• مجری تبلیغات

جام ارژنگ:مرکز تبلیغات،طراحی سایت و سئو

جام ارژنگ با بیش از 1000 نمونه سایت در صفحه اول گوگل

تبلیغات صفحه اول گوگل

چرا در صفحه اول گوگل تبلیغات کنیم

تبلیغات صفحه اول گوگل

نبلیغات صفحه اول گوگل امروزه جایگاه مناسبی برای کسب و کارها نوپا میباشد.مجری گوگل با ارائه کلیدواژه های مناسب با در نظر گرفتن سطح رقابت میتواند مددرسان موثری برای صاحبان وب سایت ها باشد.

تبلیغات صفحه اول گوگل یک کلیدواژه بسیار پربازدید برای تمام جستجوگران است .هنگامیکه سایت شما در صفحه اول گوگل باشد افزایش ارافیک ارگانیک دریافت خواهد کرد.

صفحه اول گوگل خواستگاه تمام کسانی است که تمایل دارند کار و کسب خود را رونق ببخشند.

تبلیغات صفحه اول گوگل چه اهمیتی دارد چگونه میتوانیم با حضور در صفحه اول گوگل به کارو کسب خود رونق ببخشیم.

چگونه میتوانیم با تبلیغات در صفحه اول گوگل به کار و کسب خود رونق ببخشیم.

تبلیغات صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل یک نمایشگاه جهانی است که یصورت شبانه روزی جوابگوی بازدیدکنندگان خود است.سایت هایی که در صفحه اول گوگل هستند مخاطبان زیادی دارند.وقتی سایت شما در صفحه اول گوگل باشد همواره در دسترس هستیدوتعطیلات و بیکاری برای شما معنایی ندارد.

در این صفحه از سایت ارژنگ در باره اهمیت تبلیغات صفحه اول گوگل مطالب مفیدی را برای کاربران عزیز قرار داده ایم.

تبلیغات صفحه اول گوگل باعث شهرت برند شماست

وقتی یک سایت نوپا برای کسب و کار خود راه اندازی میکنید بدیهی است که اولین هدف شما حضور در صفحه اول گوگل است تا بتوانید دیده شوید.

تبلیغات صفحه اول گوگل میتواند برای شما رایگان انجام شود مشزوط بر اینکه در صفحه اول گوگل قرار بگیرید.

گوگل بدون شک امروزه قویترین موتور جستجوی جهان است که میلیاردها جستجو در آن صورت میگیرد.

حضور در صفحه اول گوگل میتواند شهرت شما دو چندان نماید و صدها هزار کاربر با مشاهده وب سایت شما به آن مراجعه مینمایند.

شما اگر زیباترین و شکیل ترین وب سایت جهان را هم داشته باشید ،موقعی میتوانید به موفقیت خود امیدوار باشید که در صفحه اول گوگل جایگاه مناسبی داشته باشید.

خب در ایتدا باید بدانیم از چند راه میتوانیم خود را به صفحه اول گوگل برسانیم؟

مسلما دو راه بیشتر نیست و باقی راههای پیشنهاد شده از همین دو راه نشات میگیرند.

راه اول تبلیغات کلیکی در گوگل است که باید بابت هر کلیکی وجهی پرداخت نمایید.

راه دوم سئو که مخفف عبارت serch engine optimization به معنای بهینه سازی موتور های جستجو بوده که با نام اختصاری seo شناخته میشود.

 

تبلیغ کسب‌وکار خود با گوگل ادز

تبلیغات آنلاین در گوگل به شما این امکان را می‌دهد که آگهی‌های خود را به نوع مشتریانی که می‌خواهید تبلیغ کنید و آن‌ها را فیلتر کنید . زمانی که تبلیغ خود را با تبلیغ گوگل تبلیغ می‌کنید ، می‌توانید از روش‌های هدف‌گیری مختلفی برای رسیدن به مشتریان احتمالی در زمانی که به دنبال محصولات و یا خدمات شما هستند ، استفاده کنید .

مجری تبلیغات گوگل با سئو ارزان و طراحی سایت در گوگل

رسیدن به اهداف بازاریابی از طریق تبلیغات گوگل

از فرمت های تبلیغاتی مختلف و ویژگی‌های سفارشی کردن تبلیغ خود برای اهداف تجاری مختلف خود استفاده کنید , مانند اضافه کردن یک دکمه " تماس " برای آگهی‌های شما و یا استفاده از تبلیغات ویدئویی برای نشان دادن نام تجاری . در اینجا چند هدف بازاریابی مشترک وجود دارد که می‌تواند برای شما کارساز باشد :

 • در وب سایت خود اقدام به تبلیغات کنید
 • بازدید از فروشگاه
 • به کسب‌وکار خود زنگ بزنید  
 • برنامه خود را نصب کنید

تبلیغات خود را با کلمات کلیدی هدف قرار دهید

زمانی که در کنار نتایج جستجو در شبکه جستجوی گوگل تبلیغ می‌کنید , کلمات کلیدی را برای کمک به هدف قرار دادن آگهی‌های شما در جستجوی اصطلاحات مرتبط انتخاب می‌کنید . همچنین می‌توانید انتخاب کنید که تبلیغات خود را در زمان‌های خاصی از روز نشان دهید و یک مکان و زبان مشخص کنید .

درباره مخاطبین هدف خود دقیق شوید

زمانی که در وب سایت‌ها و برنامه‌های تلفن همراه تبلیغ می‌کنید که تبلیغات گوگل ( شبکه نمایش گوگل ) و یوتیوب را نشان می‌دهند , می‌توانید با انتخاب سن افرادی که می‌خواهید به آن‌ها دسترسی داشته باشید , به انواع سایت‌هایی که آن‌ها بازدید می‌کنند و حوزه‌های مورد نظر آن‌ها , مشخص‌تر شوید .

فقط بابت نتایج پرداخت کنید

شما تصمیم می‌گیرید که چقدر می‌خواهید خرج کنید , و تنها زمانی که کسی با آگهی خود تعامل می‌کند , مانند کلیک روی آگهی یا تماشای تبلیغ ویدئویی خود , پرداخت کنید . پیشنهادهای خود را به هر چیزی که برای کسب‌وکار شما مناسب‌تر است , باز کنید .

 براساس مطالعه اخیر که توسط Backlinko در مورد چگونگی تعامل کاربران با گوگل انجام شده‌است, تحقیقات نشان می‌دهند که تنها ۹ % از مردم یک جستجو آنلاین را در پایین صفحه اول انجام می‌دهند . 91 درصد باقی مانده توجه خود را به نتایج بالا معطوف می‌کند .

به عبارت دیگر , اگر در بالا ظاهر نشوید , بهتر است که به دردسر نخواهید رفت .

 

دلیلی وجود دارد که چرا بازاریاب‌های ورزشی می‌گویند بهترین مکان برای پنهان کردن یک بدن صفحه دوم گوگل است . هیچ‌کس به آنجا نمی‌رود و تحقیق ثابت می‌کند . اگر وب سایت شما در صفحه ۳ یا ۴ باشد , به همان اندازه undiscoverable خواهد بود . بهترین شانس شما برای ایجاد ترافیک و علاقه به وب سایت شما این است که صفحات نتایج موتور جستجو را پیدا کنید و سعی کنید آنجا بمانید .

 اگر می‌خواهید کسب‌وکار خود را با دریافت مشتریانی که از طریق موتور جستجو به صورت آنلاین در اینترنت پیدا کرده‌اید , رشد کنید , در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل مهم است .

اگر شما مشتریان جدید زیادی دارید - یا اگر راضی هستید که در مرحله‌ای بمانید که در حال حاضر در آن هستید و به دنبال دریافت مشتریان جدید نیستید و یا رشد می‌کنید - پس مهم نیست و می‌توانید در حال حاضر خواندن را متوقف کنید .

آمار اهمیت تبلیغات صفحه اول گوگل

آمار صفحه اول گوگل .
در اینجا چند دلیل قانع‌کننده وجود دارد که چرا باید در صفحه اول گوگل باشید :
میانگین کلیک - از طریق نرخ ( CTR ) ۱۲ % است و می‌تواند تا ۸۰ % بالا برود . اگر وب سایت شما در اولین نتایج گوگل ظاهر شود ، این شانس وجود دارد که شما به این رده‌بندی بالاتر دست یابید چون افراد به رتبه‌بندی گوگل اعتماد دارند . آن‌ها می‌دانند که آن‌ها را به هیچ وجه خطرناک یا بی‌ربط نخواهند کرد . به این ترتیب آن‌ها مجبور نیستند زمان صرف جستجو برای جستجوی دیگر صفحات جستجوی موتور جستجو کنند ، تنها در صورتی که انتخاب عالی آن‌ها چیزی نیست که آن‌ها دنبال آن می‌گردند ! علاوه بر این، اغلب مردم ترجیح می‌دهند از انتخاب‌های مردمی استفاده کنند تا ریسک یک مکان نامعلوم در این مرحله را بپذیرند - زمانی که به دنبال مشاوره از دوستان و خانواده در مورد رتبه‌بندی گوگل هستند، آن‌ها معمولا ً می‌گویند این به این دلیل است که مردم می‌خواهند به جایی بروند که کاربران بیشتری در سایت شما حضور داشته باشند ، گوگل بیشتر شما را رتبه‌بندی خواهد کرد .

 

اعداد بازی در تبلیغات گوگل

وقتی آن‌ها به دنبال چیزی هستند که نیاز دارند , بیشتر مردم از صفحه اول نتایج جستجوی گوگل عبور نمی‌کنند . در واقع , در یک مطالعه اخیر , تنها ۴۳.۱ درصد گفته‌اند که آن‌ها به صفحه دو می‌روند .

 

اهمیت صفحه اول گوگل را بهتر بشناسیم.

میلیونها وبلاگ نویس ،سئوکار و مجری طراحی سایت در تلاش هستند تا خود را به صفحه اول گوگل برسانند.رقابت برای رسیدن به صدر نتایج جستجوی گوگل بسیار سخت و شدید است.میلیونها کلیدواژه وجود دارد اعم از کلیدواژه های صنعتی،علمی و آموزشی در تلاش هستند تا بتوانند وارد صفحه اول گوگل بشوند.آمارها نشان میدهد معمولا کاربران رغبت چندانی ندارند تا از صفحات دوم و سوم بازدید نمایند.

برخی احساس میکنند فقط با انجام چند تکنیک ساده سئو میتوانند خود را به صفحه اول گوگل برسانند اما پس از مدتی تلاش خود را شکست خورده میبینند.

براستی چگونه باید به صفحه اول گوگل رسید؟این کار نیاز به ممارست و پشتکار فراوانی دارد.نباید توقع داشت به آسانی به صفحه اول گوگل برسیم.

صفحه اول گوگل با مجری تبلیغات و سئو

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید جام ارژنگ با کلیدواژه مجری گوگل در صدر قرار دارد و اینکار از روی شانس یا تصادف نبوده است ساعتها کار انجام شده و دقیقا تکنیک های بهینه سازی موتورهای جستجو رعایت شده تا این نتیجه بدست آمده است.

امروزه که همه ما گوشی تلفن همراه داریم آمارها نشان میدهد بیش از 3/5 میلیارد جستجو در روز از طریق گوگل انجام میشود.این حجم را بدقت بخوانید.3/5 میلیارد جستجو در روز یک رقم بسیار بالا و افسانه ای است.اگر سایت شما در صفحه اول گوگل باشد واقعا چه اتفاقی برای شما پیش می آید؟

تصور کنید فقط صدنفر روزانه با شما تماس بگیرند و از شما محصولات و خدماتتان را درخواست کنند.چه اتفاقی برای کار و کسب شما میفتد؟

صفحه اول گوگل سکوی پرتاب کار و کسب شماست.راه صدساله را میتوان از طریق تبلیغات صفحه اول گوگل یکشبه طی کرد.

اما اینکه چگونه باید به صفحه اول گوگل رسید و چه مسیری را باید طی کنیم تا به این مهم نائل آییم داستان دیگری دارد که در این صفحه از سایت جام ارژنگ آنرا به بحث میپردازیم.

 

نقش صفحه اول گوگل در بازاریابی

رسیدن به صفحه اول گوگل و ظاهر شدن در نتایج یک نقطه عطف بزرگ و هدف اصلی تمام وبلاگ نویسان است.صفحه دوم و صفحات بعدی اصلا راضی کننده نیست.آمار نشان میدهد که کاربران چندان تمایلی به مشاهده صفحات دوم به بعد را ندارند.

رسیدن به صفحه اول گوگل از دو راه امکان پذیر است :

 1. تبلیغات کلیکی یا پولی که به PPc مشهور است و بابت هرکلیک روی لینک سایتتان مبلغی از شما کسر میگردد.
 2. سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو که ماندگاری بسیاری دارد.

 تحقیقات نشان داده است که ترافیک ارگانیک 90 درصد از طریق سئو و تنها 10 درصد از طریق تبلیغات کلیکی بعمل می آید.این امر نشاندهنده اهمیت سئو برای ورود به نتایج جستجو میباشد.

بازاریابی بسیار آسانتر میشود .اصولا دیگر نیازی ندارید به دنبال مشتری جدید بگردید.مشتریان از طریق موتورهای جستجو وارد سایت شما میشوند.کالا و خدمات شما دیگر نیازی به واسطه فروش ندارد و مشتریان مستقیم و بی واسطه با شما در ارتباط خواهند بود و این افزایش فروش و در نتیجه درآمد بیشتری را برای شما همراه خواهد داشت.

مشاور و مجری تبلیغات صفحه اول گوگل

روش های رسیدن به صفحه اول گوگل

مردم امروزه بسیار به گوگل متکی هستند.

گوگل مرجع جستجوی کاربرانیست که روزانه بدنبال مسایل علمی،فنی،صنعتی،آموزشی،ورزشی،سینمایی و هم چنین فروشگاههای آنلاین برای خرید کالا و محصولات بهداشتی و خوراکی و مواد غذایی هستند.

در این بخش ما چند روش را برای حضور در صفحه اول گوگل را معرفی کرده و تک ـک آنان را بررسی کرده و از مزایا و معایب هرگدام باخبر میشویم.

تبليغات گوگل,مجري تبليغات گوگل,مشاور تبليغات گوگل,متخصص تبليغات گوگل,اهميت تبليغات گوگل,تعرفه تبليغات گوگل,مجري گوگل

تبلیغات کلیکی اولین راه حضور در صفحه اول گوگل است

تبلیغات کلیکی یا PPC همانگونه که از نام آن پیداست بابت هر کلیک از شما وجهی دریافت میشود.یعنی ابتدا شما در یکی از سایت هایی که مجری تبلیغات گوگل هستند ثبت نام کرده و پس از پرداخت تعرفه و هرینه تبلیغات یک پنل در اختیار شما گذارده میشود و شما کلیدواژه های خود را معرفی کرده و در صفحه اول گوگل به نمایش گذارده میشوید.

تا وقتی که شما هزینه را پرداخت کنید و به اصطلاح شارژ کنید تبلیغ شما پابرجا خواهد بود.ماندگاری این تبلیغات به نوع کلیدواژه انتخابیتان دارد چنانچه از کلیدواژه عام مثل کفش ،کتاب،فیلم و نظایر این استفاده کنید خیلی بسرغت شارژ شما به اتمام میرسد.باید این نکته را اذعان کرد که تبلیغات کلیکی تاثیر چندانی بر روی رتبه وب سایت شما نخواهد داشت.

تبلیغات کلیکی معمولا با علامت AD نمایش داده میشود و در بالا یا پایین صفحه قرار میگیرد که تعرفه آن متغیر است یعنی بالای صفحه گرانتر از پایین صفحه میباشد.

تبلیغات صفحه اول گوگل توسط مجری سئو

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید یک تبلیغ در صفحه اول گوگل وجود دارد که با علامت آگهی مشخص شده است.معمولا پس از سفارش و پرداخت هزینه زمان چندانی طول نخواهد کشید و سایت شما در صفحه اول گوگل ظاهر خواهد شد.

حضور تبلیغاتی با گوگل مپ

دومین راه برای اینکه در نتایج صفحه اول گوگل ظاهر شویم استفاده از گوگل مپ است.ابتدا باید در گوگل مپ ثبت نام کردن آدرس دقیق خود را وارد کنید تا گوگل بتواند محل دقیق شما را روی نقشه پیداکند سپس شماره تلفن و کلیدواژه های خود را وارد کرده و همچنین نامی را که با آن شناخته میشوید را نیز تعیین میکنید.

مثلا شما در گوگل مپ وقتی جام ارژنگ را وارد کنید دقیقا محل دفتر کار جام ارژنگ را نمایش میدهد.

 

در تصویر بالا همانگونه که مشاهده میکنید گوگل مپ دقیقا مکان دفتر جام ارژنگ را نمایش میدهد و مشتریان ما با وارد کردن عبارت جام ارژنگ ما را پیدا خواهند کرد.

شما میتوانید در گوگل مپ نام دلخواهتان را وارد کنید مثل کفش فروشی،لباس ورزشی،آرایشگاه زنانه و یا هر عبارتی که مایلید کاربران شما را بشناسند.

لازم به ذکر است که ثبت نام در گوگل مپ و تبلیغات در آن کاملا رایگان میباشد.

استفاده از کلمات کلیدی دم دراز

همانطور که میدانید رقابت در صفحه اول گوگل بسیار فشرده است بعضی اوقات سایت ها را مشاهده میکنید که مرتب جایگاهشان در حال جابجایی است.امروز نفر اول هستند فردا نفر چهارم میشوند و نفر پنجم میآید و اول میشود.

دقیا مانند یک بازی شطرنج مرتب جای مهره ها عوض میشود این بخاطر این است که صاحبان این وب سایت ها در حال تلاش بیشتری هستند مطالب خود بروز رسانی میکنند نقاط صعف خود را پوشانده و نقاط قوت خود را تقویت میکنند.

در این حالت شما فکر میکنید مثلا یک وب سایت فقط با کلیدواژه مجری گوگل شروع کرده است در حالیکه اینگونه نیست.

ابتدا عباراتی نظیر "مجری تبلیغات در صفحه اول گوگل " یا "چکونه با مجری گوگل تبلیغات کنیم" و یا "نقش و جایگاه یک مجری تبلیغات در صحه اول گوگل" را بعنوان کلیدواژه دم دراز برگزیده اند.

کلیدواژه طولانی یا دم بلند عبارت است از کلیدواژه هایی که دارای رقابت فراوانی نیستند مثلا شما اگر بخواهید با کلیدواژه سئو عالی در صفحه اول گوگل قرار بگیرید زمان زیادی لازم است اما اگر با عبارت"چگونه با سئو عالی در گوگل باشیم"را انتخاب کنید رقابت کمتر است و میتوانید در زمان کمتری در صفحه نتایج ظاهر شوید.

 

 در تصویر بالا دقت کنید.ما ابتدا کلیدواژه "سئو عالی دارای چه مشخصاتی است"را بعنوان هدف قرار دادیم و کم کم بر بثر رعایت نکات دقیق سئو توانستیم نفر اول گوگل بشویم.

برای رسیدن به صفحه اول گوگل چمدان عجول و بی صبر نباشید باید با حوصله کار کنید و مطالب جالب بنویسید .

کلمات کلیدی دم دراز بهترین راه ممکن است تا بتوانید بدون فشار رقابت کارخود را توسعه دهید.

برای زسیدن به صفحه اول گوگل صبر و حوصله و پشتکار لازم است روی کلمات کلیدی دم دراز تحقیق کنید و خود را وارد میدان رقابت کنید با نوشتن محتوای خوب کم کم میتوانید از طریق عبارات طولانی به صدر گوگل برسید.

 

اهمیت رسیدن به صفحه اول گوگل

بازاریابان ورودی رتبه‌بندی گوگل را بالاتر از هر چیز دیگری در این زمینه اولویت‌بندی می‌کنند . این یک فاکتور اندازه‌گیری واقعی است که به هر عنصر دیگری از کسب‌وکار کمک می‌کند . آگاهی از برند از سقف عبور می‌کند , کلیک افزایش می‌یابد و باعث ایجاد مزایای اضافی می‌شود که از آن عبور می‌کند .
برخی از آن‌ها بلافاصله احساس خواهند شد در حالی که برخی دیگر ممکن است زمان داشته باشند تا خود را تولید کنند . اعتبار سازمانی همیشه از طریق دامنه رتبه‌بندی گوگل در معرض خطر است .
سئو می‌تواند از بین برود و با این که چند لینک مورد استفاده قرار می‌گیرند و از کدام منابع استفاده می‌شوند . این سیستم بر روی استراتژی کلید واژه‌ها و چگونگی پیاده‌سازی آن‌ها در طول عناوین ، عنوان‌ها و توصیفات ، سازماندهی خواهد شد .
سپس موضوع نه چندان کوچکی از محتوا وجود دارد . چه میزان تولید می‌شود ؟ چه منابع مورد استفاده قرار می‌گیرند ؟ آیا محتوا شامل ابزارهای چندرسانه‌ای مانند تصاویر و ویدیو است ؟
تمام این قسمت‌های فعال نقش مهمی در این حوزه ایفا می‌کنند . ربات های گوگل به طور مداوم وب سایت‌ها را در هر جایگاه ممکن زیر نظر دارند و سئو را در اولویت اصلی سازمان برای رسیدن به کشش بیشتر در اولویت قرار می‌دهند .
در دنیایی که بیش از ۳.۵ میلیارد سوال ایجاد شده ، با اکثریت افرادی که از گوگل استفاده می‌کنند ضروری است تا جایی که ممکن است بالا باشد . یاهو ، اپل و بینگ به طور پیوسته در حال افزایش هستند ، اما بین خودشان و گوگل روز وجود دارد که شاهد افزایش ۷۰ درصد از سهم بازار است .

 

حضور در بین 10 سایت صفحه اول گوگل

صفحه بالای گوگل همه چیز در مورد قابلیت دید است . نوع در هر توصیف از یک گوشه و موتور جستجو قادر به ارائه جزئیات بیشتر از یک مارک معروف است که تنها محبوب نیست, بلکه معتبر است . آن چه که بهینه‌سازی موتور جستجو ( سئو ) کاهش می‌یابد , موضوع شناسایی و آگاهی از برند است .
رتبه‌بندی بالاتر از نقطه‌نظر گوگل به عنوان یک نام و یک لوگو در بالای رقبا در همان بازار است . این به نوبه خود این امکان را فراهم می‌آورد که بهره‌برداری از موقعیت و پول نقد خود را در بازده بالا نگه دارد . برنده‌ای تجاری اساسا ً برای انعکاس این که چگونه یک شرکت توسط جامعه ، هم سن و سالان و حامیان مالی دیده می‌شود ، عمل می‌کنند .
چیزی که باید ذکر شود این است که آگاهی از برند بسته به جایی که سایت شما بر روی صفحه بالای گوگل قرار دارد ، متفاوت خواهد بود . بودن در ۱۰ ضربه اول عالی است ، اما باید به عنوان یک گام در نظر گرفته شود . پس یک هدف بزرگ‌تر در ذهن وجود دارد ، زیرا این اعداد تمایز اصلی را تحمل می‌کنند .

در حوزه سئو , یک علم و روشی برای نحوه رتبه‌بندی سایت‌ها وجود دارد . با این حال , یک کیفیت نامشهود وجود دارد که با اولین صفحه در گوگل وارد می‌شود و تبدیل به یک بازی روانشناسی می‌شود که به خاطر نتایج پاک , بر شهرت خود بازی می‌کند .
اولین صفحه گوگل اعتبار را بهبود می‌بخشد .
یک جستجوی گوگل را در نظر بگیرید که تلاش می‌کند یک متخصص سئو را در ناحیه افسریه تهران پیدا کند . گوگل فهرست خود را ارایه خواهد کرد که دارای بهترین صفحه وب در این مرکز هستند .
برای تمام چیزهایی که ما می‌دانیم ، آن‌ها به نظر می‌رسد که شرکت‌های معتبری هستند که خدمات مشابهی را برای مشتریان احتمالی ارائه می‌کنند . با این حال ، تنها برای هر کاربر گوگل طبیعی است که توجه خود را به موارد بالا در جستجوی ارگانیک معطوف کند .
این به این دلیل است که چشم به آنچه که مرکزی است کشیده می‌شود و یک حس ذاتی وجود دارد که کسانی که مسیر PPC را انتخاب کرده‌اند ، به طور مصنوعی به آن دست یافته‌اند . مردم بیشتر از روش‌های تبلیغاتی آگاه می‌شوند ، که جستجوی ارگانیک را برای کاربر و به همین دلیل برای گوگل تهیه می‌کنند .
گوگل بر خلاف دیگر موتورهای جستجو و یا وب سایت‌هایی که یک پلت فرم برای تبلیغات پاپ ایجاد می‌کند ، تمایز آشکاری بین آنچه که ارگانیک است و آنچه پرداخت می‌شود ، ایجاد می‌کند . این جعبه " نمایندگی مجاز (Ad ) نمی‌تواند واضح‌تر باشد و جستجوگران به طور طبیعی به جستجوی وب جذب خواهند شد .
زمانی که همه چیز گفته شد و انجام شد ، بودن در صفحه اول یک لیست جستجوی گوگل ، تصویر کلی را افزایش می‌دهد . این به مشتریان می‌گوید که شما معتبر ، اصیل و قابل‌اعتماد هستید . آن URL هایی که از طریق تبلیغات پدیدار می‌شوند ، برای ورود به فضا به هر قیمتی ناامید به نظر می‌رسند .

 

سئو دوستانه راه رسیدن به صفحه اول گوگل است.

اکنون به بخش حساسی رسیدیم.

سئو دوستانه.

به طور مختصر میتوان گفت سئو باعث تقویت وب سایت شما در بالای نتایج موتورهای جستجو بویژه گوگل است.بع غبارت دیگر مورد گوگل میشوید و در نزد این موتور جستجو صاحب اعتبار میشوید.

برای اینکه بتوانید خود را به صفحه اول گوگل برسانید چند نکته را باید رعایت کنید که عبارتند از :

 1. ربات های گوگل باید بتوانند بخوبی محتوای شما را تجزیه و تحلیل نمایند.
 2. وب سایت شما در بهترین شرایط برای نمایش در نتایج جستجوی گوگل باشد.
 3. مطالب شما باید دقیقا منطبق با عنوان صفحه شما باشد.
 4. کمک گرفتن از ابزارهای گوگل برای رفع ایرادات سایت و رسیدن به نتایج جستجو در بالای صفحه.
 5. حذف لینک های شکسته و خراب که باعث سردرگمی موتورهای جستجو میشود.
 6. کپی نکردن محتوای سایت های دیگر که نوعی سرقت ادبی بشمار میرود.
 7. طراحی سایت بگونه ای که در تمامی سیستم های بویژه موبایل قابل نمایش باشد.
 8. کلمات کلیدی را در جای مناسب قرار دهید تا جمله مفهوم خود را از دست ندهد.

اهمیت نوشتن محتوای خوب یکی از اساسی ترین نکاتی است که موتورهای جستجو بر روی آن تاکید دارند.قبل از اینکه محتوا نویسی را شروع کنید ابتدا تحقیق کنید سپس برداشت های خود را بنویسید.محتوای شما باید باعث افزایش تجربه کاربری گردد.

 

گوگل پادشاه است

میلیون ‌ها نفر در سراسر دنیا از جستجوی گوگل برای پاسخ دادن به سوالات خود استفاده می‌کنند . وب سایت‌هایی که در بالای صفحات نتایج جستجو قرار دارند مزایای ترافیک حجم بالا را دریافت می‌کنند که وب سایت‌های دیگر از دست می‌دهند . هر کسی می‌خواهد در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل باشد . به این دلیل که ۷۵ درصد از کاربران هرگز غیر از صفحه اول گوگل به دنبال نتایج جستجو نمی‌روند .

هر روز , بیلیون ‌ها نفر از گوگل برای جستجوی طیف گسترده‌ای از اطلاعات استفاده می‌کنند - یک کافی‌شاپ محلی , نکات تعمیرات خانه , روند مد , اخبار ستاره‌ها و غیره .
موتور جستجو به راحتی نقطه بالایی خود را به عنوان محبوب‌ترین موتور جستجو در جهان حفظ کرده‌است ، که بیش از ۷۵ % از سهم بازار جستجو را نگه می‌دارد، و تنها در حال افزایش است . در حقیقت ، گفته می‌شود که گوگل در روز حدود ۵.۶ میلیارد نفر را در روز دریافت می‌کند و درصد زیادی از این پرس و جو‌ها دارای نیت محلی هستند . این به آن معنی است که بسیاری از جستجوها توسط افرادی انجام می‌شوند که به دنبال مکان‌هایی در اطراف خود می‌گردند .

اجازه دهید نگاهی به فواید برتر بودن گوگل , محبوب‌ترین موتور جستجو در جهان بیاندازیم . به راحتی پیدا شدن به صورت آنلاین در زمانی که افراد در یک عبارت یا کلید واژه در حال حاضر بسیار مهم هستند این است که شرکت‌ها می‌توانند به دلیل نتایج خود در جستجوی گوگل افزایش یابند که مشتریان به دنبال محصولات و خدماتی هستند که شما می‌فروشید . یکی از موثرترین استراتژی‌های بازاریابی , بهترین نتیجه موتور جستجو است , به همین دلیل است که شرکت شما در راس موتور جستجوی گوگل قرار دارد . در اینجا برخی فواید برتر بودن گوگل وجود دارد .

 

تبلیغات صفحه اول گوگل باعث رونق کسب و کار است

گوگل ۱۰ نتیجه برتر را از سراسر جهان در اولین صفحه نمایش می‌دهد زمانی که کسی برای هر عبارت و کلمات کلیدی جستجو می‌کند , نتایج مبتنی بر رتبه‌بندی صفحات , اطلاعات مرتبط , پیوندهای بازگشتی و بیشتر هستند . بنابراین اگر شما بتوانید اولین صفحه گوگل را امتحان کنید , بهترین فرصت برای شما و کسب و کارتان برای کسب اعتماد به افراد و اثبات اینکه شما متخصص در زمینه کار شما هستید , باشد .

