جام ارژنگ

جام ارژنگ مجری تبلیغات

جان ویک(5 حقیقت فیلم جان ویک)

جان ویک یا کالکشن از فیلم های اکشن و جنایی جان ویک با بازی کیانو ریوز در نقش یک قاتل حرفه ای است که بدنبال انتقام مرگ همسرش مجددا به دنیای تبهکاران بازگشته است ·

جان ویک

image source

فیلم جان ویک

جان ویک یک مجموعه فیلم اکشن هیجان انگیز محبوب است که مورد علاقه مخاطبان در سراسر جهان است.

اولین قسمت که در سال 2014 منتشر شد، با داستان های شدید و غوطه ور، سکانس های اکشن خیره کننده و شخصیت اصلی کاریزماتیک خود، دنیا را در طوفان فرو برد.

جان ویک طوفان کرد

موفقیت فیلم اصلی منجر به دو دنباله به همان اندازه هیجان انگیز و موفق شد و جان ویک را به نامی در ژانر اکشن تبدیل کرد.ایفای نقش کیانو ریوز از جان ویک، قاتل بی امان که به دنبال انتقام است،

این شخصیت را به چهره ای نمادین در فیلم های اکشن تبدیل کرده است که الهام بخش یک پایگاه هواداران اختصاصی و یک فرنچایز موفق است.

جان ویک اوج اکشن است

اکشن شدید فیلم، جلوه های بصری شیک و داستان سرایی جذاب، ژانر اکشن را احیا کرده است و منجر به خلق یک فیلم کلاسیک کالت و یک فرانچایز فیلم پرسود شده است.جان ویک در سال 2014 اکران شد و چاد استاهلسکی آن را کارگردانی کرد.

این فیلم داستان یک قاتل بازنشسته را دنبال می کند که به دنبال انتقام مرگ سگش است که توسط همسر مرحومش به او داده شده است.

کیانو ریوز شخصیت اصلی، جان ویک را در این فیلم به تصویر می کشد.ریوز تمرینات بدنی و فداکاری شدید خود را برای این نقش به ارمغان آورد و جان ویک را به یکی از به یاد ماندنی ترین شخصیت های او تبدیل کرد.

کت و شلوار جان ویک

کت و شلوار مشکی نمادینی که جان ویک در طول فیلم پوشیده بود برای کیانو ریوز سفارشی شده بود.کت و شلوار مترادف با شخصیت شد و به کلی شیک و زیبایی شناسی فیلم افزود.

هدف جان ویک با استفاده از ترکیبی از هنرهای رزمی، اسلحه بازی و مبارزه تاکتیکی، اصالت در سکانس‌های اکشن خود است.استاهلسکی، کارگردان، از پیشینه ای در هماهنگی بدلکاری می آید که به او اجازه می دهد دید منحصر به فردی را به صحنه های اکشن بیاورد .

دنیای جان ویک به عنوان "قاره" شناخته می شود، یک انجمن مخفی از قاتلان با قوانین و قوانین شرافت خاص خود.این دنیای اموات خیالی به داستان عمق و جذابیت می بخشد و فیلم را فراتر از یک فیلم اکشن معمولی می سازد.جان ویک

image source

داستان جان ویک

جان ویک ( کیانو ریوز ) یک قاتل بازنشسته است که زمانی بهترین در این تجارت بود. اما پس از یک بیماری طولانی که منجر به مرگ همسر محبوبش ( بریجت مونیهان ) می شود،

او به دنیایی که مدت ها پیش به خاطر عشق آن را ترک کرده بود، باز می گردد. یک برخورد تصادفی با پسر حق طلب و خشن یک همکار قدیمی به جان خونین در خانه اش ختم می شود و سگی که همسرش او را به عنوان هدیه جدایی رها می کند، سلاخی می شود.

انتقام جان ویک

برای جان، اکنون چاره ای جز انتقام وجود ندارد.تعداد کمی از فیلم‌ها در این ژانر به خاطر دیالوگ‌های پیچیده و لایه‌ای یا عمق احساس‌شان شناخته می‌شوند، و این دقیقاً این قراردادها را نمی‌شکند.

اما نمی توان انکار هنری کرد که در ساخت جان ویک انجام شد . فریم ها به خوبی ساخته شده اند، سرعت آن سریع و بدون دردسر است، صحنه های مبارزه مانند یک باله طراحی شده اند. به نظر می رسد فوق العاده است .

جان ویک بسیار خشن است

و اگرچه این یک اکشن هیجان انگیز است، اما رگه ای از طنز دارد که با اطمینان در آن جریان دارد و آن را حتی سرگرم کننده تر می کند. چهره نفوذناپذیر ریوز و بازیگری اقتصادی او در این زمینه به خوبی عمل می کند زیرا او نقش یک مرد اسرارآمیز را بازی می کند که در تمام مدت مرموز باقی می ماند. و بقیه بازیگران - به خصوص ویلم دفو و مایکل نیکویست - نیز عالی هستند.اما شکی نیست که جان ویک عمیقاً خشن است.

آرام شروع می شود و اولین حمله به عنوان یک شوک وارد می شود که برای داستان خوب عمل می کند. اما پس از مدتی، تمام دعواها شروع به بی حس شدن می کنند. اگرچه آنها به زیبایی فیلمبرداری شده اند، اما قدرت خود را از دست می دهند، زیرا آنها سریع و خشمگین می شوند بدون اینکه فضای زیادی برای نفس کشیدن یا پردازش آنچه اتفاق می افتد. و والدین می خواهند بدانند که جنگ به قدری وحشیانه است که مرزهای وحشیانه ای دارد و باعث می شود که فیلم به بهترین شکل برای نوجوانان و بزرگسالان باقی بماند.

