• سئو ارزان
 • تبلیغات ارزان
 • تبلیغات گوگل

واحد پشتیبانی و پاسخگویی جام ارژنگ جهت ارائه مشاوره و رسیدگی به امور مشتریان گرامی بطور شبانه روزی در خدمت شماست.

..پشتیبانی جام ارژنگ
Close and go back to page

صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل خواستگاه تمامی دارندگان وب سایت اما چرا باید در صفحه اول گوگل حضور داشته باشیم در این بحث به آن پرداخته ایم.

اهمیت صفحه اول گوگل چیست

صفحه اول روزانه محل مراجعه میلیونها کاربر از سراسر جهان برای رفع نیازهای شخصی آنان است.

گوگل پایگاهی بزرگ برای پاسخگویی به سوالات علمی ،آموزشی و هنری و سرگرمی کاربران خود است.

افزایش تجربه کاربر اصلی ترین دغدغه موتورهای جستجو است و صفحه اول گوگل محل رفع این دغدغه میباشد.

وجود صدها هزار فروشگاه اینترنتی در صفحه اول گوگل نیاز شمارا برای خرید مایحتاجتان بر طرف میسازد.

نیازهای پزشکی و درمانی و بهداشتی و یافتن مراکز بیمارستانی از طریق مراجعه به صفحه اول گوگل مرتفع میشود.

افزایش نرخ کلیک در صفحه اول گوگل

نرخ کلیک از طریق صفحه اول گوگل افزایش می یابد یعنی وقتی سایت شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرد .

بازدید کنندگان فراوانی در طول شبانه روز روی سایت شما کلیک میکنند و این باعث رشد تجارت شما میشود.

هرچه کلیک بر روی سایت شما بیشتر شود اعتبار سایت شما نیز بالاتر رفته و جزو سایت های معروف میشوید.

وقتی روی سایت شما کلیک میخورد یعنی بازدید بیشتری داشته اید و کاربران از سایت شما راضی بوده اند.

چگونه می توانید وب سایت خود را در صفحه اول گوگل دریافت کنید

خلاصه: نمایش هنر سایت شما در صفحه اول گوگل یک هنر است ، اما این کار آسانی نیست. یادگیری نحوه بهبود و بهینه سازی وب سایت شما کمک خواهد کرد.

اکنون که اکثر ما دستگاه های متصل به اینترنت را همیشه در جیب داریم ، گوگل با بیش از 3.5 میلیارد جستجو در روز به منبع اصلی اطلاعات بسیاری از مردم تبدیل شده است. اما در نتیجه ، نتایج جستجوی گوگل نیز به یک محیط بسیار شلوغ تبدیل شده است.

با توجه به اینکه بسیاری از مشاغل برای برجستگی در این موتور جستجو رقابت می کنند ، به سختی می توان وب سایت شرکت خود را در صفحه اول گوگل قرار داد. رسیدن موفقیت آمیز به ترکیبی از هنر ، دانش و فناوری نیاز دارد.

چرا صفحه اول گوگل بسیار مهم است؟

هنگامی که برخی از جستجوهای Google ده ها صفحه نتایج را ارائه می دهند ، ظاهر شدن وب سایت شما در صفحه دوم یا سوم ممکن است به اندازه کافی خوب به نظر برسد. با این حال ، سه دلیل خوب برای تمرکز روی صفحه اول به طور خاص وجود دارد. نتایج صفحه اول گوگل از موارد زیر لذت می برد:

 • برجسته میزان کلیک ها . نرخ کلیک یا CTR ، درصد افرادی را که هنگام مشاهده پیوند وب سایت شما کلیک می کنند ، اندازه گیری می کند. پنج نتیجه اولیه ارگانیک دارای CTR است که بین 7.5 تا 34 درصد متغیر است . از صفحه دوم به بعد ، CTR می تواند به 0.5 or یا کمتر برسد. هرچه رتبه شما بالاتر باشد ، می توانید انتظار داشته باشید که CTR شما بیشتر باشد.
 • قرار گرفتن در معرض عالی . ویژگی Snippet گوگل قطعاتی از وب سایت های دارای رتبه بالا را درست در بالای صفحه نتایج جستجو نمایش می دهد. اگر وب سایت شما در این نقطه برجسته نمایش داده شود ، از دست دادن جستجوگران غیرممکن است. سایت شما نیز بلافاصله اعتبار بیشتری به دست می آورد ، زیرا مکان نشان می دهد که دارای اطلاعات معتبر و معتبر است.
 • ترافیک عالی . ترافیک وب سایت به تعداد بازدیدکنندگانی گفته می شود که یک سایت دریافت می کند. سایتهایی که در صفحه اول نتایج گوگل قرار دارند ، 71 درصد از کل ترافیک جستجو  در این موتور را دریافت می کنند ، بنابراین اطمینان از رتبه بالا ، بازدیدهای بیشتری از صفحه را برای شما به ارمغان می آورد.

رتبه بندی صفحه اول گوگل چگونه برای تجارت شما مفید است؟

مطمئن نیستید که تأثیر شرح داده شده در بالا چگونه به منافع ملموس برای تجارت شما تبدیل می شود؟ ورود سایت به صفحه اول گوگل:

 • بهبود دید خود را . وب سایت های صفحه اول توسط افراد بیشتری به طور تصاعدی دیده می شوند تا سایت هایی که به این موقعیت نمی رسند.
 • منجر به کیفیت بیشتر می شود . کاربرانی که به دنبال چیزی خاص هستند اغلب قصد خرید بالایی دارند. اگر بتوانید برای عبارات جستجوی مورد استفاده این افراد رتبه خوبی کسب کنید ، می توانید سرنخ های آماده فروش را به سایت خود جذب کنید و آنها را به سرعت تبدیل کنید.
 • تعامل را افزایش می دهد . Google اطلاعات زیادی را در وب سایت های تجاری دارای رتبه برتر ، از جمله ساعات کار فروشگاه ، نقشه موقعیت مکانی شما و اطلاعات اضافی در بخش " افراد همچنین س Askال می کنند " نمایش می دهد. این روش های بسیاری دیگر را برای تعامل با مارک شما در صفحه نتایج جستجو در اختیار افراد قرار می دهد.
 • ترافیک وب سایت را افزایش می دهد . ترافیک بیشتر یک پیشرفت بسیار مطلوب برای تجارت شما است. هرچه تعداد کاربران بیشتری از سایت شما بازدید کنند ، شانس بیشتری برای تبدیل آنها به مشتریان پولی خواهید داشت.
 • قدرت صنعت شما را افزایش می دهد . گوگل رتبه های برتر خود را برای سایت هایی که معتقد است منابع معتبر و سرشار از اطلاعات معتبر هستند ، حفظ می کند. اگر بتوانید وب سایت خود را به خوبی رتبه بندی کنید ، از آن به عنوان نقطه ارتباطی مهمی برای اخبار ، داده ها و تفسیرهای مربوط به صنعت شما یاد می شود.
 • ایجاد مصرف کننده اعتماد . الگوریتم های گوگل به گونه ای طراحی شده اند که از طرف کاربران از سایت های ناخواسته با کیفیت پایین جلوگیری کنند. قرار دادن وب سایت شما در صفحه اول به مصرف کنندگان ثابت می کند که تجارت شما قانونی و قابل اعتماد است.
 • مخاطب شما را می سازد . رسیدن به صفحه اول نتایج گوگل به مقدار زیادی محتوای همیشه سبز با کیفیت بالا نیاز دارد. این نوع محتوا جاودانه است و همیشه مربوط به کاربران است ، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که در کنار رشد بایگانی خود ، رشد مداوم ترافیک را مشاهده کنید.
 • چرخه فروش شما را تسریع می کند . کاربرانی که به دنبال اطلاعات با کیفیت از سایت شما بازدید می کنند ، قبلاً وارد قسمت بالای قیف فروش شما شده اند. اکنون که آنها این تماس اولیه را با کسب و کار شما داشته اند ، می توانید آنها را با محتوای متناسب هدف قرار دهید تا آنها را به پایین تر از قیف منتقل کرده و در نهایت آنها را متقاعد به خرید کنید.

 حضور وب سایت در صفحه اول گوگل

وب سایت شما ابزار شماره یک شما برای دستیابی به مکانهای جستجوی بالاتر Google است. به فرآیند تنظیم دقیق وب سایت شما با الزامات رتبه بندی گوگل ، بهینه سازی موتورهای جستجو یا SEO می گویند .

سئو معمولاً در سطح سایت انجام نمی شود. در عوض ، تمرکز بر بهینه سازی هر صفحه در طول زمان است. صفحات سایت شما را می توان به صورت جداگانه تنظیم کرد ، که این امر به اعتبار و شهرت کلی سایت شما در Google کمک می کند. برای انجام این:

کلمات کلیدی خود را انتخاب کنید

کلمات کلیدی کلمات یا عباراتی هستند که عبارتهای جستجویی را که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید ، تشکیل می دهند. وب سایت شما باید طیف وسیعی از کلمات کلیدی مرتبط با صنعت ، محصولات یا نام تجاری شما را هدف قرار دهد. برای جلوگیری از رقابت چند صفحه در برابر یکدیگر ، هر صفحه باید لیست خود را از کلمات کلیدی مورد نظر داشته باشد. استفاده از ابزار تحقیق کلمات کلیدی یا صحبت با یک شرکت SEO می تواند به شناسایی کلمات کلیدی با حجم بالا و رقابت کم کمک کند. اینها مواردی هستند که بهترین شانس را برای رسیدن به رتبه بالا به شما می دهند.

به گوگل بگویید کلمات کلیدی شما چیست

اگر از برچسب های فنی خاصی استفاده می کنید تا استراتژی کلمات کلیدی خود را بیشتر توضیح دهید ، Google روش SEO شما را بهتر درک می کند . کلمات کلیدی باید در موارد زیر ظاهر شوند:

 • برچسب ها متا شما . عنوان متای شما (عنوان نمایش داده شده در بالای صفحه شما و بالای نتیجه جستجو برای وب سایت شما) و توضیحات متای شما (خلاصه ای که در زیر عنوان یک صفحه در نتایج جستجو ظاهر می شود) باید کلمه کلیدی اصلی برای هر یک را نشان دهد صفحه
 • URL شما . گنجاندن کلمات کلیدی در URL شما نه تنها به Google کمک می کند تا بفهمد وب سایت شما درباره چیست بلکه به کاربران نشان می دهد که سایت شما مستقیم و قابل اعتماد است.
 • دگرساز برچسب ها شما . برچسب های Alt یا متن جایگزین برای تصاویر ، به Google اجازه می دهد محتوای بصری سایت شما را درک کند. موتور جستجو نمی تواند تصاویر سایت شما را در الگوریتم رتبه بندی خود بدون این توضیحات نوشته شده در نظر بگیرد. این برچسب ها همچنین برای کاربران دارای معلولیت که نمی توانند تصاویر را ببینند یا پردازش کنند مفید است.

برای خوانندگان انسانی بنویسید

هدف نهایی پشت سیستم رتبه بندی جستجوی گوگل این است که اطلاعات مربوطه را در اسرع وقت و به طور کارآمد به کاربران انسانی بدست آورد. وب سایت شما تنها در صورتی رتبه خوبی خواهد داشت که به خوانندگان اطلاعات باکیفیت و آموزنده ارائه دهید که برای آنها جالب است. دانش عمیق خود را در مورد صنعت خود به اشتراک بگذارید و فرصت هایی برای ترکیب کلمات کلیدی به طور طبیعی ایجاد می شود.

بر موقعیت مکانی خود تأکید کنید

یکی از دلایل اصلی استفاده مردم از گوگل یافتن مغازه ها ، غذاخوری ها و سایر مشاغل در منطقه محلی خود است. حتماً شهر (یا شهرهایی) که شرکت شما در آن فعالیت می کند را ذکر کنید تا وب سایت شما در جستجوی کاربران در منطقه جغرافیایی شما نشان داده شود.

سایت خود را برای مرور موبایل بهینه کنید

از آنجا که اکثر جستجوها در حال حاضر در تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی انجام می شود ، گوگل از فهرست بندی اول تلفن همراه برای تعیین رتبه جستجوی خود استفاده می کند. طراحی مناسب برای موبایل برای وب سایت با رتبه بالا ضروری است. طراحی ریسپانسیو به شما امکان می دهد مرور را در هر دستگاهی صرف نظر از اندازه صفحه نمایش به راحتی انجام دهید. در صورت تمایل می توانید یک نسخه جداگانه از سایت خود برای تلفن همراه ایجاد کنید.

بر ایجاد تجربه کاربری عالی تمرکز کنید

در کنار بهینه سازی تلفن همراه ، باید تجربه کاربری فوق العاده ای را نیز از راه های دیگر ایجاد کنید. طراحی وب سایت شما باید متمایز و جذاب باشد ، جهت یابی آن آسان باشد و فراخوان های واضحی را برای کمک به کاربران در یافتن آنچه در صفحه شما جستجو می کند ، در خود جای دهد. این اقدامات کاربران را برای مدت بیشتری در سایت شما نگه می دارد ، که به گوگل نشان می دهد که سایت شما مفید است و سزاوار رتبه بالایی است.