صفحه اول گوگل باعث اصالت میشود

بودن در بالای صفحه اول نه تنها کسب‌وکار شما را افزایش می‌دهد بلکه باعث می‌شود کسب‌وکار شما هم معتبر باشد . ۹۰ % از افرادی که گوگل را جستجو می‌کنند فکر می‌کنند که اولین وب سایت‌ها از صفحات نتیجه جستجو معتبر ترند ، که این یک مزیت است . با این حال ، بودن در بالای لیست ، آنقدرها هم آسان نیست ، به خصوص وقتی که شما مقدار زیادی از رقبای خود را دارید . بنابراین آیا کسب‌وکار شما یک کسب‌وکار بزرگ است یا کسب‌وکار کوچکی که به رتبه بالایی می‌رسد و قطعا ً اعتبار کسب‌وکار شما را افزایش می‌دهد.

 

صفحه اول گوگل یک تصویر قابل احترام است

رسیدن به بالای صفحه نتایج موتور جستجو به معنی یک تصویر خوب برای چشمان مشتریان است. امروزه , اینترنت یکی از پرطرفدارترین بازار برای هر بازاریاب داخلی است , اما در یک زمان کوتاه به راحتی می‌توان در صدر جدول قرار گرفت . اما زمانی که به رتبه‌بندی بالای نتایج موتور جستجو رسیدید , موفقیت به سمت شما خواهد آمد . با این حال , برای دادن یک تصویر قابل احترام به کسب‌وکار خود در میان مشتریان و رقبا , فشار را خواهید دید که رتبه وب سایت خود را در بین ۱۰ نتایج وب اول قرار دهید .

اگر در مورد موقعیت رتبه‌بندی فعلی خود نگران هستید , اقداماتی را برای بهبود موقعیت رتبه‌بندی خود انجام دهید . ثابت شده‌است که اگر شما بتوانید در ۱۰ صفحه اول موتور جستجو قرار بگیرید , پس کسب‌وکار شما ده برابر بهتر از رقیب تان خواهد شد .

موقعیت‌های بالا در نتایج جستجو توسعه شرکت را تسهیل کرده و مزایای بیشتری نسبت به نوع دیگر ارتقا ایجاد می‌کنند . این روزها SEO به یکی از رایج‌ترین انواع تبلیغات وب سایت آنلاین است . شرکت‌ها ثروت‌ها را برای رسیدن به بهترین موقعیت‌های در نتایج جستجو خرج می‌کنند . اما آیا واقعا ً مهم است که در گوگل برتری داشته باشید  .

 

صفحه اول گوگل مکان برتر جستجو

امروزه , بسیاری از مردم به دنبال اطلاعات به روش سنتی نیستند . به جای جستجوی اخبار در روزنامه , به کتابخانه بروید و کتاب‌های زیادی را مطالعه کنید , آن‌ها به کامپیوتر می‌رسند و تور را مرور می‌کنند . اینترنت به قدرتمندترین و رایج‌ترین رسانه تبدیل شده‌است . کاربران به طور مرتب از موتورهای جستجو برای دستیابی به محتوایی که برای آن‌ها جالب است بهره می‌برند . برای بسیاری از آن‌ها , این منبع اصلی اطلاعات در مورد هر موضوعی است . موتورهای جستجو به encyclopedias , فرهنگ‌های لغت , دایرکتوری‌های کسب‌وکار و یا کتاب‌های آشپزی عوض شده‌اند . افراد برای یافتن پیشنهادها شغلی , نکات مختلف , دستور العمل‌های مختلف , بررسی محصولات , خدمات , شرکت‌های خاص و بسیاری دیگر را جستجو می‌کنند . زمانی که به صورت آنلاین خرید می‌کنید , اغلب فروشگاه‌های آنلاین را به جای مراکز خرید و ملات سنتی انتخاب می‌کنند . پتانسیل موتور جستجو هر روز افزایش می‌یابد , بنابراین اگر می‌خواهید کاربران اینترنت را تشویق کنید که از پیشنهاد شما بهره‌مند شوند و کالاهای شما را بخرند , بسیار مهم است که در نتایج جستجو رتبه بالایی داشته باشید .

 

محبوبیت صفحه اول گوگل در تمام کشورها

در حال حاضر گوگل در اکثر کشورها در مورد محبوبیت موتورهای جستجو برتری دارد . در لهستان , حدود ۹۷ % از تمام کاربران اینترنت انتخاب می‌شوند . از نظر بین‌المللی , همچنین در میان موتورهای جستجو روی دستگاه‌های رومیزی با امتیاز of % قرار دارد . هر روز , میلیاردها کاربر از این موتور جستجو برای پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز خود استفاده می‌کنند . اکثر فعالیت‌های انجام‌شده برای بهبود موقعیت‌های سایت در نتایج جستجو برای گوگل طراحی شده‌است که می‌تواند الگوریتم ‌های بسیار هوشمند و ابزارهایی را نشان دهد که به آن کمک می‌کنند محتوای صفحه را بهتر درک کند. به همین دلیل است که کیفیت محتوای وب سایت بسیار مرتبط است .

 

قدرت جستجو در صفحه اول گوگل

تنها در یک ثانیه , حدود ۲.۳ میلیون نفر در گوگل جستجو می‌کنند ! با این حال , اکثر کاربران اینترنت تمایل دارند سایت‌هایی را انتخاب کنند که در اولین صفحه نتایج برای کلمات کلیدی خاص هستند . طبق تحقیقات , نتایج در صفحه اول گوگل ۹۲ % ترافیک وب سایت را تولید می‌کند . تنها چند درصد از مردم از صفحات بعدی دیدن می‌کنند . هر چه موقعیت وب سایت بیشتر باشد , احتمال کمتری وجود دارد که یک مشتری احتمالی به آن دسترسی داشته باشد . بنابراین رتبه‌بندی بالا در گوگل حیاتی است . حتی اگر کاربران تصمیم نمی‌گیرند از صفحه شما بازدید کنند , قطعا ً متوجه آن در نتایج جستجو خواهند شد که تاثیر مثبتی بر آگاهی و درک برند شما خواهند داشت .

اهمیت سئو برای رسیدن به صفحه اول گوگل

فرآیند سئو به درستی مدیریت می‌شود . صادق بودن , هیچ آگهی رادیویی , تلویزیون , یا روزنامه‌ها وجود ندارد که چنین اثرات قابل‌توجهی را به عنوان یک موقعیت برتر در نتایج جستجو ارائه دهد . علاوه بر این , این نیز ارزان‌ترین گزینه است  . اولین و مهم‌ترین چیز این است که رتبه‌بندی در نتایج جستجو به شما شانس افزایش تعداد بازدیدهای وب سایت و رسیدن به بسیاری از مشتریان احتمالی را می‌دهد . به شدت مهم است که رقابت بازار به طور مداوم در حال رشد است . به نمایش گذاشته شدن برای کلمات کلیدی متعدد , شناسایی برند در میان مشتریان را بهبود می‌بخشد . شرکت شما بیشتر و بیشتر محبوب می‌شود و با افزایش تعداد افراد شناخته می‌شود . علاوه بر این, پست‌های عالی در رتبه‌بندی گوگل , صفحه شما را جذاب و حرفه‌ای می‌سازد . این روش , شما می‌توانید مزیت رقابتی را نسبت به رقبای بازار به دست آورید . سئو به افزایش سود کمک کرده و فرصت‌های توسعه مناسبی برای شرکت‌های کوچک و متوسط فراهم می‌کند . تعداد رو به افزایشی از وب سایت به فروش بزرگ‌تر تبدیل می‌شود . بنابراین سرمایه‌گذاری در سئو به سرعت پرداخت می‌شود .


امکان رسیدن به ترجیحات کاربران یک مزیت مهم دیگر است . چرا ؟ زمانی که سئو را انجام می‌دهید ، از کلمات کلیدی مناسب استفاده می‌کنید . به لطف آن‌ها ، شما می‌توانید یاد بگیرید که چه چیزی بارها در این صنعت جستجو می‌شود که به شما این امکان را می‌دهد تا با گرایش‌های در حال تغییر باقی بمانید . اگر این فرآیند را با تجزیه و تحلیل ترکیب کنید ، می‌توانید دانش زیادی در مورد رفتار مشتری به دست آورید و از آن به سود خود استفاده کنید .

چه به تازگی کسب‌وکار خود را به صورت آنلاین جابه‌جا کرده‌اید و یا اینکه متوجه شوید که وب سایت شما خیلی سخت است , ممکن است تعجب کنید که چطور می‌توانید در صفحه اول گوگل وارد شوید . هیچ سری نیست که صفحات وب در اولین صفحه موتور جستجوی صفحات ( SERPS ) بیش از آن‌هایی که نیستند ترافیک وب سایت بیشتری دریافت می‌کنند . در حقیقت , ۷۵ % از کاربران هرگز از صفحه اول نتایج جستجو عبور نمی‌کنند . به عبارت ساده‌تر , این بدان معنی است که اغلب کسب و کارها نباید توان خرید سئو را داشته باشند .

 

گوگل ابزار بسیار ارزشمندی است و به طور کلی اولین جایی است که اکثر کاربران اینترنت به منظور یافتن اطلاعات , مکان‌ها و کسب و کارها به آن متوسل می‌شوند . به این ترتیب , یک حضور خوب آنلاین با تمرین خوب سئو و استراتژی گرفتن این ترافیک , متقاعد کردن کاربران برای بازدید وب سایت شما بر روی رقبا و تبدیل آن بازدید کنندگان به مشتریان کلیدی است .
رسیدن به اولین صفحه جستجوی گوگل آسان نیست ؛ صبر و نگهداری مرتب است . سئو یک سرمایه‌گذاری بلندمدت است ، بنابراین برای آن‌هایی که می‌خواهند در صفحه اول وارد شوند و ترافیک ارگانیک را راه‌اندازی کنند.

الگوریتم های صفحه اول گوگل

هر کدام از جدیدترین الگوریتم ‌های هسته گوگل مربوط به انسان‌ها و تجربه آن‌ها با موتورهای جستجو است . به عنوان مثال ، تمرکز اخیر بر روی وب سایت اصلی حول محور تجربه کاربر و ایجاد وب سایت شما برای کاربران است . این به ما نشان می‌دهد که کاربران گوگل از همه چیزهای دیگر استفاده می‌کنند ، بنابراین ارایه یک تجربه کاربر خوب ، کلید رتبه‌بندی خوب در موتورهای جستجو است . این می‌تواند شامل موارد زیر باشد :

 1. در حال ایجاد محتوا حول قصد کاربر ( بیشتر در آن زمان )
 2. بهبود زمان بار صفحه
 3. اطمینان از اینکه وب سایت شما همراه با موبایل است و بیش از نیمی از ترافیک وب سایت شما از تلفن همراه است
 4. محتوی ساختار به گونه‌ای که برای اسکن کردن با استفاده مناسب از برچسب‌های heading , منطقی و آسان باشد .
 5. ارائه متن توصیفی به تصاویر که قابلیت دسترسی را بهبود می‌بخشد.
 6.  ایجاد یک تجربه کاربر بدون درز برای کاربران برای ایجاد تجربه‌ای که مردم می‌خواهند با دیگران به اشتراک بگذارند ، حیاتی است . آن باید همیشه بخش مهمی از استراتژی سئو باشد .

 

راه اندازی کسب و کار گوگل

گوگل کار من Google My Business اساسا ً به شما این امکان را می‌دهد که یک مجموعه تنظیمات تجاری را راه‌اندازی کنید که در آن زمان به طور محلی , در گوگل جستجوی گوگل و گوگل مپ , هنگامی که کاربران به دنبال کسب‌وکار شما می‌گردند , ظاهر شود . در پروفایل شما می‌توانید اطلاعات بسیار مهم در مورد کسب‌وکار خود بیان کنید.

یک لیست تجاری گوگل برای سئو مفید است , زیرا به مشتریان در کشف کسب‌وکار شما کمک می‌کند و به آن‌ها می‌گوید که کجا قرار دارید و چگونه از شما خرید کنید . در این فهرست , مشتریان می‌توانند نظرات خود را ترک کنند که اثبات اجتماعی را می‌سازد و به مشتریان بالقوه دیگری ثابت می‌کند که شما یک کسب‌وکار قانونی هستید.

 

بروزرسانی عامل رسیدن به صفحه اول گوگل

به روز رسانی محتوای وب سایت تان به طور مرتب کلیدی برای رتبه‌بندی بهتر است . این تنها به افزودن محتوای جدید و جدید محدود نمی‌شود , اگر چه این یک روش است . تعمیر و تعمیر محتوای قدیمی می‌تواند به همان اندازه موثر باشد . این به این دلیل است که محتوای اصلی با زمان و تازگی محتوا کم‌تر مرتبط می‌شود و یکی از عواملی است که گوگل برای تعیین کیفیت و رتبه‌بندی وب سایت خود استفاده می‌کند .
یک کار دیگر که می‌توانید انجام دهید این است که تحقیق کنید که رقبای خود را به بهترین شکل انجام دهید و آن را بهتر کنید . اگر در حال حاضر یک مقاله در مورد یک موضوع مشابه دارید ، اما آن‌ها در رتبه بهتری قرار می‌گیرند ، در مورد آنچه که در محتوای آن‌ها گنجانده شده‌است ، فکر کنید .

پیوندها یکی از مهم‌ترین عوامل مورد استفاده گوگل و دیگر موتورهای جستجو برای تعیین رتبه صفحه هستند . گوگل همچنین از لینک‌هایی برای کشف محتوای جدید استفاده می‌کند و همچنین پیوندهای با کیفیت بالا مانند رای اعتماد در وب سایت شما هستند .
در SEO ، فرآیند کسب لینک‌های ورودی از وب سایت‌های دیگر مرتبط با وب سایت شما است . به بیان ساده ، لینک‌های بیشتری با وب سایت خود را به گوگل نشان دهید که شما یک منبع موثق و معتبر هستید و در مورد موتورهای جستجو رتبه بهتری خواهید داشت . این می‌تواند منجر به ترافیک بیشتر شود .

 

اهمیت حضور در شبکه های اجتماعی

وب سایت‌های ارتباط جمعی باید بخش اساسی استراتژی کسب‌وکار و SEO باشد . در حال حاضر بیش از هر زمان , موتورهای جستجو به اشتراک گذاری و لایک های رسانه‌های اجتماعی هستند که به افزایش تدریجی ترافیک شما کمک می‌کنند .
اگرچه لینک‌های وب سایت‌های ارتباط جمعی به عنوان نشانه رتبه‌بندی استفاده نمی‌شوند , رسانه‌های اجتماعی از تلاش‌های SEO به روش‌های دیگر پشتیبانی می‌کنند چرا که به ایجاد قدرت و اعتبار کمک می‌کند . به طور کلی با الگوریتم‌های اجتماعی اجتماعی , تعامل بیشتر به معنی شفافیت بیشتر است که باعث افزایش آگاهی نسبت به برند می‌شود. زمانی که محتوای ارزشمند و منحصر به فرد برای رسانه‌های اجتماعی خود ارسال می‌کنید که به طور طبیعی تعامل را جذب می‌کند , این معمولا ً منجر به افزایش طرفداران , ترافیک وب سایت و رشد جامعه در اطراف برند شما می‌شود .

 

اصول اولیه سئو : تحقیق کلیدواژه برای رسیدن به صفحه اول گوگل

 به طور ایده‌آل , بهتر است قبل از شروع به نوشتن مطالب کلیدی کلیدواژه خود را انجام دهید . این به شما این امکان را می‌دهد که بدانید کدام کلمات کلیدی بر روی محتوای شما متمرکز هستند . بهتر است از ترکیبی از کلمات کلیدی پهن و طولانی استفاده کنید .

صفحه اول گوگل را بدست آوریم

قرار گرفتن شرکت شما در صفحه اول جستجوی گوگل همیشه آسان نیست . توصیه گوگل برای انجام این کار این است که به بازدیدکنندگان اطلاعاتی بدهد که به دنبال آن هستند " با ارائه مطالب با کیفیت بالا در صفحات شما ."
اما در واقع وب سایت شما باید هم خواننده و هم موتور جستجو را راضی کند . موتور جستجو باید آنچه که وب سایت شما در مورد آن است را شناسایی کند و به آنچه که مردم در جستجوی آن هستند , مربوط می‌شود تا بتواند آن را بر طبق آن رتبه‌بندی کند .
شما این کار را از طریق فرآیندی به نام بهینه‌سازی موتور جستجو , یا آنچه که به طور کلی به seo نامیده می‌شود انجام دهید .
سئو پیچیده و پیچیده است . این کار مهارت و دانش لازم را برای به دست آوردن آن می‌گیرد . اما تو مجبور نیستی با خودت مقابله کنی . 

 

اهمیت گوگل

گوگل در جایی است که میلیون‌ها نفر از جهان برای پاسخ به سوالات خود , بزرگ و کوچک , به نوبت به آن پاسخ می‌دهند . اگر خوش‌شانس باشند , معمولا ً آن‌ها را در اولین نتایج اولیه می‌یابند . That's چرا وب سایت‌هایی که در بالای صفحات نتایج موتور جستجوی گوگل هستند , ۳۶.۴ درصد از ترافیک را که از طریق وب سایت‌های پایین‌تر از دست رفته‌است , می‌گیرند .

بهینه‌سازی موتور جستجو اساس بازاریابی داخلی است , اما زمانی که وب سایت شما را حقیقتا ً بهینه کرده‌است؟
خوب , اگر شما وب سایت خود را در اولین صفحه از جستجوهای کلیدی کلیدی قابل‌مشاهده کنید , ممکن است هیچ ترافیک از موتورهای جستجو دریافت نکنید .
گوگل , که پرکاربردترین موتور جستجو روی کره زمین است , بزرگ‌ترین حوزه فرصت برای بازاریاب‌های داخلی است .
در واقع , براساس وب سایت SearchEngineWatch.com دات کی جی , وب سایت‌هایی که در صدر قرار دارند ۳۶.۴ درصد از ترافیکی را که توسط وب سایت‌های پایین‌تر از دست رفته‌است , می‌گیرند .
اما سوال بعدی این است که چگونه به بالا برسیم ?
اگر بهترین تجارب seo را اجرا کنید ( و برخی از این پیشنهادها ) , طول نخواهد کشید تا رقبای خود را ببینید , یا حتی " رتبه صفر " را بگیرید .

 

فرصت‌های گسترده برای کسب‌وکار خود: تبلیغات گوگل

گوگل ۱۰ نتایج را در اولین صفحه نمایش می‌دهد زمانی که کسی به دنبال هر شرایط خاص می‌گردد . نتایج براساس تعدادی از مسائل مانند سرعت سایت , سرعت بازتابی , سرعت بازتاب و میزبان عوامل دیگر استوار است .
بنابراین ، اگر شما بتوانید به بالای صفحه اول نتایج گوگل برسید ، می‌تواند یک فرصت عالی برای شما و کسب‌وکار شما باشد .
به یاد داشته باشید که رسیدن به قله فقط نیمی از جنگ است : ماندن در بالا به همان اندازه دشوار است . اساسا ً موفقیت SEO به این بستگی دارد که آیا می‌توانید وب سایت خود را در میان ده یا نه برتر قرار دهید ، و سپس این که آیا می‌توانید آن را در آنجا نگه دارید یا نه .

جایگاه بالا در گوگل ترافیک بیشتری دارد

یکی از موتورهای جستجوی بالا بعد از Google ، بینگ ، گزارش می‌دهد که وب سایت‌ها در بالای ۴۲ درصد ترافیک را به دست می‌آورند ؛ دومی ۱۱ درصد و سوم تنها ۸ درصد است . پس ، واضح است که چرا وب سایت شما باید بالا باشد .
اساسا ً، این تصویر شبیه موتورهای جستجوی دیگر از جمله گوگل است . اگر وب سایت شما در بالا قابل‌مشاهده باشد ، این به معنی اصالت و اعتماد بیشتر است که عناصر بدیهی برای هدایت و ترافیک بیشتر هستند .

صفحه اول گوگل:افزایش اصالت

افزایش در رتبه‌بندی‌ها ( صفحه نتایج موتور جستجو ) نه تنها توانایی کسب و کار شما برای تولید ترافیک و هدایت را افزایش می‌دهد, و درجه‌ای را که مخاطب شما کسب و کارتان را معتبر می‌داند افزایش می‌دهد .
داده‌ها نشان می‌دهند که بازدیدکنندگان وب فکر می‌کنند که اولین وب سایت‌ها در صدر گوگل ، در میان شرکت‌های معتبر بیشتری در صنعت خود هستند . این اساسا ً یک بازی روانی است که به شما مزیت می‌دهد .
اما اگر رقبای بسیار زیادی داشته باشید ، در صدر بودن ممکن است بسیار دشوار شود . بنابراین آیا کسب‌وکار شما یک کسب‌وکار بزرگ است یا یک کسب‌وکار کوچک محلی ، رتبه‌بندی بهتر ، اعتبار کسب‌وکار شما را افزایش می‌دهد . 

تبلیغات صفحه اول گوگل را جدی بدانیم

همانطور که گوگل موتور جستجو در سطح جهان است , وب سایت شما و یا وبلاگ شما باید هرچه زودتر در صفحه وب سایت گوگل ظاهر شوند .
وقتی افرادی که شما را دست‌کم یکبار در طی جستجوهای گوگل می‌بینید ، احتمال بیشتری وجود دارد که با کلیک کردن از طریق سایت شما شانس بیشتری به شما بدهند . تا زمانی که چیزی که آن‌ها پیدا می‌کنند با چه چیزی جستجو می‌کنند ( یا حتی بهتر از آن چه که انتظار می‌رفت )! ) ، و با ارزش آن‌ها را تامین می‌کند ، این ممکن است منجر به افزایش ترافیک در طول زمان شود !
اما آمار صفحه اول گوگل به چه شکل است ؟ خوب …
گوگل تقریبا ً ۵۰ % از کاربران اینترنت را در سراسر جهان دارد که هر ماه از صفحات آن بازدید می‌کنند - در حدود ۲۴ میلیارد نفر از گوگل جستجو می‌کنند .
آمار صفحه اول گوگل نشان می‌دهد که گوگل ۷۰ % از کل ترافیک موتور جستجو در ایالات‌متحده و ۸۸ % در سراسر جهان را دارد .
چگونه سایت خود را در صفحه وب سایت گوگل وارد کنید :
اگر به دنبال راه‌هایی برای رسیدن به صفحات اول گوگل هستید ، برخی از گام‌های ساده هستند که به آن‌ها کمک می‌کند :
دقت کنید که از کلمات کلیدی در تمام محتویات خود استفاده کنید ؛ آن‌ها را در وبلاگ خود پست کنید و در هر ماده که مناسب باشد ( اگر منطقی باشد ) . مطمئن شوید که آن‌ها به طور طبیعی به نظر می‌رسند - با این حال موارد بسیار متفاوتی را انجام ندهید زیرا این می‌تواند اسپم و یا " stuffing کلمات کلیدی " باشد که خلاف قوانین گوگل است . همچنین اگر کلمات کلیدی تکراری در یک صفحه وجود داشته باشد ، خوانندگان را ناراحت خواهد کرد ، پس آن‌ها را مرتبط نگه دارید .
آمار صفحه اول گوگل نشان می‌دهد که گوگل سایت‌ها را با مقدار زیادی از محتوا و لینک‌های متعدد به صفحات دیگر دوست دارد - این به گوگل می‌گوید که در اینجا ارزش بیشتری نسبت به وب سایت‌های کوچک‌تر وجود دارد که اطلاعات زیاد ( یا هر گونه) اطلاعات اضافی را به صورت آنلاین دریافت نکرده اند . بنابراین دقت کنید که عناوین پست وبلاگ شما کوتاه اما پر از کلمات کلیدی باشند ؛ شامل کلماتی مانند " چگونه " یا " ده نکته برتر برای … " در داخل عنوان نیز باشد اگر بتوانید این موارد را به طور طبیعی بدون اینکه به نظر عجیب برسد ، هماهنگ کنید . هر مقاله را بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ کلمه طولانی نگه دارید ( البته بسیار خوب است ! و درباره پیوندها فراموش نکنید .

شما باید آمار صفحه اول گوگل را دریافت کنید چون می‌تواند به طور قابل‌توجهی فروش آنلاین را افزایش دهد . طبق گفته seoClarity , دو نتیجه جستجوی بالا از بیش از ۳۳ % کل کلیک لذت می‌برند , و تا سال ۲۰۲۱ , آن‌ها ۶۰ درصد را در نظر خواهند داشت . با این حال , اگر شما در موقعیت خود هستید , که یک میانگین کلیک کنید - از طریق نرخ ۳۳ % , سپس وب سایت شما یا وبلاگ شما احتمالا ً تقریبا ۸۰ % از کل ترافیک کاربران را از طریق رتبه‌بندی گوگل دریافت می‌کند ! این می‌تواند تاثیر زیادی در هنگام تلاش برای فروش چیزی از طریق سایت‌های تجارت الکترونیک داشته باشد تا مطمئن شوید که شما در نزدیکی قله قرار دارید .

 

10 نکته تبلیغات موثر در گوگل

وقتی صاحب یک کسب‌وکار کوچک هستید , چیزهای زیادی وجود دارند که می‌توانید برای تبلیغ کسب‌وکار خود پول خرج کنید .

خبر خوب این است که شما در واقع نیازی به خرج زیاد برای زنده ماندن در صفحه نتایج گوگل ندارید . درست مثل این است که احتمالا ً او زیباترین ضربه خود را در دنیای مدرن امروزی نوشته بود : " هیچ پولی .

بودجه هر چه باشد , شما قادر خواهید بود از مزایای این ابزار تبلیغاتی قدرتمند بهره‌مند شوید .

گوگل بر سهم بازار موتور جستجو تسلط دارد و ۲.۵ میلیون جستجو در هر ثانیه رخ می‌دهد .

به طور متوسط , آگهی‌های گوگل برای هر دلاری که خرج می‌شود دو دلار برای تبلیغ کنندگان تولید می‌کند .

و بهترین بخش این است : حداقل بودجه وجود ندارد و شما تنها زمانی که یک کاربر روی آگهی خود کلیک می‌کند , می‌پردازید . من فکر می‌کنم این چیزی است که آن‌ها " بدون ریسک , پاداش بالا " می‌نامند .

اگر یک بودجه کوچک و رویاهای تبدیل بزرگ داشته باشید , در مورد بهترین نکات برای ایجاد تبلیغات گوگل که تاثیر جدی با هر درصد دارند , بخوانید .

 

۱۰ نکته برای ایجاد تبلیغات گوگل موثر با بودجه محدود

 1. قبل از اینکه بتوانید به اهداف تبدیل خود اشاره کنید , باید به یک تصویر بزرگ فکر کنید . اهداف کسب‌وکار کلی شما کدامند ? اهداف تبلیغاتی شما کدامند ? هنگامی که شما در مورد آن چیزها وضوح دریافت کردید , می‌توانید از آنچه برنامه عمل تاکتیکی واقعی شما استفاده می‌کند , محدود شوید .
 2. در یک مزایده هوشمند , شما می‌توانید دقیقا ً کلمات کلیدی خاص را هدف قرار دهید تا به مخاطبین خود که می‌خواهید به مخاطبین خود برسید  با حداکثر بودجه برای اطمینان از اینکه هرگز به آن دست یابید .
 3. از ابتدا همه چیز را به طور کامل تنظیم کنید, و به شکلی بهتر موفق خواهید شد که موفق شوید . این به آن معنی است که زمان را برای کشیش شدن همه چیز از جنگ گرفته تا کلیدواژه‌ها برای گروه‌های تبلیغاتی به سمت هدف قرار می‌دهد . اگر این سایت برای کسانی که در شهره‌ای مثبت گنوم زندگی می‌کنند نمایش پیدا کند کشش بیشتری به دست خواهد آورد .
 4. ممکن است واضح به نظر برسد ، اما بهترین راه برای اطمینان از این که بودجه کم شما بسیار دور است ، حصول اطمینان از این است که تبلیغات شما به درجه بالایی رسیده‌است .
  کیفیت در اینجا مهم است . در واقع گوگل هر آگهی قیمت ، کلمات کلیدی و صفحات فرود را ارزیابی می‌کند و امتیاز کیفی از یک تا ۱۰ می‌دهد . هر چه امتیاز بالاتر باشد ، موقعیت شما بهتر است و شانس تبدیل بهتر است .
 5. کلمات کلیدی دم دراز بسیار خاص و هدفمند برای یک کسب‌وکار هستند .
  یک کلمه کلیدی عمومی مانند " تبلیغات گوگل " افرادی را در محله شما هدف قرار نخواهد داد که در واقع به دنبال جایی برای " تجمع برخی افراد " هستند .
  در عوض ، چیزی را با شهر و محله خود امتحان کنید ، یا حتی کد پستی یا پستی خود را امتحان کنید .
 6. هدف کلی اینجا ایجاد یک تبلیغ نیست که کسی روی آن کلیک کند . این کار برای ایجاد یک آگهی تبلیغاتی است که روی آن کلیک کرده و در واقع محصول یا اطلاعاتی را که به دنبالش هستند پیدا می‌کند .
 7. اگر فقط چند دلار پول دارید , خرج کردن آن‌ها را روی ۴۰ کلمه کلیدی زیاد نکنید . بر روی اولویت‌های خود تمرکز کنید : مهم‌ترین جمعیت شناختی , بازار یا محصول بازار , و تنها یک کلمه کلیدی خاص .
 8. تبلیغات خود را با قیمت دهی هوشمند و آگهی‌های جستجو پاسخ دهید . هوش مصنوعی ممکن است قادر به بالا آمدن با یک استراتژی تبلیغاتی بزرگ برای شما نباشد , اما یادگیری ماشین می‌تواند به افزایش یا کاهش قیمت از طرف شما کمک کند .
  اتوماسیون همه چیز را از مرحله قیف , به relevenance , به کلمات کلیدی , به رقبا , در نظر می‌گیرد .
  سپس , زمانی که آگهی شما بهترین شانس را برای موفقیت دارد , اطمینان حاصل می‌کند که شانس موفقیت شما افزایش می‌یابد یا در صورتی که رقیب تان برنده شود , قیمت و پول خود را هدر ندهید .
 9. از سربرگ extensions در dashboard تبلیغاتی گوگل ، می‌توانید extensions را مستقیما ً به آگهی خود اضافه کنید تا محل ، محصولات ، ویژگی‌ها و یا تبلیغات فروش خود را مشخص کنید .
 10. تبلیغ گوگل همچنین گزینه‌هایی را برای ورودی کلمات کلیدی منفی ارایه می‌دهد : کلماتی که نمی‌خواهید با آن‌ها ارتباط داشته باشید .
  به عنوان مثال ، اگر سئو انجام میدهید و نمی‌خواهید که در نتایج مورد آخر قرار بگیرید . همه علاقمندان به درخشش در آنجا تنها زمانی که از آن کلیک می‌کنند ناامید خواهند شد .
  برای کشف اینکه چطور مردم به طور تصادفی در جستجوی شما هستند ، در مورد شرایط سرچ خود تحقیق کنید . در اینجا ، شما قادر خواهید بود نامه‌های پرس و جوی بی‌ربط را پیدا کنید که افراد را به سمت شما هدایت می‌کند و آن‌ها را به فهرست کلیدواژه منفی شما اضافه می‌کند .

