخصیت خودتان را در وبلاگ بگذارید , در مورد تجربه شخصی خودتان بنویسید و داستان خود را از جمعیت ببینید .

وبلاگ تبلیغاتی و پیوندها

۸. وبلاگ‌ها پیوندهای سومین حزب را تشویق می‌کنند
با وبلاگ نویسی درباره کسب و کاره‌ای همسایه خود با دیگر صاحبان کسب‌وکار ارتباط برقرار خواهید کرد. آن‌ها را بشناسید و آن‌ها را در مورد کسب و کارتان با به اشتراک گذاشتن وبلاگ‌های مرتبط با آن‌ها آگاه کنید . اغلب به محتوای دیگران در جامعه خود در صفحات وبلاگ خود مراجعه کنید و در وبلاگ‌های دیگران تعامل داشته باشید . چه کسی می‌داند , آن‌ها ممکن است یک معامله خاص به مشتریان شما ارائه دهند , یک وبلاگ معکوس بنویسند یا یک لینک معکوس از وب سایت خود ایجاد کنند که برای کسب‌وکار شما بسیار عالی است .

وبلاگ تبلیغاتی و دریافت ترافیک بیشتر

۹. وبلاگ تبلیغاتی و دریافت ترافیکی که در غیر این صورت به آن دسترسی ندارید
زمانی که وبلاگ خودتان را ایجاد می‌کنید , می‌توانید از یک مخاطب کاملا ً جدید ترافیک ایجاد کنید . یک وبلاگ در یک نوار محلی , یا یک هنرمند آینده , افراد مختلف را به کسانی که به دنبال اقامت در این ناحیه هستند , می‌آورد . اما هنوز مشتریان بالقوه ای هستند . اگر وبلاگ شما با پیوندها با دیگر وبلاگ‌ها و داستان‌های جامعه محلی نوشته شده باشد می‌توانید مقصد خود را به آن‌ها بفروشید و قبل از آن که رقیب خود را به دست آورید , به احتمال زیاد رزرو کنید .

وبلاگ تبلیغات(آرتیکل سوم) 

وب سایت کهنه بدترین کابوس بازاریابان دیجیتالی است . با این حال , بدون یک وبلاگ منظم و سازگار , حفظ محتوای جدید دشوار است . مهم نیست که صنعت شما , به اشتراک گذاشتن اطلاعات مرتبط و مفید , یک راه مهم برای تعامل با مشتریان , مشتریان و چشم‌انداز در حین رانندگی با ترافیک ارزشمند به سایت شما است .
داده‌ها از این موضوع پشتیبانی می‌کنند . به گفته HubSpot , ۸۸ درصد شرکت‌های b2b از وبلاگ‌ها به عنوان یک تاکتیک بازاریابی محتوا استفاده می‌کنند . از این کسب و کارها با استفاده از وبلاگ نویسی , ۴۳ درصد اذعان دارند که مهم‌ترین منبع محتوای آن‌ها است .
با این حال , وبلاگ نویسی به کار زیادی نیاز دارد . زمان می‌برد تا مقوله‌های مرتبط برای اشخاص , متخصصان مصاحبه درباره این موضوعات را مشخص کنید , محتوای خود را بنویسید , فرمت کنید و پست‌های خود را براساس منظم و سازگار منتشر کنید . به عنوان بازاریابان دیجیتال با وظایف بسیار دیگری که بر روی صفحات خود دارید , ممکن است به دنبال پاسخ دقیق‌تر به اهمیت وبلاگ نویسی در بازاریابی دیجیتال باشید .
 وبلاگ نویسی زمان زیادی را صرف می‌کند , بنابراین roi حیاتی است . بنابراین در اینجا ۶ دلیل وجود دارد که چرا وبلاگ نویسی برای بازاریابان دیجیتال مهم است , و چرا باید به اولویت‌بندی وبلاگ خود به عنوان یک دارایی ارزشمند برای کسب‌وکار خود ادامه دهید .

شاید مهم‌ترین دلیل این باشد که وبلاگ نویسی بخش مهمی از بازاریابی دیجیتال است , که در هر دو نتیجه جستجو و ترافیک وب سایت به شما می‌دهد . با ۹۳ درصد از تجربیات آنلاین که با جستجوی گوگل شروع می‌شود , ضروری است که در نتایج جستجو ظاهر شوید . ارسال محتوای وبلاگ منظم و مرتبط می‌تواند به شما کمک کند تا در موتورهای جستجو رتبه بیشتری کسب کنید . این است که :
هر چه وبلاگ افراد سازگار باشد , بیشتر عنکبوت‌ها موتور جستجو به آن مکان کشیده می‌شوند تا صفحه را crawl .
به دلیل خزیدن مداوم , موتورهای جستجو سایت شما را فعال و مرتبط با مکان‌های استاتیک می‌دانند .
سایت‌های فعال به طور منظم سینه‌خیز می‌روند و برای کلمات کلیدی محتوای آن‌ها هدف قرار می‌گیرد .
وب سایت و وبلاگ خود را به عنوان کتابی که باید به طور منظم به روز شود , در نظر بگیرید . این یکی از ارزشمندترین دارایی‌های بازاریابی شما به عنوان یک بازاریابی دیجیتال است . یک وبلاگ به شما کمک می‌کند با مشتریان , چشم‌انداز و موتورهای جستجو ارتباط داشته باشید . و محتوای مرتبط ترافیک بیشتری را هدایت می‌کند .