ویتامین های اصلی وب خود را بهبود بخشید

Core Web Vitals  بخشی از معیارهای تجربه کاربر گوگل است که در سال 2021 معرفی شد. آنها سه ناحیه خاص از سایت شما را اندازه گیری می کنند: بزرگترین رنگ محتوا ، تأخیر ورودی اول و تغییر چیدمان تجمعی. درک اینکه چرا این عوامل مهم هستند و چگونه می توانید نمرات خود را بهبود بخشید ، به افزایش نتایج SEO شما کمک می کند.

با بهینه سازی لیست های خود ، یک افزایش اضافی دریافت کنید

دایرکتوری های تجاری آنلاین می توانند رتبه جستجوی وب سایت شما را به میزان قابل توجهی بهبود بخشند و ترافیک بیشتری را به سمت تجارت شما هدایت کنند. در اینجا نحوه استفاده بهینه از این فرصت است.

یک نمایه گوگل برای کسب و کار من ایجاد کنید

Google My Business یا GMB یک ابزار عالی برای مشاغل محلی است که خود را به صورت آنلاین تبلیغ می کنند. برای شروع استفاده از این پلت فرم همه کاره ، مشخصات کسب و کار خود را ادعا و تأیید کنید.

نمایه GMB خود را بهینه کنید

یک نمایه GMB بهینه شده در بسیاری از جستجوهای بیشتر از جستجوی بدون استخوان نشان داده می شود. همچنین تصور بهتری از کسب و کار شما به کاربران می دهد. برای اینکه نمایه شما بهترین ظاهر شود:

 • تمام فیلدهای فهرست خود را تکمیل کنید . هرچه اطلاعات بیشتری ارائه دهید ، بهتر است.
 • NAP خود را ثابت نگه دارید . NAP شما نام تجاری ، آدرس و شماره تلفن شما است. اطمینان حاصل کنید که هربار که از کسب و کار خود خواسته اید ، از همان اطلاعات دقیق و بدون اختصار یا مختصر استفاده کنید. این به Google و بازدیدکنندگان شما کمک می کند بفهمند که همه این داده ها متعلق به یک شرکت هستند.
 • اطلاعات خود را در صورت نیاز به روز کنید . اگر کسب و کار شما ساعات مختلف تعطیلات را حفظ می کند یا شماره تلفن خود را تغییر می دهد ، حتماً این تغییرات را در لیست GMB خود یادداشت کنید .
 • عکس ها را بارگذاری کنید . عکسهای کسب و کار شما به جمع بندی لیست شما کمک می کند و ایده بهتری را در مورد آنچه در هنگام بازدید از شما انتظار می رود ارائه می دهد.

ایجاد لیست های جدید در سایر سیستم عامل ها

Google My Business بزرگترین و مرتبط ترین دایرکتوری است ، اما تعداد زیادی از موارد دیگر نیز وجود دارد که می توانید از آنها نیز استفاده کنید. برخی از آنها مانند Yelp عمومی هستند ، در حالی که برخی دیگر مخصوص صنایع خاصی مانند HomeAdvisor هستند. تا جایی که می توانید مشاغل خود را در فهرست بسیاری از آنها قرار دهید ، با استفاده از اطلاعاتی که هر بار با مشخصات GMB شما مطابقت دارد.

جمع آوری نظرات مشتریان

نظرات مشتریان واقعی اثبات قدرتمندی برای جذابیت کسب و کار شما است. مشتریان خود را تشویق کنید تا در Google My Business ، Yelp ، Facebook ، Trustpilot یا هر تعداد دیگر از سایتهایی که کسب و کار شما در آن فهرست شده است ، نظر خود را برای شما ارسال کنند. برای انجام این کار ، در خرید بعدی آنها مشوق کوچکی مانند تخفیف را در نظر بگیرید.

برای شروع قوی تر از تبلیغات پولی گوگل استفاده کنید

همه این روش ها شما را چند قدم به تبدیل شدن به یک وب سایت صفحه اول نزدیک می کند ، اما یک مشکل وجود دارد: این یک شبه اتفاق نمی افتد. دستیابی به رتبه های جستجوی بالا به صورت ارگانیک زمان می برد ، اغلب قبل از مشاهده نتایج ، ماه ها درخواست اطلاعات می کنید. مزایای زیاد رتبه بندی صفحات اول به این معنی است که این تلاش هنوز هم ارزش تلاش را دارد ، اما وقتی به پیشرفتهای فوری نیاز دارید ، چه می کنید؟

تبلیغات پرداخت به ازای کلیک یا تبلیغات PPC راه حلی مناسب برای این مشکل ارائه می دهند. این تبلیغات در بالای صفحات نتایج جستجوی گوگل برای کلمات کلیدی خاص ظاهر می شوند . سپس ، هر بار که کاربر روی یکی کلیک می کند ، شرکتی که تبلیغ را قرار داده است هزینه کمی را برای قرار دادن آگهی به گوگل پرداخت می کند.

تبلیغات گوگل باید با دقت انتخاب شوند تا مطمئن شوند مقرون به صرفه بوده و برای تعداد کمی از موقعیت های برتر با رقابت کمی روبرو هستند. اگر می خواهید از این استراتژی برای تبلیغ وب سایت شرکت خود استفاده کنید ، خوب است از یک آژانس تبلیغاتی حرفه ای مانند WSI Comandix استفاده کنید.

با خدمات سئو  کسب و کار خود را به اوج برسانید

با کمی کار ، کمی زمان و استراتژی برنده ، وب سایت شما در نهایت به نتایج صفحه اول گوگل تبدیل می شود. شما می توانید با بستن خدمات بازاریابی دیجیتال از یک شرکت سئو پیشرو این فرایند را به میزان قابل توجهی تسریع کنید.

آیا می دانید 93 experiences از تجربیات آنلاین با موتور جستجو شروع می شود و 75 people افراد هنگام جستجوی گوگل هرگز از صفحه اول عبور نمی کنند؟  رتبه بندی وب سایت شما در صفحه اول گوگل برای کلمات کلیدی مهم یکی از هوشمندترین تاکتیک های بازاریابی است که می توانید برای شرکت حقوقی خود انجام دهید.  همانطور که ریکی بابی در فیلم شب های Talladega گفته است ، "اگر اولین نفر نیستید ، آخرین نفر هستید!"             خوشبختانه رتبه بندی در صفحه اول گوگل آنقدرها که برخی از متخصصان سئو تصور می کنند دشوار نیست. فقط کمی زمان ، تلاش مداوم و تیم مناسب در محل لازم است  در این پست ، ما در مورد اینکه چرا شما باید رتبه اول را در نظر بگیرید ، عوامل کلیدی رتبه بندی که الگوریتم Google استفاده می کند ، و نکاتی برای بهبود رتبه فعلی خود ، مورد بحث قرار می دهیم.

الگوریتم گوگل چگونه کار می کند؟ 

آیا می دانید بیش از 1.7 میلیارد وب سایت آنلاین وجود دارد؟ با افزودن وب سایت های جدید در هر دقیقه و به روز رسانی سایت های موجود ، شما به راهی برای سازماندهی ، جستجو و معنا بخشی به همه این داده ها نیاز دارید. اینجاست که الگوریتم جستجوی گوگل مطرح می شود. این الگوریتم به گونه ای طراحی شده است که در فهرست جستجوی خود همه چیز را مرور کرده و مفیدترین نتایج را تقریباً فوراً به اشتراک می گذارد. هدف به اشتراک گذاشتن مرتبط ترین اطلاعات برای عبارت جستجوی هر کاربر است.  به عنوان مثال ، اگر کسی DUI در تمپا دریافت کرده و "وکیل مدافع جنایی در تمپا" را جستجو کند ، گوگل لیستی از شرکت های حقوقی در منطقه جستجوگر را نمایش می دهد. مرتبط ترین و معتبرترین صفحات وب در نتایج جستجو بیشتر نشان داده می شوند.   گوگل دائماً الگوریتم های خود را به روز می کند تا جدیدترین ، با کیفیت ترین و مرتبط ترین نتایج جستجو را با کاربران به اشتراک بگذارد. الگوریتم ها تکامل می یابند تا نتایج بهتری به دست آورند و وب سایت هایی را که سعی می کنند کاربران را فریب دهند و بدون هیچ گونه ارزشی برای جستجوکنندگان ، از سایت ها بازدید کنند ، دور می زنند. به همین دلیل مهم است که بر تولید محتوای با کیفیت تمرکز کنید تا اینکه سعی کنید موتورهای جستجو را فریب دهید تا صفحه وب شما را به اشتراک بگذارند. نکته حرفه ای: صفحه اول همچنین محل Google Ads پولی است ، اما برای این پست ، ما بر رتبه بندی ارگانیک تمرکز می کنیم. نتایج جستجوی ارگانیک به طور طبیعی و بدون هیچ هزینه ای برای وب سایت رتبه بندی به نظر می رسد زیرا مرتبط با عبارات جستجوی کاربر است. 

چرا حضور در صفحه اول Google مهم است؟

به زبان ساده ، رتبه بندی در صفحه اول باعث افزایش ترافیک و نرخ کلیک بالاتر یا CTA می شود. این بدان معناست که مشتریان بیشتری برای شرکت شما ایجاد می شود و امیدوارم مشتریان بیشتری نیز در اختیار شما قرار گیرد.   در واقع ، نتایج جستجوی گوگل حتی به اندازه کافی پیشرفته است که شامل سوالات مرتبط با قابلیت توسعه ، پنل های دانش ، نتایج جستجوی محلی است. مردم برای کارهای کوچک و بزرگ به گوگل اعتماد می کنند. از یافتن یک دستور العمل ساده تا یافتن نحوه شروع مراحل طلاق. بنابراین ، اگر به مثال وکیل DUI خود بازگردیم ، در اینجا چند نمونه از قطعاتی که Google در نتایج جستجو نشان می دهد ، آورده شده است.  به همین دلیل است که برای مشاغل مهم است که نه تنها یک وب داشته باشند ، بلکه بر رتبه بندی خود برای عبارات جستجوی مرتبط تمرکز کنند.  بیایید یک مثال دیگر بزنیم.  اگر در حقوق خانواده در سن آنتونیو تخصص دارید ، می توانید برای "وکیل طلاق در سن آنتونیو" یا "وکیل حمایت از کودکان سن آنتونیو" رتبه بندی کنید. صرف نظر از اینکه بر چه اصطلاحات جستجو تمرکز کرده اید ، رتبه بندی آنها در صفحه اول بسیار مهم است. هرچه کلمات کلیدی مرتبط و با هدف جستجوی بیشتر رتبه بندی کنید ، کلیک های بیشتری به وب سایت شما می رسد.  علاوه بر CTR بالاتر ، صفحات وب که در صفحه اول Google نمایش داده می شوند مزایای زیر را مشاهده می کنند:

 • قابلیت جستجو بهتر
 • افزایش تعامل
 • ترافیک وب بیشتر 
 • مشتریان جدید (و مشتریان!) 
 • افزایش اعتماد و اعتبار

چند درصد از جستجوهای گوگل از صفحه اول عبور می کنند؟

هنگامی که مشتریان بالقوه در جستجوی اصطلاحات مربوط به کسب و کار شما هستند ، مهم است که پیوند شما در صفحه اول ظاهر شود. اما اگر وب سایت شما در صفحه دو گوگل قرار بگیرد چه اتفاقی می افتد؟ آیا این همه بد است؟ مطمئناً ، ممکن است با فردی گاه به گاه تصمیم بگیرید که عمیق تر عمل کند و همه گزینه های خود را ارزیابی کند ، اما اکثریت نتایج صفحه دوم را بررسی نمی کنند.  در واقع ، هنگامی که از موقعیت دهم یا پایین صفحه یک ، به بالای صفحه دوم عبور می کنید ، ترافیک جستجو 140 درصد کاهش می یابد . این بدان معناست که اگر وب سایت شما بعد از صفحه اول ظاهر شود ، TONS ترافیک جستجو را از دست خواهید داد ، اکنون که اهمیت حضور در صفحه اول Google را درک کرده اید ، در اینجا نحوه کسب رتبه وب سایت در بالا آورده شده است.