افراد چگونه سایت شما را پیدا می‌کنند ? کدام صفحات محبوب هستند و چه چیزی آن‌ها را به آنجا می‌آورد ? تجزیه و تحلیل شما اطلاعاتی دارد که شما برای اندازه‌گیری موفقیت و الگوها به آن نیاز دارید .

و بر روی خود تبلیغ گوگل ، معیارهایی را پیدا خواهید کرد که نشان می‌دهند چرا impressions ، کلیک یا هزینه‌ها ممکن است تغییر کرده باشند .

مشاور تبلیغات گوگل 

مشاور تبلیغات گوگل نیز یکی از کلیدواژه های بسیار پرکاربرد در صفحه اول گوگل است که مورد استفاده کسانی قرار میگرد که مایلند در صفحه اول گوگل تبلیغات کنند و نیاز به راهنمایی و مشاوره دارند.

مشاور تبلیغات گوگل معمولا شامل دو دسته و یا دوگروه وب سایت میشود که غبارتند از :

اول :گسانیکه در کار مشاوره تبلیغاتی هستند و در گوگل مشغول به طراحی سایت و سئو بوده و یا اینکه دارای پنل تبلیغاتی هستند.

دوم:کسانیکه به دنبال تبلیغات و حضور در صفحه اول گوگل بوده اما راه آنرا نمیدانند و ازینرو به دنبال مشاور نبلیغاتی هستند.

وظیفه یک مشاور تبلیغاتی نشان دادن راهکار و استراتژی های بهینه برای رسیده به اهداف تبلیغاتی شخص یا شرکتهای سفارش دهنده است.

 

مشاور تبلیغات گوگل وظیفه حساسی بر عهده دارد برای بهبود تجارتمان لازمست که مشاور تبلیغات گوگل در ارتباط باشیم.

مشاور تبلیغات گوگل برای اینکه بتوانید بیشترین نتیجه را از تبلیغات خود بگیرید با ارائه راهکارهای مناسب و کلیدواژه های مهم شما را هدایت میکند.

برای اینکه بتوانیم از چگونگی و کیفیت کار خود با خبر باشیم و یک تستراتژی قوی ترسیم نماییم لازم است که حتما با یک مشاور تبلیغات گوگل همکاری نماییم.

مشاور تبلیغات گوگل کیست و چه مهارت هایی دارد؟

قبل از هرچیز باید به این نکته توجه داشت که بدون استفاده از یک مشاور تبلیغات گوگل ممکن است بیشترین هزینه را پرداخت نموده و کمترین نتیجه را دریافت نمایید.

 

مشاور تبلیغات گوگل:تعیین اهداف

یکی از اولیه ترین کارها برای تبلیغات در گوگل تعیین اهداف است.

شما در ابتدا باید به این نکته اشراف داشته باشید که هدف شما از تبلیغات در گوگل چیست.

آیا میخواهید از طریق تبلیغات کلیکی و پولی در صفحه اول گوگل قرار بگیرید و یا اینکه سئو سازی و بهینه سازی موتورهای جستجو مد نظر شماست؟

 

اهدافی را که یک مشاور تبلیغات گوگل به شما ارائه میدهد عبارتند از:

 1. آگاهی عمومی از برند شما:در اینجا قصد شما از تبلیغات گوگل این است که نام شرکت یا موسسه خدماتی را به همگان بشناسانید.
 2. در نظر گرفتن محصول و یا خدمات:این قسمت فقط معرفی محصولات شماست مثلا تولید کننده کفش هستید با کلیدواژه تولید کننده یا فروشنده کفش خود را تبلیغ میکنید.
 3. حراجی:یکی از بزرگترین اهداف تبلیغات در گوگل حراج کالاست،بعنوان مثال در فصل مدارس که دانش آموزان برای خرید لوازم التحریر و کیف و کفش و لباس به فروشگاهها هجوم میبرند ،شما میتواتید حراج کالای خود را از طریق تبلیغات گوگل انجام دهید.
 4. مناسبت های خاص:یکی از کاربردهای تبلیغات گوگل در مناسبت های خاص است بعنوان مثال در ایام برگزاری نمایشگاههای بین المللی صاحبان غرفه های شرکت کننده در نمایشگاه خود را تبلیغ میکنند.

این موارد مهمترین اهدافی است که یک مشاور تبلیغات گوگل میتواند آن را با کیفیت برای شما دنبال کند.

 

مشاور تبلیغات گوگل:نحلیل داده ها

یکی از وظایف و تخصص های مشاور تبلیغات گوگل تجزیه و تحلیل داده های آماری است.

بدیهی است با استفاده از ابزارهای گوگل مانند گوگل وبمستر و گوگل آنالایتیکس که ارائه دهنده آمارهای مهمی در زمینه بازدید و ضعف و قوت بخش های مختلف یک وب سایت است،یک مشاور تبلیغات گوگل میتواند بهترین راهکارها و گزینه ها را به شما پیشنهاد دهد.

مشاور تبلیغات گوگل میتواند با استفاده از این ابزارها و تجزیه و تحلیل داده های آمار صفحات فرود سایت شما را تعیین نماید.

مشاور تبلیغات گوگل با بررسی میزان رقابت در صفحه اول گوگل مناسبترین کلیدواژه های مرتبط با شغلتان را به شما ارائه نماید.

 

مشاور تبلیغات گوگل:تیتر متقاعد کننده

یکی از حساسترین مهارت هایی که یک مشاور تبلیغات گوگل دارد و میتواند برای شما بسیار کارساز . مهم باشد ،ارائه تیترهای تبلیغاتی متقاعد کننده است.

امروزه شعارهای تبلیغاتی نقش بسیار تعیین کننده در جذب مخاطب دارد.

عنوان تبلیغات شما در گوگل باید به گونه ای باشد که کاربران را متقاعد نماید تا حتما از وب سایت شما بازدید نمایند.

برای اینکه بتوانیم از بهترین کلیدواژه های روز با خبر شویم گوگل ترندز بهترین راهکار است که جدید ترین و قویترین کلیدواژه های پربازدید در جهان را ارائه مینماید.

 

مزایای داشتن مشاور تبلیغات گوگل

حضور یک مشاور تبلیغات گوگل میتواند برای شما بسیار مهم و کارساز باشد.

در اینجا فهرست وار به مزایای حضور مشاور تبلیغات گوگل اشاره میکنیم که عبارتند از:

 1. صرفه جویی در وقت:یکی از مزایای حضور یک مشاور تبلیغات گوگل صرفه جویی در زمان و جلوگیری از هدر رفتن وقت شماست.شاید شما بعلت درگیریها و مشغله کاری فرصت نداشته باشید تا در باره نحوه تبلیغات خود مطالعه و تحقیق نمایید.
 2. صرفه جویی در هزینه:یک مشاور تبلیغات گوگل با ارائه تمام راهکارها و پیشنهادات مبتنی بر بررسی آمار و رقابت میتواند گزینه های مناسبتری به شما ارائه دهد تا از پرداخت مبالغ ستگین و ناکارآمد جلوگیری شود.
 3. دسترسی به تخصص:طبیعی است که وقتی شما در امر تبلیغات گوگل تخصص لازم را ندارید وجود یک مشاور متخصص که بر کار تبلیغات گوگل تسلط داشته باشد برای شما بسیار ضروری است.
 4. کسب نتایج سریع:یکی از دیگر از مزایای داشتن یک مشاور تبلیغات گوگل میتواند کسب نتایج سریع باشد یعنی شما فرصت سوزی نخواهید داشت.

با توجه به مطالبی که در این صفحه از سایت جام ارژنگ ارائه داده ایم وجود یک مشاور تبلیغات گوگل در کنار شما برای پیشبرد اهداف تبلیغاتی میتواند بسیار مهم باشد.

 

مشاور تبلیغات چه کاری انجام میدهد

در طول پنج سال گذشته فرآیندهای تجارت مدرن در حال تبدیل شدن به دیجیتال و بیشتر بوده و بیشتر این موضوع تنها با استفاده از این بیماری همه‌گیر شده‌است .
و درست همانطور که فرآیندها دیجیتال شده‌اند ، به همین دلیل تعاملات مشتری و چشم‌انداز را با کسب و کارها دارند .
وب سایت‌هایی اولین تاثیر یک شرکت هستند ، چون امروزه اینترنت به طور قابل‌توجهی بیشتر روش اولیه یافتن ، تحقیق و تعامل با یک کسب‌وکار است .
با این کار اهمیت بازاریابی دیجیتالی قوی به دست می‌آید تا مطمئن شوید که قادر به مدیریت و ارتباط با مشتریان دیجیتالی خود در موثرترین راه ممکن هستید ، که در آن مشاوران بازاریابی و کارهایی که انجام می‌دهند ، هستند .

به منظور کمک به کسب و کارها با بازاریابی دیجیتالی خود , کار با یک مشاور بازاریابی را در نظر بگیرید که می‌تواند به شما در وب سایت شما کمک کند , به تولید , seo , استراتژی محتوی , و افزایش نوردهی کسب‌وکار شما در میان سکوهای متعدد دیجیتال .
وظیفه اولیه مشاور بازاریابی مدرن کمک به سازمان برای ساخت یک استراتژی دیجیتال برای حضور و ارتباطات آنلاین آنهاست .
معمولا , مشاور بازاریابی به یکی از دو شکل می‌رسد : یک مشاور فردی یا یک آژانس بازاریابی کامل که اعضای متعدد کارکنان را برای انجام و اجرای هر جنبه از یک برنامه بازاریابی دیجیتالی دارد .

فراتر از ارزیابی و ایجاد اولیه استراتژی و انباشت tech ، یک مشاور بازاریابی می‌تواند به روش‌های مختلف به طور مداوم به شما کمک کند ، از جمله :

 • کشف فرصت‌های جدید برای کسب‌وکار خود برای تعامل با مشتریان.
 • تعیین ابتکارات بازاریابی با محرک جدید برای ایجاد استراتژی تان
 • بهبود نام تجاری برای ادامه تیز کردن ظاهر عمومی
 • بهینه‌سازی محتوای وبلاگ و وب سایت برای افزایش ترافیک و رشد ارگانیک.
 • مدیریت مبارزات بازاریابی و استفاده از ابزارهای تحلیلی برای سنجش موفقیت آن‌ها

نقش مداوم مشاور بازاریابی انعطاف‌پذیر است . آن‌ها می‌توانند به شما در اصلاح فرآیندها , اندازه‌گیری کمپین ها, توسعه استراتژی‌های جدید و بیشتر کمک کنند .

چرا مشاور تبلیغات استخدام کنیم

چرا باید یک مشاور تبلیغات استخدام کنید ؟
بسیاری از مهارت‌های منحصر به فرد و منحصر به فرد برای ایجاد یک ماشین بازاریابی دیجیتالی کارآمد و کسب و کارهایی که دارای بخش‌های بازاریابی کوچک یا بزرگ هستند باید با یک آژانس یا ارایه‌دهنده خدمات برای نیازهای بازاریابی خود در نظر گرفته شود.
اگرچه ممکن است برخی از کسب و کارها برای برون سپاری کردن بازاریابی خود به یک آژانس مردد باشند , این کار بسیار رایج است .
برای کسب و کارهایی که نیاز به بازاریابی دیجیتالی را تشخیص می‌دهند اما توانایی ایجاد یک تیم بازاریابی با اندازه کامل را ندارند , کار کردن با یک مشاور یا بنگاه یک گزینه بسیار جذاب است , زیرا نه تنها قابلیت‌های بازاریابی خود را گسترش می‌دهد , بلکه به آن‌ها دسترسی به تیمی با دامنه مهارت و توانایی‌ها می‌دهد .
شایان‌ذکر است که یک تیم بازاریابی داخلی به طور قابل‌توجهی گران‌تر از استخدام و کار با آژانس است .
سرمایه‌گذاری در بازاریابی دیجیتالی شما به سرعت به یک نیاز اساسی برای کسب و کارها تبدیل شده‌است چرا که دیجیتال اکنون چشم‌انداز رقابتی اصلی برای آنهاست .
راه‌اندازی یک حضور دیجیتال قوی - با یک وب سایت جامد , seo خوب , بازاریابی ایمیل , تجزیه و تحلیل , و بیشتر - باید به صورت یک الزام مطلق باشد تا رقابتی باقی بماند .

مشاور بازاریابی در گوگل 

مشاوران بازاریابی حرفه‌ای هستند که به کسب و کارها در مورد اینکه چطور ممکن است تلاش‌های بازاریابی خود را بهبود بخشند مشاوره می‌دهند . مشاوران بازاریابی برای انجام این مسئولیت‌ها اغلب مجموعه مهارت‌های منحصر به فردی دارند که از طریق آموزش و تجربه یاد می‌گیرند . درک مهارت‌هایی که مشاور بازاریابی معمولا ً می‌تواند به شما کمک کند مجموعه مهارت‌های خود را برای این مسیر شغلی توسعه دهید . در این مقاله لیستی مفصل از برخی مهارت‌های مشاور بازاریابی مشترک ارائه می‌کنیم , درباره چگونگی بهبود آن‌ها بحث می‌کنیم و نحوه برجسته کردن مهارت‌های خود در طول فرآیند درخواست شغلی را بررسی می‌کنیم .

مهارت مشاور بازاریابی

مهارت‌های مشاور بازاریابی ویژگی و توانایی‌های بازاریابی است که مشاوران بازاریابی از آن برای ارایه توصیه‌هایی در مورد فعالیت‌های بازاریابی سازمان یافته استفاده می‌کنند . این متخصصان از شرکت‌هایی پشتیبانی می‌کنند که با استراتژی‌های توسعه برای افزایش آگاهی از برند و تبلیغ محصولات کار می‌کنند . از آنجا که آن‌ها اغلب اثربخشی عملیات‌های بازاریابی را ارزیابی می‌کنند ، ممکن است به مهارت‌های تحلیلی برای کمک به شناسایی رویکردهای جایگزین برای مشکلات بازاریابی نیاز داشته باشند .

مشاور تبلیغات:مهارت نوشتاری

مشاوران بازاریابی نیاز به مهارت‌های نوشتاری برای تهیه گزارش‌ها , پیشنهادها و سخنرانی‌ها هستند که اطلاعات مهم را به دقت منتقل می‌کنند . این مهارت‌ها به آن‌ها در مرور و ویرایش اسناد برای اشتباه‌ات در فرمت , هجی کردن و دستور زبان کمک می‌کند . مشاوران بازاریابی می‌توانند به طور موثر با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند تا مهارت‌های نوشتاری خوبی داشته باشند .

مشاور تبلیغات:مهارت تحقیقات

مشاوران بازاریابی اغلب به مهارت‌های تحقیقاتی خود برای انجام تحقیقات بازار و تحلیل رقابتی تکیه می‌کنند . این کار به آن‌ها کمک می‌کند رونده‌ای صنعت و فرصت‌های تجاری را شناسایی کنند. برای این متخصصان مهم است که بتوانند درباره برندسازی , ارتباطات , موقعیت یابی و مسائل بازاریابی مشاوره دهند . مهارت‌های تحقیق به مشاوران بازاریابی اجازه می‌دهد تا دانش خود را از راه‌حل‌های بازاریابی بسازند و تا به امروز با رونده‌ای صنعت هماهنگ باشند . آن‌ها ممکن است نیاز به بررسی داده‌ها از منابع مختلف داشته باشند و درک کنند که با استفاده از مهارت‌های آن‌ها در تحقیق کجا باید اطلاعات را جمع‌آوری کنند .

مشاور تبلیغات:حل مشکلات

این حرفه به مشاوران بازاریابی نیاز دارد تا مهارت‌های حل مساله بسیار خوبی داشته باشند . این به آن‌ها اجازه می‌دهد تا هر گونه مشکلی را که با استراتژی‌های بازاریابی خود ایجاد می‌شوند , مدیریت کنند . آن‌ها به این مهارت‌ها برای شناسایی مسایل با تلاش‌های بازاریابی شرکت ها تکیه می‌کنند و راه‌حل‌هایی برای غلبه بر این مشکلات پیدا می‌کنند . مهارت‌های حل مساله همچنین به مشاوران بازاریابی کمک می‌کند تا بر روی پروژه‌های بازاریابی نظارت کنند , نتایج را تحلیل کرده و توصیه‌هایی برای فعالیت‌های آتی ارایه دهند .

مشاور تبلیغات:قدرت مدیریت

یک مشاور بازاریابی می‌تواند گروهی از متخصصان بازاریابی دیگر را مدیریت کند که به آن‌ها نیاز دارد تا مهارت‌های رهبری داشته باشند . آن‌ها ممکن است از مهارت‌ها برای ایجاد انتظارات برای تیم خود و محول کردن وظایف استفاده کنند . این متخصصان اغلب به همکاران خود کمک می‌کنند تا در هنگام نیاز به اهدافشان کمک کنند و از آن‌ها حمایت کنند . مشاوران بازاریابی با استفاده از روش‌های و ابزار موثر به مهارت‌های رهبری خود تکیه می‌کنند . این مهارت همچنین به آن‌ها این امکان را می‌دهد که هم‌کاری بین بخش‌های مختلف را برای هماهنگ کردن تلاش‌های بازاریابی شرکت ها تسهیل کنند .

مشاوران بازاریابی از مهارت‌های برنامه‌ریزی خود برای توسعه و اجرای استراتژی‌های جامع بازاریابی استفاده می‌کنند . این به آن‌ها اجازه می‌دهد تا کمپین ‌های بازاریابی ایجاد کنند که به اهداف سازمانی در بودجه پیشنهادی خود برسند . مهارت‌های برنامه‌ریزی نیز به این افراد حرفه‌ای کمک می‌کند تا بر طبق برنامه پیشنهادی , وظایف خود را در اولویت قرار دهند .

در زمان حل مشکلات بازاریابی ، مشاوران بازاریابی به مهارت در خلاقیت نیاز دارند . مهارت‌های خلاقیت برای این افراد حرفه‌ای ضروری است تا ایده‌های جدید برای فعالیت‌های موثر را در نظر بگیرند . تولید محتوای بازاریابی خلاق که مشتریان را درگیر و افزایش می‌دهد ، اغلب بخش مهمی از کار به عنوان یک مشاور بازاریابی است .

یک مشاور بازاریابی مسئول شناسایی و درک مخاطبان هدف کسب‌وکار است . برای افراد حرفه‌ای مهم است که از روان‌شناسی آگاهی داشته باشند . این مهارت به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا رفتار مصرف‌کننده و اولویت‌های موجود در مورد یک کالا یا خدمات را مطالعه کنند . این عمل به مشاوران بازاریابی اجازه می‌دهد تا کمپین ‌های موثری ایجاد کنند که به یک پایه مشتری در نظر گرفته‌شده بستگی دارد .

مراحل بهبود مهارت های مشاور تبلیغات

این لیست از چهار مرحله را برای بهبود مهارت‌های خود به عنوان یک مشاور بازاریابی بررسی کنید :

 1. مهارت‌های نوشتاری خود را با تمرین ایجاد محتوا و بازاریابی توسعه دهید . ممکن است بخش‌های مختلفی از محتوای بازاریابی ایجاد کنید و از همکاران یا تیم مدیریت خود بخواهید تا آن‌ها را بازبینی کنند . درخواست بازخورد می‌تواند به شما کمک کند تا زمینه‌های نوشتن خود را که می‌خواهید بهبود پیدا کنید , شناسایی کنید . این موضوع برای نوشتن محتوای مسحور کننده‌ای که مشتریان هدف کسب‌وکار را جذب می‌کند مهم است . بهبود مهارت‌های نوشتن نیز می‌تواند به شما در انتقال اطلاعات مهم به مشتریان کمک کند .
 2. یادگیری در مورد ابزارهای تحلیل داده‌ها می‌تواند به شما در بهبود مهارت‌های مشاوره بازاریابی شما کمک کند . این به شما این امکان را می‌دهد که فعالیت‌های بازاریابی خود را دنبال کنید و مولفه‌های موفق را شناسایی کنید . همچنین ممکن است زمینه‌های بهبود استراتژی‌های بازاریابی آینده را پیدا کنید . با یادگیری در مورد تحلیل داده‌ها , ممکن است مهارت‌های خود را در حل مساله و برنامه‌ریزی بهبود دهید .
 3. برای تحقیق در مورد رونده‌ای فعلی در صنعت بازاریابی زمان می‌برد . این می‌تواند به شما کمک کند تا دانش خود را درباره روش‌ها و فناوری‌های جدید به روز رسانی کنید , که ممکن است برای تلاش‌های بازاریابی خود درخواست دهید . برخی از وب سایت‌ها و یا وبلاگ‌های مهم را در زمینه خود شناسایی کنید و سعی کنید به طور مرتب به آن‌ها مراجعه کنید . این می‌تواند مهارت‌های شما را در تحقیقات و حل مساله بهبود بخشد .
 4. شما می‌توانید با تمرین ارتباط خود مهارت‌های مشاور بازاریابی خود را بهبود بخشید . با دوستان یا اعضای خانواده خود مکالمه داشته باشید و از آن‌ها بخواهید تا زمینه‌های بهبود با مهارت‌های ارتباطی خود را شناسایی کنند . به برخی مشکلات که با آن‌ها مواجه می‌شوید فکر کنید و پاسخ‌های خود را با صدای بلند یا در آینه تمرین کنید . این می‌تواند به شما کمک کند تا پاسخ‌های موثر را آماده کرده و ارتباط خود را با مشتریان خود مدیریت کنید .
 5. جام ارژنگ جهت مشاوره رایگان در باره اهمیت تبلیغات در صفحه اول گوگل در خدمت کاربران عزیز است. 

ترفندهای تبلیغات گوگل 

تبلیغات چیزی نیست که قبلا ً بود . روزهایی که تبلیغات را ارسال می‌کنید به این معنی است که یک قطعه را در روزنامه محلی اجرا کنید و یا برای تحریک مردم در مورد محصول خود به در بروید . امروزه تبلیغات به طور قابل‌توجهی به فضای آنلاین منتقل شده‌است . این کافی نیست که فقط به مردم محلی در مورد محصولات خود بگویید . اگر می‌خواهید رقابت را شکست دهید , باید با اطلاعاتی درباره محصولات و خدمات خود به مردم سراسر کشور یا سراسر جهان دسترسی پیدا کنید .
اگر شما برای تبلیغات جدید هستید یا به سادگی به دنبال راه‌هایی برای مخلوط کردن چیزها هستید , ما اینجا هستیم تا کمک کنیم . در این راهنما , ما برخی از رایج‌ترین تکنیک‌های تبلیغاتی را به شما نشان خواهیم داد تا محصولات خود را در مقابل مخاطبین هدف قرار دهید . زمانی که به درستی اجرا شود , شاهد افزایش فروش و افزایش خط پایین خود خواهید بود .

تبلیغات دیجیتال می‌تواند برای کسب‌وکار شما تفاوت ایجاد کند . از آنجا که کسب و کارها ذاتا ً متفاوت هستند , برخی از این ایده‌های تبلیغاتی برای برخی صنایع مناسب‌تر از برخی دیگر هستند . چند تایی انتخاب کنید و از تجزیه و تحلیل برای پی‌گیری موفقیت آن‌ها استفاده کنید . زمانی که بفهمید چه کار می‌کند , می‌توانید تلاش بیشتری را در این کانال‌ها بریزید . برخی از این تکنیک‌های تبلیغاتی موثر را برای افزایش تجارت و افزایش فروش امتحان کنید .

اولین ترفند تبلیغات

یکی از بهترین راه‌های راه‌اندازی فروش شما در فضای تبلیغات , گرفتن یک اینفلوئنسر مشهور یا صنعتی برای تایید آن است . به همین دلیل است که شرکت‌های بسیار موفق با ورزشکاران معروف،هنرپیشگان و چهره های سرشناس جهت رقابت تبلیغاتی قرارداد میبندند.
به عنوان یک کسب‌وکار محلی , شما ممکن است یک خط مستقیم با سوپر استارهای جهان نداشته باشید , اما این بدان معنا نیست که نمی‌توانید این نوع تبلیغات را به طور موثر اجرا کنید . در عوض لیستی از ستارگان و کارآفرینان رسانه‌های اجتماعی تاثیرگذار در صنعت خود تهیه کنید . به دنبال افرادی باشید که نفر یا بیشتر دارند تا با آن‌ها شروع کنند . اگر نام تجاری شما بیشتر ایجاد شود می‌توانید افراد با ابعاد بزرگ‌تر را هدف قرار دهید .
به این افراد دسترسی داشته باشید و بپرسید که آیا به شراکت علاقه‌مند هستند یا خیر . برخی اینفلوئنسرها و افراد مشهور هزینه ترویج محصولات را مطالبه می‌کنند در حالی که برخی دیگر این کار را با خوشحالی در ازای محصولات رایگان انجام می‌دهند . هدف این است که محصولات و خدمات خود را در مقابل افرادی که می‌توانند عشق خود را به آن سهیم باشند , دریافت کنید.
علاوه بر این , شما می‌توانید یک فرد مشهور را برای یک رویداد زمانی برای تبلیغ محصول خود استخدام کنید . این یک روش مقرون‌به‌صرفه‌تر برای گرفتن تاییدیه مشهور بدون پرداخت هزینه یک قرارداد تایید طولانی‌مدت است .

ترفند تبلیغات نمایشی

در حالی که تبلیغات چاپی و تبلیغات مجله محلی برای هدف قرار دادن مشتریان محلی مفید هستند , تبلیغات تلویزیونی به مخاطبان بیشتری می‌رسند و به افزایش فروش کمک می‌کنند . تبلیغات تلویزیونی می‌تواند در برنامه‌ریزی منطقه‌ای در منطقه شما یا در طول برنامه‌های ملی برای هدف قرار دادن کل کشور اجرا شود .
برای اینکه یک آگهی تجاری موفق بسازید ، واقعی باشید . یک اسکریپت ایجاد کنید که بر ارائه راه‌حل‌ها و محصولات جدید برای یک فرد حقیقی تمرکز می‌کند . این تبلیغات به طور معمول تنها ۳۰ ثانیه طول دارند ، بنابراین به نکات اصلی پایبند هستند و نشان می‌دهند که چرا یک فرد ممکن است به محصول یا سرویس شما نیاز داشته باشد.
نکته : اضافه کردن یک صدا و یا علامت شنیداری در آگهی‌های شما . هر چه بیشتر احساس بیشتری داشته باشید ، احتمال بیشتری وجود دارد که فرد تجاری تان را به یاد داشته باشد .

25 ابزار رایگان تبلیغات گوگل 

تبلیغات صفحه اول گوگل مهمترین سکوی پرتاب برای کسب و کارهاست.

در این قسمت 25 ابزار رایگان تبلیغات در صفحه اول گوگل را به نقل از نیل پاتل متخصص سئو برایتان آورده ایم.

چه گوگل را دوست داشته باشید یا دوست داشته باشید از گوگل متنفر باشید , باید یک چیز را تصدیق کنید . گوگل ابزار رایگان بسیاری برای استفاده با راحتی قادر به دسترسی به آن‌ها با یک ورود به سیستم ارایه می‌دهد .

بازاریابان به طور خاص باید از این ابزار برای خارج شدن از موتور جستجو و تجربه بازاریابی اجتماعی استفاده کنند . موارد زیر برخی از ابزارهای برتر گوگل هستند که باید از الف تا ( ی ) را در آغوش بگیرند .

تبلیغات صفحه اول گوگل:ابزار اول

آیا تا به حال یک وب سایت مناسب برای ارتباط دادن اهداف ، بازاریابی وابسته ، توسعه محتوا یا دلیل دیگری ایجاد کرده‌اید که هیچ وقت توفیقی نداشته باشد؟ اگر این وب سایت حتی مقدار کمی ترافیک هم داشته باشد ، و شما برای آن زمان از آن استفاده دیگری ندارید ، چرا با استفاده از Google AdSense درآمد کمی داشته باشید ؟ با قرار دادن یک کد آگهی در سرصفحه ، محتوا ، و نوار کناری وب سایت ، می‌توانید درآمد انفعالی پیدا کنید . میزان درآمد شما بستگی به موضوع وب سایت و میزان بازدیدکنندگان دارد .

تبلیغات صفحه اول گوگل:ابزار دوم

اگر کشش به اندازه کافی با ترافیک جستجوی ارگانیک به اندازه کافی خوب نباشد ، ممکن است بخواهید یک کمپین جستجوی پرداختی را با استفاده از گوگل ادوردز در نظر بگیرید . با استفاده از کلمات کلیدی مناسب ، شما می‌توانید مقدار قابل‌توجهی از ترافیک واجد شرایط را به دست آورید که در آن تبدیلات از مقدار پرداختی شما بهره‌مند خواهند شد یا از آن تجاوز خواهند کرد . دقت کنید که از گزینه‌های هدف‌گیری پیشرفته برای مکان ، مرورگرهای موبایل یا رومیزی ، و دیگر معیارها برای رسیدن به مخاطب هدف که می‌خواهید استفاده کنید .

