جام ارژنگ

 

جام ارژنگ جام ارژنگ جام ارژنگ

سئو تضمینی نیست

مطابق با تغییراتی که موتورهای جستجو اعمال میکنند ☻سئو تضمینی نیست☻و شخص یا شرکتی نمیتواند ادعا کند که میتواند سئو تضمینی را برای یک وب سایت ارائه دهد.

دلایل متعددی برای رد سئو تضمینی وجود دارد و هم متخصصان سئو و هم موتورهای جستجو بویژه گوگل بر این مطلب اذعان دارند.

به 6 دلیل نمیتوان سئو را تضمین کرد:

1-سئوکاری که اعلام میکند میتواند سئو را تضمین کند ادعای او نمیتواند جنبه واقعیت داشته باشد زیرا از تغییرات در فاکتورهای گوگل کسی خبر ندارد.

2-هیچ شخص و شرکتی نمیتواند گوگل را کنترل کند و این حتی از عهده کارمندان گوگل خارج است زیرا این عمل توسط یک الگوریتم انجام میشود که 200 عامل در آن دخیل هستند.

3-رتبه بندی ها ناپایدار هستند شما روزانه شاهد جابجایی وب سایت ها در صفحه اول گوگل هستید.

4-هیچ شرکت سئو کنترلی بر فاکتورهای گوگل ندارد و اعلام سئو تضمینی غیر اخلاقی بوده و فقط جنبه تبلیغات دارد.

در این صفحه در باره سئو تضمینی مطالب مفیدی را برای خوانندگان گرامی آورده ایم.

سئو تضمینی کار نمیکند

سئو تضمینی کار نمیکند

بهینه‌سازی موتور جستجو ( سئو ) برای برنامه بازاریابی کلی شما و یک عامل مهم در رشد شرکت مراقبت از آفات یا چمن شما ضروری است . رتبه‌بندی بالا در صفحات نتایج موتور جستجوی گوگل ( SERPs ) شما را برای جذب ترافیک بیشتر و مشتریان بالقوه بیشتر باز می‌کند . براساس یک تحلیل , ۲۵ درصد از جستجوگران روی نتیجه جستجوی شماره یک کلیک می‌کنند . همچنین نتایج در صفحه دوم دارای نرخ کلیک کم‌تر از ۱ % است. تفاوت شفاف است .

هر صاحب کسب‌وکار می‌خواهد به شماره یک برسد . اما انجام این کار چندان آسان است . با وجود بسیاری از آژانس‌های سئو که برای کسب و کارتان مبارزه می‌کنند , ممکن است با خدمات تضمین‌شده سئو مواجه شوید . اما آیا خدمات سئو تضمین شده‌اند و واقعا ً کار می‌کنند ؟

سئو تضمینی چیست

نتایج سئو تضمینی

سئو تضمینی تعهد برای ارائه نتایج تضمین‌شده در صورت امضای یک آژانس خاص است . رایج‌ترین وعده این است که یک آژانس شرکت شما را به شماره یک گوگل خواهد رساند . آن‌ها همچنین ممکن است وعده‌های محدودی مانند افزایش ترافیک شما در عرض سه ماه و یا دریافت تعدادی از نتایج خاص داشته باشند .

آن‌هایی که برای سئو جدید هستند ممکن است یک تبلیغ موثر برای یک آژانس بهینه‌سازی موتور جستجو تضمین‌شده ببینند و بازاریابی خود را خریداری کنند . شکی نیست که کار کردن با کسی که ادعا می‌کند رتبه‌بندی سئو را تضمین کرده‌است , وسوسه کننده است .

متاسفانه , کار کردن با چنین شرکتی با خطرات قابل‌توجهی برای برند شما همراه است . در بدترین حالت , استفاده از آژانس‌های تضمین‌شده سئو حتی می‌تواند ببیند که شرکت شما کاملا ً از گوگل - حذف شده‌است , که تلاش‌های بازاریابی آنلاین شما را به طور کامل انجام خواهد داد . به همین دلیل است که هرگز نباید پول خود را در خدمات تضمین‌شده سئو سرمایه‌گذاری کنید .

سئو تضمینی وجود ندارد

گوگل سئو تضمینی را مردود میداند

گوگل خود قبلاً به شرکت‌ها در مورد استفاده از این شرکت‌ها هشدار داده‌است . غول موتور جستجو در مدارک اولیه سئو گفته‌است که هیچ‌کس نمی‌تواند تضمین کند که یک شرکت به یک نقطه در گوگل خواهد رسید .
آن‌ها به صاحبان کسب‌وکار توصیه می‌کنند که تنها باید با شرکت‌هایی کار کنند که برآوردهای واقع‌بینانه از بهبود ارائه می‌دهند . هیچ‌کس نمی‌تواند به شما بگوید که وب سایت شما کجا خواهد بود , حتی اگر آن‌ها بهترین کار را در کتاب دنبال کنند .
نتایج گوگل پویا است , به این معنی که آن‌ها دائما ً در حال تغییر هستند . بزرگ‌ترین متخصص سئو در جهان تنها می‌تواند شانس موفقیت شما را بهبود بخشد - آن‌ها نمی‌توانند یک تضمین قابل‌اعتماد برای اولین صفحه سئو ایجاد کنند .

هیچکس نمیتواند سئو را تضمین کند

آژانس‌های سئو هیچ کنترلی بر رتبه‌بندی موتورهای جستجو ندارند . و حقیقت این است که , هیچ‌کس دقیقا ً نمی‌داند الگوریتم‌های گوگل چگونه کار می‌کنند .
در حالی که غول موتور جستجو به طور منظم اشاراتی را در مورد آنچه که به دنبالش هستند به بیرون پرت می‌کند , هیچ راهی برای مطمئن شدن وجود ندارد . حتی کارکنان گوگل هم به دلیل سرعت تغییر الگوریتم‌ها تصویر کاملی ندارند .
آژانس‌های سئو می‌توانند بینش ارزشمندی را برای آگاه کردن استراتژی‌های خود کشف کنند , اما حتی آن‌ها تنها می‌توانند بخش کوچکی از تصویر را ببینند . اگر هیچ‌کس غیر از گوگل نمی‌داند که چطور به یک نقطه شماره یک ضربه بزند , چطور یک آژانس می‌تواند رتبه‌بندی سئو را تضمین کند؟

استراتژی‌های سئو در حباب وجود ندارند . عوامل دیگر خارج از کنترل شما یا یک آژانس سئو نیز می‌توانند بر افزایش یا سقوط شما در رتبه‌بندی تاثیر بگذارند .
برای مثال , فعالیت‌های سئو از یک رقیب محلی می‌تواند به آن‌ها در رتبه‌بندی با هزینه شما کمک کند . از سوی دیگر , اگر آن‌ها به تازگی تغییرات بزرگی را به وب سایت خود بدون تدارک مناسب و یا اشتباهات سئو ایجاد کنند , می‌توانند رتبه‌بندی را کاهش دهند .
به عبارت دیگر , آژانس‌های سئو تنها می‌توانند کنترل زیادی داشته باشند , که به این معنی است که سئو تضمینی در صفحه اول غیر واقعی است .

 

جام ارژنگ

سلام شما از طریق واتساپ با جام ارژنگ تماس گرفته اید.لطفا پیامتان را بگذارید.

... تماس با واحد پشتیبانی
Close and go back to page

مجری تبلیغات