برخی از عوامل کلیدی رتبه بندی چیست؟

قبل از اینکه بتوانید وب سایت خود را برای نمایش در صفحه اول بهینه سازی یا تنظیم کنید ، باید بدانید که عوامل اصلی رتبه بندی چیست. به گفته گوگل ، در اینجا عواملی کلیدی است که الگوریتم آنها هنگام انتخاب نتایج جستجو برای هر عبارت جستجو می کند:

 1. قصد جستجو 
 2. ارتباط صفحات وب
 3. کیفیت محتوا 
 4. قابلیت استفاده از صفحات وب
 5. زمینه و تنظیمات 

گوگل دائما در حال رتبه بندی نتایج ناخواسته و صفحات وب پایین تر است.  به عنوان یک موتور جستجو ، هدف آنها ارائه مناسب ترین محتوا برای افرادی است که به دنبال چیزهایی هستند. پر کردن کلمات کلیدی ، جایی که مقالات دارای کلمات کلیدی هستند و برای کاربر ارزش چندانی ندارند ، چیزی از گذشته است. الگوریتم های گوگل هوشمند هستند و دیگر به این نوع تاکتیک های مبهم پاداش نمی دهند. در عوض ، بر ارائه محتوای با کیفیت که به جستجوی کاربر پاسخ می دهد تمرکز کنید. در اینجا چند نکته دیگر وجود دارد که به شما کمک می کند در صفحه اول رتبه بندی کنید.

چگونه می توانم وب سایت خود را در رتبه بالاتر قرار دهم؟

کسب رتبه برتر ارگانیک در Google ممکن است یک شبه اتفاق نیفتد. این به ثبات و تمرکز بر کیفیت بر کمیت نیاز دارد. در اینجا چند روش برای بهبود رتبه بندی جستجو وجود دارد: ایجاد یک فهرست رایگان Google برای مشاغل من این ابزار رایگان در اصل یک فهرست تجاری است. از Google Maps و نتایج جستجو برای کمک به مشتریان محلی برای یافتن شما استفاده می کند. اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات کسب و کار خود را برای حداکثر دیده شدن پر کنید. نام کسب و کار خود را ثابت نگه دارید و اطلاعات خود را در صورت نیاز به روز کنید. حتی می توانید از مشتریان آینده یا قبلی بخواهید تا در مورد فهرست خود یک نظر برای شما بگذارند. نکته حرفه ای: پس از داشتن یک حساب Google برای کسب و کار من ، با دریافت چندین نظر پنج ستاره در مورد آن با نرم افزاری مانند Feedback Automatic ، آن را در بالای نتایج جستجو قرار دهید.، که از مشتریان شما می خواهد بازخورد خود را اعلام کرده و سپس نظرات درخشان را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. بر مکان کسب و کار خود تأکید کنید اگر می خواهید در جستجوهای مبتنی بر مکان ظاهر شوید ، باید وب سایت خود را برای جستجوهای محلی بهینه کنید. وب سایت شما باید به وضوح شهر یا منطقه خدمات شما را ذکر کند. برای مثال ، این جزئیات را در صفحه تماس ، صفحات خدمات و حتی پست های وبلاگ خود ذکر کنید. این امر زمانی به افراد کمک می کند که "صنعت شما + شهر شما" را جستجو کنند. به عنوان مثال ، مردم اغلب فازهایی مانند "موسسه حقوقی املاک" + "سینسیناتی" را جستجو می کنند. یکی از دلایلی که بیش از 90 درصد وب سایت های TitleTap در صفحه 1 Google قرار می گیرند . وقتی وب سایت شما را راه اندازی می کنیم ، مطمئن می شویم که وب سایت شما برای این کار بهینه شده است. مناسب ترین کلمه کلیدی را برای هر صفحه تعیین کنید و در سایت خود پست کنید   به عبارات جستجوی مشتریان خود برای یافتن شما فکر کنید. فقط به نام خدمات و مکان خود فکر نکنید. به عنوان مثال ، "موسسه حقوقی ورشکستگی در اورلاندو" عالی است ، اما بر اساس اطلاعاتی که مشتریان بالقوه شما به دنبال آن هستند ، کلمات کلیدی را عمیق تر کرده و هدف گذاری کنید. به عنوان مثال ، "نحوه اعلام ورشکستگی در اورلاندو" یا "چگونه می دانم که باید در فلوریدا اعلام ورشکستگی کنم". هنگامی که می دانید کدام کلمات کلیدی برای تجارت شما مناسب است ، حتماً آنها را در وب سایت خود قرار دهید. آنها را در عنوان پست های وبلاگ و صفحات وب ، توضیحات متا و ساختار URL (در صورت لزوم) وارد کنید.  محتوای خود را برای افراد واقعی بنویسید نه روبات به راحتی می توانید درگیر مجموعه ای از کلمات کلیدی در سایت خود شوید. به یاد داشته باشید که در پایان روز ، شما برای انسان ها می نویسید. و انسانها به دنبال اطلاعاتی هستند که به آنها کمک کند و بتوانند آنها را درک کنند. محتوای کاربردی ، قابل اعتماد و جذاب ارائه دهید که مردم از خواندن آن لذت ببرند. رسیدن به اوج Google IS قابل دستیابی است. بدون توجه به اندازه کسب و کار شما. فقط مایل باشید که زمان و تلاش خود را به کار بگیرید تا وب سایت شما نمایشی را که شایسته آن است ارائه دهد.

چگونه می توان وب سایت خود را برای اولین بار در جستجوی گوگل نشان داد .

هر شرکتی که بازاریابی آنلاین انجام می دهد ، می خواهد در صفحه اول گوگل باشد و دلیل خوبی هم دارد. اما برای وب سایت های تجاری کوچک و تازه واردان ، دستیابی به این نتایج از طریق یک استراتژی پایدار ممکن است غیر ممکن به نظر برسد. شرکت های پیشرو در حال حاضر خود را تأسیس کرده و بر محبوب ترین کلمات کلیدی کنترل پیدا کرده اند ، که امید کمی برای هر وب سایتی که می خواهد این سازمان ها را به چالش بکشد باقی می گذارد.

اما ، این بدان معنا نیست که شما فقط باید همین الان متوقف شوید و تلاش را فراموش کنید. با وجود اینکه شرکت های مستقر تمایل دارند بر سرزمین خود فرمانروایی کنند ، اما همه ما یک وب سایت عمومی را دیده ایم که سگهای برتر را برای اولین مقام در برخی از صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) به چالش می کشد.

قطعاً این امکان وجود دارد که سایت شما رتبه بالاتری داشته باشد حتی اگر وب سایت مشاغل کوچک شما نتواند راه خود را در رتبه های برتر با امتیاز قدرتمند قلدر کند. نکته اصلی این است که بازی ظرافت SEO را بیاموزید و یک استراتژی توسعه دهید که به شما امکان می دهد رتبه های نسبتا سریع را بدست آورید.

به عنوان یک شرکت SEO حرفه ای ، Fannit متخصص در کمک به مشتریان ما برای دسترسی به صفحه اول نتایج Google برای شرایط مناسب است. ما بهترین بخش دهه گذشته را صرف کمک به شرکت ها در توسعه و توسعه یک استراتژی سئو محکم کرده ایم ، بنابراین تیم ما تجربه دست اول را در دستیابی به رتبه های بالاتر از سایت های کوچک و متوسط ​​دارد.

در این مقاله ، اهمیت قرار گرفتن در صفحه اول گوگل را به شما نشان می دهیم ، نحوه عملکرد موتورهای جستجو را مورد بحث قرار می دهیم و نکاتی را در مورد دستیابی به رتبه های بالاتر برای وب سایت شرکت خود به شما ارائه می دهیم.

نحوه عملکرد گوگل و سایر موتورهای جستجو

به گفته گوگل ، حدود 63 درصد از همه خریدها به صورت آنلاین شروع می شود ، بنابراین بیش از نیمی از افرادی که محصولات را خریداری می کنند ، قبل از انتخاب بهترین گزینه به اینترنت متکی هستند.

علاوه بر این ، 47 of از خریدهای جهانی در واقع به صورت آنلاین انجام می شود ، بنابراین به زودی اینترنت بزرگترین بازار جهان خواهد بود.

این امر گوگل و دیگر موتورهای جستجو را در موقعیت منحصر به فردی قرار داده است. مصرف کنندگان با تکیه بر این موتور جستجو و سیستم عامل های مشابه به آنها در ارائه بهترین محصولات و خدمات کمک می کنند.

از طرف دیگر ، شرکت ها نیز به موتورهای جستجو متکی هستند ، اما هدف آنها ارتقاء خدمات خود و ارتباط با کاربرانی است که به دنبال این راه حل ها هستند.

موتورهای جستجو به ابزارهای مورد علاقه مصرف کنندگان تبدیل شده اند زیرا هدف آنها ارائه دقیق ترین نتایج به ترتیب کیفیت است.

اگر می خواهید کسب و کار خود را در Google تبلیغ کنید و از توانایی آن برای ارتباط شما با مشتریان احتمالی استفاده کنید ، باید عوامل مختلفی را که بر رتبه بندی شما تأثیر می گذارد و نحوه جستجوی محصولات توسط مشتریان را بشناسید.

در این مقاله ، ما انواع مختلفی از تعاریف و مفاهیم را بررسی می کنیم که به نحوی بر رتبه بندی شما تأثیر می گذارد.

برای شروع ، ما به سه مورد از اساسی ترین مفاهیمی که باید بر آنها تسلط داشته باشید می پردازیم.

کلید واژه ها

اگر تازه وارد دنیای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) شده اید ، باید به شنیدن کلمات کلیدی عادت کنید.

به عبارت ساده ، کلمات کلیدی عبارتها و عباراتی هستند که افراد برای انجام جستجوهای آنلاین از آنها استفاده می کنند.

مشاغلی که می خواهند در صفحه اول گوگل قرار بگیرند باید مرتبط ترین کلمات کلیدی را شناسایی کرده و مطالبی را تهیه کنند که شامل این اصطلاحات باشد.

این عمل به موتورهای جستجو کمک می کند تا صفحات وب شما را به درستی طبقه بندی کنند ، بعلاوه شانس شما برای کسب رتبه های بالاتر در هنگام جستجو در این اصطلاحات را افزایش می دهد.

دو نوع اصلی از کلمات کلیدی وجود دارد که عبارتند از کلمات کلیدی دم کوتاه و کلمات کلیدی دم بلند.

ما بعداً همه آنچه شما باید در مورد این دو بدانید را مرور می کنیم ، اما در حال حاضر فقط باید بدانید که کلمات کلیدی با دم کوتاه کلی هستند و فقط از یک کلمه تشکیل شده اند.

از سوی دیگر ، کلمات کلیدی با دم بلند ، خاص تر هستند و از چندین عبارت تشکیل شده اند.

نیازی به گفتن نیست که برخی از کلمات کلیدی محبوبیت بیشتری نسبت به بقیه دارند. با این حال ، بدست آوردن رتبه بالا برای کلمات کلیدی محبوب و اصطلاحات عمومی به دلیل تعداد رقبای با کیفیت بسیار دشوار است.

اما ، شرکتها همچنین می توانند تنوع کلمات کلیدی را که بازدیدکنندگان کمتری دارند اما رقابت کمتری دارند و رتبه بندی آنها برای آنها بسیار آسان است ، هدف قرار دهند.

صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP)

SERP ها به صفحه نتایج اشاره می کنند که Google پس از انجام جستجو ایجاد می کند. توجه به این نکته ضروری است که SERP ها ممکن است بسته به مکان ، عبارت جستجو و سایر متغیرها در قالب های مختلف ارائه شوند.

علاوه بر این ، SERP ها با توجه به سابقه جستجوی شما شخصی سازی می شوند ، بنابراین نتایجی که مشاهده می کنید لزوماً همان نتایج مشتری شما نخواهد بود.

با در نظر گرفتن این موضوع ، صاحبان مشاغل و بازاریابان می توانند حجم قابل توجهی از اطلاعات را از تجزیه و تحلیل این نتایج بیاموزند.

پس از هر جستجو ، شرکت ها از بالا به پایین با موقعیت اول رتبه بندی می شوند.

شرکت ها می توانند ببینند که رقبای برتر چه کسانی هستند ، صفحات برای هر دوره رتبه بندی می شوند و سایر جزئیات کمپین ، مانند ساختار URL یا متا تگ های مورد استفاده.

اما ، برای به دست آوردن تصویری دقیق از SERP هایی که اکثر مصرف کنندگان مشاهده می کنند ، باید از ابزارهای تخصصی استفاده کنید که به شما امکان می دهد SERP های غیر شخصی را مشاهده کنید.

علاوه بر کسب رتبه های بالاتر ، می توانید یک استراتژی ایجاد کنید که عملکرد نتایج جستجوی واقعی شما را افزایش دهد.

به یاد داشته باشید ، کلید جذب کاربران بیشتر این است که از نظر مثبت برجسته شوید. تکنیک های متفاوتی وجود دارد که می توانید برای افزایش ظاهر نتیجه جستجوی خود پیاده سازی کنید.

این به شما امکان می دهد رتبه بندی ، ساعات کار را اضافه کنید و اطلاعات بیشتری در مورد خدمات خود به مشتریان بدهید ، که به نوبه خود به شما کمک می کند تا کاربران بیشتری را جذب کنید.

قصد

بر خلاف SERP ها و کلمات کلیدی ، هدف جستجوگر مفهوم مبهم تری است.

به عبارت ساده ، به نیتی اشاره می کند که کاربر هر زمان که در گوگل جستجویی انجام می دهد.