تبلیغات صفحه اول گوگل:ابزار سوم

آیا به ایده‌های کلید واژه برای تبلیغات موتور جستجو و یا تبلیغات جستجو نیاز دارید ? ابزار Google AdWords Keyword را امتحان کنید . زمانی که یک جمله را وارد می‌کنید که طیف وسیعی از ایده‌ها را ارائه می‌دهد , مثل SEO , شما گروه‌بندی ایده‌های کلیدواژه ‌هایی خواهید شد که می‌توانید عمیق‌تر در آن کاوش کنید . در حالی که کل جستجوهای جهانی همیشه نقطه مناسبی نیست , می‌تواند به شما ایده‌ای از این که آیا یک کلید واژه بیشتر یا کم‌تر محبوب‌تر از دیگری است , به شما بدهد . همچنین می‌توانید یک هزینه تقریبی برای هر کلیک ( CPC ) ببینید , اگر می‌خواهید کلمه کلیدی را با استفاده از Google AdWords وارد کنید.

تبلیغات صفحه اول گوگل:ابزار چهارم

آیا می‌خواهید آخرین اخبار ، ذکر نام تجاری خود و یا سایر موارد در جستجوی گوگل را داشته باشید ؟ پس Google Alerts را تنظیم کنید . زمانی که یک درخواست جستجو را وارد می‌کنید ، یک نمونه از نتایجی که دریافت می‌کنید دریافت خواهید کرد و گزینه‌ای که آن‌ها را به طور منظم به صندوق پستی و یا خواننده تان تحویل می‌دهید . شما می‌توانید از این استفاده کنید تا با رقیب خود بمانید و ببینید آن‌ها به کجا اشاره می‌کنند و یا پروفایل ایجاد می‌کنند .

تبلیغات صفحه اول گوگل:ابزار پنجم

گوگل Analytics احتمالا ً یکی از قدرتمندترین ابزارهای گوگل است که شما می‌توانید از آن به عنوان یک بازاریاب استفاده کنید . شما می‌توانید مطالب زیادی در مورد بازدیدکنندگان سایت خود از جمله , اما محدود به موارد زیر را یاد بگیرید :

 • آمار جمعیتی - بیشتر در مورد مخاطبین خود ، از جمله محل و زبان آن‌ها ، بیاموزید .
 • تعامل اجتماعی - ببینید که چه شبکه‌های اجتماعی از کجا می‌آیند و چگونه با متصل شونده‌های اجتماعی وب سایت شما تعامل دارند ( کدگذاری سفارشی باید اجرا شود ) .
 • تکنولوژی مورد استفاده - پیدا کردن این که مرورگرهای وب, سیستم‌های عامل , و شبکه‌های شما برای دیدن وب سایت شما استفاده می‌کنند .
 • اطلاعات موبایل اگر به یک وب سایت موبایل نیاز دارید , عجیب است ? ببینید که چه تعداد از بازدیدکنندگان شما از فن‌آوری تلفن همراه استفاده می‌کنند .
 • منابع ترافیک - آنالیز این که چه وب سایت‌ها , کلمات کلیدی , موتورهای جستجو و سایر referrers ترافیک را به وب سایت شما ارسال می‌کنند.
 • محتوای بالا - یک دسته را بر روی این که محتوای شما با دیدن صفحات ورودی و خروجی برتر شما چقدر موثر است , به دست آورید .
 • چه چیزی باعث ایجاد اهداف در گوگل تجزیه و تحلیل گوگل می‌شود تا بفهمیم کدام یک از بازدیدکنندگان تبدیل به تبدیل‌های کامل مانند خرید یک محصول یا امضای یک فهرست پستی هستند .

تبلیغات صفحه اول گوگل:ابزار ششم

اگر می‌خواهید وبلاگ خود را شروع کنید , اما شما آماده برای متعهد شدن به یک سکوی وبلاگ نویسی از خود هستید مانند WordPress , پس ممکن است بخواهید وبلاگ نویس را وبلاگ نویس کنید . اگر مدتی از آخرین باری که به آن نگاه کردید مدتی بود , ممکن است به برخی از پیشرفت‌های اخیر در ویدئوی فوق توجه داشته باشید . در گذشته شایعاتی در رابطه با ویژگی‌های گوگل وجود دارد که می‌تواند به شاخص گذاری وب سایت شما کمک کند , بنابراین قدرت وبلاگ نویس را نادیده نگیرید !

تبلیغات صفحه اول گوگل:ابزار هفتم

ممکن است تعجب کنید که دقیقا ً چه چیزی در مورد جستجوی گوگل بلاگ گوگل که به عنوان یک ابزار قدرتمند گوگل نام می‌برد چیست . این ضرورتا ً خود جستجو نیست , بلکه این واقعیت است که شما می‌توانید نتایج جستجو را به یک غذای RSS تبدیل کنید . چرا این قدر عالی است ؟

شما می‌توانید از این استفاده کنید تا با ذکر وب سایت خود در وبلاگ خود ادامه دهید , یا می‌توانید از این برای حفظ رقبای خود استفاده کنید . به عنوان مثال , اگر شما به دنبال فرصت‌های شغلی مهمان هستید , ببینید رقبای شما چه چیزی می‌توانند شما را به برخی از مکان‌های خوب برای ارسال به خودتان هدایت کنند .

تبلیغات صفحه اول گوگل:ابزار هشتم

اگر شما عاشق مطالعه هستید , کتاب‌های گوگل می‌توانند مکان مناسبی برای پیدا کردن کتاب آنلاین در تمام ژانرهای مختلف باشند , که برخی از آن‌ها را می‌توانید برای آزادی بخوانید . اما از دیدگاه بازاریابی , اگر شما یک کتاب دارید , پس باید آن را در کتاب‌های گوگل فهرست کنید تا بتوانید آن را به مخاطبان حتی بزرگ‌تر بفروشید , به خصوص حالا که گوگل با آی تیونز و فروشگاه‌های آنلاین رسانه‌ای همراه با فروشگاه‌های آنلاین گوگل برای موسیقی , کتاب , فیلم و برنامه‌های آندروید رقابت می‌کند .

تبلیغات صفحه اول گوگل:ابزار نهم

آیا می‌خواهید رویداده‌ای مهم را در برنامه روزانه خود نگه دارید ؟ سپس تقویم Google پاسخ است . شما می‌توانید تقویم خود را با کاربران دیگر یا حتی به مردم تقسیم کنید و آن را در وب سایت خود تعبیه کنید . شما حتی می‌توانید هشدارها را به عنوان یک پیغام واشو برای ارسال به حساب گوگل یا از طریق ایمیل ارسال کنید . از آن برای پی‌گیری فرصت‌های ارسال مهمان ، چت کردن تویی‌تر ، تاریخ‌های انقضای تبلیغات ، تقویم‌های سردبیری ، و خیلی چیزهای دیگر استفاده کنید .

تبلیغات صفحه اول گوگل:ابزار دهم

اگر از گوگل کروم استفاده نمی‌کنید ، پس شما خالی نیستید . این مرورگر واقعا ً سریع است و یک تنه ، برنامه‌ها ، و موضوعاتی را دارد که می‌توانید برای افزایش بهره‌وری بازاریابی خود از جمله برخی از موارد مورد علاقه ، نصب کنید :

 • گوگل +1 با استفاده از این پسوند , یک صفحه وب را با صفحه گوگل و پروفایل خود به اشتراک بگذارید .
 • گوگل + notifications - به Google + notifications در مرورگر شما مراجعه کنید ( هنگامی که به حساب کاربری گوگل وارد سیستم می‌شوید ) .
 • Klout - Addicted برای دانستن نمرات Klout ؟ برای دیدن نمرات Klout در کنار کاربران در حین استفاده از صفحه شخصی " Twitter.Com " استفاده کنید .
 • ابزارهای سایت SEO - اطلاعات بهینه‌سازی موتور جستجوی سایت را در مورد هر وب سایتی که در آن مرور می‌کنید ( از جمله گوگل PageRank ) با استفاده از این پسوند یاد بگیرید .

تبلیغات صفحه اول گوگل:ابزار یازدهم

می‌خواهید اسناد , صفحات گسترده , presentations , طرح‌ها , و جداول با کاربران دیگر را برای مشاهده آنلاین یا دانلود به اشتراک بگذارید ? سپس گوگل docs برای شما است . شما می‌توانید با کاربران مختلف هم‌کاری داشته باشید و یا فقط به یک نسخه خواندنی از اسناد مانند برنامه publicly Schedule Chat Twitter دسترسی داشته باشید . شما حتی می‌توانید فرم‌ها را ایجاد کنید و آن‌ها را از طریق یک لینک یا به طور مستقیم در یک ایمیل ارسال کنید تا پاسخ‌ها را جمع‌آوری کنید, اطلاعات پست , و دیگر داده‌ها را جمع‌آوری کنید .

تبلیغات صفحه اول گوگل:ابزار دوازدهم

نیاز به اطلاعات سریع و یا اطلاعات جمعیتی برای یک وب سایت دارند ? استفاده از Google DoubleClick Planner را انجام دهید . هرچه وب سایت بزرگ‌تر باشد , اطلاعات بیشتری می‌توانید در مورد آن پیدا کنید , از جمله سن , جنسیت , تحصیلات , درآمد خانوار , سایت‌های دیگر بازدید شده, علایق , و کلمات کلیدی جستجو شده .

تبلیغات صفحه اول گوگل:ابزار سیزدهم

می‌خواهید فایل‌های آنلاین را به اشتراک بگذارید ? سپس گوگل درایو ممکن است ارزش امتحان کردن را داشته باشد . شما در حال حاضر می‌توانید ۵ گیگابایت را در گوگل درایو , ۱ گیگابایت در Picasa و ۱۰ گیگابایت در میل به طور رایگان ذخیره کنید . قیمت‌گذاری جدید در ماه ۲.۴۹ دلار برای ۲۵ گیگابایت شروع می‌شود و تا ۱۶ گیگابایت بالا می‌رود و در هر ماه به for دلار در ماه می‌رسد . به ابر گوگل خوش آمدید !

تبلیغات صفحه اول گوگل:ابزار چهاردهم

آیا می‌خواهید عملکرد وب سایت خود ، مرورگر ، یا گوگل حساب خود را گسترش دهید ؟ خط یک freebie گوگل را که در اختیار شما موجود است بررسی کنید . Gadgets در دسته‌ها از جمله اخبار ، ابزار ، ارتباطات ، بازی‌ها ، امور مالی ، ورزشی ، سبک زندگی ، فن‌آوری و سیاست سازماندهی می‌شوند .

4 دلیل اهمیت صفحه اول گوگل 

در اینجا چند دلیل قانع‌کننده وجود دارد که چرا باید در صفحه اول گوگل باشید :
میانگین کلیک - از طریق نرخ ( CTR ) ۱۲ % است و می‌تواند تا ۸۰ % بالا برود .
اگر وب سایت شما در اولین نتایج گوگل ظاهر شود ، این شانس وجود دارد که شما به این رده‌بندی بالاتر دست یابید چون افراد به رتبه‌بندی گوگل اعتماد دارند .
آن‌ها می‌دانند که آن‌ها را به هیچ وجه خطرناک یا بی‌ربط نخواهند کرد .
به این ترتیب آن‌ها مجبور نیستند زمان صرف جستجو برای جستجوی دیگر صفحات جستجوی موتور جستجو کنند ،
تنها در صورتی که انتخاب عالی آن‌ها چیزی نیست که آن‌ها دنبال آن می‌گردند ! علاوه بر این، اغلب مردم ترجیح می‌دهند از انتخاب‌های مردمی استفاده کنند تا ریسک یک مکان نامعلوم در این مرحله را بپذیرند - زمانی که به دنبال مشاوره از دوستان و خانواده در مورد رتبه‌بندی گوگل هستند، آن‌ها معمولا ً می‌گویند این به این دلیل است که مردم می‌خواهند به جایی بروند که کاربران بیشتری در سایت شما حضور داشته باشند ، گوگل بیشتر شما را رتبه‌بندی خواهد کرد .

اهمیت صفحه اول گوگل:(1)

همانطور که گوگل موتور جستجو در سطح جهان است , وب سایت شما و یا وبلاگ شما باید هرچه زودتر در صفحه وب سایت گوگل ظاهر شوند .

وقتی افرادی که شما را دست‌کم یکبار در طی جستجوهای Google می‌بینید , احتمال بیشتری وجود دارد که با کلیک کردن از طریق سایت شما شانس بیشتری به شما بدهند . تا زمانی که چیزی که آن‌ها پیدا می‌کنند با چه چیزی جستجو می‌کنند ( یا حتی بهتر از آن چه که انتظار می‌رفت )! ) , و با ارزش آن‌ها را تامین می‌کند , این ممکن است منجر به افزایش ترافیک در طول زمان شود !

اما آمار صفحه اول گوگل به چه شکل است ؟ خوب …

گوگل تقریبا ً ۵۰ % از کاربران اینترنت را در سراسر جهان دارد که هر ماه از صفحات آن بازدید می‌کنند - در حدود ۲۴ میلیارد نفر از گوگل جستجو می‌کنند .

آمار صفحه اول گوگل نشان می‌دهد که گوگل ۷۰ % از کل ترافیک موتور جستجو در ایالات‌متحده و ۸۸ % در سراسر جهان را دارد .

چگونه سایت خود را در صفحه وب سایت گوگل وارد کنید :

اگر به دنبال راه‌هایی برای رسیدن به صفحات اول گوگل هستید , برخی از گام‌های ساده هستند که به آن‌ها کمک می‌کند :

 • دقت کنید که از کلمات کلیدی در تمام محتویات خود استفاده کنید.
 • آن‌ها را در وبلاگ خود پست کنید و در هر ماده که مناسب باشد ( اگر منطقی باشد ) .
 • مطمئن شوید که آن‌ها به طور طبیعی به نظر می‌رسند - با این حال موارد بسیار متفاوتی را انجام ندهید زیرا این می‌تواند اسپم و یا " stuffing کلمات کلیدی " باشد که خلاف قوانین گوگل است .
 • همچنین اگر کلمات کلیدی تکراری در یک صفحه وجود داشته باشد ، خوانندگان را ناراحت خواهد کرد ، پس آن‌ها را مرتبط نگه دارید .

اهمیت صفحه اول گوگل:(2)

آمار صفحه اول گوگل نشان می‌دهد که گوگل سایت‌ها را با مقدار زیادی از محتوا و لینک‌های متعدد به صفحات دیگر دوست دارد - این به گوگل می‌گوید که در اینجا ارزش بیشتری نسبت به وب سایت‌های کوچک‌تر وجود دارد که اطلاعات زیاد ( یا هر گونه) اطلاعات اضافی را به صورت آنلاین دریافت نکرده اند . بنابراین دقت کنید که عناوین پست وبلاگ شما کوتاه اما پر از کلمات کلیدی باشند ; شامل کلماتی مانند " چگونه " یا " ده نکته برتر برای … " در داخل عنوان نیز باشد اگر بتوانید این موارد را به طور طبیعی بدون اینکه به نظر عجیب برسد , هماهنگ کنید . هر مقاله را بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ کلمه طولانی نگه دارید ( البته بسیار خوب است ! و درباره پیوندها فراموش نکنید . گوگل از طریق الگوریتم جستجوی گوگل که مستقیما ً به وب سایت شما می‌رود .

اهمیت صفحه اول گوگل:(3)

شما باید آمار صفحه اول گوگل را دریافت کنید چون می‌تواند به طور قابل‌توجهی فروش آنلاین را افزایش دهد . طبق گفته seoClarity , دو نتیجه جستجوی بالا از بیش از ۳۳ % کل کلیک لذت می‌برند , و تا سال ۲۰۲۱ , آن‌ها ۶۰ درصد را در نظر خواهند داشت . با این حال , اگر شما در موقعیت خود هستید , که یک میانگین کلیک کنید - از طریق نرخ ۳۳ % , سپس وب سایت شما یا وبلاگ شما احتمالا ً تقریبا ۸۰ % از کل ترافیک کاربران را از طریق رتبه‌بندی گوگل دریافت می‌کند ! این می‌تواند تاثیر زیادی در هنگام تلاش برای فروش چیزی از طریق سایت‌های تجارت الکترونیک داشته باشد تا مطمئن شوید که شما در نزدیکی قله قرار دارید .

مطالعه اخیر نشان می‌دهد که به طور متوسط ۸۰ % از کاربران هرگز از صفحه اول نتایج گوگل عبور نمی‌کنند .به این دلیل است که اگر می‌خواهید کسب‌وکار شما به طور آنلاین موفق شود ، باید در جلو لیست شود .

اهمیت صفحه اول گوگل:(4)

چرا رفتن به صفحه پیش از گوگل برای موفقیت کسب‌وکار شما مهم است : مزایای زیادی وجود دارند که در صفحه اول از عبارات جستجوی گوگل دیده می‌شوند . این‌ها شامل کسب ترافیک بیشتر , افزایش فروش و نرخ‌های تبدیل بالاتر برای وب سایت و یا وبلاگ شما می‌شوند . همچنین با داشتن تعداد زیادی لینک که به سایت شما اشاره می‌کنند و می‌تواند در طول زمان رتبه‌بندی seo را به طور قابل‌توجهی افزایش دهد , به رتبه‌بندی seo کمک می‌کند . در اینجا تنها برخی از آماری در مورد افرادی که فراتر از صفحه اول جستجو می‌کنند آورده شده‌است : ۷۵ درصد تنها از طریق یک نتیجه در نتایج جستجو کلیک خواهند کرد. - ۵۰ % از کاربران هرگز از صفحه اول نتایج گوگل فراتر نمی‌روند.

۵۵ درصد قبل از حرکت به سمت یک نتیجه موتور جستجوی دیگر حداکثر دو یا سه فهرست را بررسی خواهند کرد .

به همین دلیل مهم است که مطمین شوید که وب سایت تان نوشته شده , ارسال‌شده و در شبکه‌های اجتماعی چندگانه تقسیم شده‌است , اگر می‌خواهید موفقیت آنلاین کسب‌وکار شما را به دست آورد . همچنین می‌توانید خدمات seo را به منظور بهبود رتبه‌بندی seo برای ترافیک بیشتر از Google searches اضافه کنید . علاوه بر این, این پست وبلاگ بر روی برخی از پروفایل ‌های رسانه‌های اجتماعی مهم همچون فیس بوک & تویی‌تر قرار داده شده‌است که باید به رتبه‌بندی seo کمک کند , که به ارتقا رتبه کلی seo در طول زمان کمک می‌کند .

تبلیغات گوگل توسط جام ارژتگ

چه صاحب کسب‌وکار کوچکی هستید و چه یک شرکت سطح شرکتی , رتبه‌بندی در صفحه اول گوگل برای موفقیت حیاتی است . رتبه‌بندی در موقعیت ۱ می‌تواند شماره فروش شما و میزان رضایت مشتری را کاهش دهد , بنابراین مهم است که هر کاری که ممکن است برای رسیدن به آن نقطه مورد نیاز انجام دهید . اما اگر به شما بگوییم که راهی برای افزایش شانس شما برای رسیدن به موقعیت ۱ تا ۱۰ x وجود دارد ? ممکن است اول شکاک باشید , اما صدای ما را بشنوید ! تیم ما بیش از ۱۰ سال است که خدمات SEO را انجام می‌دهد و ما وقت خود را در مورد نحوه کار موتورهای جستجو می‌دانیم . ما دست‌اول شاهد این بوده‌ایم که چه میزان در موقعیت قرار دارد که فرد بر تلاش‌های بازاریابی آنلاین تاثیر می‌گذارد .

تبلیغات صفحه اول گوگل چگونه است 

صفحه اول گوگل جایی است که میلیون‌ها نفر در سرتاسر جهان برای پاسخ به سوالات خود , بزرگ و کوچک تبدیل می‌شوند . اگر خوش‌شانس باشند , معمولا ً آن‌ها را در چند روز اول پیدا می‌کنند . به همین دلیل وب سایت‌هایی که در بالای موتور جستجوی گوگل قرار دارند , ۳۶.۴ % از ترافیک از دست رفته توسط وب سایت‌های رتبه‌بندی پایین‌تر را بدست می‌آورند .

بهینه‌سازی موتور جستجو سنگ بنای لینک‌های ورودی شما است , اما چه زمانی به وب سایت شما تلفن می‌زنند که حقیقتا ً سئو شده‌است.

خوب ، اگر بتوانید وب سایت خود را در صفحه اول جستجوهای کلید واژه‌های کلیدی پیدا کنید ، ممکن است هیچ ترافیکی را از موتورهای جستجو دریافت نکنید .

گوگل که معروف‌ترین موتور جستجو در این سیاره است , بزرگ‌ترین حوزه فرصت برای بازاریابان خارجی است .در حقیقت , به گفته SearchEngineWatch.com , وب سایت‌هایی که در راس ۳۶.۴ % از ترافیک قرار دارند که توسط وب سایت‌های رده پایین گم شده‌اند .

اما سوال بعدی این است که چگونه باید به بالا دست یابید ?
اگر بتوانید بهترین تجارب سئو ( و برخی از این پیشنهادها محتوایی ) را اجرا کنید ، طولی نخواهد کشید که به آنجا بروید ، رقبا را از رده خارج کنید.
در زیر لیستی از مزایای بودن در بالای صفحات نتایج موتور جستجوی Google's وجود دارد .

گوگل ۱۰ نتایج را در اولین صفحه نمایش می‌دهد زمانی که کسی به دنبال هر شرایط خاص می‌گردد . نتایج براساس تعدادی از مسائل مانند سرعت سایت , سرعت بازتابی , سرعت بازتاب و میزبان عوامل دیگر استوار است .
بنابراین ، اگر شما بتوانید به بالای صفحه اول نتایج گوگل برسید ، می‌تواند یک فرصت عالی برای شما و کسب‌وکار شما باشد .
به یاد داشته باشید که رسیدن به قله فقط نیمی از جنگ است : ماندن در بالا به همان اندازه دشوار است . اساسا ً موفقیت سئو به این بستگی دارد که آیا می‌توانید وب سایت خود را در میان ده یا نه برتر قرار دهید ، و سپس این که آیا می‌توانید آن را در آنجا نگه دارید یا نه .

صفحه اول گوگل عامل افزایش ترافیک

یکی از موتورهای جستجوی بالا بعد از Google , بینگ , گزارش می‌دهد که وب سایت‌ها در بالای ۴۲ درصد ترافیک را به دست می‌آورند ; دومی ۱۱ درصد و سوم تنها ۸ درصد است . پس , واضح است که چرا وب سایت شما باید بالا باشد .
اساسا ً، این تصویر شبیه موتورهای جستجوی دیگر از جمله گوگل است . اگر وب سایت شما در بالا قابل‌مشاهده باشد ، این به معنی اصالت و اعتماد بیشتر است که عناصر بدیهی برای هدایت و ترافیک بیشتر هستند .

صفحه اول گوگل عامل رشد کسب و کار

افزایش در رتبه‌بندی‌ها ( صفحه نتایج موتور جستجو ) نه تنها توانایی کسب کار شما برای تولید ترافیک و هدایت را افزایش می‌دهد, و درجه‌ای را که مخاطب شما کسب و کارتان را معتبر می‌داند افزایش می‌دهد .
داده‌ها نشان می‌دهند که بازدیدکنندگان وب فکر می‌کنند که اولین وب سایت‌ها در صدر گوگل ، در میان شرکت‌های معتبر بیشتری در صنعت خود هستند . این اساسا ً یک بازی روانی است که به شما مزیت می‌دهد .
اما اگر رقبای بسیار زیادی داشته باشید ، در صدر بودن ممکن است بسیار دشوار شود . بنابراین آیا کسب‌وکار شما یک کسب‌وکار بزرگ است یا یک کسب‌وکار کوچک محلی ، رتبه‌بندی بهتر ، اعتبار کسب‌وکار شما را افزایش می‌دهد .

صفحه اول گوگل افزایش دید

SERP بهتر به معنی تصویر بهتر چشمان مشتریان بالقوه است . از آنجا که اینترنت یک بازار رقابتی برای هر marketer است , ممکن است همیشه در یک زمان کوتاه به راحتی رتبه‌بندی نشود . اما اگر موقعیت رتبه‌بندی بهتری داشته باشید , موفقیت به سمت شما پیش می‌رود . با این حال , برای دادن یک تصویر قابل احترام به کسب‌وکار خود در میان مشتریان و رقبا , فشار را خواهید دید که رتبه وب سایت خود را در بین ۱۰ نتایج وب اول قرار دهید .

آیا شما نگران موقعیت فعلی خود هستید ? اگر اینطور است , پس یک اقدام سریع برای بهبود موقعیت رتبه‌بندی خود انجام دهید . توسط متخصصان ثابت شده‌است که اگر شما بتوانید در صدر قرار بگیرید , کسب‌وکار شما ده برابر بهتر از رقیب تان خواهد شد .

به عنوان یک بازاریاب که وارد بازار می‌شود , باید بدانید که هزینه‌های بازاریابی داخلی برای تولید براساس هر مشتری , پایین است . این اساسا ً به این دلیل است که اکثر مشتریان وارد کننده لینک‌های ورودی به طور مستقیم از موتورهای جستجو استفاده می‌کنند . بنابراین هرچه SERP شما بهتر باشد , کسب‌وکار شما بیشتر خواهد بود . بهترین موقعیت SERP می‌تواند هزینه‌های تبلیغات شما را به طور موثر کاهش دهد . این موضوع تاثیر قابل‌توجهی بر بازاریابی رسانه‌ای اجتماعی شما دارد . اما , یک مشکل بازاریابی موتورهای جستجو این است که شما ممکن است فورا ً نتایج را دریافت نکنید . اگر مشتی از رقبا وجود داشته باشد , ممکن است برای مدتی طولانی صبر کنید . اما مقایسه با شرکت‌های دیگر مانند شرکت‌های بزرگ , موفقیت تجاری کوچک شما عمدتا ً می‌تواند از موتورهای جستجو بدست آید .
در نهایت , رتبه‌بندی موتور جستجو یک دارایی اجتناب‌ناپذیر برای هر کسب و کار ورودی است . اگر هنوز در اولین صفحه گوگل ظاهر شده‌اید , کمی سخت‌تر کار کنید . پس از آن موفقیت شما خواهد بود .

چه به تازگی کسب‌وکار خود را به صورت آنلاین جابه‌جا کرده‌اید و یا اینکه متوجه شوید که وب سایت شما خیلی سخت است , ممکن است تعجب کنید که چطور می‌توانید در صفحه اول گوگل وارد شوید . هیچ سری نیست که صفحات وب در اولین صفحه موتور جستجوی صفحات ( SERPS ) بیش از آن‌هایی که نیستند ترافیک وب سایت بیشتری دریافت می‌کنند . در حقیقت , ۷۵ % از کاربران هرگز از صفحه اول نتایج جستجو عبور نمی‌کنند . به عبارت ساده‌تر , این بدان معنی است که اغلب کسب و کارها نباید توان خرید سئو را داشته باشند .

با سئو در صفحه اول گوگل باشید

گوگل ابزار بسیار ارزشمندی است و به طور کلی اولین جایی است که اکثر کاربران اینترنت به منظور یافتن اطلاعات , مکان‌ها و کسب و کارها به آن متوسل می‌شوند . به این ترتیب , یک حضور خوب آنلاین با تمرین خوب سئو و استراتژی گرفتن این ترافیک , متقاعد کردن کاربران برای بازدید وب سایت شما بر روی رقبا و تبدیل آن بازدید کنندگان به مشتریان کلیدی است .
رسیدن به اولین صفحه جستجوی گوگل آسان نیست ؛ صبر و نگهداری مرتب است . سئو یک سرمایه‌گذاری بلندمدت است ، بنابراین برای آن‌هایی که می‌خواهند در صفحه اول وارد شوند و ترافیک ارگانیک را راه‌اندازی کنند ، در اینجا ۵ گامی است که می‌توانید بردارید :

هر کدام از جدیدترین الگوریتم ‌های هسته گوگل مربوط به انسان‌ها و تجربه آن‌ها با موتورهای جستجو است . به عنوان مثال ، تمرکز اخیر بر روی وب سایت اصلی حول محور تجربه کاربر و ایجاد وب سایت شما برای کاربران است . این به ما نشان می‌دهد که کاربران گوگل از همه چیزهای دیگر استفاده می‌کنند ، بنابراین ارایه یک تجربه کاربر خوب ، کلید رتبه‌بندی خوب در موتورهای جستجو است . این می‌تواند شامل موارد زیر باشد :

 • در حال ایجاد محتوا حول قصد کاربر ( بیشتر در آن زمان )
 • بهبود زمان بار صفحه
 • اطمینان از اینکه وب سایت شما همراه با موبایل است و بیش از نیمی از ترافیک وب سایت شما از تلفن همراه است
 • محتوی Structuring به گونه‌ای که برای اسکن کردن با استفاده مناسب از برچسب‌های heading , منطقی و آسان باشد .
 • ارائه متن توصیفی به تصاویر که قابلیت دسترسی را بهبود می‌بخشد

به روز رسانی محتوای وب سایت تان به طور مرتب کلیدی برای رتبه‌بندی بهتر است . این تنها به افزودن محتوای جدید و جدید محدود نمی‌شود , اگر چه این یک روش است . تعمیر و تعمیر محتوای قدیمی می‌تواند به همان اندازه موثر باشد . این به این دلیل است که محتوای اصلی با زمان و تازگی محتوا کم‌تر مرتبط می‌شود و یکی از عواملی است که گوگل برای تعیین کیفیت و رتبه‌بندی وب سایت خود استفاده می‌کند .
یک کار دیگر که می‌توانید انجام دهید این است که تحقیق کنید که رقبای خود را به بهترین شکل انجام دهید و آن را بهتر کنید . اگر در حال حاضر یک مقاله در مورد یک موضوع مشابه دارید ، اما آن‌ها در رتبه بهتری قرار می‌گیرند ، در مورد آنچه که در محتوای آن‌ها گنجانده شده‌است ، فکر کنید .