زمانی که سایت شما به صورت استراتژیک بهینه می‌شود , وبلاگ شما قابلیت تبدیل ترافیک را دارد که به ایجاد کیفیت بالا منجر می‌شود . وبلاگ‌های با کیفیت بالا باعث بازگشت ترافیک می‌شوند . و تکرار بازدید کنندگان به احتمال زیاد به یک مشترک یا مشتری تبدیل می‌شوند .
وبلاگ نویسی برای ایجاد رهبری منجر به کمی استراتژی می‌شود . اگر زمان لازم برای بهینه‌سازی محل خود برای تبدیل را ندارید , می‌توانید از آن مشتریان با ارزش استفاده کنید . بنابراین همراه با ارسال محتوای وبلاگ منظم , نکات زیر را در ذهن داشته باشید تا از این محتوا برای تبدیل خوانندگان استفاده کنید :
CTAs - آیا از ترافیک خود درخواست می‌کنید که تغییر کند ? اگر شما فقط به پست‌های خود پایان می‌دهید و چیزی بیش از یک دعوت به اشتراک گذاشتن یا اظهار نظر ندارید , به پتانسیل کامل وبلاگ نویسی دست نزنید . دقت کنید که در تمام مدت پست خود را به صورت استراتژیک قرار داده‌اید . این به آن معنی است که ترافیک با تعداد زیادی مکان برای تبدیل کردن به بالا , وسط و پایین of فراهم می‌کند .
گزینه دیگر این است که برخی از ارزشمندترین محتوای خود را با یک فرم در نظر بگیرید . اگر اطلاعات به اندازه کافی مفید باشد که خوانندگان شما در دانلود آن ارزش پیدا کنند , چرا از آن استفاده نکنیم . از فرم برای ثبت اطلاعات مربوطه مانند نام , شرکت , آدرس ایمیل و در صورت لزوم شماره موبایل استفاده کنید .
محتوای وبلاگ خود را به اشتراک بگذارید - از نف��ذ در وبلاگ خود در سرتاسر فعالیت‌های بازاریابی دیجیتال دیگر نترسید . به وب سایت‌های ارتباط جمعی , به اشتراک گذاشتن پیوندها در ایمیل‌ها , حتی در نظر گرفتن پست‌ها و نظرات میهمانان در سایت‌های مرتبط با صنعت . دکمه‌های اشتراک گذاری اجتماعی در پایین وبلاگ شما هم می‌تواند خوانندگان را به اشتراک گذاشتن posts در platforms تشویق کند . این کار به ایجاد ترافیک بیشتر و تبدیل بیشتر کمک می‌کند .

چگونه می‌خواهید توسط مشتریان درک شود ? شما زمان و منابع زیادی را صرف این می‌کنید که شرکت شما را به عنوان چهره‌های مقتدر در صنعت خود , و متخصصان در خدمات شما ایجاد کند . وبلاگ نویسی یکی از بهترین راه‌ها برای نشان دادن این دانش است . و این چیزی است که مشتریان و چشم‌اندازها به دنبال آن هستند .
براساس اظهارات شورای CMO , ۹ نفر از ۱۰ خریدار b2b می‌گویند که محتوای آنلاین تاثیر متوسطی بر تصمیم خرید آن‌ها دارد . چهل و هفت درصد از خریداران قبل از اینکه با نماینده فروش تماس بگیرند , حداقل ۳ - ۵ درصد از محتوا را مشاهده می‌کنند و ۹۶ درصد خریداران b2b به دنبال اطلاعات بیشتر از رهبران فکری در صنعت قبل از خرید هستند .
خط پایین - قدرت برند اهمیت دارد . وبلاگ نویسی می‌تواند به ایجاد ارزش برای برند شما در هنگام نشان دادن ثروت دانشی که دارید کمک کند . اما استراتژی کلید است . زمانی که بلاگ نویسی برای ساخت مرجع برند بر روی موارد زیر تمرکز دارد:
در مورد آنچه که برای بازار هدف و مخاطب مهم است فکر کنید . محصول یا خدمات شما به آن‌ها سود می‌رساند ?
دردی که خریدار بالقوه شما در جستجوی آن است چیست ? چطور می‌توانید به آن‌ها در حل این نقاط دردناک کمک کنید ?
در مورد سوالاتی در مورد محصولات یا خدمات شما فکر کنید . آیا می‌توانید محتوای بنویسید که جواب‌های مفید و بینش‌های مفیدی را ارائه می‌کند ?
وبلاگ نویسی برای ایجاد قدرت برند تماما ً در مورد نقاشی کسب‌وکار شما به عنوان منبع آگاه و آگاه از اطلاعات است . این به آن معنی است که در مورد محتوای می‌نویسید و ارزیابی می‌کنید که چه چیزی می‌نویسید یا ارزیابی کنید . شاید این به این معنی است که اگر شما در مورد آخرین جایزه شرکت تان صحبت می‌کردید و در عوض یک راهنمای مقایسه‌ای بر روی مزایا و معایب آن  بنویسید .

بازاریابی در مورد اعتماد است . وبلاگ نویسی یکی از بهترین روش‌ها برای ساخت آن است . بیش از ۸۰ درصد کاربران آنلاین ایالات‌متحده به اطلاعات و توصیه‌هایی که در وبلاگ‌ها می‌خوانند اعتماد دارند . با ایجاد اعتماد به خوانندگان , احتمال بیشتری برای ایجاد مشتریان وفادار , افزایش فروش و بهبود شناخت کلی برند دارید .
اما فقط نوشتن و ارسال هر چیزی این نیست که چطور به وبلاگ خود اعتماد کنید . شما باید مخاطبین خود , نقاط درد آن‌ها و تردیدهایی که ممکن است در مورد تجارت با شما داشته باشند را بشناسید و درک کنید . سپس می‌توانید از وبلاگ خود برای پرداختن به این نگرانی‌ها استفاده کنید . در اینجا چند نکته بلاگ نویسی آورده شده‌است که به شما کمک می‌کند به خوانندگان خود اعتماد کنید :
از شواهد اجتماعی استفاده کنید - چه مطالعات موردی , شهادت دهندگان , یا نقل‌قول باشد , مطمئن شوید که همیشه نمونه‌هایی برای خوانندگان خود فراهم می‌کنید تا با آن‌ها ارتباط داشته باشید و اثبات کنید که ادعاهای شما را تایید می‌کند .
خطاب به فیل‌ها در اتاق - از نوشتن چیزهایی مانند قیمت , مزایا و معایب , یا مقایسه محصول نترسید . اعتماد به خوانندگان وقتی به مخاطبین خود نشان می‌دهید , رشد می‌کند و شما از پذیرش این موضوع که محصول یا سرویس شما همیشه در هر وضعیتی بهترین نیست , نترسید .
از صحبت کردن در مورد رقبا نترسید - نه هر کسی که از سایت شما بازدید می‌کند برای کسب‌وکار شما مناسب خواهد بود . بنابراین از صحبت کردن در مورد رقبای خود نترسید , و گزینه‌های دیگری را توصیه کنید . با قرار دادن بهترین منافع خوانندگان خود در ابتدا و مهم‌تر از همه , اعتبار ایجاد خواهید کرد . حتی اگر این خواننده خاص برای شرکت شما مناسب نباشد , اگر احساس کنند می‌توانند به شما و برند شما اعتماد کنند , بهتر است خدمات شما را توصیه کنند .