دو دسته اصلی قصد کاربر وجود دارد. مورد اول هدف اطلاعاتی است ، به این معنی که کاربران فقط می خواهند اطلاعات مربوط به یک موضوع خاص را جمع آوری کنند.

قصد کاربر همچنین می تواند تجاری باشد ، که به توصیف کاربرانی می پردازد که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول ، خدمات یا مارک تجاری هستند تا بتوانند خرید کنند.

درک دو نوع هدف متفاوت بسیار مهم است زیرا این امر به شما امکان می دهد مواد بازاریابی بهتری را توسعه دهید.

بله ، ممکن است تمایل داشته باشید که کلمات کلیدی را فقط با هدف تجاری هدف قرار دهید ، اما توسعه مطالب اطلاعاتی می تواند رتبه شما را بالا ببرد و صف های محکمی برای گوگل برای دسته بندی دقیق سایت شما ایجاد کند.

بسیاری از بازاریابان معتقدند تیم پشت بزرگترین موتور جستجوی جهان در تلاش است اینترنت معنایی تری ایجاد کند.

به عبارت دیگر ، شرکت تلاش می کند تا نتایج بهتری را بر اساس معانی پشت جستجوهای مختلف ارائه دهد ، نه خود کلمات. از لحاظ تئوری ، این امر به کاربران این امکان را می دهد که راه حل ها را پیدا کرده و با مارک ها به طور مثرتری ارتباط برقرار کنند.

این بخشی از دلایلی است که استراتژی هایی مانند پر کردن کلمات کلیدی دیگر نتایج فوق العاده ای به دست نمی آورند ، زیرا موتورهای جستجو به جای اصطلاحات جستجو ، به طور خودکار به هدف توجه می کنند.

چگونه ابتدا در جستجوی گوگل ظاهر شویم 

اگر قصد دارید یک وب سایت تجاری جدید راه اندازی کنید ، احتمالاً از خود پرسیده اید "چگونه می توانم وب سایت خود را در جستجوی Google نشان دهم؟"

از این گذشته ، اگر موتور جستجو حتی از وجود وب سایت شما اطلاع نداشته باشد ، نمی توانید وارد صفحه اول شوید.

موتورهای جستجو مانند گوگل از برنامه های ساده ای به نام خزنده استفاده می کنند تا کل صفحات وب سایت شما را خط به خط بخوانند.

این خزنده ها وظیفه تجزیه و دسته بندی سایت شما را دارند ، اطلاعاتی که سپس به موتور جستجو ارسال می شود.

به منظور دعوت از خزنده ها برای تجزیه و تحلیل وب سایت شما ، باید یک قطعه کد کوچک اضافه کنید یا گزینه ای را که به Google علامت می دهد و از موتور جستجو می خواهد سایت شما را فهرست بندی کند ، روشن کنید.

نباید خیلی طول بکشد تا خزنده ها سایت شما را پس از این و voila نمایه کنند! صفحات شما اکنون باید در Google باشد و در دسترس کاربران وب باشد.

به یاد داشته باشید ، بودن در فهرست موتورهای جستجوگر هیچ معنایی ندارد مگر اینکه در صفحه اول باشید.

اجازه دادن به موتورهای جستجو برای فهرست بندی صفحات شما اولین قدم است ، اما هنوز باید یک برنامه بازاریابی گوگل برای اولین صفحه SEO ایجاد کنید که به شما کمک می کند به موقعیت های برتر برسید.

آیا صفحه اول گوگل در واقع نتایج فوق العاده ای را ارائه می دهد؟

اکنون که می دانید چگونه در Google ظاهر شوید ، بیایید از فرصت استفاده کرده و در مورد اهمیت ورود به صفحه اول بحث کنیم.

ممکن است شما جوک هایی را در مورد پنهان کردن چیزی که نمی خواهید هیچ کس در صفحه 2 Google پیدا کند ، شنیده باشید ، اما ایده پشت این موضوع اساس دارد.

داشتن سایت شما در گوگل شروع خوبی است ، اما تقریباً کافی نیست که وب سایت تجاری خود را در صفحه اول قرار دهید.

تخمین زده می شود که از هر 4 کاربر 3 نفر هنگام جستجوی اطلاعات از صفحه اول Google عبور نمی کنند. به عبارت دیگر ، افراد بیشتر از اینکه به صفحه دوم مراجعه کنند ، جستجوی دیگری را انجام می دهند.

این فرصتی مناسب برای اشاره به این نکته است که حتی اگر وب سایت خود را به صفحه اول گوگل برسانید ، باید استراتژی محکمی برای تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری داشته باشید.

ایجاد کنید و آنها بیایند در مورد بازاریابی مدرن صدق نمی کند ، بنابراین باید ویژگی هایی را پیاده سازی کنید که به شما کمک می کند اطلاعات تماس را ثبت کنید.

بعداً می توانید از آنها برای تماس با چشم اندازهای تجاری خود استفاده کنید. تکنیک های مختلفی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند در صفحه اول گوگل قرار بگیرید. با این حال ، شما باید یک استراتژی یکپارچه ایجاد کنید که هماهنگ برای جذب و تبدیل مشتریان به مشتریان عمل کند.

علاوه بر این ، شرکت هایی که وب سایت خود را در صفحه اول Google قرار می دهند از مزایایی مانند:

ترافیک بیشتر

با انتخاب 75٪ از همه کاربران یک یا چند مورد از 10 گزینه برتر ، شرکت هایی که موفق به دریافت وب سایت در صفحه اول موتور جستجو می شوند تقریباً همیشه افزایش ترافیک را تجربه خواهند کرد.

و هرچه بازدیدکنندگان بیشتری به سایت شما بیایند ، شانس بیشتری برای جمع آوری اطلاعات از کاربرانی که واقعاً به خدمات شما علاقه مند هستند ، خواهید داشت.

علاوه بر موارد فوق ، بازدیدکنندگان ارگانیک با ارزش ترین نوع ترافیکی هستند که شرکت ها می توانند به دست آورند.

دلیل اصلی این امر این است که این کاربران وب سایت را از طریق وسایل شخصی خود کشف کرده اند ، بنابراین احساس قدرت می کنند که تصمیم درست را بگیرند.

علاوه بر این ، این کاربران به طور فعال به دنبال راه حل هستند ، بنابراین بیشتر درگیر پیام های بازاریابی شما می شوند.

ترافیک ارگانیک نیز بسیار ارزشمند است زیرا کاملاً رایگان است. مطمئناً ، شما باید منابع خود را برای توسعه یک استراتژی و ایجاد مواد بازاریابی خود سرمایه گذاری کنید ، اما این کار را باید برای PPC و سایر انواع کمپین های پولی نیز انجام دهید.

علاوه بر این ، شما همچنین باید هزینه هر کلیک ایجاد شده در یک کمپین PPC را بپردازید ، حتی اگر به نظر برسد که پیشرو نیست.

کسب و کار شما مجبور نیست برای هر سرب ارگانیکی که تولید می کند هزینه ای پرداخت کند ، بنابراین ROI این بازدیدکنندگان بسیار بیشتر از سایر انواع بازاریابی است.

دید بیشتر

در حالی که هنوز جایگاه خود را در برخی صنایع حفظ کرده اند ، اشکال متداول بازاریابی سالهاست که طرفداران خود را از دست داده اند و به راحتی می توان دلیل آن را تشخیص داد.

اما ، یک نکته مشترک در بازاریابی آنلاین و تبلیغات سنتی ، اهمیت دید است.

اگر سایت شما در هر صفحه زیر صفحه اول دفن شده باشد ، دید شما به طرز چشمگیری کاهش می یابد. و هرچه رتبه شما پایین تر باشد ، دید شما ضعیف تر است.

حتی اگر مواد شگفت انگیزی ایجاد کنید که مخاطبان شما را مجذوب خود کند ، تا زمانی که توجه مشتریان را جلب نکنید ، نتایج مورد نظر شما را ایجاد نخواهد کرد.

خوشبختانه داشتن رتبه های بهتر در گوگل به ایجاد آگاهی از برند شما کمک می کند.

کاربران می دانند که Google نتایج جستجو را به ترتیب کیفیت ارائه می دهد ، بنابراین داشتن یکی از صفحات وب شما در 10 موقعیت برتر گواهی بر شایستگی شما خواهد بود.

نمای وب سایت تجاری شما تحت تأثیر عناصر مختلفی قرار می گیرد ، نه تنها رتبه بندی شما.

علاوه بر اینکه وب سایت خود را به صفحه اول گوگل می رسانید ، باید متا تگ های توصیفی و سایر عناصر را نیز در اختیار داشته باشید که به کاربران ایده خوبی از آنچه در صفحه شما وجود دارد ، بدهد. و ، شما همیشه می توانید واژگان نشانه گذاری طرح را برای جلب توجه بیشتر سایت خود در SERP ها پیاده سازی کنید.

هزینه های بازاریابی کمتر

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، بازدیدکنندگان ارگانیک مقرون به صرفه ترین نوع ترافیک را از نظر هزینه های فوری نشان می دهند.

در اکثر موارد ، توسعه و مدیریت SEO یا نوع دیگری از استراتژی های ارگانیک منجر به کاهش هزینه های بازاریابی می شود. ممکن است قبل از مشاهده نتایج ، استراتژی فعلی شما همپوشانی داشته باشد ، اما یک برنامه موفق به شما این امکان را می دهد که عمدتاً بر منابع آنلاین با قیمت پایین و کیفیت بالا تمرکز کنید.

با در نظر گرفتن موارد فوق ، هزینه های متعددی وجود دارد که باید برای ایجاد و نظارت بر کمپین خود پوشش دهید.

هیچ وب سایتی نمی تواند بدون یک برنامه جامد به صفحه اول گوگل برسد که مستلزم ایجاد یک استراتژی دقیق است.

همچنین باید مواد ارزشمندی تهیه کنید و برای نظارت و بهینه سازی کمپین خود وقت بگذارید.

انواع مختلفی از ابزارهای وب وجود دارد که می تواند به شما در افزایش عملکرد کمپین سئو کمک کند ، اما بسیاری از آنها پلتفرم های پولی هستند که هزینه های اضافی را نشان می دهند.

به منظور پایین نگه داشتن هزینه ها و همچنان نتایج خوب ، باید در مورد بهترین شرکت SEO در منطقه خود تحقیق کنید و با یک شرکت آگاه که مسئولیت های بازاریابی شما را بر عهده دارد شریک شوید.

ما اهمیت و ارزش دستیابی به بهترین رتبه ها را پوشش داده ایم.

اما ، قبل از بحث در مورد نحوه قرار گرفتن در صفحه اول Google ، بیایید برخی از دلایلی را که به نتایج مورد نظر خود نمی رسیم ، بررسی کنیم.

 

 

چرا وب سایت شما در صفحه اول نیست؟
اگر نمی دانید چگونه می توانید با برنامه ای آسان در 24 ساعت به صفحه اول گوگل برسید ، تنها نیستید.

متأسفانه دستیابی به نتایج یک شبه واقعاً امکان پذیر نیست زیرا موتورهای جستجو الگوریتم های رتبه بندی پیچیده ای را توسعه داده اند که صدها عامل مختلف را در نظر می گیرند. اینها به خوبی مانع از آن می شوند که مدیران سایت ها یک شبه پست های اول را تصاحب کنند.

هنگامی که این اتفاق می افتد ، شکوه و عظمت طولانی نخواهد ماند زیرا گوگل می تواند سایت تجاری را حذف کرده و آن را از فهرست وب خود خارج کند.

دلایلی که یک وب سایت خاص رتبه بندی خوبی ندارد را می توان در یک عبارت خلاصه کرد: سئوی بد.

بهینه سازی موتورهای جستجو عبارت است از ایجاد تعدیل در وب سایت تجاری شما به منظور کسب رتبه بهتر در Google. اگر کسب و کار شما استراتژی سئو جامعی ندارد ، ممکن است صدها متغیر در سایت شما وجود داشته باشد که به نفع شما عمل نمی کند.

اگرچه گوگل الگوریتم رتبه بندی دقیقی را به اشتراک نگذاشته است ، بسیاری از متغیرهای شناخته شده وجود دارد که به طور مستقیم بر رتبه بندی موتورهای جستجو تأثیر می گذارد.

هدف سئو بهبود این عوامل و بهبود مستمر وب سایت تجاری شماست تا در طول زمان به رتبه های بهتری برسید.

با تمرکز بر عناصر درون صفحه و خارج از صفحه ، این تاکتیک بازاریابی می تواند به افزایش نمره کیفیت شما کمک کند و به گوگل اجازه می دهد وب سایت شما را به درستی دسته بندی کند ، که منجر به موقعیت های بهتر SERP می شود.