وب سایت‌های ارتباط جمعی باید بخش اساسی استراتژی کسب‌وکار و سئو باشد . در حال حاضر بیش از هر زمان , موتورهای جستجو به اشتراک گذاری و لایک های رسانه‌های اجتماعی هستند که به افزایش تدریجی ترافیک شما کمک می‌کنند .
اگرچه لینک‌های وب سایت‌های ارتباط جمعی به عنوان نشانه رتبه‌بندی استفاده نمی‌شوند ، رسانه‌های اجتماعی از تلاش‌های سئو به روش‌های دیگر پشتیبانی می‌کنند چرا که به ایجاد قدرت و اعتبار کمک می‌کند . به طور کلی با الگوریتم‌های اجتماعی اجتماعی ، تعامل بیشتر به معنی شفافیت بیشتر است که باعث افزایش آگاهی نسبت به برند می‌شود. زمانی که محتوای ارزشمند و منحصر به فرد برای رسانه‌های اجتماعی خود ارسال می‌کنید که به طور طبیعی تعامل را جذب می‌کند ، این معمولا ً منجر به افزایش طرفداران ، ترافیک وب سایت و رشد جامعه در اطراف برند شما می‌شود .

مشاور تبلیغات ارزان گوگل 

آیا می‌دانستید که ۷۵ % از کاربران هرگز از صفحه اول نتایج جستجو  در گوگل فراتر نمی‌روند ؟
به همین دلیل است که آن قدر مهم است که در صفحه اول گوگل کار کنیم و چرا بسیاری از مالکان وب سایت و شرکت‌ها درگیر آن هستند .
اما همه در آن موفق نیستند . در واقع ، اگر در مورد آن فکر کنید ، افراد بسیار کمی در رتبه‌بندی در اولین صفحه گوگل موفق هستند .
با این حال ، اگر شما استراتژی‌های مناسب را اعمال کنید ، تنها امکان دستیابی به اولین صفحه گوگل ممکن نیست ، بلکه برای مدتی طولانی در آنجا بمانید .

سوال این است :
چگونه می‌توانید شانس خود برای رتبه‌بندی در اولین صفحه گوگل را افزایش دهید ؟
خوب ، این چیزی است که این مقاله در مورد آن است . در این مقاله شش تا از موثرترین راه‌ها برای رسیدن به اولین صفحه گوگل را پیدا خواهید کرد .

مشاور گوگل :بهترین نکات برای حضور در صفحه اول

برای رتبه‌بندی در صفحه اول گوگل ، باید ابتدا درک کنید که واقعا ً چقدر مشکل است . تقریبا ً در هر گوشه ، برخی وب سایت‌های قدرت بالا وجود خواهند داشت که تحت کنترل قرار خواهند گرفت .
بنابراین ، برای رتبه‌بندی در صفحه اول گوگل ، شما باید خلاق‌تر باشند ، به خصوص اگر می‌خواهید در صدر جدول قرار بگیرید . هدف شما نباید رقابت با گوگل ( ها ) و آمازون ( ها ) در جهان باشد ، بلکه برای اجتناب از رقابت با آن‌ها روی هم رفته باشد .
تمامی راهبردهای ذکر شده در این مقاله در نظر گرفته شده‌اند . نیازی نیست که با بزرگ‌ترین بازیکنان بازی کنید ، اما جایگاه خود را پیدا کنید .

مشاور گوگل:کلمات کلیدی طولانی

اگر شما یک وب سایت جدید را راه‌اندازی می‌کنید ، شانس شما در صفحه اول گوگل به شدت کم است . این به خصوص اگر می‌خواهید کلیدواژه محبوب را هدف قرار دهید که موضوع یا صنعت گسترده را پوشش می‌دهد .
در هنگام جستجو برای این کلمه کلیدی در گوگل ، اولین صفحه‌ای که شما می‌بینید وب سایت‌های بسیار معتبر هستند .

برای یک مبتدی تقریبا ً غیر ممکن است که این وب سایت‌هایی را که در طول چندین سال اداره قلمرو خود و backlinks را ساخته‌اند , شناسایی کنیم .
بنابراین چگونه می‌توانید در صفحه اول گوگل کار کنید ؟
خوب ، شما می‌توانید از هدف‌گیری کلمات کلیدی بسیار رقابتی اجتناب کرده و برای کلمات کلیدی دم دراز استفاده کنید . معمولا ً کلمات کلیدی با یک کلمه یا عبارت دو کلمه برای رقابت بیش از کلمات کلیدی طولانی‌تر دشوار است .
با در نظر گرفتن مثال قبلی ، اگر می‌خواهید صفحه اول گوگل را بخرید ، می‌توانید آن کلیدواژه را با اضافه کردن جزییات بیشتر مشخص کنید . 

اگر به شما توجه کنید , خواهید دید که بسیاری از پست‌های در ردیف بالا حتی موضوع دقیق کلمه کلیدی شما را هدف قرار نمی‌دهند . بنابراین اگر یک مقاله با کیفیت بالا برای واژه کلیدی دم - دم ایجاد کنید , در سال ۲۰۲۱ به این نکته اشاره کرد که " شما احتمالا ً شانس این را دارید که در صفحه اول گوگل به دست آورید .
از یک ابزار جستجوی کلید واژه خوب مانند Wordtracker یا Semrush برای انجام تحقیق کلید واژه استفاده کنید و مرتبط‌ترین کلمات کلیدی را برای وب سایت خود پیدا کنید . همچنین می‌توانید کلمات کلیدی در حال اجرا را بیابید و کلیدواژه ‌های بلند دم خود را ایجاد کنید .
این استراتژی به شما کمک می‌کند از رقابت با بازیکنان ارشد خودداری کنید در حالیکه هنوز در حال مدیریت اولین صفحه گوگل هستید .
همچنین ، شما فقط باید این استراتژی را برای ایجاد محتوای جدید دنبال کنید ، اما همچنین می‌توانید محتوای قدیمی خود را برای کلمات کلیدی دم بلند بهینه کنید . 

مشاور گوگل:ایجاد محتوای بالا

این یک استراتژی سطح کارشناسی برای رسیدن به اولین صفحه گوگل است ، که در واقع افراد کمی در آن استاد شده‌اند .
ایده در اینجا یافتن محتوای بالای اجرا در هر موضوعی است و سپس محتوای بهتری برای غلبه بر آن ایجاد می‌کند .
حالا ، اشتباه نکنید : این به این معنا نیست که شما می‌توانید وب سایت‌های معتبر را برای کلمات کلیدی بسیار رقابتی بازی کنید . این استراتژی باید در کنار استراتژی قبلی هدف قرار دادن کلمات کلیدی بلند اهرمی استفاده شود .
به یاد داشته باشید که زدن وب سایت‌هایی با قدرت دامنه بالا به عنوان یک تازه‌وارد بسیار مشکل است . کاری که می‌توانید انجام دهید این است که محتوای بالای عملکرد را در موضوعات مهم پیدا کرده و سپس محتوای بهتری برای رتبه‌بندی در صفحه اول گوگل ایجاد کنید .

مشاور گوگل:ایجاد محتوای بیشتر

یک استراتژی موثر دیگر برای رسیدن به اولین صفحه گوگل ، افزایش احتمال شما به رتبه کردن با ایجاد محتوای بیشتر است . هرچه محتوای بیشتری ایجاد کنید و کلمات کلیدی بیشتری ایجاد کنید ، شانس شما برای رتبه‌بندی در اولین صفحه گوگل SERPs بالاتر خواهد بود.
آیا این به این معنی است که شما باید کمیت را در کیفیت اولویت‌بندی کنید ؟
نه ! به هر حال ، منظورم این نیست . ایده این است که بسیاری از کلمات کلیدی که می‌توانید را هدف قرار دهید و مقدار زیادی از محتوا را در موضوعات خاص خود ایجاد کنید.

با این حال , اگر زمان یا منابع لازم برای انجام این کار را ندارید , پس تنها به همان اندازه که برای شما امکان پذیر است , خلق کنید . کیفیت محتوای خود را به عنوان یکی از مهم‌ترین معیارهای گوگل به خطر نیندازید .
با این حال ، اگر بتوانید زمان و تلاش بیشتری را صرف ایجاد محتوا کنید ، به خصوص وقتی که شروع می‌کنید ، در دراز مدت به شما کمک خواهد کرد . حتی اگر منابع داخل خانه را نداشته باشید ، حتی می‌توانید نویسندگان مستقل را استخدام کنید .

مشاور گوگل:محتوای اکسل

بیش از یک راه برای رسیدن به اولین صفحه گوگل وجود دارد . حتی اگر در تلاش هستید صفحات وب سایت خود را به تدریج مشخص کنید ، می‌توانید در اولین صفحه گوگل با شرکت در اکسل ماهر شوید .
متخصص اکسل چیست ؟
این نوعی از محتوا است که در آن نویسنده از متخصصان مختلف صنعت سوال می‌کند و مجموعه‌ای از تمام پاسخ‌های آن‌ها را پست می‌کند . هر کسی می‌تواند یک خلاصه تخصصی برای هر موضوع یا پرسش مرتبط با صنعت آن‌ها ایجاد کند و به متخصصان نزدیک شود تا دیدگاه‌های خود را در مورد آن به اشتراک بگذارند .

شما می‌توانید در roundups تخصصی برای وب سایت‌های معتبر شرکت کنید که معمولا ً در صفحه اول گوگل SERPs رتبه می‌گیرند . اکثر این roundups به شما اجازه می‌دهند یک لینک به وب سایت خود اضافه کنید , که به این معنی است که هر کسی که از پست بازرسی دیدن می‌کند می‌تواند محتوای وب سایت شما را نیز بررسی کند .
این یک روش مرسوم برای رسیدن به اولین صفحه گوگل نیست ، اما هنوز هدف اصلی را حل می‌کند : جذب افراد بیشتری برای بازدید از وب سایت تان . علاوه بر این ، آن یکی از بهترین استراتژی‌ها ساخت لینک است ، بنابراین مزایای دوگانه نیز فراهم می‌کند .

مشاور گوگل:سئو داخلی

یکی از بهترین روش‌ها برای کسب یک کسب‌وکار کوچک در اولین صفحه از نتایج جستجوی گوگل , تمرکز بر سئو محلی است .
این موضوع اساسا ً مشابه هدف‌گیری کلمات کلیدی دم دراز است . با این حال ، شما باید کلیدواژه ‌هایی را هدف قرار دهید که خاص مکان یاب هستند . شما ممکن است قادر به رتبه‌بندی یک کلید واژه کلی نباشید ، اما اگر موقعیت خود را به کلمات کلیدی اضافه کنید ، شانس خوبی برای رتبه‌بندی وجود دارد .

می‌تواند به دو روش به شما کمک کند :

 • شما با رقبای کمتری رقابت خواهید کرد .
 • شما مخاطب هدف بیشتری را به وب سایت خود جلب خواهید کرد .

بنابراین ، تمرکز بر بهینه‌سازی موتور جستجوی محلی برای افزایش شانس شما در رتبه‌بندی رتبه اول صفحه اول گوگل .

اولین کاری که باید برای سئو محلی انجام دهید این است که یک لیست تجاری گوگل برای کسب‌وکار خود تهیه کنید . این اولین نتیجه‌ای است که در هنگام جستجو برای هر تجارتی در گوگل خواهید دید .
اما این تنها چیزی نیست که یک لیست کسب‌وکار من برای شما مناسب باشد . هم چنین به شما کمک می‌کند که رتبه جستجوی محلی خود را بهبود بخشید .

اگر لیست کسب‌وکار خود را با کلمات کلیدی مرتبط به روز به روز رسانی کنید , به دنبال جستجوهای مناسب در منطقه شما خواهد بود . گوگل لیست‌های تجاری مرتبط را برای جستجوی محلی یا " نزدیک من " را نشان می‌دهد .

شما همچنین باید اطلاعات کسب‌وکار درست مانند آدرس ایمیل , شماره‌تلفن , نام و غیره را به روز کنید . اگر لیست شما با اطلاعات صحیح بهینه‌سازی و به روز شود , می‌توانید در اولین صفحه گوگل برای درخواست‌های مربوطه توسط جستجوگران محلی رتبه‌بندی کنید .

آخرین نکته برای بهبود SEO محلی , ایجاد صفحات فرود خاص در وب سایت تان , با استفاده از یک سازنده صفحه فرود خوب مانند Unbounce است . این به خصوص اگر به چندین مکان خدمت کنید مفید است چون می‌توانید صفحات وب مختلف برای هدف قرار دادن چشم اندازه‌ای مختلف از مکان‌های مختلف ایجاد کنید .
این به این معنی است که مرتبط‌ترین صفحات شما برای هر درخواست جستجو مشخص می‌شوند و شما همچنین شانس بالاتری برای رتبه‌بندی در اولین صفحه گوگل خواهید داشت .

این به این معنی است که شما اکنون ۴ X شانس درجه‌بندی در اولین صفحه گوگل دارید . همچنین , شما احتمالا ً مخاطبان هدف بیشتری را به صفحات فرود خاص خود جلب خواهید کرد که ممکن است به افزایش تبدیلات کمک کند .

مشاور گوگل:افزایش تجربه کاربر

آیا می‌دانستید که تجربه کاربر و یا " سیگنال‌های UX " یکی از مهم‌ترین عوامل رتبه‌بندی گوگل محسوب می‌شود ؟
مهم نیست که چقدر شما محتوای خود را برای کلمات کلیدی بهینه کنید ، اگر وب سایت شما یک تجربه کاربر بد را ارایه دهد ، ممکن است هرگز به خوبی رتبه‌بندی نشود . به همین سادگی .
اما گوگل وقتی در مورد تجربه کاربر صحبت می‌کند چه عواملی را مد نظر قرار می‌دهد ؟
گوگل به طور کلی به معیارهای وب سایت مثل سرعت بازتابی ، زمان اقامت ، سرعت بار صفحه ، و غیره نگاه می‌کند تا تجربه کاربر را ارزیابی کند. قاعده کلی این است که زمان بیشتری که یک کاربر در وب سایت خود خرج می‌کند ، مفیدتر و مرتبط با کاربران است .
زمانی که گوگل وب سایت را رتبه‌بندی می‌کند ، نه تنها به دنبال مرتبط‌ترین مطالب می‌گردد ، بلکه وب سایت‌هایی را ترجیح می‌دهد که کاربران به راستی مفید هستند و زمان بیشتری را صرف آن می‌کنند .
در اینجا برخی از مناطقی وجود دارند که در آن‌ها می‌توانید عملکرد وب سایت خود را بهبود بخشید تا تجربه کاربر بهتری را ارائه کرده و در صفحه اول گوگل به دست آورید :

سرعت سایت
یکی از دلایل اصلی که چرا مردم ممکن است از سایت شما بازتاب شوند این است که سایت شما زمان زیادی برای بار کردن نیاز دارد . هیچ‌کس نمی‌خواهد این قدر صبر کند .
اگر تعداد زیادی تصاویر و یا جلوه‌های بصری زیادی در سایت خود داشته باشید و یا به علت عوامل دیگر ، سایت شما ممکن است طولانی‌تر شود .
اگر به سادگی مطمئن شوید که سرعت سایت تان خوب است ، می‌توانید به طور قابل‌توجهی میزان بازتاب خود را کاهش دهید . برای بهبود سرعت سایت خود باید :

 1. تصاویر و فیلم‌های خود را فشرده کنید تا اندازه آن‌ها را کاهش دهید .
 2. حداقل , تغییر جهت را از محل خود کاهش دهید .
 3. از یک شبکه توزیع محتوا استفاده کنید .
 4. از ذخیره‌سازی برای نگهداری فایل‌های موقت استفاده کنید .
 5. تنظیم و بهینه‌سازی CSS ، جاوا اسکریپت و کد HTML .
 6. سایت خود را برای دستگاه‌های همراه نصب کنید . شما می‌توانید یک نسخه بازسازی‌شده از سایت خود برای سرعت بارگذاری سریع‌تر روی موبایل ایجاد کنید .
 7. پیوندهای درونی در محتوای شما می‌تواند به شما کمک کند تا بازدیدکنندگان وب سایت خود را مستقیماً به سایر مطالب مرتبط در سایت خود جلب کنید . هر چه پیوندهای درونی بهتری داشته باشید , افراد بیشتری به مدت طولانی در وب سایت شما خواهند ماند .

این به طور موثر سیگنال‌های UX را به گوگل می‌فرستد و نشان می‌دهد که افراد سایت شما را مفید می‌دانند و به اندازه کافی مناسب هستند که طولانی‌تر بمانند و از چندین صفحه بازدید کنند .

یکی از دلایلی که بازدیدکنندگان سایت شما برای مدت طولانی در سایت شما اقامت نمی‌کنند می‌تواند محل یابی ضعیف سایت شما باشد . ممکن است چیزی به اندازه افرادی ساده باشد که سایت شما را ترک می‌کنند چون نمی‌توانند چیزی را که به دنبالش هستند پیدا کنند .
خوشبختانه می‌توان به راحتی با انتخاب یک وب سایت ساده و الگوی طراحی از آن اجتناب کرد . کارها را خراب نکنید و از یک چیدمان وب سایت ساده برای بهبود navigation سایت خود استفاده کنید .
شما می‌توانید از یک پلت فرم سایت خوب مانند WordPress یا Wix برای کسب اطمینان از طراحی و طراحی آسان سایت استفاده کنید .

صفحه اول گوگل باشیم 

گوگل موتور جستجوی بسیار قدرتمندی است که در همه صنایع برای هدایت ترافیک ارگانیک به کار می‌رود . این سایت در اینترنت جستجو می‌کند تا مرتبط‌ترین صفحات را پیدا کند و نتایج جستجو را برای جستجوی جستجو پیدا کند. و مهم نیست که کسب و کارها یا صنعت که خودتان را در آن می‌یابید ، یکی از بخش‌های کلیدی موفقیت شما است . چرا ؟ خوب ، چرا که مصرف کنندگان تقریبا ً هر موضوعی ، نه تنها به نتایج گوگل اعتماد دارند بلکه به آن‌ها برای پاسخ دادن به سوالات خود اتکا می‌کنند .
آیا قصد دارید دید وب سایت خود را افزایش داده و ترافیک ارگانیک بیشتری را به دست آورید ؟ اگر اینطور است ، پس باید روی رتبه اول گوگل تمرکز کنید . 

اولین دلیل این است که اگر وب سایت شما در صفحه اول گوگل ظاهر شود ، شما به طور قابل‌توجهی کلیک خواهید گرفت .

این به این معنی است که اگر وب سایت شما در صفحه اول گوگل نیست ، شما در بخش عظیمی از ترافیک احتمالی گم می‌شوید . و اگر ترافیک نداشته باشید ، پول درست نمی‌کنید .
مهم است توجه داشته باشید که تنها به این دلیل که وب سایت شما در اولین صفحه گوگل ظاهر می‌شود ، این بدان معنا نیست که شما به طور خودکار ۹۲ % از ترافیک جستجوی گوگل را دریافت خواهید کرد.
شما هنوز باید یک وب سایت با دقت مناسب داشته باشید و برای گرفتن آن کلیک کنید . اما به سادگی ظاهر شدن در صفحه اول شانس بهتری برای کلیک کردن روی وب سایت‌هایی دارد که در رتبه بالایی قرار ندارند .

صفحه اول گوگل:افزایش شهرت برند

دلیل دیگر اینکه چرا وب سایت کسب‌وکار محلی شما باید در صفحه اول گوگل رتبه‌بندی شود به خاطر نام تجاری و مزایای افشا سازی است که همراه آن است . زمانی که وب سایت شما به عنوان یکی از بهترین نتایج جستجو ظاهر می‌شود , به شما اعتبار و اعتبار بیشتری می‌دهد .
احتمال بیشتری وجود دارد که افراد به وب سایتی اعتماد کنند که در رتبه‌بندی گوگل رتبه بالایی داشته باشد . این به این دلیل است که گوگل وب سایت‌های قابل‌اعتماد و قابل‌اعتماد را در اولین صفحه رتبه‌بندی می‌کند .
اگر شما قادر به رتبه‌بندی در صفحه اول هستید ، مشتریان بالقوه گوگل و مشتریان بالقوه را نشان می‌دهد - که وب سایت شما منبع موثق اطلاعات و یا محصولات است .
این می‌تواند راهی طولانی در ایجاد اعتماد با مخاطبین هدف و تبدیل آن‌ها به مشتریان باشد .

صفحه اول گوگل:تبدیل شدن به مرجع

گوگل وب سایت را براساس تعدادی از عوامل رتبه‌بندی می‌کند که یکی از آن‌ها قدرت وب سایت است . هرچه وب سایت معتبر باشد ، بالاتر می‌رود .
برای تبدیل شدن به یک مرجع در صنعت خود ، باید محتوای با کیفیت بالا را تولید کنید که مربوط به مخاطب هدف شما باشد . این محتوا می‌تواند به شکل پست‌های وبلاگ ، infographics ، کاغذهای سفید ، eBooks و غیره باشد .
هرچه محتوای با کیفیت بالا داشته باشید ، احتمال بیشتری وجود دارد که شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرید . و همانطور که قبلا ً بنا کردیم ، بودن در صفحه اول یک روش مهم برای تبدیل شدن به یک مرجع در صنعت انتخاب‌شده تان است .

صفحه اول گوگل:تحقیق کلمات کلیدی


اولین کاری که باید انجام دهید این است که تحقیق کنید و مطمئن شوید که از کلمات کلیدی مربوط به وب سایت خود استفاده می‌کنید . کلمات کلیدی پرسش‌هایی هستند که شما می‌خواهید گوگل به وب سایت شما پاسخ دهد . آن‌ها یک جستجوی کلید واژه خاص برای کسب‌وکار شما هستند که مشتریان ایده‌آل شما در حال تایپ برای دستیابی به محصولات و خدماتی هستند که نیاز دارند . گوگل جستجو می‌کند و دقت بیشتری به کلمات کلیدی که وب سایت از آن استفاده می‌کند و نحوه استفاده از آن‌ها می‌پردازد . شما هم چنین باید از کلمات کلیدی دم دراز استفاده کنید .
کلمات کلیدی دم دراز , نوع خاصی از کلمات کلیدی هستند که هدف بیشتری بوده و رقابت کمتری دارد . آن‌ها اغلب از سه یا چند کلمه تشکیل می‌شوند و برای توصیف محصول یا خدمات به تفصیل بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند . از آنجا که کلمات کلیدی دم دراز دارای رقابت کمتری هستند , نسبت به کلمات کلیدی دم کوتاه ( کلمات کلیدی که از یک یا دو کلمه تشکیل شده‌اند ) راحت‌تر هستند .

نه تنها باید از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید , بلکه باید مطمئن شوید که از آن‌ها در وب سایت خود استفاده می‌کنید . نتایج جستجوی گوگل با این که چگونه کلمات کلیدی در یک وب سایت استفاده می‌شوند , هدف جستجو , و بیشتر به آن‌هایی که به طور برجسته استفاده می‌شوند , تعیین می‌شود .
در صفحات وب شما ، شما باید کلمات کلیدی خود را در مکان‌های زیر قرار دهید : برچسب عنوان ، شرح متا ، برچسب‌های سرآمد ، نشانی اینترنتی و در بدنه محتوا . اغلب با استفاده از این روش نتایج موتور جستجو را بهبود می‌بخشد و صفحات وب شما را از صفحه دوم به صفحه اول گوگل منتقل می‌کند .

صفحه اول گوگل:کنسول جستجو

کنسول جستجوی گوگل ( GSC ) ابزار رایگان ارایه‌شده توسط گوگل است که به مالکان وب سایت کمک می‌کند تا عملکرد وب سایت خود را در نتایج جستجوی گوگل ردیابی کنند . همچنین دیدگاه‌هایی در مورد چگونگی بهبود قابلیت دید وب سایت شما و رتبه‌بندی آن‌ها ارایه می‌دهد .
اولین قدم در استفاده از GSC این است که وب سایت خود را به آن اضافه کنید . هنگامی که وب سایت خود را اضافه کردید ، می‌توانید داده‌های زیر را ببینید : چند نفر از وب سایت شما از نتایج جستجوی گوگل بازدید کرده‌اند ؟ وب سایت شما چند بار در جستجوی گوگل نمایش داده شده‌است ؟ صفحات اول وب سایت شما که در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می‌شوند چیست ؟ خیلی هم بیشتر !

صفحه اول گوگل:طراحی واکنشگرا

یکی از فاکتورهای بسیاری که گوگل در زمان رتبه‌بندی وب سایت مورد توجه قرار می‌دهد این است که چگونه کاربر و موبایل آن را دوست دارند .
اگر وب سایت شما با کاربر پسند نیست ، مردم به اطراف خود پایبند نخواهند شد تا محتوای شما را ببینند . این به این معنی است که گوگل وب سایت شما را در صفحات نتایج موتور جستجو قرار نمی‌دهد ( SERPs ) .
برای اینکه مطمئن شوید که وب سایت تان دوستانه است ، باید آن را روی وسایل مختلف و مرورگرهای مختلف آزمایش کنید . شما می‌توانید از ابزار تست دوستانه همراه خود گوگل برای انجام این کار استفاده کنید .
همچنین باید از طراحی responsive برای وب سایت خود استفاده کنید . یک طرح واکنشی به طور خودکار چیدمان وب سایت خود را براساس ابزار مورد استفاده برای مشاهده آن تنظیم می‌کند . این باعث می‌شود مطمئن شوید که هیچ مهم نیست که کسی چه چیزی را برای دیدن وب سایت خود استفاده می‌کند ، آن‌ها یک تجربه خوب خواهند داشت .

صفحه اول گوگل:کسب و کار

گوگل کار من یک سرویس رایگان است که گوگل به کسب و کارهایی می‌پردازد که می‌خواهند در گوگل مپ و گوگل جستجو کنند . این به شما این امکان را می‌دهد که یک پروفایل برای کسب‌وکار خود ایجاد کنید که شامل نام کسب‌وکار ، آدرس ، شماره‌تلفن ، وب سایت و ساعات کار است .
همچنین می‌توانید عکس‌ها و ویدئو و همچنین نظرات مشتریان را نیز اضافه کنید . زمانی که افراد برای کسب و کارتان در گوگل مپ و گوگل جستجو می‌کنند ، قادر خواهند بود پروفایل شما و اطلاعاتی را که ارائه کرده‌اید را ببینند . این می‌تواند به آن‌ها کمک کند تصمیم بگیرند که آیا می‌خواهند به کسب‌وکار شما مراجعه کنند یا نه .

صفحه اول گوگل:محتوای انسانی

یکی از مهم‌ترین چیزهایی که می‌توانید در صفحه اول گوگل انجام دهید ، نوشتن محتوای کیفی برای انسان‌ها است . این به این معنی است که محتوای شما باید به خوبی نوشته شده و خواندن آن آسان باشد . گوگل زمانی می‌تواند بگوید که یک قطعه محتوی برای تنها هدف رتبه‌بندی بالای موتور جستجو نوشته شده‌است . این نوع محتوا اغلب به عنوان " سرشار از کلمات کلیدی " شناخته می‌شود و توسط گوگل تحمل نمی‌شود .
زمانی که محتوای کیفیت برای انسان‌ها می‌نویسید ، به احتمال زیاد در صفحه اول گوگل قرار دارید ، زیرا محتوای شما برای کسانی که به دنبال آن می‌گردند ، مناسب و مفید خواهد بود . علاوه بر این، محتوای کیفیت به احتمال زیاد به اشتراک گذاشته می‌شود ، که به شما در رتبه‌بندی بالاتر در گوگل کمک می‌کند .

صفحه اول گوگل:رسانه های اجتماعی

یکی از بهترین روش‌ها برای گرفتن وب سایت تان به صفحه اول گوگل , استفاده از رسانه‌های اجتماعی است . زمانی که محتوای خود را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارید , به افشای وب سایت تان به مخاطبان بیشتری کمک می‌کند . و افراد بیشتری که وب سایت شما را می‌بینند , بالاتر از گوگل محسوب می‌شوند .
به علاوه ، وب سایت‌های ارتباط جمعی نیز به ایجاد backlinks در وب سایت شما کمک می‌کنند . لینک‌های وب سایت‌های دیگر هستند که به وب سایت شما اشاره می‌کنند . هرچه تعداد backlinks بیشتر باشد ، وب سایت شما در موتورهای جستجو رتبه خواهد یافت .
چندین روش وجود دارد که شما می‌توانید محتوای خود را در وب سایت‌های ارتباط جمعی تبلیغ کنید: آن‌ها را در Facebook ، Twitter ، LinkedIn ، اینستاگرام و Snapchat به اشتراک بگذارید . همچنین می‌توانید از رسانه‌های اجتماعی برای رسیدن به مخاطب بزرگ‌تر استفاده کنید .

صفحه اول گوگل:بک لینک

لینک‌های وب سایت‌های دیگر هستند که به وب سایت شما اشاره می‌کنند . آن‌ها عامل مهمی در الگوریتم رده‌بندی گوگل هستند .
گوگل به backlinks از وب سایت‌های با کیفیت بالا وزن بیشتری می‌دهد ، و آن‌ها یکی از عوامل اصلی هستند که رتبه‌بندی وب سایت را تعیین می‌کنند .
خوب ، شما چطور می‌خواهید backlinks بیشتری بگیرید ؟ یک راه این است که وب سایت خود را به دایرکتوری آنلاین ارسال کنید . دایرکتوری‌های آنلاین زیادی وجود دارند که وب سایت‌ها را در صنایع مختلف لیست می‌کنند . شما می‌توانید با انجام یک جستجوی گوگل برای " دایرکتوری [ صنعت ] آن‌ها را پیدا کنید .
یک راه دیگر برای به دست آوردن backlinks بیشتر توسط وبلاگ نویسی مهمان است . وبلاگ نویسی مهمان زمانی است که شما یک پست وبلاگ برای یک وب سایت دیگر می‌نویسید و شامل یک لینک به وب سایت خود در بخش بیو مولف است . این راهی خوب برای گرفتن وب سایت تان در مقابل یک مخاطب جدید و ایجاد رابطه با سایر صاحبان وب سایت است .
برای جمع‌بندی می‌توان گفت که backlinks یک فاکتور مهم در الگوریتم رده‌بندی گوگل هستند و شما می‌توانید با ارسال وب سایت خود به دایرکتوری آنلاین و وبلاگ نویسی خود بیشتر از آن‌ها استفاده کنید .