این را در نظر بگیرید - ۸۲ درصد افراد پس از خواندن محتوای سفارشی به یک برند ارتباط بیشتری دارند . چرا ? چون محتوا یک داستان برای کسب‌وکار شما فراهم می‌کند. این باعث میشه که برند شما . و مردم بیشتر به چهره پشت گروه شما ربط دارند .
از وبلاگ خود برای ایجاد صدا برای برند خود استفاده کنید . این به این معنی است که کارمندان فردی پست‌های خود را بنویسند , یا از جمله داستان‌سرایی شخصی , از معتبر بودن نترسید و افراد پشت لوگوی خود را به نمایش بگذارید . این نوع وبلاگ نویسی ارتباطی بین خواننده شما ایجاد خواهد کرد که یک گام ضروری در سفر خریدار امروزی است . ارزش‌ها و ماموریت‌های خود را به عنوان یک کسب‌وکار در وبلاگ خود به اشتراک بگذارید . واقعی باش . وبلاگ یک شرکت یک نیروگاه برای هویت برند است . از استفاده از آن نترسید .

اگر به روش درست وبلاگ نویسی می‌کنید , پس فعالانه در مورد موضوعاتی که باعث نگرانی مشتریان و personas می‌شوند , ارسال می‌کنید . و برای این کار به طور موثر , باید شروع به تعامل با مشتریان خود کنید . وبلاگ نویسی این موضوع را اولویت قرار می‌دهد و شما را مجبور می‌کند که این مکالمات ضروری را با خریداران خود داشته باشید . با تعامل مستقیم با مشتریان و سوالات آن‌ها , شما نه تنها محتوای موثرتری ایجاد خواهید کرد , بلکه مخاطبین خود را به بازگشت ادامه خواهید داد .

اگر بازاریابی دیجیتالی را به عنوان راهی برای دسترسی به مشتریان b2b خود در نظر گرفته‌اید , می‌دانید که وب سایت شما برای فرآیند بسیار مهم است . پس چگونه وبلاگ نویسی به وب سایت شما کمک می‌کند تا کار خود را انجام دهد ? وبلاگ نویسی به چندین روش کمک می‌کند .
seo و ترافیک : ابتدا به نحوه جستجوی مشتری برای وب سایت خود فکر کنید . در اغلب موارد , مشتری از نام تجاری شما آگاه نباشد . او به سادگی در حال تایپ یک سوال یا جستجو در یک جعبه موتور جستجو است . به عنوان مثال , اگر نام شرکت شما شرکت xyz و you است , مشتری احتمالی شما به احتمال زیاد در " فروش ویجت " نسبت به " شرکت xyz " تایپ می‌کند .
بنابراین , برای اینکه مشتری شما را پیدا کند , وب سایت شما باید با موتورهای جستجو رتبه‌بندی شود . با ارسال وبلاگ‌های منظم و با کیفیت بالا در وب سایت تان پر از محتوای مرتبط با کلمات کلیدی مناسب و عبارات جستجو که مشتری شما برای پیدا کردن شما استفاده می‌کند , شما رتبه بالاتری را با موتورهای جستجو دریافت خواهید کرد . هر چه رتبه بالاتر باشد , وب سایت شما بیشتر دیده می‌شود و ترافیک بیشتری خواهید داشت . بنابراین , وبلاگ نویسی کسب‌وکار به seo کمک می‌کند .
هر چه بیشتر وبلاگ‌ها بیشتر سازگار باشند , عنکبوت‌ها بیشتر به دنبال عنکبوت‌ها می‌آیند و از سایت خود بیرون می‌آیند . وقتی آن‌ها به سایت شما می‌آیند و محتوای جدیدی را می‌بینید , مشخص خواهند کرد که سایت شما فعال است , مدیریت می‌شود و به طور معمول بیشتر از وب سایت‌های ایستا مرتبط است . شعار ما برای چند سال گذشته وب سایت شما بوده‌است که بیشتر شبیه یک کتاب باشد و کم‌تر شبیه یک بروشور باشد .
تولید , پرورش و تبدیل سرب : زمانی که تمام ترافیک را که به سایت شما می‌آید دارید , یک وبلاگ خوب مشتریان شما را به تعامل با شما حفظ خواهد کرد . با ارائه محتوا از طریق وبلاگ خود که به سوالات مشتری پاسخ می‌دهد, به مسائلی می‌پردازد که مشتریان شما دارند و راه‌حل‌های واقعی ارائه می‌کنند , شما ترافیک را به مشتری‌های احتمالی واجد شرایط تبدیل خواهید کرد . همانطور که دوباره به عقب و دوباره به سمت پست بلاگ خود باز می‌گردیم , شما در حال ایجاد ارتباط با آن مشتریان احتمالی , پرورش آن‌ها از طریق سفر مشتری هستید . شما در حال ایجاد اعتماد و ایجاد برند هستید . نتیجه ? زمانی که زمان آن فرا رسیده که شما تصمیم خرید بگیرید , برند شما در راس آن‌ها قرار خواهد گرفت . این زمانی است که تبدیل اتفاق می‌افتد .
بینش به مخاطبین خود : وبلاگ نویسی همچنین به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های اکتشافی خود را به دو روش مهم گسترش دهید . اول , آمدن با موضوعات برای یک وبلاگ منظم باعث می‌شود که شما فکر کنید که به نظر مخاطبین هدف خود فکر می‌کنید . هنگام نوشتن یک وبلاگ کسب‌وکار خوب , شما دائما ً از خود سوال می‌کنید که خواننده چگونه می‌خواهد بداند , چگونه به بهترین نحو این دانش را منتقل کند و چگونه خواننده را به حرکت درآورد .
دوم , گرفتن تجزیه و تحلیل برای وبلاگ شما مطالب زیادی را در مورد نحوه فکر بازدیدکنندگان وب سایت شما نشان می‌دهد . تجزیه و تحلیل وبلاگ به شما این امکان را می‌دهد که بفهمید چه موضوعاتی در میان خوانندگان شما بسیار رایج هستند , که محتوای آن‌ها در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود , و حتی زمانی که مطالب شما را می‌خوانند , چه زمانی را مطالعه می‌کنند . هر چه بیشتر در مورد مشتریان خود بدانید , قدرتمندتر خواهید بود که آن‌ها را پرورش دهید و آن‌ها را از طریق قیف فروش به آن‌ها برسانید .
باید بدانید چطور شروع کنید , وبلاگ نویسی را در مورد ۵ مورد بالایی که مشتریان به طور مداوم از شما می‌پرسند شروع کنید . چه آن محصول , خدمات و یا چیزی قابل‌مقایسه در مورد کسب‌وکار شما باشد , در وبلاگ خود در مورد آن . پس می‌توانید مقاله بزرگی برای ارجاع آن‌ها داشته باشید !