در Fannit ما انواع مختلفی از رویکردهای داخلی را توسعه داده ایم که می توانند در مدت زمان نسبتاً کوتاهی نتایج خود را به دست آورند ، اما ما همچنین مشاهده کرده ایم که وب سایت هایی با SEO ضعیف چگونه هستند. این مشاغل معمولاً موارد زیر را تجربه می کنند:

رتبه های پایین
بزرگترین عیب سئوی بد این است که رتبه های پایینی را به دنبال دارد. اگر صفحه شما در رتبه یازدهم پایین قرار دارد ، شانس شما برای جذب ترافیک و رقابت با رهبران صنعت به طور خودکار کاهش می یابد.

و هرچه رتبه شما پایین تر باشد ، بازدیدکنندگان کمتری جذب خواهید کرد و چرخه ای ایجاد می شود که تنها با یک استراتژی سئو قوی قابل شکستن است.

از سوی دیگر ، SEO می تواند به بهبود رتبه وب سایت شما کمک کرده و سر و صدا در اطراف شرکت شما ایجاد کند.

به یاد داشته باشید که سئو یک فرایند تدریجی است ، اما می توانید با هدف قرار دادن کلمات کلیدی طولانی و ایجاد محتوای معتبر و طولانی مدت که نتایج شما را تسریع می کند شروع کنید.

با افزایش رتبه بندی ، حجم ترافیک بیشتری را مشاهده خواهید کرد ، بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما دارای محتوا و ویژگی های کافی است که اطلاعات تماس را در جای خود ثبت می کند.

کمی تا بدون ترافیک
رتبه بندی پایین نه تنها دید شما را از بین می برد ، بلکه می تواند کل برنامه بازاریابی شما را خراب کند.

حتی اگر از نظر نرخ تبدیل معیارهای نسبتاً خوبی دریافت می کنید ، برای مشاهده درآمد قابل توجه باید تعداد زیادی بازدیدکننده داشته باشید.

اگر صفحات شما از صفحه اول کنار گذاشته شوند ، از ترافیک کافی برخوردار نخواهید بود تا ارزش وقت گذاشتن شما را داشته باشد.

سئوی خوب توانایی افزایش ترافیک را دارد ، اما فقط کاربران تصادفی را به راه شما ارسال نمی کند.

ترافیکی که دریافت می کنید متشکل از کاربران علاقمندی است که به دنبال پیشگیری بیشتر در مورد محصولات ، خدمات و راه حل هایی هستند که ارائه می دهید

از طرف دیگر ، ترافیک خریداری شده از اشخاص ثالث معمولاً شامل کاربرانی است که برای مشاهده صفحه وب شما پول دریافت کرده اند ، بنابراین ما به شدت از این عمل غیر اخلاقی خودداری می کنیم.

صرف نظر از میزان سرمایه گذاری شما در بازاریابی ، اگر برنامه ای برای رسیدن به صفحه اول نداشته باشید ، بیشتر آن هدر می رود. یک وب سایت تجاری که دارای بالاترین موقعیت ها است معمولاً به طور منظم به روز می شود و اغلب یک تیم اختصاصی دارد که برای تازه نگه داشتن محتوا کار می کند.

این تضمین می کند که وب سایت از آینده مطمئن است و از سرمایه گذاری بلند مدت محافظت می کند.

صرف صرف پول برای کمپین های بازاریابی بدون طرح کلی ممکن است درآمد شما را برای مدت کوتاهی افزایش دهد ، اما این یک استراتژی بلند مدت مناسب نیست.

SEO یک استراتژی محکم است زیرا شامل ایجاد اهداف و نقاط عطفی است که به اطمینان از دستیابی به اهداف در بازه زمانی مناسب کمک می کند.

تا کنون ، اهمیت قرار دادن وب سایت شما در صفحه اول Google و مزایای آن را بیان کرده ایم.

اکنون ، به موارد خوب - بیایید به چگونگی قرار دادن وب سایت خود در بالای Google بپردازیم.

چگونه می توانید به نتایج جستجوی گوگل برسید؟

قرار گرفتن وب سایت شما در جایگاه برتر گوگل می تواند تجارت شما را از نظر فروش و به رسمیت شناختن نام تجاری افزایش دهد.

با این حال ، به یاد داشته باشید که SEO یک مجموعه تعریف شده از مراحل نیست ، بلکه یک رویکرد پویا است که شما باید با نیازهای شرکت خود سازگار شوید.

درست کار کنید و راه خود را در صدر جدول رتبه بندی قرار دهید. اما اگر اشتباه می کنید ، ممکن است مجبور شوید برنامه خود را لغو کرده و از نو شروع کنید.

مراحل زیادی وجود دارد که می تواند به شما در کسب رتبه های بالاتر برای وب سایت شما کمک کند ، اما فرمول یکسان برای همه شرکت ها در همه صنایع کاربرد ندارد. با تجزیه و تحلیل رقبای برتر ، متوجه خواهید شد که آنها برای کسب رتبه بالا چه اقداماتی را انجام داده اند.

همچنین باید وب سایت خود را بازرسی کرده و نقاط قوت آن و مناطقی را که نیاز به بهبود فوری دارند ، یادداشت کنید.

به عنوان مثال ، ممکن است متوجه شوید که رهبران صنعت دارای پروفایل بک لینک قوی هستند که رتبه های بالایی را ارائه می دهند. ممکن است نتوانید در مدت کوتاهی تعداد زیادی بک لینک جمع آوری کنید.

اما ، اگر قبلاً وبلاگی با محتوا دارید ، می توانید بر انتشار مطالب بیشتر و توزیع آن از طریق رسانه های اجتماعی تمرکز کنید تا به وب سایت خود نمره با کیفیت بهتر و همچنین شاخص های مثبت اجتماعی بدهید.

علاوه بر این ، می توانید یکی یا هر دو استراتژی زیر را پیاده سازی کنید تا به سرعت در صدر گوگل قرار بگیرید.

کمپین های پرداخت به ازای کلیک از طریق Google Ads

درست است ، ما می دانیم که این ممکن است پاسخی نباشد که در مقاله ای در مورد چگونگی جستجوی Google جستجو کرده اید ، اما به ما فرصتی برای توضیح دهید.

Google Ads می تواند به شما کمک کند آگهی های خود را در بالای نتایج جستجوی ارگانیک نشان دهید - این در حال حاضر رایج است.

شما باید هر بار که کسی روی تبلیغات شما کلیک می کند هزینه کمی بپردازید ، اما بسیار شبیه به SEO ، اغلب شرکت های بزرگ برای پرداخت بالاترین رتبه رتبه بالایی را پرداخت می کنند.

با این حال ، اکثریت قریب به اتفاق کمپین های PPC فروش گرا هستند ، حتی وقتی قصد کاربر کاملاً متفاوت باشد.

اینجاست که می توانید بزرگنمایی کنید.

اگر در مورد کلمات کلیدی هدف اطلاعاتی تحقیق کرده اید و متوجه شده اید که شرکت هایی با رتبه های برتر Google Ads در تلاش برای فروش هستند ، می توانید یک کمپین ایجاد کنید که از این فاصله استفاده می کند. گوگل می خواهد بهترین نتایج جستجو و همچنین تبلیغات را در اختیار هر کاربر قرار دهد.

اگر کمپینی ایجاد کنید که این کلمات کلیدی هدف اطلاعاتی را هدف قرار داده و ترافیک را به نوع مناسب صفحه فرود ارسال کند ، به احتمال زیاد تبلیغات شما ارزان تر و عملکرد بهتری نسبت به رقبا دارد.

بله ، این بدان معناست که شما باید پول پرداخت کنید ، اما تقریباً تضمین می شود که نتایج عالی را بدست آورید ، و تنها کاری که باید انجام دهید این است که بازی را درست انجام دهید.

مزایای Google Ads

چه از نقاط ضعف پلتفرم استفاده کنید و چه آن را به عنوان سنگ بنای استراتژی کلی خود پیاده سازی کنید ، Google Ads می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد.

در حال حاضر محبوب ترین شبکه تبلیغاتی ، گوگل یک پلت فرم تبلیغاتی ایجاد کرده است که به شرکت ها اجازه می دهد تا از طریق لیستی از ویژگی های قوی بر دلارهای بازاریابی خود کنترل کنند.

یکی از دلایلی که Google Ads برای تبلیغ کنندگان در سراسر جهان به گزینه ای محبوب تبدیل شده است ، ویژگی های هدف گیری آن است.

به جای انفجار پایگاه جهانی کاربران Google ، Ads به شما امکان می دهد تا کاربران را بر اساس موقعیت جغرافیایی و سایر انواع مختلف فیلتر کنید. می توانید تنظیمات هدف گذاری را انتخاب کنید که به شما کمک می کند تبلیغات خود را در مناطقی که سرویس می دهید یا در مکان هایی که نرخ تبدیل بالاتری دارند نشان دهد.

این باعث می شود تبلیغات شما در گروهی از کاربران که به احتمال زیاد به محصول شما علاقه مند هستند ، محدود شود.

همچنین می توانید نتایج کمپین خود را در زمان واقعی ردیابی کرده یا عملکرد تاریخی را تجزیه و تحلیل کنید تا الگوهای مختلف را شناسایی کنید.

با مشاهده عملکرد روزانه بر حسب ساعات روز ، می توانید بهترین برنامه را مشخص کرده و تبلیغات خود را در مواقعی که مخاطبان بیشتر پذیرا هستند نشان دهید. همچنین ، می توانید تشخیص دهید کدام تبلیغات بهترین عملکرد را ارائه می دهند و همچنین آنهایی که نیاز به بهبود دارند.

علاوه بر این ، برخی از مزایای اجرای کمپین Google Ads شامل مزایایی مانند:

نتایج فوری

سئو یک فرایند تدریجی است ، گوگل و سایر موتورهای جستجو از آن مطمئن شده اند.

حتی اگر از تکنیک های blackhat برای دستیابی به رتبه های برتر استفاده می کنید ، احتمال زیادی وجود دارد که گوگل متوجه آن شود و در نهایت شما را از صفحه بالای خود خارج کند. و احتمالاً سایت خود را به طور کامل از موتور جستجو منع کنید.

با این حال ، Google Ads به شما امکان می دهد تبلیغات خود را بلافاصله در بالای نتایج جستجوی ارگانیک نشان دهید.

به خاطر داشته باشید ، ما نمی گوییم که شما باید کامل خارج شوید.

شما باید یک کمپین بسازید که به شما امکان می دهد با کلمات مربوطه که حجم زیادی ندارند رقابت کنید ، این بدان معناست که آنها نه رقابت زیادی دارند و نه قیمت بالایی دارند.

علاوه بر افزایش ترافیک ، کاربران عادت خواهند کرد که نام شما را در بالای رتبه بندی مشاهده کنند.

بنابراین ، یکی از استراتژی های SEO شما شروع می شود ، شما می توانید به تدریج بودجه PPC خود را کاهش دهید و گذار از اتکا به برخی از دستاوردهای پولی به راه اندازی یک دستگاه کاملاً ارگانیک منجر شود.

تبلیغات را در بالای رتبه بندی ارگانیک Google قرار دهید

قرار گرفتن وب سایت در رتبه های برتر گوگل همیشه به این معنی نیست که صفحه شما اولین چیزی است که کاربران می بینند.

اگر اصطلاحی دارای هدف اطلاعاتی است ، ممکن است ابتدا سایت خود را مشاهده کنید ، یا ممکن است یک پنل دانش یا عنصر دیگری را ببینید که لزوماً قطعه ای از سایت اصلی را شامل نمی شود.

و اگر یک کلمه کلیدی دارای هدف تجاری است ، به احتمال زیاد دسته ای از تبلیغات و همچنین نقشه ای را در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد.

در این موارد ، کاربران باید به صورت پیشرو حرکت کنند تا نتایج ارگانیک را پیدا کنند.

بنابراین ، حتی اگر اوج نمای ارگانیک باشد ، اولین مکان در نتایج جستجوی گوگل در واقع به معنای قرار گرفتن در بالای صفحه نیست.

از طرف دیگر ، Google Ads در واقع به شما امکان می دهد یک تبلیغ درست زیر نوار جستجو قرار دهید.

در این موارد ، اولین چیزی که اکثریت قریب به اتفاق کاربران هنگام دریافت نتایج می بینند ، این تبلیغ است و اگر مرتبط باشد ، می تواند بیشتر ترافیک را نیز به خود جلب کند.

گزینه های بهینه سازی جامع

مانند سایر انواع کمپین های دیجیتالی ، تبلیغات PPC شما باید به طور منظم بررسی و بهینه سازی شوند.

خوشبختانه گوگل مجموعه کاملی از ابزارهای بهینه سازی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد نسخه های بهتری از تبلیغات خود ایجاد کنید.

مجموعه ابزار بهینه سازی موتور جستجو با Google Analytics شروع می شود ، که سیستم ردیابی رایگان و در عین حال قوی این شرکت است.

Google Analytics به شما امکان می دهد انواع مختلفی از معیارها را مشاهده کنید که تصور خوبی از نحوه عملکرد تبلیغات شما دارد. بسته به مدت زمانی که کمپین شما در حال اجرا است ، می توانید آمار عملکرد چند روز ، هفته ، ماه یا سال گذشته را مشاهده کنید.