صفحه اول گوگل کجاست 

صفحه اول گوگل قویترین سکوی پرتاب کسب و کار به سوی موفقیت است.

چشم‌انداز مدیریت بازاریابی جستجوی پرداختی می‌تواند اغلب احساس کند , به خصوص برای صاحبان کسب‌وکار محلی که بسیاری از مسئولیت‌های دیگر را برای نگرانی در مورد آن‌ها دارند . با تغییر سریع نیازهای صنعت از طریق یک بیماری همه‌گیر در کنار the که به روز به روز نیاز دارند , بسیاری از کارآفرینان را بیش از حد خسته کرده و یا برای شروع یادگیری نحوه هدایت کامل این سکوها به تنهایی استفاده می‌کنند .

چه شما برای اولین بار تلاش می‌کنید گوگل آگهی را اجرا کنید ، یا سازمانی هستید که به دنبال خدمت به یک مشتری محلی هستید ، شما از این پست با دانش ، ابزار و بهترین تجارب برای رسیدن به موفقیت استفاده می‌کنید .

زمانی که به درستی اجرا شود, تبلیغات محلی در گوگل می‌تواند ابزار بسیار موثری برای جذب مشتریان نزدیک و هدایت اهداف کسب‌وکار محلی باشد . پس بیایید به نکاتی برسیم که به شما در انجام این کار کمک می‌کنند .

برای هر تبلیغات مهم است که به طور کامل در ذهن خود درک کنید که چرا وقتی به سرمایه‌گذاری در کانال‌های بازاریابی پرداخته می‌شود . این ممکن است مانند حس مشترک بسیاری روی سطح به نظر برسد , اما اغلب این است که من به کسب و کارهایی می‌رسم که احساس می‌کنند باید تبلیغات را اجرا کنند یا باید بدون هیچ نتیجه‌ای به وضوح مشخص شوند . پاسخ به این سوال , چه برای یک کمپین و چه بسیار مهم است , زمانی که به چگونگی ساختاربندی حساب شما مربوط می‌شود , حیاتی است .
برای بسیاری از کسب و کاره‌ای محلی ، مفهوم رانندگی با پای بیشتر یا دستورها آنلاین ممکن است اولین نیروی محرک برای شروع کار باشد ، اما این اهداف باید حتی بیشتر اصلاح شوند . اگر می‌خواهید در کلمات کلیدی مورد نظر سرمایه‌گذاری کنید ، باید اهداف ویژه‌ای داشته باشید که به آن گروه‌های تبلیغاتی گره خورده‌است .

مدیریت برچسب تبلیغات گوگل

یکی از جنبه‌های بسیار مشکل ( اما مهم‌ترین ) تبلیغات حقوق پرداختی به توانایی شما برای ردیابی تبدیلات وابسته است . برای آن‌هایی که برای دنیای زیبای بازاریابی دیجیتال جدید هستند , تغییر دین کاره‌ای مورد نظر است که شما می‌خواهید افراد بعد از کلیک روی تبلیغ شما انجام دهند . برای مثال , اگر تبلیغی داشته باشم که یک کاربر را به یک صفحه وب با فرم ثبت‌نام در آن هدایت می‌کند , و آن‌ها اطلاعات خود را ارسال می‌کنند , که به عنوان یک تبدیل حساب می‌شود . برای کسب و کارها مانند رستوران‌ها یا فروشگاه‌های گل , این کار تکمیل سفارش یا رزرو است .
برای آن‌هایی که دارای تجربه توسعه وب محدود هستند ، فرآیند تنظیم این موارد می‌تواند مشکل‌ساز باشد . ساده‌ترین راه برای ایجاد رویداده‌ای تبدیل ، نصب مدیر برچسب گوگل در وب سایت تان است . مدیر برچسب به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت رویدادهایی را که می‌خواهید در مکان‌هایی که می‌خواهید ایجاد کنید .

برای مثال , اگر می‌خواهید دستور غذا را بدهید , باید یک اقدام تبدیل را در صفحه تایید سفارش ایجاد کنید . برخی گزینه‌های پیشرفته برای یک کسب‌وکار مانند این می‌تواند تعیین مقادیر تبدیل برای خریدها باشد . بنابراین برای مثال , شما می‌توانید مقدار گاری را به گوگل برگردانید به طوری که فرد یک سفارش می‌دهد که بتوانید بازده سرمایه‌گذاری را از تبلیغات خود مطمئن کنید . این لایه اضافه‌شده به پیچیدگی به شما این امکان را می‌دهد که در طول زمان متوجه شوید که ارزشمندترین فعالیت‌های شما کدامند ; و شما می‌توانید به جایی که بودجه را بر حسب نرخ تبدیل متوسط بر روی زمان تخصیص می‌دهید , اعتماد داشته باشید .

استفاده از گوگل آنالایتیک

یکی از حوزه‌هایی که به نظر می‌رسد از بسیاری از بازاریاب‌های دیجیتال دوری کند رابطه بین ردیابی تبدیل و تجزیه و تحلیل وب سایت است . اغلب , هنگامی که کسب و کارها با تبلیغات آنلاین شروع می‌شوند , هر یک از این پازل را به طور جداگانه ایجاد کرده‌اند , و گوگل تجزیه و تحلیل گوگل را کنترل می‌کند و channels ( مانند فیس بوک و تبلیغات گوگل ) را به صورت جداگانه در dashboards مربوطه خود پی‌گیری می‌کند .
این مجموعه تنظیمات ممکن است در مقیاس کوچک موثر باشد ، اما وقتی تلاش‌های شما گسترش پیدا می‌کند ، به طور اجتناب‌ناپذیری باعث بروز مشکلاتی خواهد شد . داشتن پی‌گیری مناسب برای مشاهده عملکرد کانال پرداخت دانه‌ای در Google Analytics به شما این امکان را می‌دهد که یک لایه دیگر از تخصیص را اضافه کنید تا هر کانالی را که واقعا ً در وب سایت شما اتفاق می‌افتد ، نگه دارید .
علاوه بر تجزیه و تحلیل ، گوگل ابزار برای ساده کردن فرآیند مدیریت پیکسل ‌های وب سایت و ردیابی تبدیل برای هر کانال ارائه می‌دهد . با ترکیبی از ردیابی تبدیل تمیز و تجزیه و تحلیل قابل‌اعتماد ، شما باید بتوانید برنامه‌های پرداختی خود را بدون اینکه نگران این باشید که آیا اطلاعاتی که به آن نگاه می‌کنید دقیق است یا نه.
نقش Google Tag Manager

Google Tag Manager به شما این امکان را می‌دهد که برچسب‌های روی سایت خود را در یک مکان اجرا و مدیریت کنید . این به این معنی است که شما فقط باید یک تکه از کد را یک‌بار در سایت خود قرار دهید تا به طور دستی یک برچسب را از هر کانال به طور جداگانه وارد کنید . بعد از این که برچسب GTM اجرا شد , شما می‌توانید برچسب‌ها را به یک جا اضافه و مدیریت کنید . دلیل این است که تبلیغ کنندگان بسیاری به طور دستی به دنبال ردیابی پیکسل در صفحات وب سایت خود هستند . این می‌تواند باعث ایجاد سردرگمی و آشفتگی درون کد وب سایت شما شود . برای ساده‌سازی فرآیند اضافه کردن چند پیکسل و ردیابی کده‌ای مختلف به سایت خود ,  هر چه سریع‌تر Google Tag Manager را راه‌اندازی کنید . این کار همچنین باعث خواهد شد که در صورتی که تیم و عملکرد تیم شما در مقیاس عملیاتی قرار گیرد , توسعه دهنده وب شما بسیار آسان‌تر شود .

چرا در صفحه اول گوگل باشیم

به طور متوسط , مردم در هر ثانیه ۲.۳ میلیون جست جستجو می‌کنند . تقریبا در هر صفحه نتایج موتور جستجو ( SERP ) , کاربران یک آگهی را خواهند دید . این تبلیغات می‌تواند بسیار موثر باشد زیرا هنگامی ظاهر می‌شوند که کاربران به دنبال یک کسب‌وکار , محصول یا خدماتی مشابه با شما باشند .
از آنجا که تبلیغات جستجو را می‌توان برای هدف خریدار ترسیم کرد , آن‌ها برای هدف قرار دادن مصرف کنندگانی که قصد خرید دارند , کاملاً بی‌عیب هستند . به این معنی که با تبلیغات جستجو می‌توانید جستجوگران فعال و خریدار را هدف قرار دهید
اما افزایش کلیک تنها مزیت کپی تبلیغ خوب نیست , مربوط بودن یکی از مولفه‌های کلیدی نمره کیفی گوگل است ( که میزان پرداخت بابت هر کلیک و موفقیت کلی تبلیغات را تعیین می‌کند ) . زمانی که نوشتن یک کپی تبلیغاتی خوب می‌آید , شما تنها تعداد محدودی از کاراکترها را دارید که با آن‌ها کار کنید , بنابراین مهم است که آن‌ها را بشمارید .
با این که هیچ روش مطمئنی برای نوشتن کپی آگهی‌های گوگل وجود ندارد .

تبلیغ شما با تبلیغ گوگل کمی متفاوت از تبلیغات گوگل است تا با یک پست وبلاگ یا یک نسخه وب . با استفاده از کلمات جستجو کاربر , به آن‌ها اعتماد به دانستن اینکه آن‌ها در مکان مناسب هستند , می‌دهید . استفاده از کلمات کلیدی استراتژیک در آگهی‌های شما همچنین ارتباط تبلیغ شما را بهبود می‌بخشد ( و در نتیجه امتیاز کیفی ) , به این دلیل که شما به کاربران ( و گوگل ) اشاره می‌کنید که تبلیغ شما مربوط به جستجوی کاربر است .

شرکت‌های کوچک هر روز با برنده‌ای بزرگ‌تر در صنایع مختلف رقابت می‌کنند . با وجود اینکه پلت فرم‌های تبلیغاتی مانند گوگل و فیس بوک یک سکوی عالی برای تبلیغات تجاری ارائه می‌کنند .
استفاده از این سکوها همیشه آسان نیست و نتایج مورد نظر و مورد نظر را به منظور به حداکثر رساندن سود خود و حفظ سطح بالایی از ROI در فعالیت‌های تبلیغاتی خود به دست آورید .
این نه صفحه اصلی شما است و نه صفحه کاغذ - که در آن شما می‌خواهید مخاطبین خود را به هنگام کلیک روی آگهی‌های خود ارسال کنید . صفحه ورود شما باید قادر باشد تمام اطلاعات لازم را داشته باشد و به راحتی هدایت شود تا مخاطبین خود را هدایت کند تا اقدام‌های لازم را انجام دهند .
در زیر ویژگی‌هایی آورده شده‌است که صفحات فرود شما باید داشته باشند .
بار کردن روی موبایل و رومیزی : سرعت برای کمک به شما برای رسیدن به هدف تبلیغاتی ضروری است . دقت کنید که صفحات شما کم‌تر از ۳ ثانیه بار شوند تا بتوانید بازدیدکنندگان خود را در صفحه ورود خود نگاه دارید .
متن قابل خواندن و قابل خواندن : متن شما باید برای درک آسان بازدیدکنندگان شما قابل خواندن و مناسب باشد . دقت کنید که از فونت‌های مناسب استفاده کنید و پیغام شما کوتاه است .
 

مجری تبلیغات ارزان

مجری تبلیغات ارزان در این پست در باره تاریخچه تبلیغات و تمام آنچه که باید در باره تبلیغات بدانیم را جهت کاربران گرامی قرار داده است.

ارزیابی شهودی از آنچه که تبلیغات خوب را می‌سازد در طول ۱۳۰ سال گذشته تبلیغات مدرن ثابت مانده‌است . تحقیقات به طور مکرر تایید می‌کند که یک " پیشنهاد فروش پایه " مهم‌ترین متغیر در تعیین موفقیت تبلیغات در جلب توجه و اعتماد خریداران است . اگر مصرف کنندگان به راحتی دلایلی را پیدا کنند که چرا باید محصول یا خدمات را بخرند ، متقاعد می‌شوند که تبلیغ صادق است ، و برای عمل انگیزه می‌گیرند ، تبلیغ یا تبلیغ به هدف خود عمل کرده‌است . یک مطالعه نشان داد که یک تبلیغ با اجرای خوب اما یک پیشنهاد فروش پایین‌تر احتمال ۶۰ درصد را داشت تا امتیاز  پایینی داشته باشد ، در حالی که یک آگهی فروش برتر به احتمال ۷۵ درصد احتمال به دست آوردن امتیاز متقاعد کننده بالا را داشت .

تاثیرات تبلیغات

تبلیغات به تغییرات شدید در واکنش به گسترش حوزه‌های رسانه‌ای , تغییر جمعیت مصرفی و تکنولوژی جدید ادامه می‌دهند . در ۱۹۸۰ دو سوم هر دلار بازاریابی به تبلیغات سنتی تبدیل شد . تا سال ۱۹۹۰ این رقم به یک سوم کاهش‌یافته بود . مطالعه دیگری حاکی از وفاداری برند است که از دهه ۱۹۵۰ با علاقه بسیار ساخته شده‌است . برخی مطالعات نشان می‌دهند که بیش از یک سوم افرادی که خود را وفاداران به برند می‌دانند می‌توانند دفعه بعد برند دیگری را انتخاب کنند , شاید به همان سادگی یک کوپن ۵۰ سنتی .
بزرگ‌ترین تغییر موثر بر تبلیغات این است که تجارت جمعی کالاهای مصرفی در تلویزیون شبکه که راه رفتن به طول ۴۰ سال گذشته بود , دیگر موثر نخواهد بود . دیگر تنها یک بازار انبوه توسط سه شبکه تلویزیونی ساحل به ساحل می‌رسد . انتخاب کانال‌ها به بیش از ۵۰ انتخاب کابلی تبدیل شده‌است و تعداد بیشتری از آن‌ها می‌آیند . این تعدد کانال‌ها , جمعیت مخاطبان را در طول خطوط سن , قومیت , و سایر عوامل - که یک مزیت بالقوه برای برخی از تبلیغ کنندگان است, اما یک مشکل برای شرکت‌هایی که هنوز بر روی شبکه‌های پخش اصلی متمرکز هستند , ایجاد می‌کند . حتی بدتر از آن برای تبلیغ کنندگان تلویزیون , VCRs و برخی از مجموعه‌های تلویزیونی جدیدتر می‌توانند به بینندگان کمک کنند تا از دیدن تبلیغات کاملاً خودداری کنند .
اما در حالی که برخی مصرف کنندگان با خوشحالی آگهی‌های تبلیغاتی را که روی " تلویزیون رایگان " ضبط کرده‌اند , ضبط می‌کنند , برخی از همان افراد مشغول تنظیم و خرید از ایستگاه‌های خرید خانگی هستند که چیزی جز تبلیغات ارائه نمی‌کنند . تلویزیون خانگی که با خرید اینترنتی نیز ادغام شده‌است , اکنون یک کسب‌وکار چند میلیارد دلاری در حق خود است .
تغییرات در شیوه‌های تبلیغاتی در جوامع محلی نیز احساس می‌شود . شرکت‌های وابسته به شبکه تلویزیونی نیز باید با ایستگاه‌های کابلی پر هزینه پایین رقابت کنند . روزنامه‌های روزانه کمپین ‌هایی برای به دست آوردن مردم برای خواندن اخبار خود دارند تا اینکه تمام آن را از رادیو و تلویزیون دریافت کنند . مجلات حرفه‌ای و حرفه‌ای همیشه زمانی که صنایع را تحت پوشش قرار دهند و یا از رکود اقتصادی رهایی یابند, به تازگی شروع به فروش کرده‌اند . تنها در سال گذشته , نرخ تبلیغات و فروش فضایی ثابت یا حتی اندکی افزایش‌یافته است که نشان‌دهنده کاهش یا پایان دادن به یک رکود تبلیغاتی است .
تکنولوژی حتی فرصت یا موانع بیشتری را برای رسیدن به عموم خلق کرده‌است . مدیران تبلیغاتی در تلاش هستند تا مشخص کنند که تبلیغات نقشی در رسیدن به افرادی که به طور مرتب از کامپیوتر در محل کار و خانه استفاده می‌کنند , انجام خواهد شد . این بازار رو به رشدی از ثروتمندان, تحصیل‌کرده است که مایل به خرج کردن پول هستند , اما تا همین اواخر تنها از طریق ابزارهای سنتی به آن رسیده‌اند . سوال مهم این است که آیا این مصرف کنندگان تبلیغات را بر روی کامپیوترهای مورد استفاده می‌پذیرند .

مجری تبلیغات آنلاین

آیا هنوز از تبلیغات آنلاین برای شرکت خود استفاده نمی‌کنید ? مزایا و مزایای تبلیغات آنلاین تنها در حال افزایش است و مشتریان بیشتری برای خرید و اطلاعات خود به صورت آنلاین حرکت می‌کنند . بنابراین , هم خدمات و هم کسب و کارها بر پایه محصول باید در تبلیغات آنلاین شرکت کنند .
تبلیغات آنلاین تبلیغ و یا بازاریابی پیام‌ها با استفاده از اینترنت است . تبلیغات آنلاین را می‌توان در پلت فرم‌ها از قبیل فیس بوک ، اینستاگرام ، گوگل ، سایت‌های اینترنتی انفرادی و چیزهای دیگر یافت . آن‌ها عموما ً هم یک بازاریاب و هم یک ناشر را شامل می‌شوند .
محبوب‌ترین انواع تبلیغات آنلاین عبارتند از نمایش ، علامت وب ، وب سایت‌های ارتباط جمعی ، موبایل ، ایمیل ، متن ، و جستجوی موتور جستجو یا پرداخت - هر کلیک . از آنجا که حدود ۶۵ % از مردم روی تبلیغات گوگل کلیک می‌کنند ، زمانی که به دنبال خرید یک مورد آنلاین هستند ، کسب و کاره‌ای مبتنی بر محصول باید تبلیغات آنلاین را اجرا کنند . به همین ترتیب ، بیش از سه چهارم جستجوی محلی - همراه منجر به خریده‌ای برون‌خط می‌شود . بنابراین ، شرکت‌های آجری و ملات و خدمات نیز باید تبلیغات آنلاین انجام دهند .

مزایای تبلیغات آنلاین

شرکت کنندگان اکنون نگاهی نزدیک‌تر به برخی از مزایا و مزایای تبلیغات آنلاین در یک زمان خواهند داشت .

 1. شاید بزرگ‌ترین مزیت تبلیغات آنلاین توانایی هدف قرار دادن یک بخش بسیار خاص از افراد است . مخاطب هدف گروهی خاص از مشتریان است که شما تبلیغ خود را به سمت آن هدف قرار می‌دهید . از آنجا که داده‌ها در مورد کاربران آنلاین جمع‌آوری می‌شوند , استفاده از تبلیغات برای خدمت به مخاطب خاص ساده است . به عنوان مثال , فیس بوک به شما اجازه می‌دهد که انتخاب‌های تبلیغاتی آنلاین را براساس موقعیت جغرافیایی , علایق , جنسیت , محدوده سنی , سطح تحصیلی , و / یا عنوان شغل انتخاب کنید . اگر مشتری ایده‌آل شما یک زن درگیر در آتلانتا , جورجیا , باشد , فیس بوک می‌تواند به تبلیغ برای آن بخش مشتریان بپردازد .
 2. آیا شما پول خود را صرف تبلیغ کرده‌اید و منتظر بمانید تا مشتریان از در وارد شوند ? حتی اگر تبلیغ چاپی تان دلیلی بود که کسی از شما دیدن می‌کرد , غیر ممکن است که بدانید مگر اینکه یک کارمند به دنبال شما باشد تا سوال کند . با تبلیغات آنلاین , تجزیه و تحلیلی دارید که به شما معیارهایی را در نوک انگشتان شما می‌دهد . 
 3. تبلیغات که برای مجلات یا آگهی‌های روزنامه‌ها معمول است شامل توافقات تا چند ماه طول خواهد بود . از طرف دیگر , تبلیغات آنلاین شما را محدود به یک نوع تبلیغ خاص می‌کند , بنابراین شما نیاز دارید که تعهدی طولانی‌مدت به یک کمپین داشته باشید . با تبلیغات آنلاین , می‌توانید هزینه‌های خود را با کلیک روی یک دکمه و دکمه سوئیچ در راحتی خود تغییر دهید .

کسب و کاره‌ای بیشتر و بیشتری در تبلیغات رسانه‌های اجتماعی سرمایه‌گذاری می‌کنند . وب سایت‌های ارتباط جمعی به کسب و کارها کمک می‌کنند و با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار می‌کنند . رسانه‌های اجتماعی و رسانه‌های اجتماعی ارگانیک به شما این امکان را می‌دهند که مخاطبین خود را هدف قرار داده و فروش خود را افزایش دهید . مزیت اصلی تبلیغات رسانه‌های اجتماعی سرعت است . با پرداخت آگهی‌های رسانه‌های اجتماعی می‌توانید ترافیک بیشتری را در مدت‌زمان کوتاهی به دست آورید .

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

بیش از ۳.۶ میلیارد نفر در سراسر جهان از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند . سکوهای رسانه اجتماعی به شما فرصتی برای رسیدن به مخاطبان هدف خود می‌دهند که به طور فعال از این سکوها استفاده می‌کنند . ممکن است بیشتر طول بکشد تا به تدریج به مخاطبین خود برسید . با این حال , با پرداخت آگهی‌های رسانه‌های اجتماعی می‌توانید سریع‌تر به مخاطبین خود دسترسی داشته باشید .
با تبلیغاتی که می‌توانید ترافیک بیشتری را به وب سایت خود برانید و فروش خود را افزایش دهید . هنگامی که مخاطبان از تبلیغات شما بازدید می‌کنند ، آن‌ها نیز کنجکاو خواهند بود که پروفایل رسانه‌های اجتماعی شما را بررسی کنند . این می‌تواند به شما کمک کند تا پیروان خود را به دست آورید . آگهی‌ها می‌توانند با دید بیشتری به برند شما کمک کنند چون شما می‌توانید به افراد زیادی برسید . زمانی که به یک جمعیت بزرگ رسیدید ، احتمال دستیابی به مشتریان احتمالی که به خرید از شما علاقمند هستند را افزایش می‌دهید .

همانطور که در بالا بحث شد ، تبلیغات رسانه‌های اجتماعی می‌تواند به شما کمک کند تا به مخاطبین گسترده‌ای برسید . با این حال ، شما همچنین می‌خواهید مطمئن شوید که به مخاطبین هدف درست که به محصولات و یا خدمات شما علاقه دارند ، برسید . تبلیغات رسانه‌های اجتماعی به شما این امکان را می‌دهد که مخاطبان مناسب را هدف قرار دهید . زمانی که کمپین تبلیغاتی خود را راه‌اندازی می‌کنید ، گزینه‌هایی برای انتخاب ویژگی‌های خاص مخاطبان هدف خود دارید . شما می‌توانید مخاطبین خود را براساس جمعیت ، علایق ، سرگرمی‌ها ، شغل ، عنوان شغل و بیشتر تقسیم‌بندی کنید .
توجه به مخاطبین خود به شما کمک می‌کند به افرادی که به احتمال بیشتری تبدیل می‌شوند ، برسید . از آنجا که این یک فرمت پرداخت به ازای هر کلیک است ، شما فقط نمی‌خواهید همه بر روی آگهی‌های شما کلیک کنند چون این کار هزینه کلی شما را افزایش می‌دهد . شما فقط می‌خواهید افرادی را هدف قرار دهید که به طور بالقوه به محصولات و یا خدمات شما علاقمندند . سکوهای رسانه اجتماعی می‌توانند چندین گزینه برای کمک به شناسایی مشتریان هدف خود به شما ارایه دهند .

هر پلتفرم رسانه اجتماعی می‌تواند قالب‌های مختلفی را ارایه دهد . برخی از platforms ممکن است یک فرمت تبلیغی خاص ارایه ندهند که برخی برنامه‌های دیگر ارایه می‌دهند . به عنوان مثال , فرمت تبلیغ برای اینستاگرام , فیس بوک و Snapchat در دسترس است , اما در LinkedIn وجود ندارد . بسته به نوع پلتفرم که انتخاب می‌کنید گزینه‌های مختلفی برای فرمت های تبلیغاتی خواهید داشت . شما می‌توانید انتخاب کنید که کدام فرمت برای نیازهای کسب‌وکار شما بهتر عمل می‌کند . اگر مطمئن نیستید , می‌توانید با فرمت های مختلف آزمایش کنید و ببینید کدام یک بهترین نتایج را خواهند داشت .
سکوهای رسانه اجتماعی گزینه‌های بسیاری را ارایه می‌دهند تا شما بتوانید تبلیغات ایجاد کنید که با مخاطبان هدف شما طنین‌انداز شود .

برنامه‌های وب سایت‌های ارتباط جمعی , شما را در مورد این که تبلیغ شما چگونه انجام می‌شود , فراهم می‌کنند . همراه با داده‌های عملکرد تبلیغ شما می‌توانید اطلاعات زیادی در مورد اینکه چه کسی روی آگهی‌های شما کلیک می‌کند , به دست آورید . شما می‌توانید عملکرد آگهی‌های خود را تجزیه و تحلیل کنید و بفهمید چه کسی در مورد آن صحبت می‌کند . می‌توانید اطلاعاتی در مورد مخاطبین خود مانند گروه سنی , مکان , علایق , وسایل مورد استفاده , زمان و بیشتر به شما بدهد .
با کمک این بینش ، شما می‌توانید آگهی‌های خود را به روز رسانی کنید تا فعالیت‌های تبلیغاتی هدفمند بیشتری ایجاد کنید . داده‌ها از عملکرد تبلیغ می‌توانند به شما کمک کنند کمپین ‌های تبلیغاتی خود را بهینه کنید و تبلیغاتی را ایجاد کنید که مربوط به مشتریان هدف شما باشند . زمانی که افراد مناسب را هدف قرار می‌دهید ، می‌توانید انتظار  بیشتری داشته باشید .

وب سایت‌های ارتباط جمعی نیز دارای ابزارهای retargeting هستند . کمپین ‌های تبلیغاتی به شما کمک می‌کنند تا کسانی که بازدید کرده‌اند را ردیابی کرده و هدف قرار دهند اما وب سایت تان را بدون خریدن هیچ محصول یا خدمات ترک کنید . با تبلیغات retargeting می‌توانید به این بازدیدکنندگان در مورد محصولات و خدمات خود یادآوری کنید تا آن‌ها را به خرید از خود تشویق کنید . تمام بازدیدکنندگانی که به وب سایت شما می‌آیند در طول اولین بازدید خود قصد خرید دارند . خیلی‌ها احتمالا ً برند شما را فراموش خواهند کرد . از این رو , شما به تبلیغ retargeting نیاز دارید تا به آن‌ها یاد آوری کنید که این خرید را تکمیل کنند .
هنگامی که آن‌ها تبلیغات خود را بر روی تغذیه وب سایت‌های ارتباط جمعی خود انجام می‌دهند ، دوباره کنجکاو می‌شوند تا محصولات و خدمات شما را بررسی کنند . این کار به شما کمک می‌کند برای مشتریان احتمالی خود را از دست ندهید و بازدیدکنندگانی که ممکن است در مورد برند شما فراموش کرده باشند را به همراه داشته باشید . Retargeting به شما این امکان را می‌دهد که فروش و تبدیلات را افزایش دهید .
بر خلاف محتوای ارگانیک ، به رسانه‌های اجتماعی پرداختی نیاز به سرمایه‌گذاری دارد . با این حال ، این سرمایه‌گذاری می‌تواند سرمایه خوبی برای شما داشته باشد . زمانی که تبلیغ خود را شروع می‌کنید ، می‌توانید با سرمایه‌گذاری کم ، همانطور که در حال آزمایش هستید ، شروع کنید . سپس در نهایت بودجه خود را افزایش دهید زمانی که بفهمید چه چیزی برای کسب‌وکار شما بهتر عمل می‌کند . همانطور که در بالا بحث شد، یکی از مزایای تبلیغات رسانه‌های اجتماعی این است که شما می‌توانید نگرش‌های مخاطبین خود را گردآوری کنید . این کار می‌تواند به شما کمک کند تبلیغات خود را بهینه کرده و فعالیت‌های بسیار هدفمند ایجاد کنید .
زمانی که آگهی‌های تبلیغاتی مرتبط و مورد نظر را ایجاد می‌کنید ، تبلیغ خود را نیز به گونه‌ای که تنها برای مخاطبین خاص سرو کنید ، ذخیره می‌کنید . هنگامی که کسب و کارها گزینه‌های بسیار زیادی در زمان انتخاب یک پلت فرم یا فرمت تبلیغ دارند ، بهتر است ابتدا تحقیق خود را انجام دهید . پیدا کردن این که کدام سکوی رسانه‌ای اجتماعی مناسب کسب‌وکار شما است و بیش‌ترین مشتریان هدف شما را دارد . تبلیغات با پول یک راه عالی برای گرفتن تلاش‌های رسانه‌های اجتماعی شما در سطح بعدی هستند . این سرمایه‌گذاری می‌تواند به شما کمک کند تا بیشتر از اهداف خود را تکمیل کرده و تبدیلات را برای کسب‌وکار خود افزایش دهید .