چرا وبلاگ تبلیغات مهم است 

وبلاگ تبلیغات

همه ما می‌دانیم که بازاریابی دیجیتال قدرتمند چگونه می‌تواند باشد , و چگونه برای هر شرکتی که می‌خواهد در سال ۲۰۲۰ رقابتی باقی بماند . از آنجا که بازاریابی دیجیتال بسیار محبوب شده‌است , می‌توانید بگویید که بازار به طرق مختلف اشباع شده‌است و محتوای تبلیغاتی اشباع شده‌است . به همین دلیل مهم است که به دنبال روش‌های بازاریابی دیجیتالی باشیم که در واقع کار می‌کنند و یک کاواک بزرگ پول نیستند .
یکی از این تکنیک‌هایی که اغلب نادیده گرفته‌شده و ارزش آن کم‌تر است , وبلاگ قدرتمندی است . بسیاری از شما ممکن است احساس کنید که وبلاگ‌ها منسوخ شده‌اند و باید در اوایل دهه ۲۰۰۰ بر جای گذاشته شوند , اما من اینجا به شما می‌گویم که وبلاگ‌ها نسبت به هر زمان دیگری قدرتمندتر هستند و گزینه بسیار خوبی برای رانندگی در وب سایت شما در سال ۲۰۲۰ هستند .
بنابراین بیایید نگاهی به برخی از دلایل این که چرا وبلاگ‌ها هنوز ابزار مفیدی برای بازاریابان و صاحبان وب سایت هستند , بیندازیم .

اول اینکه, وبلاگ‌ها می‌توانند ابزار خوبی برای کمک به شما در دستیابی به آن نقطه رتبه‌بندی بالا در صفحات نتیجه موتور جستجو باشند . با استفاده موثر از کلمات کلیدی و یک موضوع جالب که توجه بیننده را جلب می‌کند , وبلاگ‌های با کیفیت خوب وقتی کاربر اینترنتی در جستجوی اطلاعات در مورد یک موضوع خاص باشد , به شدت رتبه‌بندی خواهند شد.
در طول زمان که شما یک کاتالوگ از محتوای وبلاگ می‌سازید و شروع به ایجاد شهرت خوب برای محتوای وبلاگ با کیفیت بالا می‌کنید , لینک به وب سایت شما در SERPs رتبه بالاتری را کسب خواهد کرد و در کل وب سایت شما در بهینه‌سازی موتور جستجو موثر سرمایه‌گذاری خواهد کرد . مهم است که به یاد داشته باشید که هر وبلاگ جدید یک صفحه جدید به وب سایت شما اضافه می‌کند و احتمال کشف وب سایت شما را افزایش می‌دهد .
باید تاکید کرد که برای اینکه وب سایت شما با seo بزرگ‌تر آشنا شود و به رتبه‌بندی بالاتر در SERPs دست پیدا کند , باید محتوای وبلاگ را فراهم کنید که کیفیت بالایی دارد , به یک موضوع داغ رسیدگی کنید و کلمات کلیدی لازم را در آن بگنجانید .

وبلاگ‌ها راه خوبی برای هدایت ترافیک ارگانیک به وب سایت شما هستند . با انتخاب صحیح موضوع و استفاده از کلمات کلیدی در وبلاگ‌های شما , وب سایت شما شانس بیشتری برای رتبه‌بندی صفحات نتیجه موتور جستجو و افزایش تعداد افرادی که به وب سایت شما هدایت می‌شوند , دارد .
هر چه افراد بیشتری در معرض وب سایت شما قرار گیرند , شانس بیشتری برای تبدیل یکی از این بازدیدکنندگان جدید به یک مشتری پرداخت می‌شود .
زمانی که متوجه افزایش ترافیک وب سایت خود از وبلاگ‌های خود شده‌اید , می‌توانید از ابزاری مانند تجزیه و تحلیل گوگل برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد ترافیک خود استفاده کنید , مانند اینکه چه نوع محتوا محبوب‌تر یا موثرتر از آن است . داده‌هایی مانند این به شما این امکان را می‌دهد که وبلاگ‌های خود را هماهنگ کرده و موقعیت آن‌ها را طوری تعیین کنید که بیش‌ترین شانس موفقیت را داشته باشند .

همانند افزایش ترافیک , تولید بلاگ ها به طور پیوسته تعداد leads تولید شده را افزایش می‌دهد . اگر شما در هدایت اولین بازدید کننده به وب سایت خود موفق هستید , شانس بیشتری برای ایجاد یک رهبری شایسته خواهید داشت اگر محتوای وبلاگ تولید می‌کنید که برای آن‌ها مفید و ارزشمند است .
اگر یک بازدید کننده وبلاگ شما را در پرداختن به جستجوی آن‌ها کمک کند , احتمال بیشتری وجود دارد که آن‌ها بارها با شما تعامل داشته باشند و برای محتوای وبلاگ آینده باز گردند . با استفاده از وبلاگ شما به عنوان اولین نقطه تماس که با کسب‌وکار شما دارند , شما فرصت ایجاد رابطه با هر بازدید کننده را دارید , و زمانی که تصمیم می‌گیرند زمان تصمیم‌گیری در مورد خرید است , کسب‌وکار شما مد نظر قرار خواهد گرفت .