و ، می توانید آن را با ابزارهای دیگر ادغام کرده یا از ظرفیت های قدرتمند گزارش دهی پلتفرم استفاده کنید.

علاوه بر این ، خود پلتفرم Google Ads مملو از ویژگی های نوآورانه است که به شما امکان می دهد تشخیص دهید کدام تبلیغات بهتر کار می کند.

این شامل توانایی ایجاد آزمایش های تقسیم شده است ، که چندین تبلیغ مختلف را همزمان اجرا می کند و به شما امکان می دهد نتایج آزمایش خود را رو در رو مشاهده کنید-همه به صورت رایگان.

کمپین های ارگانیک از طریق بهینه سازی موتورهای جستجو

ایده پرداخت هزینه برای کمپین PPC Google Ads در حالی که رتبه بندی ارگانیک خود را ایجاد می کنید ، قطعاً ارزش بررسی دارد.

اما ، ما همچنین می دانیم که برخی از شرکت ها می توانند بین SEO یا PPC یکی را انتخاب کنند - و اگر چنین باشد ، رای ما تقریباً همیشه به SEO می رسد.

صدها عامل SEO وجود دارد که بر رتبه بندی وب سایت شما تأثیر می گذارد ، بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که همه این موارد به درستی تنظیم شده اند.

یکی از بزرگترین متغیرهایی که باید کنترل آن را در دست بگیرید معماری یا ساختار داخلی وب سایت شما است.

پلتفرم هایی مانند گوگل از وب سایت ها انتظار دارند از ساختار سازمان یافته ای استفاده کنند که به خزنده ها اجازه می دهد به راحتی وب سایت را بخوانند و حرکت کنند.

اگر ساختار مناسب نباشد ، مهم نیست که وب سایت شما چقدر جذاب است یا چقدر محتوا در آن وجود دارد ، هرگز به رتبه های برتر گوگل نخواهید رسید.

به خاطر داشته باشید که تغییرات اضافی در محل و خارج از سایت نیز وجود دارد که باید رتبه شما را افزایش دهد.

On-site به عناصری که در وب سایت شما هستند اشاره می کند ، به این معنی که شما کنترل مستقیم آنها را دارید. عناصر خارج از سایت ، مانند بک لینک ها ، مستقیماً تحت کنترل شما نیستند ، اما اگر رویکرد درستی داشته باشید ، می توانید بر روی کدام وب سایت ها به سایت شما پیوند داده شود ، تأثیر بگذارید.

برخی از انواع م thatثر بر SEO و می توانند به شما در رتبه بالاتر کمک کنند عبارتند از:

کیفیت محتوا

ممکن است عبارت "محتوا پادشاه است" پخش شود ، اما به دلایلی بیش از حد مورد استفاده قرار گرفته است.

ما نمی توانیم اهمیت محتوای عالی را به اندازه کافی تأکید کنیم.

با وجود اینکه هدف اصلی سئو کسب رتبه بهتر است ، شما سعی می کنید از کاربران واقعی کسب و کار کنید که برای خواندن مطالب شما از برنامه خود وقت می گیرند. و اگر خراشیده نشود ، آنها با شرکت شما تماس نمی گیرند.

در عین حال ، گوگل دهها سال است که در تلاش است پروتکل های ارزیابی محتوای بهتری بسازد.

در روزهای اولیه SEO ، پر کردن کلمات کلیدی ، خرید بک لینک و سایر تکنیک های سایه دار کافی بود تا گوگل را در ارائه نتایج برتر فریب دهد.

امروزه ، میزان تلاش برای فهمیدن نحوه فریب دادن گوگل ، کل این روند را بی معنی می کند.

بنابراین ، بهترین استراتژی به سادگی تمرکز بر تولید محتوای عالی است که در واقع به خوانندگان شما کمک می کند.

محتوای با کیفیت بالا نه تنها مفید نیست ، بلکه به شیوه ای جذاب و جذاب نیز نوشته شده است.

از طرح بندی تا لحن و واژگان مورد استفاده ، اطمینان حاصل کنید که همه عناصر محتوای تجاری شما به نفع مشتریان شما است.

پیوندهای ورودی

پیوندهای ورودی به وب سایت هایی اشاره می کنند که به مطالب شما پیوند داده می شوند و به Google اجازه می دهند بفهمد که در اکوسیستم دیجیتال کجا هستید. یکی از بزرگترین دلایلی که گوگل پیوندهای ورودی یک وب سایت (که به عنوان نمایه backlink معروف است) را تجزیه و تحلیل می کند این است که ایده ای از میزان اعتبار این سایت بدست آورد.

منطق حکم می کند که وب سایت های با کیفیت به سایر پلتفرم های فوق العاده پیوند داده شوند ، بنابراین داشتن پیوندهای ورودی از شرکت های مربوطه در صنعت شما می تواند رتبه خوبی را برای سایت شما ایجاد کند.

با این حال ، کنترل پیوندهای ورودی شما کار ساده ای نیست. گوگل شرکت هایی را که آشکارا بک لینک خریداری می کنند ، سرکوب کرده و مجازات هایی را برای رتبه بندی آنها در نظر گرفته است.

بدست آوردن بسترهای باکیفیت برای پیوند دادن به سایت شما به یک هنر تبدیل شده است ، بنابراین شما باید روابط محکمی با شرکای مربوطه ایجاد کرده و از روش قدیمی بک لینک بگیرید.

در Fannit ، ما تمام بخشهای برنامه بازاریابی مشتریان خود را مدیریت می کنیم ، بنابراین می دانیم چگونه می توان به الزامات Google پایبند بود در حالی که هنوز از لینک های با کیفیت برای سایت خود استفاده می کنید.

اگر به درک راهنمایی یا تنظیم استراتژی بک لینک خود نیاز دارید ، همین امروز با ما تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم.

سرعت بارگیری

آیا تا به حال سعی کرده اید به یک صفحه تجاری دسترسی پیدا کنید که بارگیری آن کمی طول کشید؟ به احتمال زیاد ، شما هرگز از آن بازدید نکرده اید زیرا بعد از آن کلیک کرده و وب سایت دیگری را امتحان کرده اید.

و تقریباً مطمئن است که مصرف کننده معمولی صبورتر است.

این سناریوی ساده اهمیت داشتن یک وب سایت سریع بارگذاری را نشان می دهد.

گوگل سرعت بارگذاری را به عنوان یکی از مهمترین عوامل در الگوریتم خود ارزیابی می کند و منطقی است.

مهم نیست محتوای شما چقدر خوب باشد یا رابط کاربری شما چقدر کاربر پسند باشد ، اگر صفحات شما به اندازه کافی سریع بارگیری نشوند ، هرگز نمی توانید یک تجربه خوب را ارائه دهید.

و گوگل این را می داند.

در حالت ایده آل ، وب سایت شما باید در یک ثانیه یا کمتر بارگیری شود.

مطمئناً بر اساس جستجو ، آستانه ممکن است پنج ثانیه باشد ، اما هر ثانیه ای که بگذرد به این معنی است که افراد بیشتری دکمه برگشت را فشار می دهند.

در زمان رسیدن نمره پنج ثانیه ، شما احتمالاً نیمی یا بیشتر از مشتریان بالقوه خود را از دست داده اید.

کلمات کلیدی تحقیق

تحقیق در مورد کلمات کلیدی عبارت است از جستجوی و شناسایی بهترین اصطلاحات برای افزودن در وب سایت شما. تک تک صفحات شما که در فهرست وب گوگل ظاهر می شوند باید دارای کلمات کلیدی مناسب باشند.

اگر نه ، شما بازدیدکنندگان مربوطه را به سایت خود جذب نخواهید کرد.

بهترین روش برای انجام تحقیقات کلمات کلیدی ، ابزارهای اختصاصی است که به شما اطلاعاتی در مورد حجم جستجوی هر عبارت ، رقابت و سایر جزئیات می دهد.

اما ، ده ها ابزار تحقیق کلمه کلیدی برای انتخاب وجود دارد. Google یک ابزار رایگان ارائه می دهد که به عنوان Keyword Planner شناخته می شود ، اما فقط اطلاعات کلی را ارائه می دهد و همیشه دقیق نیست (جالب است بدانید).

همچنین پلتفرم های رایگان دیگری وجود دارد که می توانید در سایت تجاری خود امتحان کنید ، اما تعداد انگشت شماری از آنها نتایج دقیقی را ارائه می دهند و تقریباً همه آنها برای باز کردن قفل ویژگی های پیشرفته نیاز به پرداخت دارند.

در Fannit ، ما فقط از پلتفرم های معروف و پیشرفته ای مانند AHREFS و SEMrush استفاده می کنیم تا کلمات کلیدی را برای مشتریان خود انجام دهیم و شرایطی را پیدا کنیم که به هر سایت تجاری بهترین شانس موفقیت را می دهد.

منبع: راهنمای مبتدی برای تسلط بر کلمات کلیدی (راهنمای 2020)

امنیت

مصرف کنندگان مدرن نگران حفظ حریم خصوصی و امنیت هستند ، بنابراین شما باید یک وب سایت امن و شفاف ایجاد کنید که اعتماد به نفس را در بینندگان شما ایجاد کند.

شایان ذکر است که برخی از محبوب ترین مرورگرهای وب تا آنجا پیش رفته اند که وب سایت هایی را که پروتکل های امنیتی ایجاد شده را رعایت نمی کنند به عنوان ناامن برچسب گذاری کرده اند.

اگر گواهینامه SSL شما قدیمی است یا وب سایت شما روی یک سرور سایه دار میزبانی شده است ، ممکن است تمام الزامات امنیتی را رعایت نکنید ، که به نوبه خود ممکن است به رتبه شما آسیب برساند.

به عنوان مثال ، تحقیقات انجام شده توسط Moz چند سال پیش نشان داد که بین گواهینامه های SSL به روز شده و رتبه های بالاتر در Google ارتباط کمی وجود دارد.

و حتی اگر لزوماً رتبه شما را مستقیماً افزایش ندهد ، یک وب سایت امن کاربران را متقاعد می کند که شما یک شرکت حرفه ای هستید که می توان به آن اعتماد کرد.

توجه به این نکته ضروری است که گواهینامه های SSL را می توان به صورت رایگان دریافت کرد ، اما هزینه های نگهداری بسته به این که از چه کسی دریافت می کنید به سرعت افزایش می یابد.

برای جلوگیری از هرگونه دردسر ، می توانید با یک آژانس که میزبان وب سایت شما است و از نظر فنی برای شما مراقبت می کند ، همکاری کنید.

نرخ تبدیل ، نرخ بازگشت و نرخ کلیک

الگوریتم گوگل تعداد زیادی از متغیرها را ارزیابی می کند ، اما سه مورد از آنها شناخته شده ترین نرخ تبدیل ، نرخ پرش و نرخ کلیک است.

نرخ تبدیل ، تعداد بازدیدکنندگان را که می خواهید اقدامی انجام دهند در مقایسه با تعداد افرادی که در واقع به سایت شما مراجعه می کنند ، اندازه گیری می کند.

این اقدام می تواند شامل موارد مختلفی باشد ، مانند ثبت نام در یک خبرنامه ، ترک اطلاعات تماس یا پرسیدن س aboutال در مورد یک محصول یا خدمات.

برای افزایش نرخ تبدیل ، باید یک کمپین اختصاصی ایجاد کنید و تنظیماتی را انجام دهید که بازدیدکنندگان را ترغیب کند هر اقدامی را که می خواهید انجام دهند ، انجام دهند.

نرخ بازگشت سایت درصد بازدیدکنندگانی را که بلافاصله وب سایت شما را ترک می کنند ، توصیف می کند.

خروج سریع برخی از مشتریان از سایت شما طبیعی است.

اما ، نرخ بازگشت بالا نشانه این است که محتوای سایت شما برای موتور جستجو به اندازه کافی خوب است ، اما برای مخاطبان شما خوب نیست.

یا ، همچنین ممکن است نشانه این باشد که شما نوع مناسبی از کاربر را به وب سایت خود جذب می کنید.

همچنین به عنوان CTR شناخته می شود ، نرخ کلیک ارگانیک شما به شما کمک می کند تا درصد مشتریانی را که هنگام مشاهده صفحات شما در SERP های موتور جستجو ظاهر می شوند ، تعیین کنید.

اگر می خواهید CTR خود را بهبود بخشید ، باید اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی مناسب را هدف قرار داده اید.

پس از تأیید این مورد ، متا تگ های بهتری ایجاد کنید و از نشانه گذاری طرح و سایر تکنیک های پیشرفته استفاده کنید.

اگر Google Analytics را به سایت خود اضافه کنید ، می توانید همه این معیارها را به صورت رایگان مشاهده کنید ، اما باید اطمینان حاصل کنید که از سیستم ردیابی به درستی استفاده می کنید.