برخی از کارآفرینان و متخصصان بازاریابی تبلیغات رسانه‌های اجتماعی را چیزی بیش از یک مد زودگذر می‌دانند , چیزی که بازاریابان باید از آن استفاده کنند , قبل از این که " چیز بزرگ بعدی " پیش بیاید . از بعضی جهات , حق با آن‌ها بود . امکان پذیر بودن فیس بوک و تویی‌تر به عنوان ابزار بازاریابی تنها زمانی باقی خواهد ماند که مردم از آن شبکه‌ها استفاده می‌کنند . زمانی که این شبکه‌ها دیگر محبوب نیستند و مسیر مای اسپیس را ادامه می‌دهند , کارآفرینان باید راه‌های جدیدی برای تبلیغ کسب‌وکار خود پیدا کنند .
این به این معنا نیست که تبلیغات وب سایت‌های ارتباط جمعی ، با این حال ، شبکه‌های اجتماعی فردی و استراتژی‌های بازاریابی از سود خود خارج می‌شوند ، اما اصل تبلیغات رسانه‌های اجتماعی این است که بماند . ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که در آن عملا ً همه آنلاین هستند . اگر آن‌ها در کامپیوتر خود منزل نکنند ، وارد یک کامپیوتر کتابخانه می‌شوند ، یا بر روی گوشی هوشمند خود ، یا روی لب تاپ‌ها در فروشگاه‌های قهوه . این خیلی گستاخانه است که بگوییم همه در دنیا به اینترنت دسترسی دارند ، اما به اندازه کافی افراد آنلاین هستند که شبکه‌های اجتماعی رسانه‌های اجتماعی ابزارهای عالی برای همه انواع تبلیغات بازاریابی و تبلیغاتی هستند . یک آژانس بازاریابی Influencer مانند HireInfluence ، روی استفاده از influencers روی رسانه‌های اجتماعی برای افزایش میزان exposure تمرکز می‌کند .
تبلیغات وب سایت‌های ارتباط جمعی به طور مداوم در حال تغییر هستند و شبکه‌های اجتماعی بالا و پایین می‌روند ، اما منافع و مزایای بسیاری برای کارآفرینان دارد که به سادگی از آن‌ها دور شوند . در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا صاحبان کسب‌وکار و متخصصان بازاریابی باید به این شکل جدید از تبلیغات توجه کنند .

5 راه صفحه اول گوگل 

چه به تازگی کسب‌وکار خود را به صورت آنلاین جابه‌جا کرده‌اید و یا اینکه متوجه شوید که وب سایت شما خیلی سخت است , ممکن است تعجب کنید که چطور می‌توانید در صفحه اول گوگل وارد شوید . هیچ سری نیست که صفحات وب در اولین صفحه موتور جستجوی صفحات ( SERPS ) بیش از آن‌هایی که نیستند ترافیک وب سایت بیشتری دریافت می‌کنند . در حقیقت , ۷۵ % از کاربران هرگز از صفحه اول نتایج جستجو عبور نمی‌کنند . به عبارت ساده‌تر , این بدان معنی است که اغلب کسب و کارها نباید توان خرید سئو را داشته باشند .

گوگل ابزار بسیار ارزشمندی است و به طور کلی اولین جایی است که اکثر کاربران اینترنت به منظور یافتن اطلاعات , مکان‌ها و کسب و کارها به آن متوسل می‌شوند . به این ترتیب , یک حضور خوب آنلاین با تمرین خوب سئو و استراتژی گرفتن این ترافیک , متقاعد کردن کاربران برای بازدید وب سایت شما بر روی رقبا و تبدیل آن بازدید کنندگان به مشتریان کلیدی است .

رسیدن به اولین صفحه جستجوی گوگل آسان نیست ; صبر و نگهداری مرتب است . سئو یک سرمایه‌گذاری بلندمدت است , بنابراین برای آن‌هایی که می‌خواهند در صفحه اول وارد شوند و ترافیک ارگانیک را راه‌اندازی کنند , در اینجا ۵ گامی است که می‌توانید بردارید :

5 راه برای رسیده به صفحه اول گوگل

هر کدام از جدیدترین الگوریتم ‌های هسته گوگل مربوط به انسان‌ها و تجربه آن‌ها با موتورهای جستجو است . به عنوان مثال , تمرکز اخیر بر روی وب سایت اصلی حول محور تجربه کاربر و ایجاد وب سایت شما برای کاربران است . این به ما نشان می‌دهد که کاربران گوگل از همه چیزهای دیگر استفاده می‌کنند , بنابراین ارایه یک تجربه کاربر خوب , کلید رتبه‌بندی خوب در موتورهای جستجو است . این می‌تواند شامل موارد زیر باشد :

 • در حال ایجاد محتوا حول قصد کاربر ( بیشتر در آن زمان )
 • بهبود زمان بار صفحه
 • اطمینان از اینکه وب سایت شما همراه با موبایل است و بیش از نیمی از ترافیک وب سایت شما از تلفن همراه است
 • محتوی Structuring به گونه‌ای که برای اسکن کردن با استفاده مناسب از برچسب‌های heading ، منطقی و آسان باشد .
 • ارائه متن توصیفی به تصاویر که قابلیت دسترسی را بهبود می‌بخشد

یک لیست تجاری گوگل برای سئو مفید است , زیرا به مشتریان در کشف کسب‌وکار شما کمک می‌کند و به آن‌ها می‌گوید که کجا قرار دارید و چگونه از شما خرید کنید . در این فهرست , مشتریان می‌توانند نظرات خود را ترک کنند که اثبات اجتماعی را می‌سازد و به مشتریان بالقوه دیگری ثابت می‌کند که شما یک کسب‌وکار قانونی هستید . 

به روز رسانی محتوا جهت رسیدن به صفحه اول گوگل

به روز رسانی محتوای وب سایت تان به طور مرتب کلیدی برای رتبه‌بندی بهتر است . این تنها به افزودن محتوای جدید و جدید محدود نمی‌شود , اگر چه این یک روش است . تعمیر و تعمیر محتوای قدیمی می‌تواند به همان اندازه موثر باشد . این به این دلیل است که محتوای اصلی با زمان و تازگی محتوا کم‌تر مرتبط می‌شود و یکی از عواملی است که گوگل برای تعیین کیفیت و رتبه‌بندی وب سایت خود استفاده می‌کند .
یک کار دیگر که می‌توانید انجام دهید این است که تحقیق کنید که رقبای خود را به بهترین شکل انجام دهید و آن را بهتر کنید . اگر در حال حاضر یک مقاله در مورد یک موضوع مشابه دارید ، اما آن‌ها در رتبه بهتری قرار می‌گیرند ، در مورد آنچه که در محتوای آن‌ها گنجانده شده‌است ، فکر کنید .

هنگام ایجاد محتوا , برای تراز کردن با آن بسیار ضروری است و واقعا ً قصد جست و جوی یک کاربر را دارد . هدف جستجو به هدف کاربر زمانی که یک پرس و جو را در یک موتور جستجو تایپ می‌کنند , اشاره دارد . این معمولا ً به چهار دسته تقسیم می‌شود :

 1. اطلاعاتی : زمانی که یک کاربر می‌خواهد اطلاعات بیشتری کسب کند اطلاعاتی به دست می‌آید . 
 2. پیمایشی : زمانی که یک کاربر به دنبال یک وب سایت خاص یا مقصد است . مانند " فیس بوک " یا " یوتیوب "
 3. بازرگانی : زمانی که یک کاربر به خرید نزدیک است اما در حال تحقیق است که راه‌حل برای آن‌ها درست است . 
 4. کلمات کلیدی : زمانی که یک کاربر با یک نتیجه خاص در ذهن جستجو می‌کند . 

همانطور که می‌توانید ببینید , عبارت وسیع‌تر جستجو , دورتر , ما از آماده شدن برای خرید هستیم . ما تمایل داریم که نسبت به افزایش قصد خرید دقیق‌تر باشیم . با این نظر در ذهن , مهم است که از محتوای خود برای مطابقت با هدف نهایی کاربران استفاده کنید , در غیر این صورت شما برای رتبه‌بندی خوب تلاش خواهید کرد .

پیوندها عامل رتبه صفحه اول گوگل

پیوندها یکی از مهم‌ترین عوامل مورد استفاده گوگل و دیگر موتورهای جستجو برای تعیین رتبه صفحه هستند . گوگل همچنین از لینک‌هایی برای کشف محتوای جدید استفاده می‌کند و همچنین پیوندهای با کیفیت بالا مانند رای اعتماد در وب سایت شما هستند .
در سئو ، فرآیند کسب لینک‌های ورودی از وب سایت‌های دیگر مرتبط با وب سایت شما است . به بیان ساده ، لینک‌های بیشتری با وب سایت خود را به گوگل نشان دهید که شما یک منبع موثق و معتبر هستید و در مورد موتورهای جستجو رتبه بهتری خواهید داشت . این می‌تواند منجر به ترافیک بیشتر شود .

بسیاری از راهنماهای عمق در سرتاسر اینترنت وجود دارند که به شما یاد می‌دهند چگونه لینک‌هایی را بسازید , اما در اینجا چند تکنیک وجود دارد :

 • ایجاد محتوای با کیفیت بالا که مردم می‌خواهند به آن پیوند دهند
 • یک رضایت‌نامه و یا یک عقیده مفید بدهید
 • ارسال مهمان
 • برپاسازی کمپین گوگل برای ذکر نام برند و درخواست یک backlink
 • پیدا کردن پیوندهای شکسته و پیشنهاد جایگزینی یک پیوند شکسته با محتوای مرتبط در سایت تان.

وب سایت‌های ارتباط جمعی باید بخش اساسی استراتژی کسب‌وکار و سئو باشد . در حال حاضر بیش از هر زمان , موتورهای جستجو به اشتراک گذاری و لایک های رسانه‌های اجتماعی هستند که به افزایش تدریجی ترافیک شما کمک می‌کنند .
اگرچه لینک‌های وب سایت‌های ارتباط جمعی به عنوان نشانه رتبه‌بندی استفاده نمی‌شوند ، رسانه‌های اجتماعی از تلاش‌های سئو به روش‌های دیگر پشتیبانی می‌کنند چرا که به ایجاد قدرت و اعتبار کمک می‌کند . به طور کلی با الگوریتم‌های اجتماعی اجتماعی ، تعامل بیشتر به معنی شفافیت بیشتر است که باعث افزایش آگاهی نسبت به برند می‌شود. زمانی که محتوای ارزشمند و منحصر به فرد برای رسانه‌های اجتماعی خود ارسال می‌کنید که به طور طبیعی تعامل را جذب می‌کند ، این معمولا ً منجر به افزایش طرفداران ، ترافیک وب سایت و رشد جامعه در اطراف برند شما می‌شود .

صفحه اول گوگل با سئو 

صفحه اول گوگل را با 7 روش تسخیر کنید.تبلیغات صفحه اول گوگل را بدون یک ریال هزینه صاحب شوید.

صفحه اول گوگل:دامنه

دانستن اینکه اقتدار وب سایت تان چقدر محکم است مهم است . آن کل استراتژی سئو را مشخص می‌کند .
مرجع دامنه شما در چشم گوگل مشخص می‌کند که کدام یک از کلمات کلیدی بیش‌ترین ترافیک را به سایت شما خواهند آورد .
اگر سایت شما دارای قدرت بالایی باشد ، می‌توانید از کلمات کلیدی دشوار استفاده کنید که معمولا ً منجر به ترافیک بیشتر می‌شود در حالی که اگر دامنه شما به سئو قوی نیست ، شما باید پس از کلمات کلیدی که منجر به ترافیک کم‌تر می‌شود ، بروید ، اما برای رتبه‌بندی آن‌ها راحت‌تر است . وب سایت‌های قدیمی‌تر معمولا ً اختیارات بیشتری در مقایسه با وب سایت‌های جدیدتر دارند .

صفحه اول گوگل:کلیدواژه

کلیدواژه : فرآیند پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب است که ما می‌توانیم به راحتی به راحتی در ترافیک هدف قرار بگیریم .
ابزار رایگان برای کمک به شما در این فرآیند وجود دارد ، اما برای راحتی خوانندگان ، بیایید ببینیم چطور می‌توانید این کار را برای راحتی انجام دهید :
اول از همه ، با ۱۵ تا ۲۰ کلمه کلیدی که ممکن است افراد برای جستجوی محصول و یا سرویس شما جستجو کنند بالا بیایید .
دقت کنید که هم قصد خریدار و هم کلمات کلیدی هدف اطلاعات را در بر داشته باشید . هر کلیدواژه باید حداقل ۳ کلمه داشته باشد .

صفحه اول گوگل:روش سوم

هنگامی که شما ۵ کلید اصلی خود را میخکوب کردید , باید هدف جستجو را پشت سر آن‌ها مشخص کنید . با رمزگشایی از نیت جستجو , خواهید دانست که چه نوع محتوایی برای ایجاد رتبه لازم دارید .
فقط کلید واژه را در گوگل قرار دهید و وارد شوید .
حالا ما باید دو چیز را شکل دهیم :
چه نوع نتایج از ۱۰ نشان‌داده‌شده توسط گوگل استفاده می‌شود ؟ آیا آن‌ها پست‌های بلاگ ، ویدیو ، صفحات محصول ، PDF ها ، تصاویر و یا چیز دیگری هستند ؟

صفحه اول گوگل:روش چهارم

حال که شما درک کرده‌اید که چه کلمات کلیدی برای هدف و چه نوع محتوا برای ایجاد آن‌ها , زمان آن است که واقعا ً آن را ایجاد کنید .
به احتمال زیاد یکی از این دو - یک پست وبلاگ یا یک صفحه خدمات / محصول و هم برای هر دوی این انواع محتوا ، همان الگوریتم بهینه‌سازی SEO اعمال می‌شود .

کمپین تبلیغات صفحه اول گوگل 

بیش از دو دهه از معرفی تبلیغات گوگل ادوردز می‌گذرد و این پلتفرم در سال های فعالیتش به بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی کمک کرده است. هدف گوگل از راه اندازی این پلتفرم، افزایش شانس شرکت های نوپا برای فروش محصولات یا خدماتشان در دنیای اینترنت بوده است و گوگل نیز بتواند درآمد مناسبی از این راه کسب کند. 

با کمپین تبلیغاتی گوگل ادز این فرصت را خواهید داشت تا به صورت هدفمند با مخاطبان خود در ارتباط باشید.

در هر ثانیه، بیش از ۶۳۰۰۰ جستجو در گوگل انجام می‌شود و برخی از صفحات شامل نتایج تبلیغاتی هستند. موقعیت ایده آل برای حضور در این فضای پرسود و مرتبط.

شما می‌توانید با سرمایه گذاری در گوگل ادوردز، از خدمات تبلیغات گوگل بهره مند شوید.آگهی شما با جستجوی کاربر نمایش داده می‌شود و روشی کاملاً موثر برای هدایت ترافیک مرتبط و واجد شرایط به وب سایت شماست.

به بیان ساده اگر صاحب کسب و کار اینترنتی هستید و می‌خواهید یک ارتباط موثر و هدفمند با مخاطب اصلی خود داشته باشید، کمپین تبلیغاتی گوگل ادوردز می‎تواند به شما کمک کند.

همانطور که می‌دانید تبلیغات در گوگل ادوردز با ایجاد یک کمپین آغاز می شود. نوع کمپینی که انتخاب می‌کنید باید براساس اهداف تبلیغاتی شما باشد. مثلا اگر می‌خواهید کاربران سرچ گوگل را مورد هدف قرار دهید، باید از کمپین سرچ استفاده نمائید.

مزایای تبلیغات کلیکی در گوگل

تبلیغات کلیکی در گوگل دارای مزایایی است که فهرست وار میتوان گفت که عبارتند از :

 • با هزینه‌ای بسیار کمتر از سایر روش‌های تبلیغاتی می توانید کاربران جدید را به سایت خود جذب کنید.
 • تنها در ازای ورود کاربر به سایت هزینه پرداخت خواهید کرد و نمایش تبلیغ کاملا رایگان است.
 • می توانید هزینه های کلی و روزانه خود را مدیریت کنید.
 • با توجه به جستجوی کلیدواژه‌ها توسط کاربران، افرادی وارد سایت می شوند که دارای پتانسیل خرید بالایی هستند.
 • میزان هزینه نسبت به فروش را اندازه گیری کرده و برای تبلیغات برنامه‌ریزی کنید.

سئو و کمپین تبلیغات گوگل

رعایت اصول سئو و به عبارتی تولید محتوایی که براستی مخاطب نهایی خواهان آن باشد بر هزینه شما در گوگل ادوردز تاثیر می‌گذارد. شما با  به کارگیری اصول سئو در تولید محتوای خود چندین مزیت خواهید داشت. اول آن که احتمال نمایش سایت شما در رتبه اول بیشتر از رقبا خواهد بود. دوم آنکه هزینه ای که بابت هر کلیک می‌پردازید کمتر خواهد بود. سوم اینکه شما با این روش می‌توانید به راحتی به صورت طبیعی نیز در گوگل رتبه کسب کنید و نیاز به هزینه کردن تبلیغات گوگلی، برای شما کمرنگ تر خواهد شد.

ما همه فعالیت‌های بازاریابی مان را می‌خواهیم تا بیش‌ترین تاثیر ممکن را داشته و با مخاطبان هدف ما طنین‌انداز شود . با یک فعالیت تبلیغاتی و بازاریابی واحد , از جمله چند کانال و انواع محتوا , ثبت سود مخاطبان اصلی فرد نیاز به بالا بردن بیش از پیش از تیم خلاق دارد .
با کاره‌ای خلاقانه بسیار لازم برای به دست آوردن یک فعالیت تبلیغاتی ، انتخاب نوع مناسب از کمپین بازاریابی از ابتدا برای تخصیص هوشمندانه منابع خلاق حیاتی است .
ایده‌های جدید را بخوانید تا فعالیت‌های نوآورانه ای ایجاد کنید که به مخاطبین خود در چندین کانال برسند و الهام‌بخش تیم خلاق شما شوند .

مولفه های موفقیت کمپین تبلیغاتی

به استثنای تبلیغات آگاهی ( که معمولا ً شامل یک پیشنهاد نیست ) , فعالیت‌های بازاریابی موفق عبارتند از :

 • یک نتیجه کاملا ً مشخص : کمپین همه با یک نتیجه خوب تعریف‌شده شروع می‌شوند . آیا می‌خواهید محصول جدیدی را بفروشید ? به مشتریان فعلی خود بگویید که بخشی از سرویس شما تغییر کرده‌است ؟ دنبال کنندگان بیشتری در فیس بوک یا سایت TikTok کسب کنید ? این‌ها نمونه‌هایی از اهداف قابل‌اندازه‌گیری برای فعالیت‌های بازاریابی هستند .
 • یک مخاطب : آیا به مشتریان فعلی تبلیغ می‌کنید ؟ یا می‌خواهید افراد جدیدی را جذب کنید ؟ مخاطب هدف برای کمپین بازاریابی شما همه چیز را از هدف خود برای پیام‌رسانی به کانال‌های خلاقانه استفاده‌شده در این کمپین ، تحت‌تاثیر قرار خواهد داد .
 • یک پیشنهاد : چه نوع کاری می‌خواهید مخاطبین خود هنگام تعامل با محتوای خلاقانه شما انجام دهند ؟ شما از آن‌ها دعوت می‌کنید که برای یک webinar امضا کنید ؟ یک آزمایش محصول آزاد ؟ پیشنهاد یا اقدام تعریف می‌کند که چگونه محتوای کمپین بازاریابی شما با مخاطبین شما ارتباط دارد و در نهایت چگونه محتوای خلاقانه شما در کمپین تولید می‌شود .
 • یک پیغام روشن : آیا شما یک محصول را می‌فروشید ? ایجاد آگاهی از برند ? این هدایای رایگان را به من بدهید ؟ تصمیم‌گیری در مورد یک پیام روشن و حفظ این پیام در تمام دارایی‌های ایجاد شده در یک کمپین بازاریابی برای موفقیت آن ضروری است .

5 مزیت شگفت انگیز تبلیغات 

آیا به دنبال راه‌هایی برای پیدا کردن برند خود در مقابل مخاطبین هدف هستید ؟ آیا می‌خواهید تعداد برداشت‌ها را افزایش دهید تا یک مشتری را وادار به خرید محصولات خود کنید ؟ اگر اینطور است ، پس باید همه چیزهایی را که می‌توانید در مورد تبلیغات خارجی بدانید را یاد بگیرید . انجام این کار می‌تواند شما را به مزایای زیادی که به شما ارائه می‌کند ، مانند شناسایی برند ، مشارکت بیشتر در جامعه و رسیدن به بازار هدف تان ، آگاه کند .

مزیت اول تبلیغات

این سناریو را تصور کنید : یک روز صبح از خواب بیدار می‌شوید تا متوجه شوید که چند سوسک در داخل خانه شما وجود دارد . شما فورا ً به خودتان فکر می‌کنید , " من نیاز دارم با یک سرویس کنترل آفت تماس بگیرم ." و سپس, بدون بیرون کشیدن یک دفتر تلفنی , نام یک شرکت کنترل آفت در منطقه را به یاد می‌آورید .
قبلا ً از آن‌ها استفاده کرده‌اید ؟ نه . شما هیچ وابستگی به کسی که صاحب شرکت است دارید ؟ نه … پس چه چیزی باعث شد که این برند از سرویس‌های کنترل آفت دیگر در منطقه خارج شود ؟ آن‌ها شناسایی برند را می‌سازند .
شاید شما آن‌ها را در تابلوی تبلیغاتی دیدید که هر روز در مسیر خود برای کار از آن عبور می‌کنید ؛ شاید آن‌ها تبلیغات دیجیتال در مرکز خرید مورد علاقه شما داشته باشند . هر چه که باشد ، آن‌ها تاثیری ماندگار بر شما برجای گذاشتند .
به خاطر داشته باشید که تبلیغات بیرونی می‌تواند به شما کمک کند : این می‌تواند به مردم کمک کند تا با شرکت خود به یاد آوری برند بیفتند . به یاد آوردن برند به این مساله اشاره دارد که چقدر ممکن است فرد در بازار هدف تان خدمات شما را به یاد داشته باشد .
به خاطر داشته باشید که برند به طور کلی در طول زمان ساخته شده‌است . هر چه بیشتر با تبلیغات بیرونی شما ارتباط برقرار کنند ( مانند رانندگی روزانه تا کار ) ، قوی‌تر از آن چیزی است که به یاد می‌آورید .

مزیت دوم تبلیغات

آیا می‌دانستید که میانگین انسانی هر روز هزاران آگهی آنلاین را می‌بیند ? در حالی که تبلیغات آنلاین دیجیتالی قطعا ً جایگاه خود را در برنامه بازاریابی خود دارد , اما می‌تواند تبدیل آن به یک تبدیل را ایجاد کند .
هر چه باشد ، تلاش برای اینکه برند شما را در میان هزاران تبلیغ دیگر قرار دهد ، مانند تلاش برای پایین آوردن موسیقی مورد علاقه شما در حالی است که شما در میان جمعیت در کنسرت خود هستید . احتمالا ً کار می‌کند .
این روزها ، مردم توجه بیشتری به برند هایی که خارج از محدوده صفحات کوچک گوشی‌های هوشمند خود می‌بینند ، می‌پردازند . این به شما این فرصت را می‌دهد که برند خود را با نور جدیدی نشان دهید . آن‌ها مایل به دادن چند ثانیه بیشتر طول عمر خود هستند که منجر به تبدیل‌های بیشتر خواهد شد .
That's بخشی از این دلیل است که تبلیغات خارجی به ایجاد شناخت برند کمک می‌کند . آگهی‌های شما بیشتر به آن‌ها بستگی دارد . بر خلاف تبلیغات دیجیتال ، آن‌ها فقط از کنار آن‌ها عبور می‌کنند ؛ آگهی‌های شما به هر جایی می‌روند .
با این حال ، حتی اگر بیلبورد تبلیغاتی شما امروز توجه آن‌ها را جلب کند ، ممکن است فردا توجه آن‌ها را به خود جلب کند ، یا روز بعد … شما این ایده را به دست می‌آورید !

مزیت سوم تبلیغات

البته , شما به دنبال برداشت و تبدیلات هستید , اما تنها چیزی که شرکت شما باید در اولویت قرار دهد این است: بودجه شما . اگر تاکتیک تبلیغاتی متناسب با بودجه شما باشد , پس بدون هیچ گونه اقدام کنید .
با این حال ، ما می‌خواهیم شما را با این فکر تشویق کنیم : don't فقط به دنبال ارزان‌ترین شکل تبلیغات در آنجا بگردید ؛ به دنبال بهترین بازده برای قیمت باشید .
در اینجا در کانال تمیز ، ما می‌خواهیم به شما کمک کنیم که بیشتر تبلیغات بیرونی خود را انجام دهید . زمانی که شما تبلیغات خارجی را از طریق ما خریداری می‌کنید ، از یک فرآیند پیچیده استفاده می‌کنیم تا مطمئن شوید که دقیقا ً به چه چیزی نگاه می‌کنید .
اول اینکه با شما تماس می‌گیریم تا اهداف خود را مشاهده کنید . امیدوار هستید به چه چیزی دست یابید ؟ شما سعی دارید چه کسی را هدف قرار دهید ؟ با استفاده از این اطلاعات ، توصیه‌های مبتنی بر تجربه را ارائه خواهیم داد .
ما هم نیازهای شما و هم بودجه خود را در حالی که به شما کمک می‌کند بهترین شکل تبلیغات بیرونی برای بازاریابی هدف خود پیدا کنید ، در نظر می‌گیریم .

مزیت چهارم تبلیغات

مصرف کنندگان مدرن روز قبل از اینکه خرید محصولات / خدمات شما را در نظر بگیرند ، باید چندین بار در معرض برند شما قرار بگیرند . هر چه بیشتر تبلیغات خود را در مقابل آن‌ها به دست آورید ، آن‌ها زودتر خرید خواهند کرد .
تبلیغات بیرونی فرصتی را برای شما فراهم می‌کنند تا تبلیغ شما را در مقابل خریدار هدف چندین بار در روز به دست آورند .
برای مثال ، آن‌ها هر روز صبح و شب از تبلیغات بیلبورد شما عبور می‌کنند و به سر کار می‌روند . چشمانشان چندین بار در روز به تبلیغات اتوبوس شما کشیده خواهد شد و در طول راه رفتن آن‌ها در زمان استراحت آن‌ها .

مزیت پنجم تبلیغات

حتی در عصر دیجیتال ، مشتریان می‌خواهند بدانند شما در جامعه خود درگیر هستید . اگر شما تا به حال در بازاریابی دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اید ، فرصت بسیار کمی برای به تصویر کشیدن خودتان به عنوان همسایه خود دارید .
با این حال ، اگر علائم شما در خیابان‌ها ، ایستگاه‌های اتوبوس ، و بیلبوردهای شهر شما قرار دارند ، آن‌ها برای اولین بار به شما افتخار خواهند کرد . بسیاری از مشتریان ترجیح می‌دهند قبل از اینکه به جای دیگری نگاه کنند ، در یک کسب‌وکار محلی سرمایه‌گذاری کنند .
با خارج از تبلیغات خانگی  می‌توانید بر تعهد خود نسبت به جامعه خود تاکید کنید . شما یک کتاب حسابی از کسب‌وکار با مردم در جامعه خواهید ساخت .

تصاویر تبلیغات گوگل 

صفحه جستجو گوگل به عنوان جام مقدس صفحات جستجوی موتور جستجو در نظر گرفته می‌شود . به این دلیل است که مردم این روزها حتی به خود زحمت نمی‌دهند تا صفحه دوم گوگل را چک کنند . اگر آن‌ها موضوعات مرتبط خود را در صفحه اول پیدا نکنند , آن‌ها به سادگی شرایط جستجوی خود را تنظیم می‌کنند . بنابراین رتبه‌بندی بهتر گوگل برای تبلیغ کسب‌وکار شما ضروری است . بودن در صفحه اول گوگل مزایای بسیاری مانند ترافیک بیشتر به وب سایت شما , مشتریان جدید و افزایش تعامل دارد .

 

تبلیغات صفحه اول گوگل را جدی بگیریم

زمانی که وب سایت کسب‌وکار شما در صفحه اول گوگل ظاهر نمی‌شود , شانس کمتری برای کسب بازده بیشتر در سرمایه‌گذاری دارید . بودن در صفحه اول گوگل به شما حداکثر قابلیت دید آنلاین و فروش بیشتر را می‌دهد .
برای غلبه بر این رقابت کسب‌وکار شما باید آسان باشد تا در اینترنت پیدا کنید . و تنها یک رتبه‌بندی گوگل می‌تواند به شما کمک کند این کار را انجام دهید. این مقاله اهمیت بودن در اولین صفحه گوگل را پوشش خواهد داد و اینکه چگونه رتبه گوگل بهتر می‌تواند به شما در افزایش شناخت برند شما کمک کند .

هر زمان که به دنبال چیزی در گوگل جستجو می‌کنیم , تنها ۱۰ نتیجه را در صفحه اول نشان می‌دهد . این مفهوم تقریبا ً شبیه به ۱۰ است که جایی برای کار خود در جاده اصلی پیدا خواهند کرد و برخی دیگر جایی در یک خیابان فرعی بدون هیچ ترافیکی پیدا خواهند کرد . بنابراین وقتی آن را به بالا ببرید , دره‌ای بسیاری از فرصت‌ها برای کسب‌وکار شما باز خواهد شد .

اینترنت یک بازار سخت است . همیشه کار کردن در بالای جستجوها آسان نیست . رتبه‌بندی بهتر گوگل تصویر مثبتی برای کسب‌وکار شما در چشم مشتریان احتمالی شما ایجاد می‌کند . اما به منظور رتبه‌بندی بالای گوگل , شما مجبور خواهید بود فشار شدید به روز رسانی مکرر SEO و به دست آوردن تعداد لینک‌های ورودی شما را تحمل کنید . اما زمانی که رقبای خود را شکست دادید و آن را در صفحه اول گوگل انجام دادید , به کسب‌وکار شما کمک خواهد کرد و آگاهی تجاری خود را افزایش خواهد داد .