بلاگ ها یک فرصت باورنکردنی برای شما فراهم می‌کنند تا با مشتریان خود درگیر شوید , و مشتریان شما بسته به سکویی که وبلاگ بر روی آن قرار دارد با یکدیگر درگیر شوند .
ایجاد یک جامعه و فرصتی برای تماس مستقیم مشتریان شما تاثیر بسیار خوبی از یک وبلاگ موفق است که اغلب منجر به وفاداری و اعتماد بیشتر می‌شود .
انتشار وبلاگ‌ها که راه حلی را برای پرس و جوی مشتریان فراهم می‌کنند , راه طولانی ‌تری را برای تحکیم رابطه قوی‌تر با مشتریان موجود شما طی می‌کند و به ایجاد روابط جدید با مشتریان احتمالی کمک می‌کند .

حالا که شما می‌دانید چرا وبلاگ‌ها برای گنجاندن در تلاش‌های بازاریابی دیجیتال خود مهم هستند , چگونه یک فرد موفق را ایجاد می‌کنید ?
در اینجا چند نکته وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند شروع کنید :
برای بیننده ارزش ایجاد کنید - شما همیشه باید سعی کنید یک راه‌حل برای یک پرس و جو جستجو ارائه کنید , و این به آن معنی است که عنوان وبلاگ شما و کلمات کلیدی باید با محتوای آن در وبلاگ شما سازگار باشند .
تعادل - طول - آنقدر مهم است که بتوانید به بینندگان اطلاعات ارزشمندی را بدهید , در حالی که هنوز توجه خود را حفظ می‌کنید . بنابراین هدف از بازی در اینجا ایجاد محتوای است که با اطلاعات مفید بسته‌بندی شده‌است , اما زیاد طول نمی‌کشد که بیننده خسته می‌شود و پیش از موعد از خواب می‌رود .
موضوعات را عاقلانه انتخاب کنید - این یکی دو برابر است … نه تنها باید موضوعاتی را انتخاب کنید که برای بینندگان جالب هستند , اما باید موضوعاتی را انتخاب کنید که در آن مهارت دارید و به صنعت شما مربوط هستند . پس اساسا , کمی تحقیق کنید تا ببینید افراد به چه چیزی علاقمند هستند و چه چیزی را می‌نویسند !
به یک برنامه پایبند باشید - زمانی که افراد این وبلاگ ارزشمند و جذاب را کشف کرده‌اند که می‌نویسید , آن‌ها به محتوای شما متصل خواهند شد و می‌خواهید هر وبلاگ جدیدی را که منتشر می‌کنید , مطالعه کنید . اگر برنامه برنامه‌ریزی‌شده مانند یک وبلاگ جدید را هر روز سه‌شنبه تهیه کنید , برای بینندگان راحت‌تر است که بدانند وقتی محتوای آن آزاد است به طور مداوم مصرف کند .
 

وبلاگ تبلیغات را چگونه بنویسیم 

بسیاری از تجارت‌های کوچک و بزرگ نمی‌خواهند زمان و پول خود را صرف وبلاگ نویسی کنند . اگر شما هم یکی از آن‌ها هستید ممکن است بزرگ‌ترین اشتباه شما باشد . در این مقاله به بررسی فواید وبلاگ نویسی منظم و اینکه چرا شما باید این کار را از حالا شروع کنید می‌پردازیم .
بسیار خوب , وب سایت شما تمام شده‌است و به نظر عالی می‌رسد . یک تجربه مثبت از کاربر ارائه می‌دهد . این گوشی موبایل است و تعداد زیادی شهادت مشتریان درخشان دارد . شما ترافیک کافی دارید اما به نوعی هنوز به اندازه کافی برای کسب و کارتان فروش ندارید .

وبلاگ نویسی آزاد است

اگر ترافیک بیشتری می‌خواهید , وبلاگ نویسی را شروع کنید . وبلاگ نویسی به کسب و کاره‌ای کوچک و بزرگ کمک می‌کند تا ترافیک با کیفیت بیشتری دریافت کنند.
براساس آمار اخیر بازاریابی HubSpot , شرکتی که ۱۶ مقاله در ماه منتشر می‌کند , تقریبا ً دریافت کرده‌است . 3.5 برابر ترافیک بیشتر در مقایسه با شرکت‌هایی که تنها ۰ تا ۴ مقاله در ماه منتشر می‌کنند . کلید آن انتشار محتوای منظم , ارگانیک و تازه به وب سایت شما است که می‌تواند ترافیک بیشتری داشته باشد .
مزیت اصلی دیگر وبلاگ نویسی این است که کاملا ً آزاد است . پس لازم نیست یک مقدار پول پرداخت کنید .

وبلاگ نویسی باعث تعامل است

زمانی که یک بازدید کننده جدید به وب سایت شما می‌آید , او " همان خدماتی را که صدها شرکت دیگر ارائه می‌دهند , پیدا خواهد کرد , پس چرا از شما خرید می‌کند ?
در اینجا وبلاگ نویسی نقش مهمی دارد . وبلاگ نویسی می‌تواند تعامل بازدیدکنندگان جدید را افزایش دهد . در وبلاگ کسب‌وکار خود می‌توانید هر چیزی را که می‌خواهید منتشر کنید . از اخبار و اخبار شرکت , رویداده‌ای آتی , منابع حرفه‌ای به مقالات و آموزش‌های مفید . آن کسب‌وکار شما را از رقابت متمایز می‌کند .
وبلاگ نویسی تبلیغات را شکست می‌دهد . بسیاری از بازدیدکنندگان به وبلاگ یک شرکت اعتماد دارند تا اطلاعات بیشتری در مورد شرکت پیدا کنند .