ساختار URL

باور کنید یا نه ، ساختار URL صفحاتی که در سایت خود استفاده می کنید در واقع بر رتبه بندی SEO شما تأثیر می گذارد.

URL ها یک فاکتور رتبه بندی جزئی هستند ، اما همچنان می توانند به Google کمک کنند که هر زمان که یک پرس و جو انجام می شود ، ارتباط صفحه را تعیین کند.

علاوه بر این ، اگر وب سایت شما دارای رتبه معتبر دامنه باشد ، داشتن آدرس اینترنتی مارک شما می تواند به شما پیشرفت چشمگیری دهد ، به شرطی که از ساختار مناسب پیروی کند.

مهمترین نکته ای که هنگام ایجاد URL های مناسب SEO باید به خاطر بسپارید این است که آنها باید به صفحات مربوطه خود مرتبط باشند.

اگر Google متوجه شود URL و محتوای شما با هم مطابقت ندارند ، فرض می کند که از نوعی استراتژی طعمه کلیک استفاده می کنید و شانس خود را برای کسب رتبه های برتر کاهش می دهید.

همچنین باید URL های ساده و جذاب و پر از جزئیات را بدون طولانی بودن بسازید.

اینها موتورهای جستجو و کاربران را در مورد صفحه شما نشان می دهند ، بنابراین خواندن آنها باید آسان باشد.

ممکن است بخواهید تا آنجا که ممکن است اطلاعات را درج کنید ، اما به یاد داشته باشید که کاربران از قبل می دانند که به دنبال چه چیزی هستند. به سادگی مناسب ترین اصطلاحات را انتخاب کنید ، آنها را به ترتیب منطقی قرار دهید و از خط تیره برای جدا کردن کلمات هنگام ایجاد URL برای سایت تجاری خود استفاده کنید.

نکاتی برای ورود به صفحه اول Google SERPs

یادگیری نحوه رساندن وب سایت خود به بالای Google مدتی طول می کشد. شما باید بر بسیاری از مفاهیم مختلف تسلط داشته باشید و یک استراتژی موفق ایجاد کنید ، اما حتی در این صورت شما بلافاصله رتبه بندی صفحه اول گوگل را تضمین نمی کنید.

ده ها گام مختلف وجود دارد که می توانید انجام دهید و تعداد بیشماری ترکیب استراتژی می توانید به کار ببرید ، بنابراین باید متغیرهایی را که از طریق آزمایش و خطا برای شرکت شما بهترین کار را می کنند ، بیابید.

اما ، برخی از مراحل را می توانید برای کوتاه کردن منحنی یادگیری و ضربه زدن به زمین اجرا کنید.

اطمینان از آشنایی با مفاهیم مختلف و واژگان صنعت یک شروع عالی است ، اما همچنین باید بهترین ابزارها و منابع رایگان را برای افزایش عملکرد وب سایت خود بیابید.

در زیر ، ما چند نکته کلی را به شما نشان می دهیم که می تواند به شما در دستیابی به رتبه های بالاتر گوگل برای وب سایت شما کمک کند.

نمایه خود را در Google برای کسب و کار من به روز یا ادعا کنید

گوگل هنگام تعیین موقعیت جستجوی وب سایت شما به تعداد زیادی شاخص توجه می کند.

سایتهای فهرست بندی محلی ، بسترهای بازبینی و بسترهای مشابه از قبل بخشی از الگوریتم موتور جستجو هستند ، بنابراین مطمئن شوید که نمایه خود را در Google برای کسب و کار من ایجاد ، ادعا یا به روز کنید.

ما نمی گوییم ادعای نمایه شما می تواند تفاوت بین رسیدن به صفحه 1 یا صفحه 2 Google باشد.

اما ، کنترل این و سایر نمایه های موجود در فهرستهای عمومی می تواند تأثیر قابل توجهی در رتبه بندی شما داشته باشد زیرا به Google کمک می کند تا وب سایت شما را دسته بندی کند. همچنین ، تأیید شده است که رتبه بندی واقعی مرورها در سیستم عامل های رایگان مانند Google My Business و Yelp بخشی از الگوریتم است ، بنابراین داشتن شهرت مثبت بدون در نظر گرفتن تأثیر مثبت است.

علاوه بر ادعای نمایه رایگان Google برای مشاغل من ، باید استراتژی مدیریت شهرت آنلاین را نیز ایجاد کنید.

این به شما این امکان را می دهد تا بر تغییرات رتبه بندی های خود در مهمترین سایتهای بررسی و فهرست بندی در صنعت خود نظارت کنید.

و ، می توانید برای رفع هرگونه بررسی منفی که در این سیستم عامل ها نشان داده می شود ، اقدام کرده و کار کنید.

استراتژی های رقابتی تحقیقاتی

بسیاری از بازاریابان برای یافتن بهترین ترکیب برای استراتژی خود به آزمایش و خطا تکیه می کنند.

اما ، این می تواند منحنی یادگیری را افزایش دهد و همچنین می تواند مقدار قابل توجهی از منابع ارزشمند را هدر دهد.

خبر خوب این است که در اکثر سناریوها نیازی نیست که از ابتدا شروع کنید ، می توانید به سادگی رقابت را تجزیه و تحلیل کرده و عناصر موفق کمپین های دیگر شرکت ها را بگیرید.

رقبای پیشرو در صنعت کارهای زیادی را برای رسیدن به جایگاه خود انجام داده اند ، اما شما همچنین می توانید از سخت کوشی آنها بهره مند شوید.

شما باید این مارک های برجسته را مطالعه کنید و بخش های مختلف استراتژی آنها را تجزیه کنید تا تکنیک هایی را که می توانید خودتان استفاده کنید کشف کنید. ممکن است یک سایت تجاری رقابتی پیدا کنید که باعث ایجاد خلاقیت می شود یا از استراتژی ای استفاده می کند که به آن فکر نکرده اید.

به یاد داشته باشید ، هرگز نباید سرقت ادبی انجام دهید ، اما می توانید از ایده ها ، ایده های پست وبلاگ و سایر استراتژی هایی استفاده کنید که با نیازهای شرکت شما سازگار باشد.

در صورت نیاز مواد جدید ایجاد کنید

ایجاد مواد جدید مزایای گوناگونی دارد و تقریباً همیشه باید بر توسعه مواد تازه تمرکز کنید.

Google هر بار که یک جستجوی مربوطه انجام می شود ، محتوای سایت شما را ارزیابی می کند ، بنابراین اضافه کردن مکرر صفحات جدید و سایر مطالب شانس شما را برای جذب کاربران بیشتر افزایش می دهد.

مشاغلی که تعداد قابل توجهی از مطالب منتشر شده را در اختیار دارند می توانند بر روی بازسازی این صفحات و پست ها تمرکز کنند تا شانس موفقیت خود را افزایش دهند.

برای انجام بهینه سازی کامل ، باید نحوه عملکرد مقالات خود را تجزیه و تحلیل کنید ، رقبایی را پیدا کنید که دارای پست های برتر در این موضوعات هستند و سعی کنید فاصله بین این دو را پر کنید.

تمرکز بر وبلاگ نویسی و بازاریابی ورودی

بازاریابی ورودی نوعی تبلیغ است که بر جذب کاربرانی که به طور فعال در جستجوی راه حل های شما برای سایت شما هستند تمرکز می کند.

چند دهه پیش ، بهترین کاری که شرکت ها برای تبلیغات می توانستند انجام دهند این بود که یک تابلو یا تابلو نصب کنند و امیدوار باشند که به اندازه کافی قابل مشاهده باشد.

به نظر می رسد آسان است ، اما واقعیت امر این است که این تبلیغات بیشتر توسط افرادی مشاهده می شد که به راه حل های تبلیغ شده علاقه ای نداشتند و اندازه گیری نتایج غیرممکن بود.

امروزه بازاریابی ورودی به ما امکان می دهد کاربرانی را که در هر زمان به دنبال محصولات ما هستند ، شناسایی ، هدف گذاری و جذب کنیم ، و این یکی از بهترین استراتژی ها برای تجارت شما است.

علاوه بر این ، داشتن یک وبلاگ در وب سایت شما همچنین به شما امکان می دهد مطالب را به طور منظم به روز کنید و اطلاعات بیشتری را برای دسته بندی سایت خود در اختیار Google قرار دهید.

با برنامه ریزی مناسب ، همچنین می توانید مکانیزمی سازگار ایجاد کنید که به شما امکان می دهد از طریق وب سایت خود سرنخ هایی با کیفیت بالا تولید کنید.

پروفایل Backlink خود را بسازید

ده ها متغیر وجود دارد که شرکت ها نمی توانند مستقیماً آنها را کنترل کنند ، اما این عناصر هنوز بر عملکرد وب سایت شما تأثیر می گذارد.

نمایه بک لینک وب سایت شما یک مثال عالی است زیرا به کسب و کار شما نمره اعتبار می بخشد ، که به شدت بر موقعیت شما در جستجوی Google تأثیر می گذارد.

و بر خلاف متا تگ ها ، شما به سادگی نمی توانید وارد شوید و اینها را تغییر دهید-شما باید مشخصات پروفایل بک لینک خود را زیر نظر داشته باشید و سیستمی را برای افزودن پیوندهای جدید و حذف پیوندهای بی کیفیت بدون جریمه ایجاد کنید.

به خاطر داشته باشید که یکی از بهترین راه ها برای ایجاد نمایه بک لینک جامد ، تولید منابع پیشرو در صنعت شما است.

به عنوان مثال ، شرکت هایی که بر ارائه راه حل های امنیت سایبری تمرکز می کنند ، می توانند گزارش ها ، مطالعات موردی و پیش بینی هایی ایجاد کنند که به مخاطبان اجازه می دهد چالش های پیش رو را درک کنند.

که به نوبه خود باید مخاطبان شما را تشویق به یافتن راه حل کند و به آنها اطمینان دهد که با کسب و کار شما تماس بگیرند.

پیاده سازی واژگان نشانه گذاری طرحواره

عناصر فنی زیادی وجود دارد که یک وب سایت را تشکیل می دهند ، اما بسیاری از آنها توسط بهترین سیستم عامل های اینترنتی توسعه نیافته اند. گوگل ، مایکروسافت ، Pinterest و دیگر برندهای برجسته پروژه schema.org را تاسیس کردند.

Schema.org استفاده از مجموعه ای از واژگان برنامه نویسی را ترویج می کند که به موتورهای جستجو کمک می کند تا معانی اصطلاحات موجود در وب سایت شما را درک کنند ، نه اینکه فقط عبارتهای موتورهای جستجو را با کلمات کلیدی مرتبط مطابقت دهند.

علامت گذاری طرح ها علاوه بر افزایش عملکرد فنی سایت شما و اجازه دادن به Google برای دسته بندی دقیق شما ، بر نحوه نمایش نتایج جستجوی شما در SERP ها نیز تأثیر می گذارد.

برای صفحاتی که دارای واژگان نشانه گذاری طرحواره هستند ، Google می تواند پانل های دانش ، بررسی ، قیمت محصول و سایر ویژگی ها را درست در SERP ارائه دهد.

این امر توجه بیشتری را به نتیجه جستجوی شما جلب می کند ، اما همچنین اطلاعات بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد تا تصمیمات خود را بر اساس آن تنظیم کنند - و پیاده سازی آن در صفحات وب شما رایگان است.

همچنین پروفایل های خود را در مورد مرور ، رتبه بندی و فهرست بندی سایت ها مطالبه کنید

ما اهمیت ادعای نمایه شما در Google برای کسب و کار من را بررسی کرده ایم ، اما به یاد داشته باشید که هر صنعت متفاوت است.

برخی از بخش های مصرف کننده ممکن است به Google My Business یا Yelp متکی نباشند ، اما از پلتفرم های تخصصی تر بررسی صنعت بازدید کنند.

اگر می دانید که مخاطبان مورد نظر شما به پلتفرم های مروری سنتی متکی نیستند ، باید برای ماندن در رقابت ، مناسب ترین گزینه های موجود در صنعت خود را مورد تحقیق قرار دهید و پروفایل خود را در این سایت ها مطالبه کنید.

در بیشتر موارد ، یک جستجوی ساده در گوگل به شما کمک می کند تا تأیید کنید که کدام سایت های اصلی بررسی و فهرست بندی هستند ، اما مطمئن شوید که همه سیستم عامل هایی را که مرتبط به نظر می رسند انتخاب کرده اید.

ایجاد تقویم بهینه سازی

بهینه سازی یک عمل ضروری است ، اما این یک مفهوم نسبتاً جدید است ، بنابراین همه بازاریابان نمی دانند چگونه از این فرایند مراقبت کنند.

به هر حال ، راه اندازی یک کمپین بازاریابی چند دهه قبل به این معنی بود که شما نمی توانید هیچ جزئیاتی را به صورت زنده تغییر دهید.

اما ، کانال های آنلاین مانند موتورهای جستجو و وب سایت شما به شما امکان می دهند وب سایت خود را به روز کرده و پس از انتشار این موارد ، استراتژی و مطالب خود را تغییر دهید.