صفحه اول گوگل بیاییم 

اگر بخشی از استراتژی بازاریابی دیجیتال شما به دنبال افزایش ترافیک وب سایت شما باشد ، گوگل جایی است که در آن است . واقعیت این است که هر روز بیش از ۳.۵ میلیارد جستجو گوگل وجود دارد .
گوگل به هیچ جایی نمی‌رود . شما باید سوار کشتی شوید یا ریسک ترک آن را داشته باشید . اما سئو بازی سریعی نیست . شما نمی‌توانید در عرض یک شب یک تغییر و رتبه را در صفحه اول تکان دهید . سئو استراتژی بلندمدت است . در حقیقت تقریبا ً ۶۰ % صفحات وب سایت گوگل حداقل سه سال قدمت دارند . صبر کلید است .
همچنین راه‌های دیگری نیز برای جلب توجه در صفحه ۱ ، بسته به وب سایت و بودجه شما وجود دارد .

 1. چرا صفحه اول گوگل مهم است؟
 2. نحوه بهبود رتبه وب سایت تان به نفع کسب‌وکار شما خواهد بود .
 3. نحوه استفاده از سئو و تبلیغات گوگل برای رسیدن وب سایت تان به صفحه اول گوگل .
 4. چطور می‌توانید یکی از قسمت‌های گوگل را پیدا کنید .
 5. استراتژی سئو محلی برای رسیدن به صفحه اول گوگل.
 6. پرداخت کلیکی تنها راه رسیدن به صفحه اول گوگل نیست

بیایید باهم در مورد روش های رسیدن به صفحه اول گوگل صحبت کنیم.

چرا صفحه اول گوگل بودن مهم است؟

۷۵ درصد از جستجوگران فقط بر روی نتایج در صفحه اول کلیک خواهند کرد . آن‌ها حتی به صفحه دوم هم نمی‌روند . چیزی که حتی بیشتر در مورد قدرت صفحه اول گفته می‌شود این است که نتایج در موقعیت اول گوگل تقریبا ً ۳۲ % از کل کلیک را دریافت می‌کند . اینجا جای خوبی برای ماندن است .
حتی موقعیت دوم تقریبا ً ۲۵ % از کلیک و بیش از ۶ % برای موقعیت ششم را ثبت می‌کند . اگر در صفحه دوم نتایج جستجو هستید ، تنها می‌توانید انتظار چیزی در حدود ۰.۷۸ % را داشته باشید .


از میان میلیاردها صفحه وب که گوگل در آن شاخص گذاری کرده‌است ، تقریبا ً ۹۱ % آن‌ها در واقع ترافیک از گوگل دریافت نمی‌کنند .
این اعداد برای خودشان حرف می‌زنند . اگر شما در اولین صفحه رتبه‌بندی نباشید ، احتمال این وجود دارد که شما هرگز توسط مشتریان احتمالی خود پیدا نخواهید شد . جوک هست که ما باید بهش بگیم و ازش می‌پرسد : " چیزی را پنهان می‌کنی که نمی‌خواهید مردم آن را پیدا کنند ؟ "
پاسخ ؟ " در صفحه دوم گوگل ! "
بیشتر نتایج موتور جستجو به نظر می‌رسد . چه در صفحه دو صفحه باشد ، شانس کمتری دارید که ترافیک و فروش خود را افزایش دهید .
چیز دیگری که باید بدانید این است که رقبای شما در حال حاضر در گوگل رتبه‌بندی می‌شوند . لطفا ً یکی از کلمات کلیدی خود را در گوگل تایپ کنید و ببینید چه کسی نشان می‌دهد .
هر چه بیشتر صبر کنید تا یک استراتژی سئو را اجرا کنید، بیشتر طول می‌کشد تا شما به موقعیت‌های عالی برتر رسیده‌اید . و برای آن زمان از دست رفته آسان نیست .
خبر خوب این است که شما به بودجه‌های عظیم بازاریابی برای ورود به صفحه اول نیاز ندارید . وقتی به اونجا رسیدید ، خواهید دید که همه این جارو جنجال چیست .

تبلیغات صفحه اول گوگل مهم است 

بخش توصیه‌های گوگل تبلیغ شما به کمک به شما در بهبود فعالیت‌های تبلیغاتی خود اختصاص دارد . توصیه‌ها می‌توانند شما را به ویژگی‌های جدید و مرتبط معرفی کنند و به شما کمک کنند که با بهبود قیمت دهی , کلمات کلیدی , و تبلیغات بیشتر از بودجه خود استفاده کنید . توصیه‌ها برای افزایش عملکرد کلی و کارایی کمپین ‌ها کار می‌کنند .
این مقاله مروری بر توصیه‌هایی که ممکن است در مورد چگونگی درک و اعمال آن‌ها به شما ارائه می‌دهد را به شما می‌دهد .

توصیه تبلیغات صفحه اول گوگل

توصیه‌ای که شما دریافت می‌کنید برای شما مفید و مفید هستند . این به آن معنی است که شما می‌توانید هر نوع توصیه را دریافت کنید و گاهی اوقات ممکن است به آن‌ها دست پیدا نکنید . اگر توصیه‌ها را برای حساب خود دریافت نکنید ، مطمئن شوید که به زودی دوباره چک کنید . تبلیغ گوگل به طور مرتب توصیه‌هایی برای شما کشف می‌کند و به طور مرتب انواع توصیه‌های جدید را راه‌اندازی می‌کند .

تبلیغات صفحه اول گوگل:مدیریت حساب

در تجربه جدید تبلیغات گوگل , استفاده از توصیه‌ها برای کمک به بهبود حسابهایی که مدیریت می‌کنید آسان‌تر است . حالا به جای امضا کردن به هر حساب فردی که مدیریت می‌کنید, تنها به حساب خود شما اشاره کرده و به صفحه توصیه‌هایی مراجعه کنید تا توصیه‌های موجود در کل حساب‌های مدیریت‌شده خود را بررسی کنید.

لیست توصیه تبلیغات صفحه اول گوگل

 • پیشنهادها تبلیغاتی را اضافه کنید : نسخه‌های جدید تبلیغات خود را امتحان کنید و اجازه دهید بهترین خوراک تبلیغاتی را به شما نشان دهند .
 • دارایی خود را به تبلیغات جستجوی واکنشگرا اضافه کنید : به تبلیغات جستجوی واکنشگرا خود کمک کنید تا با اضافه نمودن اخبار و توصیفات از آگهی‌های متنی تان به طور بهینه عمل کنید .
 • پسوندهای call را به تبلیغ خود اضافه کنید : تبلیغ خود را برجسته‌تر و improve کنید .
 • callouts را به تبلیغات خود اضافه کنید : تبلیغ خود را برجسته‌تر کرده و CTR خود را بهبود بخشید .
 • توصیفات خود را به لینک ها اضافه کنید : آگهی‌های خود را با استفاده از توصیفات لینک سایت برجسته کنید .
 • پسوندهای تصویر پویا را اضافه کنید : تقویت آگهی‌های متنی خود با تصاویر صفحه ورود خود با استفاده از پسوندهای تصویری پویا , که می‌تواند CTR شما را بهبود بخشد.
 • ضمیمه‌های تصویر را به آگهی‌های خود اضافه کنید : آگهی‌های شما به اندازه آن‌ها مهم نیستند اگر از پسوندهای تصویری استفاده کنید , که می‌تواند CTR شما را بهبود بخشد.
 • محصولات خود را به ویدیوهای خود اضافه کنید : تغییر بیشتر در یک CPA ( یا پایین‌تر از CPA ) با اضافه کردن یک محصول به فعالیت‌های تبلیغاتی ویدئوی شما .
 • گروه تبلیغ برنامه‌های خود را بهبود بخشید : تبدیل بیشتری با افزودن دارایی به گروه‌های تبلیغاتی App .
 • تبلیغ تبلیغات خود را بهبود دهید : تبدیل بیشتر به تغییرات بیشتر با اضافه کردن دارایی به آگهی‌های مربوط به دیسکاوری .
 • افزونه های فرم راهنما را به تبلیغات خود اضافه کنید : تصاویر بیشتری را با نشان دادن فرم‌های راهنما بر روی آگهی‌های خود پیدا کنید .
 • افزونه قیمت را به تبلیغات خود اضافه کنید : تبلیغ خود را برجسته‌تر کرده و CTR خود را بهبود بخشید .
 • تبلیغات نمایش واکنشی را اضافه کنید : تبدیلات بیشتری را در یک CPA مشابه با تبلیغات نمایش واکنشی نشان دهید ، که به طور خودکار با استفاده از فضاهای موجود در دسترس انطباق می‌یابند .
 • تبلیغات جستجوی واکنشی را اضافه نمایید : آگهی‌های مربوط به مشتریان احتمالی را با ایجاد تبلیغات جستجوی واکنشی نشان دهید .

تبلیغات صفحه اول گوگل:کلیدواژه ها

کلمات کلیدی و هدف قرار دادن توصیه‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا به افرادی که به آنچه شما پیشنهاد می‌کنید , برسید . ممکن است به این توصیه‌ها توجه کنید :

 • مخاطبین خود را اضافه کنید : گزارش‌های خردمندانه ‌تری در مورد هر هزینه اضافی دریافت کنید .
 • کلمات کلیدی منفی را اضافه کنید : کاهش هزینه صرف‌شده با نشان دادن جستجوهایی که بی‌ربط به کسب‌وکار شما هستند .
 • کلمات کلیدی جدید را اضافه کنید : آگهی‌های خود را به افراد بیشتری نشان دهید تا به دنبال چیزی باشند که کسب‌وکار شما ارائه می‌دهد .
 • عبارت یا نسخه‌های تطابق کلی کلمات کلیدی خود را اضافه کنید : آگهی‌های خود را بر روی جستجوهای بیشتر مرتبط با کسب‌وکار خود نشان دهید .
 • یک مخاطب سفارشی ایجاد کنید : تبدیل بیشتر به یک CPA برای رسیدن به کاربرانی که در جستجوی گوگل به دنبال شما می‌گردند .
 • آگهی‌های جستجوی پویا را ایجاد کنید : تبلیغ خود را بر روی جستجوهای مرتبط با کسب‌وکار خود نشان دهید که ممکن است با کمپین ‌های مبتنی بر کلمات کلیدی تان گم شوید .
 • دسترسی خود را با شرکای جست و جوی گوگل باز کنید : به مشتریان بیشتری در یک CPC پایین‌تر در سایت یوتیوب و partner برسید .
 • دسترسی خود را با شرکای ویدئویی گوگل باز کنید : به مشتریان بیشتری در سایت‌های هم‌کار و برنامه‌های کاربردی برسید .

تبلیغات صفحه اول گوگل مهمترین جایگاه برای رشد تجارت و رونق کسب و کار شماست.

صفحه اول گوگل

یک هنر برای گرفتن سایت به نمایش گذاشته شده در صفحه اول گوگل وجود دارد , و این کار آسان نیست . یادگیری نحوه بهبود و بهینه‌سازی وب سایت تان به شما کمک خواهد کرد .

اکنون که اکثر ما دستگاه‌های متصل به اینترنت در جیب خود داریم , گوگل منبع اصلی اطلاعات , با بیش از ۳.۵ میلیارد جستجو در روز شده‌است . با این حال , در نتیجه , نتایج جستجوی گوگل نیز یک محیط بسیار شلوغ شده‌است .
با این همه کسب و کارهایی که برای کسب شهرت در این موتور جستجو رقابت می‌کنند ، مشخص کردن وب سایت شرکت تان در صفحه اول گوگل دشوار است . رسیدن به آنجا به ترکیبی از هنر ، دانش و فن‌آوری نیاز دارد .

صفحه اول گوگل چرا مهم است

زمانی که برخی تحقیقات گوگل شامل ده‌ها صفحه از نتایج را فراهم می‌کند، گرفتن وب سایت تان برای ظاهر شدن در صفحه دوم یا سوم ممکن است به اندازه کافی خوب به نظر برسد . با این حال ، سه دلیل خوب برای تمرکز بر روی صفحه اول به طور خاص وجود دارد . نتایج صفحه اول گوگل از آن لذت می‌برد :

بهترین کلیک - از طریق نرخ . نرخ کلیک , یا CTR , درصد افرادی را که بر روی لینک وب سایت شما کلیک می‌کنند را زمانی که آن را می‌بینند , اندازه‌گیری می‌کند . پنج نتیجه اولیه ارگانیک یک CTR دارند که از ۷.۵ % تا ۳۴ % متغیر است . با این حال , از صفحه دوم به بعد , CTR می‌تواند به ۰.۵ درصد یا کم‌تر کاهش یابد . هرچه مقام شما بالاتر باشد , می‌توانید انتظار داشته باشید که انتظارات شما بالاتر باشد .

در معرض قرار گرفتن عالی . ویژگی Snippet گوگل , تکه‌های متن از وب سایت‌های برتر را درست در بالای صفحه نتایج جستجو نمایش می‌دهد . اگر وب سایت شما در این نقطه برجسته نشان داده شود , برای searchers که از دست می‌دهند غیر ممکن خواهد بود . سایت شما هم بلافاصله اعتبار بیشتری به دست خواهد آورد چرا که این مکان نشان می‌دهد که اطلاعات موثق و موثق دارد .

ترافیک عالی . ترافیک وب سایت به تعداد بازدید کنندگان از سایت اشاره می‌کند . سایت‌های موجود در صفحه اول نتایج گوگل ، ۷۱ درصد از کل ترافیک جستجو را در این موتور دریافت می‌کنند ، بنابراین امنیت رتبه بالایی نیز باعث خواهد شد که شما بازدیدهای صفحه بیشتری را به دست آورید .

صفحه اول گوگل چه تاثیری بر کسب و کار ما دارد؟

مطمئن نیستید که چگونه تاثیر توصیف‌شده در بالا به سود ملموسی برای کسب‌وکار شما تبدیل می‌شود ? گرفتن سایت به صفحه اول گوگل :

 • افق دید شما را بهتر می‌کند . وب سایت‌های اولیه به صورت نمایی افراد بیشتری را نسبت به سایت‌هایی که به این موقعیت نمی‌رسند , مشاهده می‌کنند .
 • Generates از رهبران کیفیت بالاتر . کاربرانی که به دنبال چیزی خاص می‌گردند , اغلب دارای قصد خرید بالایی هستند . اگر بتوانید به خوبی از شرایط سرچ این افراد استفاده کنید , می‌توانید مشتریان خود را به سایت خود جلب کنید و آن‌ها را به سرعت تبدیل کنید .
 • افزایش تعامل . گوگل , گنجینه‌ای از اطلاعات را در وب سایت‌های تجاری رتبه‌بندی شده , از جمله ساعات انبار , نقشه موقعیت شما و اطلاعات اضافی تحت عنوان " افراد " از بخش " بپرسید " نشان می‌دهد . این به مردم روش‌های دیگری برای تعامل با برند شما در صفحه نتایج جستجو می‌دهد .
 • ترافیک وب سایت . ترافیک عالی یک توسعه بسیار مطلوب برای کسب‌وکار شما است . هرچه کاربران بیشتری از سایت شما بازدید کنند, شانس بیشتری برای تبدیل آن‌ها به مشتریان وجود خواهد داشت .
 • سازمان صنعت شما را افزایش می‌دهد . گوگل در صدر این سایت قرار دارد که منابع موثق اطلاعات موثق را در اختیار دارد . اگر بتوانید وب سایت تان را به خوبی رتبه‌بندی کنید، به عنوان یک منبع مهم برای اخبار ، اطلاعات و گزارش مربوط به صنعت شما تلقی می‌شود .
 • اعتماد مشتری را ایجاد می‌کند . الگوریتم‌های گوگل برای استفاده از سایت‌های اسپم با کیفیت پایین به نمایندگی از کاربران طراحی شده‌اند . گرفتن وب سایت تان در صفحه اول به مشتریان ثابت خواهد کرد که کسب‌وکار شما قانونی و قابل‌اعتماد است .
 • مخاطبین خود را ایجاد می‌کند : رسیدن به اولین صفحه گوگل به مقدار زیادی از محتوای همیشه‌سبز با کیفیت بالا نیاز دارد . این نوع محتوا , بی‌انتها و همواره مرتبط با کاربران است , بنابراین شما می‌توانید انتظار داشته باشید که رشد پیوسته ترافیک را در کنار رشد بایگانی‌های خود مشاهده کنید .
 • چرخه فروش خود را تغییر دهید . کاربرانی که به سایت شما مراجعه می‌کنند و به دنبال اطلاعات کیفی هستند , پیش از این وارد بخش بالایی از قیف فروش شما شده‌اند . حالا که آن‌ها این تماس اولیه را با کسب‌وکار شما داشته‌اند , می‌توانید آن‌ها را با محتوای مناسب هدف قرار دهید تا آن‌ها را به پایین قیف منتقل کرده و در نهایت آن‌ها را متقاعد کنید که یک خرید انجام دهند .

صفحه اول گوگل را با سئو تسخیر کنید

وب سایت شما شماره یک ابزار برای رسیدن به جستجوی گوگل بالاتر است . فرآیند تنظیم وب سایت تان به نیازمندی‌های رتبه‌بندی گوگل بهینه‌سازی موتور جستجو و یا سئو نامیده می‌شود .

سئو معمولا ً در یک پایه گسترده انجام نمی‌شود . در عوض ، تمرکز بر روی بهینه‌سازی هر صفحه در طول زمان است . صفحات وب سایت شما را می‌توان به طور جداگانه و به صورت جداگانه ، تغییر داد ، که در آن زمان به اعتبار کلی سایت شما و شهرت در گوگل کمک خواهد کرد . انجام این کار :

 • کلمات کلیدی عبارت هستند از کلمات یا عباراتی هستند که جستجوهای جستجوی شما را تشکیل می‌دهند . وب سایت شما باید طیف وسیعی از کلمات کلیدی را که مربوط به صنعت , محصولات و یا برند شما هستند را هدف قرار دهد . هر صفحه باید فهرست خود از کلمات کلیدی هدف خود را داشته باشد تا از داشتن چندین صفحه رقیب در مقابل یکدیگر خودداری کند . استفاده از یک ابزار تحقیق کلید واژه یا صحبت با یک شرکت سئو می‌تواند به شناسایی کلمات کلیدی بالا , کم رقابت کمک کند . اینها آن‌هایی هستند که به شما بهترین فرصت برای رسیدن به یک رتبه بالا را می‌دهند .
 • Meta برچسب‌ها . عنوان متا شما ( عنوانی که هر دو در بالای صفحه شما نمایش داده می‌شود و در بالای صفحه جستجوی شما ) و meta شما ( خلاصه که در زیر عنوان صفحه در نتایج جستجو ظاهر می‌شود ) باید کلید واژه اولیه برای هر صفحه را نشان دهد .
 • نشانی اینترنتی شما . گنجاندن کلمات کلیدی در نشانی اینترنتی شما نه تنها به گوگل کمک می‌کند که وب سایت شما در مورد چیست , بلکه به کاربران نشان می‌دهد که سایت شما صریح و قابل‌اعتماد است .
 • دگرساز شما برچسب‌ها را ثبت می‌کند. دگرساز + یا متن جایگزین برای تصاویر ، اجازه دهید که گوگل محتوای تصویری سایت شما را درک کند . موتور جستجو نمی‌تواند تصاویر سایت شما را بدون این توصیفات کتبی به الگوریتم رده‌بندی خود تبدیل کند . این برچسب‌ها برای کاربران دارای معلولیت که نمی‌توانند تصاویر را ببینند یا پردازش کنند ، مفید هستند .

صفحه اول گوگل یعنی ایجاد محتوا برای انسانها

هدف نهایی از سیستم رتبه‌بندی جستجوی گوگل این است که اطلاعات مربوطه را به سرعت و به طور موثر به کاربران انسانی ارسال کنید . وب سایت شما تنها در صورتی به خوبی رتبه‌بندی خواهد شد که شما اطلاعاتی با کیفیت بالا به خوانندگان ارائه دهید که آموزنده بوده و به شدت مرتبط با علایق شما باشد . دانش عمیق خود را در مورد حوزه کاری خود به اشتراک بگذارید و فرصت‌هایی برای گنجاندن کلمات کلیدی به طور طبیعی حاصل خواهد شد .

یکی از دلایل اصلی استفاده از گوگل ، پیدا کردن فروشگاه‌ها ، رستورانها و سایر تجارت‌ها در منطقه محلی آن‌ها است . دقت کنید که نام شهر ( یا شهرهای ) که شرکت شما در آن کار می‌کند را ذکر کنید تا وب سایت شما در جستجوی کاربران در منطقه جغرافیایی شما ظاهر شود .

گوگل از آنجایی که بیشتر جستجوها بر روی گوشی‌های هوشمند و تبلت صورت‌گرفته است , گوگل از شاخص گذاری استفاده تلفن همراه برای تعیین رده‌های جستجو استفاده می‌کند . طراحی دوستانه همراه یک نیاز مطلق برای یک وب سایت دارای رتبه بالا است . طراحی پاسخگو به شما این امکان را می‌دهد که هر دستگاه را بدون در نظر گرفتن اندازه صفحه , به راحتی جا به جا کنید . همچنین می‌توانید یک نسخه کاملا ً بهینه از سایت خود ایجاد کنید اگر می‌خواهید آن را انتخاب کنید .

همراه با بهینه‌سازی همراه ، شما هم چنین باید یک تجربه کاربر ستاره‌ای را به روش‌های دیگر ایجاد کنید . طراحی وب سایت شما باید متمایز و جذاب باشد ، به راحتی هدایت شود ، و فراخوانی روشنی برای اقدام جهت کمک به کاربران برای پیدا کردن آنچه در صفحه شما به دنبال آن هستند را در نظر بگیرید . این اقدامات کاربران را مدت بیشتری بر روی سایت شما نگه می‌دارد ، که به گوگل اشاره می‌کند که سایت شما مفید است و مستحق یک رتبه بالا است .

وب کاوی وب اصلی بخشی از معیارهای تجربه کاربر گوگل است که در سال ۲۰۲۱ معرفی شد . آن‌ها سه ناحیه خاص از سایت خود را اندازه‌گیری می‌کنند : بزرگ‌ترین تاخیر ورودی ، تاخیر ورودی ، و فزاینده چیدمان چیدمان . درک این که چرا این عوامل مهم هستند و چگونه می‌توانید امتیازات خود را بهبود بخشید به بهبود نتایج سئو کمک خواهد کرد .

دایرکتوری‌های کسب‌وکار آنلاین می‌توانند به طور قابل‌توجهی رتبه جستجوی وب سایت خود را بهبود بخشیده و ترافیک ارگانیک بیشتری را به کسب‌وکار شما هدایت کنند . در اینجا به این نتیجه می‌رسیم که چگونه از این فرصت استفاده کنیم .

صفحه نتایج گوگل serp 

SERP : نحوه کار و ویژگی‌های آن چیست ؟

صفحه جستجو ( صفحه جستجوی موتور جستجو ) صفحه‌ای با فهرستی از نتایجی است که یک موتور جستجو پس از ارائه یک جستجوی جستجو به دنبال یک کاربر نمایش داده می‌شود .
انواع مختلفی از نتایجی وجود دارند که می‌توانند در SERP - نتایج آلی ، تبلیغات و دیگر ویژگی‌های SERP نمایش داده شوند ( به عنوان مثال Featured ، Sitelinks و غیره ) .

چرا صفحه نتایج serp مهم است

به دست آوردن موقعیت بالا در یک SERP هدف اولیه بهینه‌سازی موتور جستجو است . این مکانی است که شما می‌توانید برند یا شرکت خود را ارتقا دهید و کاربران جدیدی را به صفحات خود جذب کنید .
SERP می‌تواند به دو دلیل اصلی به عنوان " میدان نبرد SEO " دیده شود :
این مکانی است که از طریق آن ترافیک ارگانیک به شما کمک می‌کند تا رقبای خود را شناسایی و آنالیز کنید .

ترافیک ارگانیک

صفحات آن بالا در SERP بیش‌ترین ترافیک ارگانیک را از آن به دست می‌آورند .
هر زمان که کاربر درخواست‌های جستجوی خود را در جستجوی گوگل ارسال می‌کند ، معمولا ً آن‌ها را اسکن می‌کنند و بر روی نتایج بالایی که در the ظاهر می‌شوند ، کلیک می‌کنند . این کار بقیه نتایج جستجو را بدون استفاده از ترافیک ارگانیک رها می‌کند .
از دیدگاه SEO ، تهیه صفحات به بالای صفحه وب مهم است ، چرا که کاربران بیشتری را به وب سایت شما می‌آورد .

کمک به شناسایی رقبا

SERPs می‌تواند قصد کاربر در پشت پرس و جوی جستجو و نیز کمک به شناسایی رقبای خود را نشان دهد .
قصد کاربر در پشت این موج جستجو را می‌توان به چهار نوع تقسیم کرد :
پرس و جو پیمایشی - یک عبارت جستجو برای یک برند یا وب سایت خاص ( به عنوان مثال " فیس بوک " ) - یک عبارت جستجو که برای هر نوع محتوای اطلاعاتی استفاده می‌شود ( به عنوان مثال " چگونه یک پیتزا را بسازید ) یک عبارت جستجو که زمانی استفاده می‌شود که یک کاربر می‌خواهد چیزی را در اینترنت بخرد ( به طور مثال آیفون ۱۳ " ) .
پرس و جو تجاری - یک عبارت جستجو که نشان می‌دهد کاربر می‌خواهد قبل از خرید یک محصول واقعی تحقیق کند ( به عنوان مثال " بازبینی خودرو تسلا " ) .
برای شروع رده‌بندی در SERP ، باید بفهمید که کاربران به دنبال چه چیزی هستند و چه نوع محتوا برای آن‌ها مناسب خواهد بود ( به عنوان مثال محتوای آموزشی ، صفحات محصول ، و غیره ) .

علاوه بر قصد جستجو , SERP می‌تواند به شما نشان دهد که کدام وب سایت‌ها در بالا رقابت می‌کنند و چقدر برای آن‌ها دشوار خواهد بود .
با انجام آنالیز SERP می‌توانید رقبای خود را شناسایی کنید، صفحات رتبه‌بندی بالا را بررسی کنید و اطلاعات ارزشمندی به دست آورید :
نوع محتوا - کشف می‌کند که چه نوع محتوا در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد و صفحات با محتوای یک‌سان ( یا مشابه ) را ایجاد می‌کند .
پوشش این موضوع - محتوای با کیفیت بالا فراهم می‌کند که موضوع را به روشی بسیار عمیق‌تر از رقیب تان پوشش می‌دهد .
طول محتوا - تعیین می‌کند که میانگین طول محتوای صفحات رتبه‌بندی بالا چه چیزی است ، بنابراین شما می‌توانید این موضوع را به روش جامع ‌تری از آن‌ها تحت پوشش قرار دهید .
قدرت رقبا - پیدا کردن آنچه که مرجع صفحه نتایج برتر است ، بنابراین می‌توانید تخمین بزنید که چقدر سخت است که آن‌ها را جذب کنید .
عوامل مهم دیگر - معیارهایی چون مرجع دامنه ، جریان Citation / جریان اعتماد ، یا تعداد لینک‌های خارجی رقبای شما همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا یک تصویر بهتر در مورد دشواری رتبه‌بندی در the خاص به دست آورید .

صفحه نتایج جستجو چگونه ایجاد میشود

موتور جستجو SERP مبتنی بر پرس و جو جستجو ارسال‌شده توسط کاربر و رتبه‌بندی آن‌ها را براساس ارتباط , کیفیت و بسیاری عوامل دیگر تولید می‌کند .
تولید نتایج در SERP براساس سه فرآیند بنیادی است :
جستجوی صفحات در صفحات راهنمای کتابخانه ( نمایه ) و نمایش صفحات شاخص در گوگل زمانی که یک کاربر جستجوی جستجو را در گوگل انجام می‌دهد ، موتور جستجو به منظور بررسی این که کدام صفحات ممکن است برای کاربر مناسب باشند و آن‌ها را براساس فاکتورهای رتبه‌بندی مختلف خود دسته‌بندی می‌کند .

در عبارات ساده , یک SERP ( که مخفف صفحه نتایج جستجوی موتور جستجو است ) دو نوع محتوا را شامل می‌شود: نتایج آلی و پرداخت‌شده .
گوگل در تلاش برای کسب تجربه جستجوی کاربر آسان‌تر و مستقیم‌تر ، ویژگی‌های SERP را ایجاد کرد ، محتوای صفحه که به کاربران پاسخ‌های آن‌ها را بدون نیاز به کلیک در یک نتیجه آلی ، می‌دهد . اگر چه ویژگی‌های SERP در صفحه برای کاربر بهینه هستند ، اما می‌توانند برای بازاریاب‌های ورزشی سخت‌تر شوند تا به نتایج جستجوی آلی توجه کنند ، حتی زمانی که آن‌ها رتبه اول را بدست آورند .

تعریف SERP چیست

SERP مخفف صفحه نتایج جستجوی موتور جستجو است . صفحه وب سایتی است که به دنبال چیزی در گوگل جستجو می‌کنید . هر SERP منحصر به فرد است، حتی برای کلمات کلیدی مشابه ، چون موتورهای جستجو برای هر کاربر سفارشی می‌شوند . A معمولا ً حاوی نتایج حاصل از ارگانیک و پرداختی است ، اما امروزه نیز snippets ، تصاویر ، ویدیوها و نتایج خاص مکان یاب را در بر گرفته‌است .

به عنوان یک بازاریاب , ماندن با ویژگی‌های جدید SERP ضروری است . رتبه ۱ به صورت ارگانیک به اندازه مورد استفاده قرار نمی‌گیرد , بنابراین برای بازاریاب‌های ورزشی ضروری است که از ابزارهای گوگل استفاده کنند تا بفهمند چگونه می‌توانند بالاتر بروند .
یک جوک بازاریابی وجود دارد که به این شکل انجام می‌شود : " بهترین مکان برای پنهان کردن جسد مرده کجاست ؟ امروزه ، یک مکان خوب برای پنهان کردن یک بدن مرده در حقیقت در هر جایی پایین‌تر از این ویژگی‌های SERP است . این روشی است که شما می‌توانید آن را حفظ کنید .

 

 

مجری تبلیغات

جام ارژنگ : طراحی سایت ، سئو