وبلاگ تبلیغات سبب ترافیک بیشتر میشود

سکوهای رسانه اجتماعی منبع بسیار خوبی برای رانندگی به وب سایت شما هستند . اما شما نمی‌توانید همیشه لینک‌های بیرونی خود را به وب سایت خود در وب سایت‌های ارتباط جمعی بگذارید چون حضور رسانه‌های اجتماعی شما را احساس بد و بد می‌کند . تعامل مشتری شما کاهش می‌یابد و در روزه‌ای آینده متوجه آن خواهید شد .
پس حالا چه باید کرد , راه‌حل اینجا وبلاگ نویسی است . شما می‌توانید مطالب تازه و مفیدی را شروع کنید و آن را در بس‌ترهای رسانه‌های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید . بدین ترتیب شما به مشتریان خود چیزی جدید می‌دهید و هر روز آن‌ها را دوست خواهند داشت .
فقط اطمینان حاصل کنید که یک برنامه بلاگ سازگار را حفظ می‌کنید و اطلاعات کیفی را به پیروان رسانه‌های اجتماعی خود ارائه کنید . همچنین شانس شما برای آوردن مشتریان جدید به وب سایت شما را افزایش می‌دهد .

مزایای وبلاگ نویسی در تبلیغات

بیش از پیش , مصرف کنندگان به شهرت یک شرکت اهمیت می‌دهند . اگر می‌خواهید درآمد کسب‌وکار و شماره مشتری خود را افزایش دهید , باید زمان لازم برای ایجاد هویت قوی برند را صرف کنید . نزدیک به ۹۰ درصد از مصرف کنندگان در سراسر جهان قبل از تصمیم‌گیری خرید به شهرت برند نگاه می‌کنند .
چگونه می‌توانید اولین تاثیر را با مشتریان بالقوه بگذارید ? بازبینی‌های آنلاین و مقالات وبلاگ با کیفیت بالا نقش بزرگی ایفا می‌کنند , به همین دلیل وبلاگ نویسی هم برای seo و هم برای برندسازی مهم است ( هر دو به تولید و فروش پیشرو کمک می‌کنند ) . تعجبی ندارد که حدود ۹ کسب‌وکار b2b و b2c از بازاریابی محتوا برای رسیدن به مشتریان استفاده می‌کنند.
نادیده گرفتن مزایای شگفت‌انگیز وبلاگ نویسی غیر ممکن است , و دیدن اینکه چرا وبلاگ نویسی برای ساخت برند شما مهم است آسان است . یک وبلاگ با برچسب زده شما را با مخاطبین هدف شما بهتر از تبلیغات سنتی , ایجاد اعتماد اول و فروش محصولات دوم مرتبط می‌کند.

پس چرا بلاگ ? وبلاگ نویسی بخش مهمی از بازاریابی محتوایی و بهینه‌سازی موتور جستجو است . جذب بازدید کنندگان به وب سایت شما نیازمند محتوای کیفی بالایی است که آن‌ها را به خود جلب می‌کند . مزایای seo برای شرکت‌های b2b و b2c از نتایج جستجوی بهبود یافته تا تشخیص بهتر برند نشات می‌گیرد . وبلاگ نویسی منظم :
Entices بازدید کنندگان برای صرف زمان بیشتر در صفحات وب , نشان می‌دهد که برند شما در جستجوهای ارگانیک بیشتر نمایان می‌شود . برای رسیدن به این هدف , محتوا ضروری است . وبلاگ‌ها فضای کامل را برای گنجاندن کلمات کلیدی مناسب برای مخاطب و صنعت مقصد خود فراهم می‌کنند .

وبلاگ شما به شما این امکان را می‌دهد که نشان دهید چرا شرکت شما متفاوت است . هر مقاله کمی در مورد چیزی که باعث می‌شود علامت تجاری شما ایجاد شود نشان می‌دهد . چه می‌خواهید که کسب‌وکار تان احساس جدی و حرفه‌ای و یا سرگرم‌کننده بودن و پشت سرهم کردن داشته باشد , وبلاگ نویسی این ویژگی‌ها را نشان می‌دهد .
مقالات اطلاعاتی می‌توانند محصولات یا سرویس‌های شما را توصیف کنند . بازدیدکنندگان می‌توانند مزایای انتخاب کسب‌وکار , یادگیری بیشتر درباره کیفیت کار , توجه به جزئیات و سایر عوامل را ببینند .
روش دیگر برجسته کردن هویت برند شما تاکید بر ارزش‌های اصلی است . برای مثال , اگر شما محصولات سبز یا محصولات دوست‌دار محیط‌زیست را اولویت‌بندی کنید , محتوای آنلاین شما مکانی عالی برای دانستن آن است ! از اظهار نظر درباره موضوعات مورد علاقه از دیدگاه منحصر به فرد برند خود نترسید .

تصور کنید که به دنبال پیمان‌کار هستید تا آشپزخانه خود را تغییر دهید . چه کسی را استخدام می‌کنید ? کسی که به شما پاسخ‌های مبهم می‌دهد و سعی دارد به سوالات شما پاسخ دهد ? به احتمال زیاد . شما می‌توانید متخصص را انتخاب کنید که می‌تواند این فرآیند را به طور واضح توضیح دهد در حالیکه مزایا و معایب گزینه‌های مختلف را نشان می‌دهد .
یکی از مزایای وبلاگ نویسی برای کسب‌وکار این است که این مقالات اجازه می‌دهند کسب‌وکار شما دانش و تخصص خود را به صورت آنلاین نشان دهد . بلاگ ها نماینده شرکت شما در بهترین نور حتی قبل از اینکه فرصتی برای ملاقات با مشتریان داشته باشید . محتوای اطلاعاتی به خوانندگان نشان می‌دهد که کسب‌وکار شما یک مرجع صنعتی است که می‌توانند به پاسخ‌های قابل‌اطمینان اعتماد کنند .
در هر وضعیتی , افراد بیشتر تمایل به خرید محصولات از متخصصان صنعت دارند . فردی تجربه اعتماد به نفس را تجربه می‌کند و فقدان مهارت اثر معکوس دارد . به همین دلیل است که کسب و کارها به نمادهایی همچون " ۲۵ سال تجربه " یا certifications تاکید می‌کنند . وبلاگ نویسی برای seo بسیار مهم است زیرا به ساخت portfolio به عنوان یک متخصص در زمینه کمک می‌کند . هر چه بیشتر ( به راحتی ) مقالاتی درباره یک موضوع خاص داشته باشید , به نظر می‌رسد که تخصص صنعتی بیشتری دارید .