بهینه سازی موفقیت آمیز SEO همه چیز مربوط به سازماندهی است ، بنابراین باید برای توسعه ، مستندسازی و تنظیم دقیق روند خود ، در تقویم تجاری خود اسلات ذخیره کنید.

علاوه بر ثبت تغییرات ایجاد شده ، قبل از تنظیم هر صفحه منتظر بمانید تا اطلاعات آماری قابل توجه کافی را در اختیار داشته باشید.

با کلمات کلیدی بلند دنبال کنید و از آنجا به بالا حرکت کنید

کلمات کلیدی با دم بلند مقرون به صرفه تر هستند ، رقابت کمتری دارند و معمولاً دارای نرخ تبدیل بالاتری هستند.

این فرمول مناسب برای صاحبان وب سایت هایی است که به تازگی تمرکز خود را بر روی SEO گذاشته اند اما می خواهند به سرعت به صفحه اول برسند.

شما باید شرایط طولانی را هدف قرار دهید زیرا ادعای موقعیت های برتر برای آنها آسان تر است. و هنگامی که این شرایط را کنترل کردید ، فقط می توانید استراتژی خود را به کار بگیرید و کلمات کلیدی رقابتی تری را اجرا کنید.

تا زمانی که به رتبه های برتر ارگانیک صعود می کنید ، کمپین های پولی را اجرا کنید

ما قبلاً آن را گفته ایم و باز هم می گوییم - توسعه کمپین جستجوی پولی و استفاده از آن برای تقویت استراتژی تا زمانی که مشتریان را به طور مداوم از تلاش های ارگانیک خود به دست نیاورید ، اشکالی ندارد.

فهرست گوگل به طور منظم با وب سایت های جدید به روز می شود ، اما این بدان معنا نیست که شما می توانید 10 موقعیت برتر را یک شبه ترک کنید.

کمپین های PPC در Google Ads نیاز به سرمایه گذاری بالاتری دارند ، اما این مکان های پرداخت شده در موتورهای جستجو می تواند مارک تجاری شما را تقویت کرده و به شما اجازه جلب توجه مصرف کنندگان را بدهد.

و اگر همزمان با SEO کار کنید ، احتمالاً وقتی وب سایت شما در صفحه اول ظاهر می شود شهرت بهتری خواهید داشت ، بنابراین به تدریج می توانید به طور کلی از PPC دور شوید.

یک برنامه بازاریابی طراحی کنید که به شما کمک می کند در اولین صفحه گوگل  قرار بگیرید

یادگیری نحوه رساندن صفحه وب خود به بالای Google ممکن است زمان و تمرین زیادی را بطلبد ، اما می تواند به شما در بهبود عملکرد دلارهای بازاریابی شما کمک کرده و بیشترین هزینه را برای شما داشته باشد.

امیدواریم مقاله بالا به شما کمک کند اهمیت رتبه بندی در رتبه های برتر را هر زمان که جستجویی مرتبط با محصولات و/یا خدمات شما انجام می شود درک کنید.

 

چرا گوگل نمی تواند تمام صفحات وب را خزنده کند؟

با توجه به InternetLiveStats ، امروزه بیش از 1.2 میلیارد وب سایت وجود دارد که هر یک از آنها می توانند از چند تا میلیون صفحه برای فهرست بندی داشته باشند. با شمارش همه منابع ، از تصاویر گرفته تا css ، که Google سعی در تجزیه و تحلیل و درک آن دارد ، حجم زیادی از داده ها را برای بازجویی نشان می دهد. واضح است که حتی با وجود صدها مرکز داده ، Google باید در اکتشاف خود انتخاب کند. این انتخاب ها بر الگوریتم ها و مجموعه ای از معیارها متکی است که دانستن و تسلط بر آنها برای به کارگیری تلاش های SEO شما مهم است.
گوگل باید 4 میلیون صفحه را در ثانیه تجزیه و تحلیل کند تا تمام نمایه خود را در 1 سال (تخمین زده شده به 130 هزار میلیارد صفحه) و فقط یک به روزرسانی منحصر به فرد در سال و در هر صفحه پوشش دهد.

این فقط غیرممکن است و یک به روزرسانی منحصر به فرد در هر سال و در هر صفحه برای Google مفید نیست!

گرفتن همه صفحات برای حفظ طراوت و تمامیت فهرست - و برای ارائه بهترین پاسخ ممکن - به این معنی است که چندین بار در روز به همان صفحات برگردید. از نظر منطقی ، از نظر زمان پردازش و انرژی گسترده است. بنابراین هر شرکتی می داند که بهینه سازی هزینه های عملیاتی برای اطمینان از مقرون به صرفه بودن مهم است. برنامه ریزی و اولویت بندی خزنده ها در مورد اهمیت صفحات مهم است.

انواع خزنده و خزنده گوگل کار می کند

ما می دانیم که Google همه گونه شناسی صفحات را به طور یکسان بررسی نمی کند . به عنوان مثال: صفحه اصلی ، فیدهای rss و صفحات بخش ، مخزن تازگی واقعی هستند. گوگل با عصبانیت از آنها دیدن می کند. از طرف دیگر صفحات و مقالات محصول منابع دانش هستند. گوگل کیفیت را ارزیابی می کند و با فراوانی متکی بر نمره مربوط به مجموعه ای از داده ها از آنها بازدید می کند: این نمره اهمیت صفحه است .
گوگل از عمق صفحات ، فرکانس بروزرسانی آنها ، محبوبیت داخلی ، حجم محتوا و کیفیت معنایی HTML این صفحات مطلع است. او سپس تقسیم بودجه خزنده خود را در این صفحات برای کشف اسناد جدید یا به روز رسانی فهرست آن تنظیم می کند.

اطلاعاتی را که به دنبال آن هستند به بازدیدکنندگان بدهید

محتوای باکیفیت در صفحات خود ، به ویژه صفحه اصلی خود ، ارائه دهید. این تنها مهمترین کاری است که باید انجام شود. اگر صفحات شما حاوی اطلاعات مفیدی باشد ، محتوای آنها بازدیدکنندگان زیادی را به خود جلب کرده و مدیران وب را مجاب می کند تا به سایت شما لینک دهند. در ایجاد یک سایت مفید و غنی از اطلاعات ، صفحاتی بنویسید که موضوع شما را به طور واضح و دقیق توصیف کند. به کلماتی فکر کنید که کاربران برای یافتن صفحات شما تایپ می کنند و آن کلمات را در سایت شما قرار می دهند.

مطمئن شوید که سایت های دیگر به سایت شما پیوند دارند

پیوندها به خزنده های ما کمک می کنند تا سایت شما را بیابند و می توانند دید شما را در نتایج جستجوی ما بیشتر کنند. هنگام بازگرداندن نتایج جستجو ، Google از تکنیک های پیچیده تطبیق متن برای نمایش صفحات مهم و مرتبط با هر جستجو استفاده می کند. گوگل پیوند صفحه A به صفحه B را به عنوان رأی صفحه A برای صفحه B تفسیر می کند.

به خاطر داشته باشید که الگوریتم های ما می توانند پیوندهای طبیعی را از پیوندهای غیر طبیعی تشخیص دهند. پیوندهای طبیعی به سایت شما به عنوان بخشی از ماهیت پویای وب هنگامی ایجاد می شود که سایت های دیگر مطالب شما را ارزشمند می دانند و فکر می کنند برای بازدیدکنندگان آنها مفید خواهد بود. پیوندهای غیر طبیعی به سایت شما به طور خاص در آنجا قرار می گیرد تا سایت شما در موتورهای جستجو محبوبیت بیشتری پیدا کند. برخی از این نوع پیوندها (مانند طرح های پیوند و صفحات ورودی) در دستورالعمل های مدیر وب سایت ما پوشش داده شده است .

فقط پیوندهای طبیعی برای نمایه سازی و رتبه بندی سایت شما مفید هستند.

سایت خود را به راحتی در دسترس قرار دهید

سایت خود را با ساختار پیوند منطقی بسازید. هر صفحه باید حداقل از یک پیوند متنی استاتیک قابل دسترسی باشد.

برای بررسی سایت خود از یک مرورگر متنی مانند Lynx استفاده کنید. اکثر عنکبوت ها سایت شما را مانند سیاهگوش می بینند. اگر ویژگی هایی مانند جاوا اسکریپت ، کوکی ها ، شناسه های جلسه ، DHTML یا Macromedia Flash شما را از دیدن کل سایت خود در مرورگر متنی باز می دارد ، ممکن است عنکبوت ها در خزیدن آن دچار مشکل شوند.

مواردی که باید از آنها اجتناب کرد

صفحه خود را با لیست کلمات کلیدی پر نکنید ، سعی نکنید صفحات را "پوشانید" یا صفحات "فقط خزنده" را قرار دهید. اگر سایت شما دارای صفحات ، پیوندها یا متنی است که قصد ندارید بازدیدکنندگان ببینند ، Google آن پیوندها و صفحات را فریبنده می داند و ممکن است سایت شما را نادیده بگیرد.

خود را ملزم به خرید سرویس بهینه سازی موتور جستجو نبینید . برخی از شرکت ها ادعا می کنند که رتبه بالایی برای سایت شما در نتایج جستجوی Google "تضمین" می کنند. در حالی که شرکتهای مشاور مشروع می توانند جریان و محتوای سایت شما را بهبود بخشند ، دیگران از روشهای فریبنده استفاده می کنند تا موتورهای جستجو را فریب دهند. مراقب باش؛ اگر دامنه شما به یکی از این خدمات فریبنده وابسته است ، ممکن است از فهرست ما حذف شود.

از تصاویر برای نمایش نام ها ، مطالب یا پیوندهای مهم استفاده نکنید. خزنده ما متن موجود در گرافیک را تشخیص نمی دهد. اگر محتوای اصلی و کلمات کلیدی صفحه شما نمی توانند در HTML معمولی قالب بندی شوند ، از ویژگی های ALT استفاده کنید.

چندین کپی از یک صفحه تحت آدرس های اینترنتی مختلف ایجاد نکنید. بسیاری از سایت ها نسخه هایی از صفحات را فقط برای متن یا چاپگر مناسب ارائه می دهند که حاوی محتوای مشابه صفحات غنی از گرافیک مربوطه است. اگر سایت شما دارای محتوای یکسانی است که می توان از طریق آدرس های اینترنتی مختلف به آن دسترسی پیدا کرد ، چندین روش برای نشان دادن نسخه معمولی (ترجیح داده شده) یک صفحه وجود دارد. 

صفحه اول گوگل کروم
صفحه اول گوگل فارسی
صفحه اول گوگل وردپرس
چگونه صفحه اول گوگل کروم را تغییر دهیم
اخبار صفحه اول گوگل
چگونه صفحه اول گوگل را فارسی کنیم
طراحی صفحه اول گوگل با html
عکس صفحه اول گوگل
صفحه اول اینترنت گوگل باشد
صفحه اصلی گوگل اندروید
انتخاب صفحه اول گوگل کروم
اوردن سایت صفحه اول گوگل
اوردن سایت به صفحه اول گوگل
صفحه اول گوگل باشید
صفحه اصلی گوگل به زبان فارسی
چگونه به صفحه اول گوگل بیاییم
چگونه به صفحه اول گوگل برویم
تغییر زبان صفحه اول گوگل به فارسی
برگشت به صفحه اصلی گوگل
صفحه اصلی گوگل پلی
صفحه اصلی گوگل ترنسلیت
صفحه اصلی ترجمه گوگل
تنظیم صفحه اول گوگل کروم
حذف تبلیغات صفحه اول گوگل
تغییر زبان صفحه اول گوگل
تبلیغات رایگان صفحه اول گوگل
ثبت در صفحه اول گوگل
صفحه اول جستجوی گوگل
چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟
صفحه دوم گوگل چیست
چگونگی تغییر صفحه اول گوگل کروم
چگونه صفحه اول گوگل باشیم
حضور در صفحه اول گوگل
صفحه اصلی گوگل درایو
صفحه اصلی در گوگل
چگونه در صفحه اول گوگل دیده شویم
چگونه صفحه اول گوگل را تغییر دهیم
آمدن در صفحه اول گوگل
وبلاگ در صفحه اول گوگل
در صفحه اصلی گوگل
چگونه در صفحه اول گوگل باشیم
تبلیغ رایگان در صفحه اول گوگل
صفحه دوم سرچ گوگل
سایت صفحه اول گوگل
صفحه اصلی گوگل فارسی شود
عکس صفحه اصلی گوگل فارسی
قیمت صفحه اول گوگل
کد html صفحه اول گوگل
چیکار کنم سایتم صفحه اول گوگل باشد
چگونه گوگل را صفحه اول کنیم
گذاشتن سایت در صفحه اول گوگل
نحوه تنظیم صفحه اول گوگل کروم
نمایش در صفحه اول گوگل
وبلاگ صفحه اول گوگل
هزینه صفحه اول گوگل
صفحه ی اصلی گوگل