• مجری تبلیغات

جام ارژنگ:مرکز تبلیغات،طراحی سایت و سئو

جام ارژنگ با بیش از 1000 نمونه سایت در صفحه اول گوگل

طراحی سایت فلنج

طراحی سایت فلنج

طراحی سایت فلنج در صفحه اول گوگل طرفداران خاص خود را دارد که در حقیقت تخصصشان در حوزه فلنج است.
طراحی سایت فلنج برای کسانیکه تولید کننده و یا واردکننده فلنح هستند بسیار ضروری و برای رونق کسب و کارشان بسیار حیاتی است.

طراحی سایت فلنج

چرا سایت فلنج طراحی کنیم

امروزه داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری ضروری و حائز اهمیت است.طراحی و داشتن وب سایت مزایای فراوانی برای صاحبان مشاغل دارد.

طراحی سایت فلنج برای تمام تولید کنندگالن فلنج در جهت بازاریابی و فروش مهم است و با توجه به رشد روز افزون استفاده از تلفن همراه و اینترنت فدیگر مردم برای پیداکردن کالای مورد نظر خود خیابان ها را نمیگردند و یا به شهرهای مختلف سفر نمیکنند و نیازها و خرید خود را از طریق اینترنت انجام میدهند.

با طراحی سایت فلنج میتوانید بطور دائم جوابگوی مشتریان خود باشید و فروشگاه شما بصورت 24 ساعته باز است و هیچگاه تعطیلی نخواهد داشت حتی هنگامیکه در مسافرت هستید نیز فروش در فروشگاه شما بصورت آنلاین انجام میشود.

با طراحی و داشتن سایت فلنج ،نام فروشگاه و برذند شما نیز معروف میگردد مثلا وقتی شخصی به مفروشگاه شما بصورت حضوری مراجعه میکمند ممکن دفعه بعد محل شما را براحتی پیدا نکند اما از طریق سایت نام برند شما در ذهن مشتری باقی میماند.

مزیت دیگر طراحی سایت فلنج این است که تمام محصولات شما با شرح کامل در دسترس بینندگان قرار میگیرد ممکن است شما بغیر از فلنح کالایی دیگر در رابطه با اتصالات داشته باشید بنابر این شانس فروش شما بیشتر میگردد.

طراحی سایت فلنج

طراحی سایت فلنج چه تاثیری دارد

طراحی سایت فلنج میتواند برای مشاغلی که کارشان لوله و اتصالات است بسیار مفید باشد.در ابتدا باید بدانیم فلنج چیست؟با استفاده از اتصالات فلنج در اندازه بزرگ‌تر , شرایط فشار بالا امکان مونتاژ آسان‌تر را با استفاده از اتصالات بزرگ فراهم می‌کند. تنظیم clearance , سهولت قطع و اتصال مجدد برای تعمیر و نگهداری شلنگ , لوله و اتصالات منیفولد می‌تواند بسیار سریع‌تر باشد و توانایی گشتاور دقیق‌تر پیچ‌ها را در مقابل تلاش برای رسیدن به گشتاور مناسب فراهم کند . اتصالات فلنج در مقایسه با اتصالات هیدرولیکی استاندارد وقتی توزیع بار مناسب در اطراف سر پیچ وجود دارد , احتمال شل شدن بسیار کمتری دارند . به آن فکر کنید که چرخ اتومبیل را به توپی یا دیسک سیلندر ترمز متصل می‌کند . اگر مهره‌ها را در الگوی ستاره‌ای محکم نکنید , چرخ به طور یکنواخت سفت نخواهد شد , که می‌تواند باعث تاب دادن دیسک ترمز , روتور یا استوانه ترمز شود . همچنین اتصالات بال بهترین گزینه برای اتصالات انتهایی شلنگ هستند که خم شده‌اند و تحت نیروهای جانبی بسیار بالایی قرار می‌گیرند که تمایل دارند باعث شل شدن مونتاژ شوند .

طراحی سایت فلنج

با طراحی سایت فلنج آشنا شویم

فلنج یک روش اتصال لوله‌ها , دریچه‌ها , پمپ‌ها و تجهیزات دیگر برای تشکیل سیستم لوله‌کشی است . همچنین دسترسی آسان برای تمیز کردن , بازرسی یا اصلاح فراهم می‌کند. فلنج ها معمولا ً جوش یا پیچ می‌خورند . مفاصل سیاه با چفت کردن دو فلنج با یک واشر بین آن‌ها ساخته می‌شوند تا یک مهر فراهم کنند .
طراحی سایت فلنج
فلنج لوله در تمام مواد مختلف از جمله فولاد ضد زنگ , چدن , آلومینیوم , برنج , برنز , پلاستیک و غیره ساخته می‌شود . اما بیش‌ترین مواد مورد استفاده فولاد کربنی ساخته‌شده و سطوح ماشینکاری دارند .
علاوه بر این , فلنج ها , مانند اتصالات و لوله‌ها , گاهی اوقات به طور داخلی مجهز به لایه‌های مواد با کیفیت کاملا ً متفاوتی به عنوان خود فلنج ها هستند که " باله‌ای lined " هستند .
در اکثر موارد , جنس فلنج در طول انتخاب لوله تنظیم می‌شود و در بیشتر موارد یک فلنج از جنس لوله است .
طراحی سایت فلنج

انواع فلنج

فلنج گردنی جوش به انتهای لوله جوش داده می‌شود و یک فلنج مناسب برای دما و فشار بالا فراهم می‌کند .
فلنج Threaded دارای یک نخ داخلی است , یک لوله نخ دار به آن پیچیده شده‌است . این کار نسبتا ً آسان است اما برای فشار و دمای بالا مناسب نیست .
فلنج جوشکاری شده سوکت یک سوراخ ساده با شانه در پایین دارد . لوله در سوراخ قرار داده می‌شود تا به شانه ضربه بزند و سپس با جوش نواری در اطراف بیرون جوش داده می‌شود . این روش برای لوله‌های با قطر کوچک که در فشار پایین کار می‌کنند , استفاده می‌شود.
فلنج روی لغزش نیز یک سوراخ ساده اما بدون شانه دارد . جوش‌های فیله در هر دو طرف فلنج به لوله اعمال می‌شود .

طراحی سایت فلنج
فلنج Lapped از دو قسمت تشکیل شده‌است . subend به انتهای لوله جوش داده می‌شود و شامل یک فلنج کوچک بدون سوراخ است . فلنج عقب می‌تواند از روی stubend می‌لغزد و سوراخ را برای پیچ زدن به یک پیچ دیگر فراهم می‌کند . این ترتیب امکان جداسازی قطعات در فضاهای محصور را فراهم می‌کند.
فلنج کور شکلی از صفحه جداکننده است که برای جدا کردن بخشی از لوله‌کشی و یا لوله انتهایی به پیچ لوله دیگر متصل می‌شود .

مجری تبلیغات

جام ارژنگ : طراحی سایت ، سئو