• مجری تبلیغات

جام ارژنگ:مرکز تبلیغات،طراحی سایت و سئو

جام ارژنگ با بیش از 1000 نمونه سایت در صفحه اول گوگل

موزیک هکرها

موزیک هکرها،موسیقی هکری

آهنگ و موسیقی هکرها. آهنگ هکری یا موسیقی هکرها بسیار زیبا و شنیدنی است .در این قسمت یک ویدئو موزیک بسیار زیبای هکرها به اشتراک گذارده شده است. داده ایم.

پخش آنلاین موزیک هکرها

موزیک هکری,موسیقی هکری,دسته هکرها,آهنگ هکرها,پخش موزیک هکرها

هکر کیست

یک هکر فردی است که از کامپیوتر , شبکه یا مهارت‌های دیگر برای غلبه بر یک مشکل فنی استفاده می‌کند. این اصطلاح همچنین ممکن است به هر کسی که از توانایی‌های خود برای دستیابی غیرمجاز به سیستم‌ها یا شبکه‌ها برای ارتکاب جرم استفاده می‌کند , اشاره کند. برای مثال یک هکر ممکن است اطلاعات را از طریق سرقت هویت و یا پایین آوردن یک سیستم بدزدد و اغلب آن را گروگان بگیرد تا باج بگیرد .
واژه هکر از نظر تاریخی یک واژه گنگ بوده و گاهی به عنوان واژه تحسین برای افرادی استفاده می‌شود که مهارت و خلاقیت بالایی در رویکرد خود به مشکلات فنی دارند . با این حال , این اصطلاح برای افرادی که از این مهارت برای اهداف غیر قانونی یا غیراخلاقی استفاده می‌کنند نیز کاربرد دارد .
هکر برای اولین بار در دهه ۱۹۶۰ برای توصیف یک برنامه‌نویس یا یک فرد مورد استفاده قرار گرفت که در دوران قابلیت‌های رایانه‌ای بسیار محدود , می‌تواند کارایی کد کامپیوتری را به روشی افزایش دهد که کد ماشین اضافی را از یک برنامه حذف یا هک کند . در طول سال‌ها تکامل پیدا کرده‌است تا به فردی با درک پیشرفته از کامپیوتر , شبکه سازی , برنامه‌نویسی یا سخت‌افزار مراجعه کند.

هکرها چه کاری انجام میدهند

هکرها از مهارت‌های فنی برای بهره‌برداری از پدافند cybersecurity استفاده می‌کنند. هکرها اخلاقی برای آسیب‌پذیری cybersecurity تست می‌کنند و ممکن است هک کردن را به عنوان یک حرفه انجام دهند - - برای مثال , یک آزمونگر نفوذ ( آزمونگر خودکار ) - - یا به عنوان سرگرمی . هدف نهایی اغلب دستیابی غیرمجاز به کامپیوترها , شبکه‌ها , سیستم‌های محاسباتی , دستگاه‌های تلفن همراه یا اینترنت سیستم‌ها است . بسیاری از هکرها حرفه‌ای از مهارت‌های خود برای تعیین حفره‌های امنیتی در سیستم‌های سازمانی استفاده می‌کنند و سپس توصیه می‌کنند که شرکت‌ها در کجا باید دفاع امنیتی خود را افزایش دهند تا فعالان تهدید را نجات دهند .
نتایج همچنین می‌تواند مخرب باشد : هکرها ممکن است اعتبار ورود به سیستم , اطلاعات مالی و انواع دیگر اطلاعات حساس را بدزدند .
بسیاری از هکرها قصد دارند از ضعف فنی یا اجتماعی برای نقض دفاع استفاده کنند. ضعف‌های فنی ممکن است شامل آسیب‌پذیری در نرم‌افزار یا سایر نقاط ضعیف قابل بهره‌برداری باشد. برای بهره‌برداری از نقاط ضعف اجتماعی , هکرها ممکن است تلاش کنند تا پیامدهای اجتماعی را از طریق تظاهر دروغین دستکاری کنند , مانند جعل هویت یک هم‌کار یا دیگر افراد برای کسب اطلاعات مالی یا ورود به سیستم . هکرها همچنین ممکن است از مهارت‌های فنی خود برای نصب نرم‌افزارهای مخرب خطرناک , دزدیدن یا از بین بردن داده‌ها , یا مختل کردن خدمات یک سازمان استفاده کنند .
هکرها از همه انواع در فروم ها برای تبادل اطلاعات هک و tradecraft شرکت می‌کنند . فروم های زیادی وجود دارند که در آن‌ها هکرها اخلاقی می‌توانند در مورد شنود مکالمات بحث و یا سوال کنند . بسیاری از این انجمن‌های هکر راهنماهای فنی با دستورالعمل‌های گام‌به‌گام در خصوص شنود مکالمات ارائه می‌دهند .
در مقابل , فروم ها و بازارهایی که به فعالان تهدید یا هکرها جنایی خدمت می‌کنند اغلب در وب تاریک میزبانی می‌شوند و یک خروجی برای ارائه , تجارت و درخواست خدمات شنود غیرقانونی فراهم می‌کنند .
هکرها , که گاهی فاقد مهارت‌های فنی هستند , اغلب از دستورالعمل‌ها و دیگر برنامه‌های نرم‌افزاری خاص طراحی‌شده برای شکستن شبکه‌های شرکتی استفاده می‌کنند. این نرم‌افزار ممکن است اطلاعات شبکه را برای جمع‌آوری اطلاعات در مورد عملکرد سیستم هدف دستکاری کند. این دستورالعمل‌ها را می‌توان در اینترنت برای هر کس , که معمولا ً هکرها در سطح ورود هستند , یافت . هکرها با مهارت‌های محدود گاهی اوقات بچه‌های خط نامیده می‌شوند و به نیاز خود برای استفاده از متن‌های مخرب و ناتوانی آن‌ها در ایجاد کد خود اشاره می‌کنند . هکرها مخرب پیشرفته ممکن است این دستورالعمل‌ها را مطالعه کرده و سپس آن‌ها را برای توسعه روش‌های جدید اصلاح کنند.

بسیاری فکر می‌کنند که " هکر " به برنامه نویس ماهر در اصلاح سخت‌افزار یا نرم‌افزار کامپیوتری اشاره می‌کند تا بتواند به شیوه‌ای خارج از قصد سازندگان اصلی مورد استفاده قرار گیرد . اما این دیدگاه باریکی است که دامنه وسیعی از دلایل اینکه چرا کسی به شنود می‌رود را در بر نمی‌گیرد . برای یادگیری انگیزه‌های مختلف انواع مختلف هکرها ممکن است تحت نظر hoodie خوانده شود : چرا پول , قدرت و من هکرها را به جرایم سایبری هدایت می‌کنند .

مجری تبلیغات

جام ارژنگ : طراحی سایت ، سئو