وبلاگ‌های خوب می‌توانند با کمک به آن‌ها برای یافتن راه‌حل‌هایی که نیاز دارند , خوشحال شوند . در عوض , آن‌ها به احتمال زیاد به مشتریان وفادار باقی می‌مانند . بازدیدکنندگان جدید ممکن است تحت‌تاثیر راهنماهای جزئی در وب سایت شما قرار بگیرند و تصمیم بگیرند درباره محصولات خود بیشتر یاد بگیرند . هر بار که این اتفاق می‌افتد , شناخت برند شما رشد می‌کند .
برای ایجاد یک تجربه بزرگ برای خوانندگان باید خودتان را در جای مشتریان هدف قرار دهید . برای اولین بار چه نوع کمکی می‌خواهید ? اغلب مردم به پیدا کردن راه‌حل مناسب برای یک مشکل نیاز دارند . آن‌ها ممکن است ندانند که کدام محصول برای خرید و چه باید در آینده انجام شود .
مهره‌های ستون می‌تواند تفاوت بین چند گزینه را توضیح دهد و مزایای هر یک را نشان دهد . خوانندگان آن را وقتی به وضوح و سرعت به محصولاتی که نیاز دارند , راهنمایی می‌کنند .

وبلاگ تبلیغات

image source

وبلاگ‌ها به شما فضای بیشتری نسبت به دیگر صفحات وب می‌دهند تا از مزایای برند شما بحث کنند . برای مثال , به جای یک پاراگراف کوتاه درباره موارد با کیفیت بالا , می‌توانید یک مقاله وبلاگ کامل را برای توضیح اینکه چرا روش‌های شما برتر هستند اختصاص دهید . وقتی از لحاظ مزایا و راه‌حل‌ها صحبت می‌کنید , به آرامی به مشتریان احتمالی سقلمه‌ای بزنید تا گام بعدی را بردارند .
مزیت دیگر وبلاگ نویسی انعطاف‌پذیری آن است . برخی شرکت‌ها به چندین بخش مختلف مخاطبان , از جمله مشتریان نهایی و کسب و کاره‌ای تجاری , بازار دارند . یکی از مزایای وبلاگ نویسی منظم , ایجاد محتوای متناسب با نیازهای گروه‌های خاص مشتری است .

وبلاگ نویسی برای تبلیغات 

وبلاگ نویسی برای تبلیغات امروزه متداول ترین روش برای تبلیغات است.ویلاگ نویسی را باید بیاموزیم تا بتوانیم بهتر تبلیغات نماییم.

در اواخر دهه ۹۰ , بلاگ نویسی مسیر خود را برای تبدیل شدن به یک بخش جدایی‌ناپذیر از فرهنگ آنلاین آغاز کرده‌است . بلاگ ها در ابتدا به عنوان مجله‌های شخصی آنلاین در سراسر جهان آغاز شدند . و این هم اکنون برای بهبود برند شخصی و نیز بهبود کسب‌وکار تغییر کرده‌است .
امروزه مردم به دلایل مختلف مانند نوشتن تجربیات شخصی خود , پول درآوردن , ترافیک رانندگی به وب سایت خود , تعامل با مشتریان و غیره وبلاگ دارند .
این ۲۰۲۲ است و اگر شما یک وبلاگ را قبلا ً آغاز نکرده اید , باید بالاترین اولویت برای شما باشد . برای اینکه شما شروع به کار کنید, این یک برنامه آموزشی گام‌به‌گام در مورد چگونگی ایجاد یک وبلاگ است .

وبلاگ چیست

بلاگ یک وب سایت است که به طور منظم به روز رسانی می‌شود . فقط همین . اما وبلاگ نویسان تازه‌کار اغلب در شگفت هستند که آیا یک وبلاگ مانند یک وب سایت است ? اگر نه , چقدر از یک وب سایت متفاوت است ?
تفاوت اصلی میان یک وبلاگ و یک وب سایت این است که محتوای وبلاگ اغلب به روز می‌شود و در اغلب موارد , وب سایت‌ها با تعداد بسیار کمی به روز می‌شوند . محتوای وب سایت معمولا ً شامل صفحات جداگانه‌ای برای جزییاتی مانند تماس , محصولات و خدمات است .
بلاگ ها بر روی محتوا تمرکز دارند که معمولا ً پست بلاگ نامیده می‌شوند. بلاگ ها معمولا ً این پست‌ها را به ترتیبی نشان می‌دهند که جدیدترین پست در ابتدا ظاهر می‌شود , و غیره . بلاگ ها اغلب بخش نظرات زیر پست‌های بلاگ دارند . این ها اجازه تعامل با کاربران را می‌دهند .
شما ممکن است از یک وبلاگ خبری , وبلاگ تکنولوژی و یا حتی یک وبلاگ معروف شنیده باشید . اما همانطور که در این مقاله خواهید دید , یک وبلاگ می‌تواند در هر موضوعی باشد .

وبلاگ تبلیغات

یک وبلاگ بهترین راه برای ارتباط با مخاطبین / مشتریان / مشتریان شماست . این کار به شما سکوی عالی می‌دهد که نه تنها کارتان را به نمایش بگذارید بلکه به مخاطبین شما اجازه می‌دهد تا اطلاعات بیشتری در مورد شما , محصول و یا وب سایت شما داشته باشند .

افزایش تعامل مشتری : آن‌ها به بازدیدکنندگان فرصتی می‌دهند تا نظر خود را درباره محتوی که تولید می‌کنید بیان کنند . بازدیدکنندگان می‌توانند سوالاتی بپرسند و بازخوردی ارائه دهند . یک گفتگوی دو طرفه به ایجاد مدرک اجتماعی کمک می‌کند , در نتیجه تبدیل به تغییر می‌شود .
با داشتن یک وبلاگ , می‌توانید به خوانندگان خود اجازه دهید بیشتر در مورد شما بدانند . برای خوانندگان شما آسان‌تر می‌شود که برند خود را متمایز کنید . اغلب قضاوت درباره شخصیت صاحبان وب سایت مشکل است . وبلاگ‌ها اجازه می‌دهند به راحتی ارائه شوند .
خوب برای seo به این دلیل خوب است که به تعدادی از چیزهایی که فاکتورهای رتبه‌بندی مهم هستند کمک می‌کند . زمانی که یک وبلاگ دارید که به طور مرتب با پست‌های وبلاگ که کیفیت بالایی دارند و موضوعات مرتبط با مخاطب شما به روز می‌شوند , می‌تواند تفاوت زیادی در نحوه عملکرد وب سایت شما در موتورهای جستجو ایجاد کند .