کالکشن جان ویک

در هر یک از فیلم‌های جان ویک، کیانو ریوز نقش آفرینی کرده است و شخصیت ویک را در حساس‌ترین نقش به نمایش می‌گذارد. حرکت فراتر از این یک ریسک خواهد بود، زیرا ستاره‌های سریال پیشنهاد می‌کنند که وقت آن رسیده است که ویک استراحت کند . صرف نظر از این، Lionsgate قبلاً این ریسک را پیشاپیش پذیرفته است و محصول جدیدی از جان ویک تولید کرده است که کاملاً جدا از قهرمان اصلی داستان است. The Continental، پیش درآمدی با تمرکز بر هتل معروف و با بازی وینستون و شارون در سال‌های جوانی، نشان داد که می‌توان داستان‌ها را در این واقعیت بالا از دیدگاه‌های کاملا متفاوت ادامه داد. این نویدبخش آینده است، اما برای حرکت به جلو، نگاه به عقب حیاتی است. Continental از شخصیت‌ها و مکان‌هایی الهام گرفته شده است که قبلاً در فیلم‌های اصلی معرفی شده بودند، و بنابراین، توجه به چهره‌های دیگری که ممکن است در مراحل بعدی طرح Liongsate تأثیرگذار باشند، مهم است. در طول مسیر تا کنون، جان ویک مترادف با کیفیت در هر ظرفیتی شده است، با هر قسمت در خط سینمایی بالاتر از قسمت قبلی.فرنچایز جان ویک ، تا کنون، از چهار فیلم اصلی و یک برنامه تلویزیونی تشکیل شده است. فیلم‌ها همیشه دلیلی طبیعی برای ساخته شدن داشتند، به‌طور ارگانیک به یکدیگر سرازیر می‌شدند و مبارزه ویک علیه میز بالا را ادامه می‌دادند. البته، همیشه در مقیاس خود آنقدر بزرگ نبود. پس از همه ، اولین جان ویک یک قطعه انتقام جویانه بود، و ویک به دنبال وصول بدهی به او پس از قتل همدم سگ محبوبش بود.

دنیای جان ویک

در حالی که دنیای جان ویک و میزهای بالا، سکه‌های طلا و انفجارهای ایمیل مرموز باقی می‌ماند، تنها چیزی که واضح است این است که محافظان و قاتلانی که از کشتار خونین جان ویک جان سالم به در بردند، انتخاب خواهند شد. زمانی کار کنید که همه چیز به حالت عادی برگردد. اگر آنها آنقدر باهوش بودند که به ویک در موزه چاقو حمله نکنند، دفتری در گوشه ای وجود خواهد داشت که نام آنها روی آن باشد - زیرا اکثر هم عصرانشان اکنون نسخه ای از کتاب الکساندر آفاناسیف را در جمجمه خود دارند.The Continental: From the World of John Wick که در آینده ساخته می شود طاووس ماجراهای جدید این سرسپردگان خوش شانس تا هنوز زنده را کشف نخواهد کرد. در عوض برخی از شکاف‌های داستان را پر می‌کند و بر روی قدرت رسیدن وینستون اسکات جوان (کالین وودل) در دهه 1970 تمرکز می‌کند. اما بیایید صادق باشیم: بهترین چیز در مورد سری جدید این است که بهانه ای است برای فکر کردن دوباره به جان ویک، به طور خاص تر، 415 قتل تایید شده ای که او در 9 سال گذشته جمع آوری کرده است (البته در زمان واقعی، زیرا دوباره، کل داستان جان ویک به نوعی کمتر از یک سال را در بر می گیرد).داد و بیداد مرگبار چهار فیلم جان توسط کارگردان چاد استاهلسکی و گروهی از اعضای خانواده سلطنتی بدلکار متشکل از جی جی پری، دیوید لیچ، دارین پرسکات، جاناتان یوسبیو، هایدی مانی میکر، استفان دانلوی، کوجی کاواموتو، تیم طراحی اکشن 87eleven و درباره یک سوم از هنرمندان بدلکاری موجود در جهان. این تیم با الهام گرفتن از فیلم‌ها و بازی‌های ویدیویی مانند The Villainess ، Enter the Dragon ، Hard Boiled ، Skyfall و The Hong Kong Massacre ، کیانو ریوز را در بیش از 30 سناریو اکشن قرار داده است که در آن‌ها ضربه چرخشی اسکات ادکینز مورد اصابت قرار گرفته است. ، توسط هایدی پولساز شلیک شد و توسط افراد بد از یایان روحیان تا Cecep Arif Rahman مورد ضرب و شتم قرار گرفت. اما زمانی که دنیل برنهارت یا دانی ین او را مورد ضرب و شتم قرار نمی‌دهد، او به چشم تایگر هو چن می‌زند یا با شمشیر خود به مارک داکاسکوس می‌زند. این لحظه از جان ویک را ببینید : فصل 4 ، زمانی که او در حال مبارزه با مارکو زارور است ( مشت کندور را تماشا کنید ). این زیبا و مبتکرانه است و مهارت های دو آیکون اکشن را به نمایش می گذارد. همچنین، واقعاً جالب است که ببینیم زارور بیشتر از زمان مجموع 200 سرسپردگی که توسط ویک به سرشان شلیک می‌شود زنده می‌مانند.

 

 

 

سلام شما از طریق واتساپ با جام ارژنگ تماس گرفته اید.لطفا پیامتان را بگذارید.

... تماس با واحد پشتیبانی و سفارشات جام ارژنگ
Close and go back to page