وبلاگ‌ها دارایی کسب‌وکار شما هستند . آن‌ها به استراتژی بازاریابی شما کمک می‌کنند و به رساندن پیام تان با صدای بلند و واضح به مخاطبین خود کمک می‌کنند .
آن‌ها در مورد شما , محصولات / خدمات شما پاسخ می‌دهند و می‌توانند به سوالات مکرر پاسخ دهند . به طور کلی , وبلاگ‌ها با رانندگی ترافیک به وب سایت شما به بهبود دید کاری شما کمک خواهند کرد.

بلاگ ها به طور منظم به روز می‌شوند , و هر وبلاگ جدید فرصتی دیگر برای آشکار کردن وب سایت شما است . حالا وب سایت شما شروع به ظاهر شدن در موتورهای جستجو مانند گوگل برای طیف وسیعی از اصطلاحات جستجو خواهد کرد. بنابراین , این امر افراد بیشتری را به بازدید از وب سایت شما خواهد آورد و در نهایت ترافیک را به وب سایت شما افزایش خواهد داد.
همچنین یک وبلاگ می‌تواند به افزایش عملکرد رسانه‌های اجتماعی شما کمک کند . اگر محتوای شما ارزش افزوده کند, جذاب و جذاب است , کاربران را ترغیب خواهد کرد تا محتوای رسانه‌های اجتماعی را به اشتراک بگذارند . این کار باعث می‌شود که محتوای شما به مخاطبان بیشتری برسد که در نهایت تعامل رسانه‌های اجتماعی شما را افزایش می‌دهد و به آن دسترسی پیدا می‌کند. سیگنال‌های اجتماعی که دریافت می‌کنید نیز به افزایش رتبه موتور جستجو شما کمک خواهند کرد . این راه دیگری است که در آن یک وبلاگ به افزایش ترافیک به وب سایت شما کمک می‌کند .

داستان‌های مشترک - می‌خواهید به بازدیدکنندگان نظرات خود را در مورد کسب‌وکار و کسب‌وکار شما ارائه دهند ? داستان‌های واقعی خود را به اشتراک بگذارید , به مردم نشان دهید که چگونه شروع کردید و چگونه به جایی که هستید رسید . مردم همیشه عاشق داستان‌های خواندن هستند . خوانندگان خود را به اشتراک بگذارید تا داستان‌های خود را به اشتراک بگذارند و با passions ارتباط برقرار کنند. داستان‌ها تمایل به الهام بخشیدن به مردم دارند, آن‌ها به شما کمک می‌کنند تا به راحتی چشم‌انداز را به اشتراک بگذارید و ارزش را فراهم کنید . این به ایجاد یک تصویر برند بهتر برای کسب‌وکار شما کمک می‌کند .
فراهم نمودن محتوای ارزشمند : اگر کاربران به دنبال سرگرم شدن باشند , احتمالا ً در رسانه‌های اجتماعی خواهند بود . به غیر از سرگرمی , کاربران نیز می‌خواهند روشنفکر و مطلع باشند . اگر شما می‌توانید خود را به عنوان یک مرکز اطلاعات نشان دهید و به زندگی مردم ارزش اضافه کنید , آن‌ها به مدت بیشتری باز می‌گردند . آموزش یک نمونه عالی از محتوای ارزشمند است .
استفاده از عناوین مسحور کننده - عناوین مقالات شما احتمالا ً مهم‌ترین بخش آن هستند . به آن زمان بدهید و کاربران را تشویق کنید که با استفاده از عنوان مسحور کننده بیشتر مطالعه کنند . اغلب افراد فراتر از عنوان را نمی‌خوانند . به آن‌ها دلایلی بدهید که فراتر از عنوان بروند . عموما عنوان‌ها باید کوتاه و شیرین باشند . همچنین باید از کلمات کلیدی در عناوین استفاده کنید و آن‌ها را چشم گیر کنید .
یک مقدمه عالی دارید - مهم است که به این نقطه برسیم. باید بتوانی با اولین جمله خواننده را به قلاب بیندازی . مقدمه باید فورا ً به خواننده اطلاع دهد که با زمانی که در مقاله خود خرج می‌کنند چه خواهند کرد .
جملات کوتاه و کوتاه , جملات کوتاه , نقاط گلوله و subheadings را برای نگه داشتن خوانندگان درگیر نگاه دارید . بدون این محتوا , پی‌گیری , به خصوص در دستگاه‌های تلفن همراه دشوار است .

مجری سئو,مجری گوگل,مجله دیجیتال,غرفه آرایی,تجارت دیجیتال,تبلیغات صفحه اول گوگل,سئو عالی,سئو کلاه سیاه,طراحی سایت,مجری تبلیغات,سئو ارزان,سئو تضمینی,سئو حرفه ای,سئو درون صفحه,سئو خارج صفحه,سئو مارکتینگ,هزینه تبلیغات گوگل,قیمت تبلیغات گوگل,نرخ تبلیغات گوگل,گوگل ادز,مجله تبلیغات,تبلیغات ارزان,تبلیغات ارزان گوگل,تبلیغات ارزان یوتیوب,تبلیغات ارزان فیس بوک,تبلیغات ارزان تلگرام,تبلیغات ارزان اینستاگرام,تبلیغات رایگان گوگل,تبلیغات رایگان ,تبلیغات رایگان اجتماعی,تبلیغات ارزان اینترنتی,متخصص سئو,سئو تضمینی,مشاور سئو,مشاور تبلیغات گوگل,مجری تبلیغات گوگل,جام ارژنگ,هاست ارزان,دامنه رایگان,سایت فروشگاهی,تبلیغات صنعتی,سئو سایت صنعتی,طراحی سایت خودرو

 

مجری تبلیغات

جام ارژنگ : طراحی سایت ، سئو